Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
18. nov 2009

no veru, cítim sa niekedy hrozne previnile, že tak veľmi som si želala byť tehotná a teraz, keď to konečne prišlo, tak som z toho hotová a vobec si to neužívam, len furt plačem a je mi hrozne zle a vobec to nezládam tak odvážne ako by som mala.... ☹

oacka
18. nov 2009

lili, veď ty nám klameš! 🙂 🙂 🙂 🙂 toto rozhodne nevyzerá na 9. týždeň!!!! 😉 😉 😉 😉

mojalili
18. nov 2009

NO moja, vraj pri druhom dietati a tretom tehotenstve vraj je maternica natiahnuta a ide to rychlejsie, ale ze taktoooo 😕 to som netusila ani ja 😒 . Ved sa ani neprejedam, nejem moc sladkosti...nepijem sladke...chude nohy, zadok nikde a len brucho...co uz...takto som vyzerala pri dcerke v 5.mesiaci tehotenstva 😖

oacka
18. nov 2009

to vyzerá vyslovene ako tehotenské bruško, nie z prejedania. Ja som tučko, takže ja mám brucho stále, ale také iné, dvojité. 🙂 🙂 🙂 2 pneumatiky 🙂 🙂 veď to je super! Aj prsia rastú, či len bruško, lebo mne prsia idú vypadnúť z každej podpiry. 🙂

mojalili
18. nov 2009

ANi nehovor ze prsia....manzel sa mi smeje, ze som ako Gina Lologrigita, ci ktora to ma take velke prsia. JA som mala mimo tehotenstva 75 D - DD, a teraz mam o 10 cm v prsiach viac....su take plne a bolave...fakt silikony mozu ist do riti...aj stoja konecne 😀 😀 😀

oacka
18. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 uvidíme, čo mi na ne povie manžel, keď sa v piatok vráti z nemocnice. Ale aj tak bude nadávať, lebo dostane prísny zákaz obchytkávania! 😉

mojalili
18. nov 2009

POtom daj vediet 😉

zrzulka
18. nov 2009

Mojalili ja odpadnem, ved ty uz mas normal tehu brusko. Aj ja som treti krat tehu ale kde nic tu nic. Ani prsia nenarastli a veruze by sa zislo lebo aj gynekolog mal nemiestnu poznamku typu: "Dietatko vam spapalo prsia". A to neprehanal. nehovorim ze som mala velke ale aspon nejake. Po porode budem musiet absolvovat asi nejaku plastiku lebo fakt je to strasne... a to som kojila len 17 mesiacov....Pri malej aj prvom babetku ma strasne boleli a teraz nic.

zajacik...
18. nov 2009

Mojalili teda krasne brusko, ajked na 9tt je fakt obrovske 😅
Oacka ja sa ti ani necudujem ze si tehulkovstvo neuzivas, ked ti je zle... prajem ti nech nevolnosti cim skor ustupia 😨

mojalili
18. nov 2009

Viete kočky, rano je mensie, ale ono casom do vecera sa tak nafukne....je tvrde,nafuknute...takze sa odfotim v sobotu rano a dam tam nromalne fotky...

Ach jo dievcata, dcera mala hnisavu anginu, bola 2 dni v skolke a dnes kasle opet ako hrnec, chuda ma uz teplotu a hnacku, ani necitila, ze nalozila do gati ☹ . Takze najprv idem ja k lekarovi, a potom ona 🙄 Co uz...
PRAJEM VAM PRIJEMNY VECER...tesim sa, ked si vas zajtra precitam. papa

miki060707
18. nov 2009

ahojte, tak mojalili, to je tehu bruško, inak ja som tlsťoško, ale sa mi brucho, ktoré mám zas zvačšilo, aj som sa čudovala, lebo sa tak neprežieram,žeby mi až tak narástlo,...
inak baby, ako zmenšujete foto, lebo chcem vložiť a nezobere mi to, lebo sú velké

miki060707
18. nov 2009

a zajtra skočim asi doktorke s malou, lebo ma stále horučku...musim poprosiť svokra, lebo manžel robi, nech ju radšej pozrie, aby som si bola istá, či nema priedušky, či čo chytené, ma zatila len horučku, ale drží sa super, to mi keby sme mali takú horučku, tak by sme .....

ericica
18. nov 2009

miki ☹ ☹ ☹ cmuk pre sonku a nech sa jej polepsi 😵
inac aj mne je dneska na figu 😖

maaja
18. nov 2009

citam ze mate chore detičky ... aj Marek je zasa chory ... bol chory mesiac, potom tyzden v skolke a od dneska je zasa chory ... kasle a dokonca mal aj teplotu, co on teda nemava ☹

mojalili, fakt velike brusko na 9 tt 😀 ale pekneee ;)

majka75
19. nov 2009

Ahoj...uz mam potvrdene od lekara, ze som tehotna a predpokladany termin ma 16.07.2010.
Najdem tu nejake mamicky alebo buduce mamicky ktore ocakavaju baby tiez v tomto termine? 🙂

karinnka
19. nov 2009

Ahoj majka75 aj ja mam termin 16.7.vcera sme boli na ultrazvuku a dnes na krvi a dostala som uza aj tehotensku knizku 🙂

zajacik...
19. nov 2009

Majka gratulujem k tehulkovstvu 🙂
Karinnka a tebe k tehu-knizke 🙂
A vsetkym chorym detickam prajem vela zdravicka 😵

stanka33
19. nov 2009

ahojte..
ja ze dve strany zapisane a tu nic...od vecera...
majka 75, Karinnka ja mam termin 17.7 ale este to nemam ofic.potvrdene

dufam ze chorucke deticky uz nemaju teploky a ze im je fajn...

maaja
19. nov 2009

potvrdene - Marek dostal antibiotika

stanka33
19. nov 2009

chudiatko tak nech sa skoro vylieci

aj mne je uz druhy den tak cudne rano som mala zapchaty nos hadam ma nic nechytii, som bola cely september skoro chora

luminkasp
19. nov 2009

mne je od vcera strasne zle ☹

dnes som bola na krv a potom s malou na prechadzku, tak aspon ze je pekne 😎

maji, marekovi skore uzdravenie

mojalili, fakt mas brusko 😉

stanka33
19. nov 2009

luminkasp aj mne bolo rano strasne uz treti den, mne to tiez prejde ked idem s malym von a potom zacne druha vlna poobede ach jaj...

ericica
19. nov 2009

maaja marekovi skore uzdravenie...karinka blahozelam k tehu knizke,,,ja mam termin na 8,jula a neviem kedy knizku dostanem 😒 v pondelok idem na sono ale nekmyslim si zeby som ju uz dostala 😨
co dobre porabate???

tun1ska
19. nov 2009

ericica- ja tiež ešte nemám tehu knižku::( 😅

mojalili
19. nov 2009

Ericica, ani ja nemam tehu knizku 😒
MAAJA - prajem skore uzdravenie MArekovi. Moja LILI dnes dostala dalsi sirup od kaslu, takze po 3 tyzdnoch opet bojujeme s kaslom ☹
Dnes som bola u gynekologa, vytok presiel, nemam nic a to svrbenie este je, tak mi zobral vyter, pondelok budu vysledky. Dal mi vaginalne cipky FEMINELLA,tak uvidim, ci zaber. INak sa citim fajn, aj v praci, tak sa tesim na pracu vzdy, co u mna nebyvalo. Super.

Kocky, mame oslavu, co myslite, mohla by som si dat 1 dcl Huberta de Luxe? ci radsej nie? Hm...ja to tak straaaaaaaaaasne lubim☹ ine nepijem, ani nefajcim, nic..ani kavu uz nie..

zajacik...
19. nov 2009

Mojalili radsej ziadny alkohol, sme v 1. trimestri, aj kvapka moze uskodit...

zrzulka
19. nov 2009

ja tiez nemam este knizku, zajtra idem na odbery tak asi az potom mi da.

Mojalili ja by som tiez s alkoholom opatrnne i ked sa hovori ze dc vina ci piva uskodit nemoze. ja som vsak abstinent takze mne alkohol vobec nechyba...

Dnes mi je konecne lepsie, od rana do seba ladujem vsetko mozne. uz som zjedla najmenej kilo ovocia a zeleniny...

Ozaj aj vy uz mate tehu chute???? Lebo ja strasne. Dnes som dostala neoddolatelnu chut na sampionovu kremovu polievku. vcera na ryzu v mlieku🙂))) Pritom tieto potraviny nepatria k mojim oblubenym....

tun1ska
19. nov 2009

zrzulka - napodobne:🙂) Úplne sa mi obrátili chute..Stále som sa stravovala racionálne...A viete čo som si dala dnes? Cestou zo školy som kúpila a dala zabaliť 2 cheesburgery- pre samka a mňa...Malého som odviezla na krúžok, umyla okná, zjedla 1 chees- a napokon "zožrala" maléhu jeho burger...No- macocha jedna pažravá...No ja som prosto musela a musela aj cez mrtvoly:🙂)) 😵 Toto sa mi pri 1. tehu nikdy nestalo 😵

luminkasp
19. nov 2009

tak mne chutia ryby a cibula 😎

mojalili ja nepijem nic a nechystam sa ani cez sviatky,ale snad by kvapka nemala uskodit 😉

zrzulka
19. nov 2009

Tuni ja som ladovala cheese pri malej ked som bola tehu. Uz som zistila preco mi je stale tak zle. lebo ked som bola tehu s malou tak som sa stale niecim cpala a teraz kolkokrat je 12 hodin a ja zistujem ze ups este som nic nejedla...
Inak vcera sa mi stala podobna situacia. mala si "slohla" zo stola posledny rozok co som mala odlozeny k polievke. No ovladla som sa, nechala som jej ho....ale mala som na male jej aspon polku odlomit z neho 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre