Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

radulka77
16. mar 2010

kukni 3 riadky dozadu 😉 (bebe confort high trec)
no ja idem do postele, tak dobrú 😔

strasska
16. mar 2010

Ahoj,
dnes som bola na poradni a predo mnou tam nejakej babe zistili karcinom prsnika, dnu bola asi hodinu a spolu s Dr. obtelefonovavali vsetky mamograficke ambulancie... 😒 Mna vtedy tak zabolelo srdiecko, velmi smutne a bola len o par rokov starsia ako ja. no hroza. 😕

Videla som nase babo, je zdrave a krasne, tak som sa ukludnila. Kukala som jak puk do tych machul ci neuvidim nahodou kavove zrnko, ale vydrzala som sa neopytat, tak som na seba hrda. 😀

Inak ja som dnes v Tescu kupila 3bodynka pre Miska za 8 eur a boli to disneyovky 😉 Aj ked ja si na to velmi nepotrpim, ale musim uznat, ze su z uplne ineho materialu ako Cherokee. Su jemnejsie.

strasska
16. mar 2010

Stanka mi tiez meriame asi tolko a tiez Miskovi tipuju na viac rockov.
Ja som v lete pri malom vyuzila take tenke bavlnene ciapocky, vsetky siltovky a piratky sa vzdy zosuchli ako kyval hlavickou.
A nanoznik sme my vyuzili aj min.rok,aj tohto roku. Dokonca ja ho mam taky podsity, takze ho vyuzivam aj v zlom pocasi, hlavne ked nejdem nejak daleko a nechce sa mi so sebou trepat prsiplast. Je totiz nepremokavy a tak stihnem este za sucha dobehnut domov.

strasska
16. mar 2010

Inak Maxi, skoda, ze nebyvam priamo v Ke, urcite by sme dali dajake streko, ked si uz tu u nas.
A Oacka nebola si dnes nahodou v Tescu?

sunnygirl
17. mar 2010

Dobré ránko bábiky

ja som včera bola pre výsledky s toho prístroja na srdiečku, no nič moc, že mám tam vraj nejakú srdcovú aritmiu ☹ , chcú ma poslať ešte do BB na kardiológiu, lebo mi chcú dať lieky ☹ , no ja neviem, nechcem lieky 😨 , som chytila taký smútok, že či vôbec donosím dieťatko. Len ma hnevá, že mi chcú nasadiť lieky bola by som radšej keby sa zaoberali mojím tehotenstvom a hlavne pôrodom, či budem schopná normálne klasicky porodiť, som nejaká veľmi ustráchaná, v noci som ani nevedela spať 😒 a smutná ☹

Drievko: držím palce

Prajem pekné písanie

sunnygirl
17. mar 2010

..a gratulujem k všetkým dobrým správam 😉

janatt23
17. mar 2010

bre ranko,
sunny: neboj, vsetko bude dobre. treba pozitivne mysliet, bo aj babatko to citi 🙂
drievko: drzim palceky moc
zajtra idem na poradnu. ma to moc nebavi chodit na tie poradne, bo tam presedim v cakarni 2hodiny, pridem dovnutra, odovzdam moc, poviem ci nemam napuchnute nohy a ako sa citim a hotovo! keby mi aspon uzv robil zakazdym 😝
prajem vam vsetkym pekny dnik 😉

oacka
17. mar 2010

Moja zlatá sunny! Ničoho sa neboj! 😉 😉 Ke´d lekári budú vedieť, že máš arytmiu,tak oni to už tak zariadia,aby si mohla v poriadku porodiť. Neboj, bäbatká nám pomôžu,oni budú s nami spolupracovať. ja sa veľmi sppolieham na moju Kiku, že bude vedieť, čo má robiť, a že mi dá vedieť,keď sa jej dačo nebude pozdávať.
Ja som už druhú noc čudne spala, tiež mi nejako čudne poskakovalo srdce a furt ma v noci tá záha páli,asi kúpim Tums a bude pokoj. aj dnes ráno ma páli.
Strasska,nebola som v tescu. prečo, mám dvojníčku? mne sa snívalo,že kupujem malej veci, tak som vstala ráno o šiestej, urobila mužovi rožok, sadla za mimibazar a poobjednávala veci za 55,- eur. keď to muž zistí, vypne mi internet.... ☹ ☹ ☹ ale prdkám na to. dúfam,že mi tie veci doojdú,samé hovadiny nepraktické som objednala, ale také pekné. 😀

robika
17. mar 2010

Dobry den prajem vsetkym,
velmi rada by som sa k vam pridala, kedze aj nase babatko ocakavame v juli 2010, ale neviem ci sa este mozem pridat...

oacka
17. mar 2010

nie, robika,už sme plní! 😀 😀 😀 😀 ale čosi, samozrejme, vitaj! už máš kočík? ja sa to každého pýtam. 😅

robika
17. mar 2010

skoro som sa zlakla 😀 , kocik este nemame, aj ked uz sme zopar v obchodoch testovali, ale priznam sa ze je ich tak velmi vela, ze sa nevieme rozhodnut...mne sa pacia take velke, ktore vraj uz velmi nie su v mode, tak preto vahame...

nina88
17. mar 2010

Ahojte... 😉 čo poviete na kočík u mňa v albume??

janatt23
17. mar 2010

vitam ta ROBIKA.
no ja nespavam dobre kazdy utorok v noci a sem tam aj cez vikend. mame pod oknami taky bar, kde je vysokoskolska diskoteka a kazdy utorok je tu totalny bordel ☹

janatt23
17. mar 2010

nina88. krasny je. velmi sa mi paci. 😉

robika
17. mar 2010

Dakujem za prijatie vsetkym 🙂
Nina88: ten kocik je peknucky a ma velmi dobru farebnu kombinaciu, taku som v obchodoch tusim este nevidela.
Janatt23: joj to Ti nezavidim, ja by som bola velmi nervozna, teraz by som spala stale, uz popoludni zacnem zivat a nie to este aj pracovat...taka som pocas tehotenstva leniva 😀

oacka
17. mar 2010

pekný kočík, ninka. vyzerá byť aj moderný aj praktický. to je poľský,či nie? u mňa vyhráva tento:https://https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

oacka
17. mar 2010

vyzerá veľký ako krava,ale pozdáva sa mi,len som ho nevidela naživo.

oacka
17. mar 2010

ženy, to maxara je práve v KE,čo? ja som na to totálne zabudla!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 ☹

robika
17. mar 2010

vcera som si pozerala, ze ktore z vas uz mate nakupene vecicky a zistila som, ze uz vsetky, tak som sa trochu zlakla, ze co ked to nestihnem 😲 ...lebo vsetky stare mamy do mna stale hucia ze nemozem nic kupovat pred porodom, jedine ked oni kupia a potom mi daju... z coho zase nadsena az tak velmi nie som, ved to je taka radost vyberat a pozerat tie vecicky, ake su zlatucke a malicke...tak som doteraz chodila po obchodoch iba pozerat, ale posledny vikend mi prisla sestra zo zahranicia (pracuje tam) a povedala ze takto teda nie a postavili sme sa obidve na odpor a nakoniec sme doniesli domov 2 tasky, takze som uz trosku kludnejsia, aj ked zistujem, ze to bol len zaciatok a treba toho este vela 🙂

oacka
17. mar 2010

robika: 😀 😀 😀 😀 no ja sa o nákupy tiež nedám pripraviť kvôli poverám. práve som hodila do albumu fotky vecičiek,ktoré som ráno pokúpila. sú nosené,a to som moc nechcela kupovať,ale za tú cenu.... jedna vec vyšla na 2,50.

robika
17. mar 2010

Oacka: vobec nevyzera ako krava, nahodou je super, moja sesternica ma tento http://www.bububabo.sk/index.php?ID=179 a mozem povedat ze ten je naozaj velky, ale velmi si ho chvali, kedze byvaju v dome, nemusi ho nikam trepat a ze sa jej vsetko zmesti...

karinnka
17. mar 2010

Ahojte,oacka krasny kociarik v tej tyrkysovej 😉 videla si ho v reali?Ja ano u jednj kocky a vanicka je strasne malicka,aspon mne sa tak zdal,ale kombinacia je krasna....

sunnygirl,ja som mala arytmiu od 14rokoch,brala som lieky,obcas som sama od seba dostala zachvat srdiecko sa mi rozbilo az na 240uderov na minutu a zastavovali mi to len v nemocke injkciou....
Rodila som sice cisarskym,ale preto,ze mala bola obtocena pupocnou snurou....Aj ked je pravda,ze v pripade najmensich komplikaciii by ma brali na salu....

Neboj,toto je urcite tehotenstka arytmia a po case Ti to prejde a cisarak je fajn 😉teraz ho robia aj v spinaly a hlavne nezatazi Ti az tak srdiecko...

Ja som bola na operacnom zakroku na srdci pred 3rokmi tak uz mam klud,ale tiez mi mozno radsej odporucia cisarak....Tak sa drz....A inak cele tehotenstvo som uzivala tabletky na arytmiu a nijako to Babo neohrozilo a to som mala arytmiu v omnoho tazsom stadiui 😉

oacka
17. mar 2010

lenže my máme mini výťah,do ktorého sa žiadny kočík nezmestí,,tak ho budem mať v kočíkarni. na tom sesternicinom je na moj vkus veľa látky. ja mám radšej také plastové vane. to sa nie každému pozdáva. najprv som chcela výraznú farbu,,ale poslednou dobou sa otáčam za čiernymi kočíkmi,tak bude čierny...

karinnka
17. mar 2010

ja som vcera bola v sekaci a posledne 4veci co mam v albume ma stali dokopy 3,5eur a jedine ten zimny overal nemal vysacku 😉 Milujem Taketo nakupy 🙂

Robika vitaj 🙂 🙂

oacka
17. mar 2010

karinnka,sunny, moja sestrenica mala od mala veľké problémy so srdcom, lekári jej zakazovali otehotnieť. otehotnela prvý kraát,v pohode porodila. druhý krát už nad ňou zalamovali rukami a po porode si dala podviazať vaječníky, že viac ddetí nezvládne. a zanedlho nato otehotnela tretí krát! 🙂 a majú tri super deti a sesterka je v pohode!

robika
17. mar 2010

my byvame tiez v dome, takze som rada ze velkostou nie som limitovana 🙂, ja som si citala o kocikoch v inych diskusiach, a zistila som ze kazdemu sa paci a vyhovuje nieco ine, ale ja som ten svoj este nenasla, pretoze ked bol fajn tvarovo, tak sa mi nepacili farebne kombinacie ☹ a ked budes mat cierny, nestane sa ze cez leto moze ta cierna farba vyblednut ? nevyznam sa...preto sa pytam

oacka
17. mar 2010

ježíííš, karinnka ten overal je úžasný! a konečne ťa vidím celú! 😀 😀 ty si taká bambuľa ako ja, len prsa máš väčšie. moje ma dobre zlostia, tie bradavky sú otras, ja neviem,ako prežijem kojenie!

oacka
17. mar 2010

netuším, robi, švagriná má takú tmavomodrú a nevybledla... fakt netuším...

robika
17. mar 2010

Oacka: pozerala som tie vecicky, ktore si nakupila su take nadherne a vobec nevyzeraju ako nosene
boze baby, ked pozeram co nakupujete isla by som zase nakupovat dalsie a dalsie veci, lenze kazdy den nemozem, ved ja by som bola schopna minut na tie vecicky cely majland ...

oacka
17. mar 2010

áno,robi, zisťujem,že aj ja... ja som ešte po obchodoch nechodila, neviem,čo majú v C&A a H&M, ale to mi určite ponakupuje mamička, svokrička a rodina... švagriná má dvoch synov,tak sa teší na nákupy v ružovom! pre baby majú stokrát krajšie veci....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre