Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mima89
26. mar 2010

caute babule chcem sa vas spytat tie co ste si objednavali kocik cez net tak kolko ste platili za postovne? len tych 8 eur???

carrie84
26. mar 2010

Cestoviny so syrovou omackou - mnam 😀

mima - odkial konkretne myslis, to z netu?

mirka285
26. mar 2010

ja som sprasila cely sacok gumenych medvedikov a teraz cakam na panelak...moj syn dnes dosiel domov s dvomi babami 😉 kukala som jak puk,ma to 13 rokov,vymachlene boli jak velkonocne vajca...jaj tato puberta 😝

mima89
26. mar 2010

ano myslim z netu..

robika
26. mar 2010

zacinam byt hladna, ako som si predstavila tie cestoviny 😀 , ja by som stale nieco zobkala, nie velke porcie, lebo potom mi je akurat tak tazko, ale tak po troskach a najlepsie cely den, aby bolo predomnou nieco, asi preto som uz pribrala tak vela... len uz sa neviem v tomto stadiu zastavit...ale ani ma to netrapi, nikdy som nemala nadvahu, skor podvahu, tak to uz nejako zhodim neskor, teda aspon dufam... 🙂

mirka285
26. mar 2010

mima ale z ktorej stranky konkretne?my sme pochopili ze z netu 😀

carrie84
26. mar 2010

mima - hehe, sme sa nepochopili 😀 Net je strasne siroky pojem ... z ktorej konkretnej webovej stranky? Resp. zo slovenska, zahranicie, firma, bazar ...

mima89
26. mar 2010

🙂 zo slovenskej stranky

karinnka
26. mar 2010

mima ja som platila 10eur a doslo mi to kurierom za 24hodin

janka256
26. mar 2010

ahojte kocky no mna teraz taaak boli hrdlo ze az este aj deti su dajake nachladnute aj muz no parada 😖 neviete co si na to mozem dat?

carrie84
26. mar 2010

😀 😀 😀 Dobre, ja koncim ... ja mam z nemeckej .... hehe

Mima - z ktorej konkretne? Ved kazda firma ma ine podmienky, inu kuriersku spolocnost. Normalne napis nazov, nech ti baby vedia pomoct. 😉

zuzana.v7
26. mar 2010

Ahojte kocky, chcela by som sa spytat, ze kolko ste pribrali, ci moj vahovy prirastok je naozaj tak desivy, ako si myslim...:(( zatial mam 11kg plus...🙂

robika
26. mar 2010

ja som si davala homeopatika, hlavne oscillococcinum, a za 2 dni mi uz nic nebolo, rozpravala som sa s lekarom, a tiez mi povedal, ze jedine homeopatika a tiez su homeopatika, zvlast aj na bolest hrdla, staci ak sa spytas v lekarni...

robika
26. mar 2010

zuzana: no ja mam momentalne 9,5 kg navyse, co sa mi zdalo byt uplne fajn, aj kazdy mi hovoril, ze to je v pohode, ale ked som si citala, ze niektore ste pribrali iba okolo 5 kg, tak som zacala rozmyslat, ci to nahodou neprehanam s jedenim, aj ked sa mi nezda, ze by som velmi vela jedla...

mirka285
26. mar 2010

Zuzana nestresuj,ono to zalezi aj od toho ci si bola pred tehotenstvom chuda,plnsia...kazda sme ina a priberame inak.ja som pri prvom tehu pribrala 28 kg a do roka som vsetko zhodila 😉

zuzana.v7
26. mar 2010

no to prave...tiez a mi nezda ze by som sa prejedala...akoze maskrtim🙂to nepopieram, ale bezne som si drzala normalnu vahu a teraz ze kilo za tyzden...no konec🙂)) stale si hovorim, ze hlavne nech je maly zdravy, ze na vahe nezalezi...ale ja som mala vzdy mindraky z vahy, tak ma to dost desi, ako a ci vobec to potom pojde dole.... 😒

zuzana.v7
26. mar 2010

Mirka...tak utesila si ma teda🙂)no len dufam, ze nepojdem rodit metrakova...🙂)

carrie84
26. mar 2010

zuzana - presne mi hovoris z duse! Mna tiez desi ako sa tie kila na mna lepia. Cely zivot som nemala problem s vahou a teraz sa bojim na nu aj postavit. Ale co uz, ked sa neprejedame a ide to same hore, tak musime verit, ze to pojde same aj dole 😉

robika
26. mar 2010

nemusis sa vobec stresovat, nemozeme teraz riesit nasu vahu...presne nech su len nase deticky zdrave...ved nase telo sa iba prisposobuje potrebam dietatka...

zuzana.v7
26. mar 2010

tak pekny vecer...tato prisiel dom...🙂

kafoditka
26. mar 2010

ahojte kocky, tak dnes som stravila cely den na zahrade na cerstvom vzduchu, unavena som na smrt 🙂
Pridala som foto z najnovsieho nakupu, ak chcete, tak kuk 😉

monline
26. mar 2010

kafko- pozrela som..krásne vecičky, kde si nakupovala?

maxara
26. mar 2010

kafko super vybavicka... ten sebamed je mydielko?

kafoditka
26. mar 2010

maxi ahoj.. ano mydielko s olivovym olejom- to ked si okaka az lopatky 😉

monline.. dakujem..nieco z tesca a nieco z netu... www.dudel.sk

kafoditka
26. mar 2010

maxinka... uzi si zajtra svadbu, dobru zabavu prajem 🙂

zrzulka
26. mar 2010

Kafo paradicka, krasne vecicky ... Kde si kupila tie krasne ciapocky pre Filipka????ja mam len jednu zatial, este by som chcela nejake dokupit

kafoditka
26. mar 2010

zrzulka.. u nas v cadci a vybral ich moj manzelik 😉

robika
26. mar 2010

Kafoditka, krasne vecicky si nakupila 🙂 ...a ake velkosti su to hlavne?

zrzulka
26. mar 2010

Manzelik ma sqely vkus a cadca je kus daleko... No ale pekne su a prakticke... ja som kupila len tu jednu a ze 10€...

maxi uzi si to zajtra na svadbe a co ste kupovali ...? my ideme v auguste na svadnu sesterke ale lamem si uz teraz hlavu co lebo s drobcom nebudem zhanat na poslednu chvilu... Asi eurace.(Som inak kreativna 😀) Oni este len idu stavat dom tak sa im hodia....

kafoditka
26. mar 2010

robika.. vecicky su 56tky, ale poviem ti, neviem, podla coho si vyrobcovia urcuju velkosti, lebo niektore veci su na 56tku poriadne velke, ako tie zlte dupacky alebo disney opalovacky..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre