Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
29. mar 2010

ja mam dnes poradnu, tak som doma... mam ju o jedenastej, tak to sa mi neoplati ist do BA do roboty ani pred ani po... a navyse, ked to mam ospravedlnene? mozem kaslat...
tinka - preco si s nim? nebolo by ti lepsie bez neho?

johanka331
29. mar 2010

Dobré ránko kočeny, teraz som sa vyliahla z postele 😀 , včera môj drobček tak kopal, že to cítil na dotyk aj môj manžel, ktorý hovorí, že má tvrdé dlane, bolo to dojímavé ako sa mu prihováral. Zajtra sa chystám na prvé veľké nákupy pre drobca tak uvidím čo mi cvrnkne do oka 😀
Moja svokra mi tvrdí, že podľa odobratia krvy na cukor pri výsledku do horného pravého rožka napíšu pohlavie, to sa mi nezdá. Že to jej poradila kolegyňa, keď čakali dvojičky a praktizuje to na všetkých a vychádza to.

sunnygirl
29. mar 2010

Bréééé rámko,
dnes som vstávala na budík a šup na autobus, lebo sa nám pokazilo autíčko MODRÝ ŠÍP 😀 , pekné písanie prajem

maxara
29. mar 2010

johanka kto to tam pise?

carrie84
29. mar 2010

Dobreee rano 🙂
Ja dnes vynimocne strasim uz od 7, ale len preto ze som si vcera schrupla poobede dobre dve hodky 😀

katty17
29. mar 2010

ahojte babule. ja ze si dnes privstanem do prace. som si nadstavila budik na mobile na siestu a ze pridem skor dnes do prace. no lenze ja som si vcera zabudla prestavit hodiny na mobile. 🙂)))
Kafko, ja som si kupila skvele kojacie podprdy . su prijemne a cele z bavlny sa skvele ceny. Mamina Eriky Barkolovej ma obchodik so spodnym pradlom a ma tam aj taketo podprdy pre maminy . myslim ze aj nocne kosielky pre tehule 🙂 ceny za podprdy su do 450 sk. co ma prekvapilo.
Miri, tu postielku sme zatial v rakusku nekupili ale zatial to bola najlepsia cena aku sme nasli. tento tyzden chceme skocit do babymarketu na vajnorsku a kocikova. tak ak tam nebudu lepsie ceny, vezmeme tu z rakuska 🙂 dokonca tam mali akcie na teutonie. co som bola prekvapena . Inac ten obchodi, Premaman je vazne velmi fajn. krasne vecicky tam maju. normalne som si tam v duchu navyberala cele kombinacie nech to ladi 🙂 . vzala som si od nich katalog a maju tam vazne vsetko 🙂 aj krasne tehu saty 🙂
maminky, pekny dnik vam prajem 🙂

sunnygirl
29. mar 2010

babuľky ja zase stresujem. Zajtra idem do poradne a hrozne sa bojím, ja som celé tehu bola v pohode, ale posledné tri dni len poplakávam, taká som citlivá, všetkého sa bojím, a tak. No a zajtrajšku hrozne. Ja viem, že čo ss má stať sa stane a že zbytočne dnes stresujem to maličké, no som HROZNÁÁÁÁ 😨

sunnygirl
29. mar 2010

.............................. ☹ ☹ ☹ ............................

carrie84
29. mar 2010

Sunny ... neboj, ved ked si v pohode fyzicky, tak sa nic nedeje 😉 Ta placlivost - holt - hormony. Ja som prerevala cely I. trim -a zvacsa som nemala ani dovod. Raz som plakala, lebo sa mi zdalo, ze prilis casto placem a pred tehu som neplakavala vobec (v reale som skor cynik 😀 ) - co ti budem hovorit - ciste psycho 😀 😀 😀
Ale ono sa to pocase upravi ... najneskor po porode alebo 6nedeli 😉 😀

nina88
29. mar 2010

Ahojte... 😉
Jaj baby. za posledný týždeň mám 2,5 kg hore! Zas... Som bola taká spokojná,že už to nejde tak rapídne hore a aha! A to som aj vela chodila a asi 3 krát som miesto normálneho obeda mala kurací šalát... Nechápem to, ale už mám +14 kg, čo je teda dosť!!!

sunnygirl
29. mar 2010

carrie, ďakujem za povzbudivé slová 😉, veď to že ma pobolieva spodok bruška, ale tak divne, no dávam to za vinu tomu, že aj v otorok aj v sobotu som išla na dlhšiu cestu autom a po takej hrboľatej ceste, že strach. Tak dúfam, že je všetko OK, však uvidím zajtra, držte mi palčeky.......no a zase sa mi chce plakať, ACH, tie hormóny.

sunnygirl
29. mar 2010

carrie............inak ty máš dnes krásne tri 111 do pôrodu 😎

nina88
29. mar 2010

Sunny to je normálne uplne... Ja zas často stresujem,že malý sa nehýbe. Dokážem sa totálne vynervovať... 😕 Myslím,že každá máme nejakú tú ,,úchylku,, 😉

johanka331
29. mar 2010

ahoj maxara, asi som sa zle vyjadrila, ked ti lekár dá výsledok z cukru kolko mas hodnotu, tam by to malo byt natisknuté v pravo hode (pohlavie značkou), neviem ci sa da podla toho urcit pohlavie

jaruska8
29. mar 2010

Ahojte dievčatá, no keďže mi lekár povolil prechádzky, tak ich využívam a už som aspoň niečo pokúpila, tak sa z toho teším ako malá!!
Konečne si to tehotenstvo užívam, hlavne, nech je všetko OK. pekné ránko vám prajem!!

carrie84
29. mar 2010

Sunny - jeeeeeej! Esteze hovoris! Ja by som tu 111 ani nepostrehla ... v chladnicke mam detske sampano, tak aspon mam konecne dovod si ho vecer otvorit 🙂

jaruska8
29. mar 2010

Jaj a konečne sme objednali aj kočík. 😉 😉

sunnygirl
29. mar 2010

nina88: tak to sa aj ja stresujem, myslím, že Mirka tu spomínala, že máme jednoducho kľudné bábätka, to moje vôbec nekopká, iba sa mrvinká a pukoce a škvrkoce, takže rozhodne nepatrím k tým, čo celý deň cítia pohyby, vôbec, iba keď je ticho naokolo, vtedy ho počuje a vtedy sa začne trocha mrvinkať, ja sa mu prihováram a hladkám ho, vtedy je asi odvážnejšie, ale keď je hluk tak je tichúúúúúčko, asi sa bojí.

No ty už máš jedno dieťatko, aj predchádzajúce tehotenstvo si mala také ako teraz, alebo iné?

Inak na tej oslave v sobotu mi hovorila jedna, že som veľmi peknučká, čo mne sa nezdá (ale užmala vypité, však bola hlavná oslávenkyňa 😀 , mala právo byť), ja si pripadám rovnaká, akurát to bruško mám tak dookola, ja som bola veľmi úzka v páse, ale išlo mi to tak dookola, tak neviem či to maličké nie je poležiačky, lebo ja počujem to škvrkotanie a pukanie na oboch stranách 😀 😀 😀

sunnygirl
29. mar 2010

cerrie: nazdravíčko 😉

carrie84
29. mar 2010

Jaruska - a aky ste nakoniec vybrali?

jaruska8
29. mar 2010

Ten, čo mám v albume, teutoniu. 😉

jaruska8
29. mar 2010

Takto bude vyzerať:

jaruska8
29. mar 2010

Nechce mi to pridať sem foto. 😠

sunnygirl
29. mar 2010

Carrie pripi si spolu s Jaruskou, ona má presnú 100-večku 😉

lenkaaninka
29. mar 2010

čaute baby...sunny neboj nič všetko bude ok...akurát mi volali z 3D že termín na štvrtok 7.4. a to je streda a že o pol piatej ja vravím že 16.30 a ona že nie 17.30 ...ako tak prídem radšej 16.30 aby som sa vôbec dostala na radu...volaka bola domotaná...

sunny ja mám velku pneumatiku len v bruchu ale obrovskú....a ozaj s tým srdiečkom v pohode?? ozaj a už vieš čo to budete mať?? mne pomohlo to magnézium ale pobolieva ma brucho často aj tvrdne ale zatial ok...ale mám mať nohy vyložené aj ked to je dosť diskutabilné pri dvoch detoch... 😉 ale priznávam snažím sa každy druhý den oddychovať...

včera som bola v tesku a kupila som bledozelenú vaničku nakolko mame bielo zelenú kupelnu ...stala iba 8 eur čo ma aj prekvapilo že málo..a v kik som bola pozrieť a niektoré vecičky boli lacné dve trička s dlhým rukávom 2.19 tak také blbiny som kupila...

v sobotu som objednala supravku do postielky s pampyshopu aj kolotoč nad postielku...ale oblečenie pre malinké som si už zakázala kupovať....lebo mám toho velmi vela už... 😉

carrie84
29. mar 2010

Jaruska - uz som pozrela v albume 🙂 Pekny 😉 My sme v sobotu skladali kocik a musim sa pochvalit - zvlaaaadli sme to!!!
I ked skladal prevazne svokor s drahym (ja som zodpovedne drzala navod a do vsetkeho kecala). No a este sme sa so svokrou z gauca smiali, ze by to rozhodne chcelo fotku s nazvom Pat a Mat v akcii 😀

mirka285
29. mar 2010

Dobre ranko,ja zase vstavam posledna?to asi zato ze do rana do stvrtej chodim kazdu pol hodku cikat 😒 inak ja som bola tiez prve mesiace tehu najskor strasne nervozna a potom strasne placliva...a teraz uz pohodicka,akurat ze tiez si pripadam taka velka s kolesom okolo pasa...no co uz a sestra mi stale vyplakava ze je tri mesiace po porode a nevie schudnut,ze ma navyse 8 kg 😒

nina88
29. mar 2010

Sunny malá sa hýbala ovela viac, tak ja neviem...
Ale vraj chlapci sú lenivejší... 😉 Každopádne mi z toho pekne hrabe. Jeden deň ja brutál hybe, že to cítim aj keď stojím, inokedy sa aj 2 dni neohlási... No a tie 2 dni si to odnesú všetci naokolo... 😒

miki060707
29. mar 2010

ahojte, tak aj ja som bola na poradni, ultr. mi nerobil, na začiatku vravel, že spraví každú poradnu, tak som bola sklamaná, lebo on si účtuje pri 10,20,30 tt po 10 eur za každý a to mi dva krát po sebe nerobil, ale neva, pozrel ma zo spodu, tam je to ok, malinký kopká...
pribrala som tak5-6kíl , čo je dobré, hadam, pri mojej váhe je aj to dosť, musim sa večer držaž na uzde 😉
Mirka, tie via poháriky su také, poháriky, čo tam dávam mlieko /hadam pri malom nebudem/ kašu, polievočku, ked prenášam, skús si dať do googla, ja som to mala pri malej a ostali mi nepoužité....ň
mne sa malý hýba hlavne večer, ked si lahnem

ericica
29. mar 2010

caute prisla som vas kuk....mala sa vonku hra aj ja som oblecena len som prisla pridast prispevok a uz aj letim von....bola som v piatok na tej poradni a vypila som ten cukor 😝 😝 😝 cely den ma napinalo 😖 piatok budem vediet vysledky...dam vediet... tie platenky som napokon poslala spet a ta pani mi slubila ze mi posle tie moje lebo sa vraj pomylila...
vy co mate nove????
pridem si vas este kuk 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre