Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
1. apr 2010

agika- blahoželám k dievčatku!!! 🙂))

agika1982
1. apr 2010

monline dakujem 🙂))

monline
1. apr 2010

lenkaaninka- bez citrónu to asi nič moc nebude...ja som poprosila sestričku, nech mi napustí riadne studenú vodu..tak sa snažila 🙂

zrzulka
1. apr 2010

... bez citronu je to fakt hnusne .... Ja som si vytlacila polku citrona a este stale to bolo priserne sladke....Ale kto ma rad sladke tak pre neho to nemusi byt zle.... najlepsie bolo ze mi to cele stvrdlo na kamen ako som tam napustila vodu do toho 😝
Mon to mi je luto ze musis drzat dietu.... 😲 ale co nespravime kvoli detom. Pokial je to len tehu cukrovka tak sa to da vydrzat, ved po porode budes zase oki ci ako to vlastne je ?

monline
1. apr 2010

zrzulka- hej, je to tak..cukrovka odíde po pôrode..mňa nijako neohrozuje ani teraz, skôr malého, preto si musím dať pozor..ak by sa neupravili hodnoty diétou, tak aj inzulín je nutné si pichať..ale predpokladám, že to nebude môj prípad...
tu je o tom dobrý článok:
http://www.zdravie.sk/sz/content/521-27758/Gest...

monline
1. apr 2010

škvŕka mi v bruchu ☹

strasska
1. apr 2010

no oni uz teraz vsetci pisu v tej uzatvorenej teme a mne je to teraz tak proti srsti sa im tam trepat, sak ked mi to pred rokom robilo problemy nabehnut do rozbehnutej temy, tak teraz este duplom.
idem presvedcit milacika, aby sa odtrhol od Noddyho a dufam, ze este pojdeme von.
pa

zrzulka
1. apr 2010

Vdaka za clanok Mon, podla neho nie som "rizikova" tak by to malo byt v poriadku... 😉

zrzulka
1. apr 2010

strasska tak to asi hej, tiez by som asi nesla v takom pripade do uzavretej temy. je pravda ze uz ani ja tolko nepisem do decembra(viacej sa zapajam do tem tu v juli) v decembri vacsinou nemam co napisat k temam kedze my tym ze mame ine "problemy" tak akosi sa neviem zapojit do tem ktore babulky rozoberaju.my sme dost pozadu, vlastne aj vzdy budeme 😝 Ale tak my sme v kontakte s babulkami aj cez FB, s niektorymi babulami aj v osobnom styku takze to je predsa len ina situacia....

lenkaaninka
1. apr 2010

agika gratulujem ... 😉

no je to blivajz a pri malej mi to dali ešte aj s teplou vodou...veru mala som čo robiť aby som sa nedovracala..

karinnka
1. apr 2010

Dievcence chcem sa opytat,dosla mi kamoska z USA a jej mala dostala teraz kiahne a kamoska ich sice nemala ale zatial nema.Myslite,ze by bolo rizikove stretnut sa s kamoskou teraz?Su tu len na tyzden a rada by som ju aspon chvilu videla.Dakujem 🙂 Ja som kiahne v detstve prekonala

lenkaaninka
1. apr 2010

karinnka ja myslím že hej u mna pri prvom tehu to mal manžel ako starý cap a ja som prekonala v detstve a bolo to ok...

zrzulka
1. apr 2010

Karin ty mas uz protilatky proti kiahnam takze sa stretnut mozes. Kiahne mozes prekonat v zivote len raz.

karinnka
1. apr 2010

Dakujem dievcence 🙂

kafoditka
1. apr 2010

Ahojte fesandy! Od rana beham, bola som v hypernove a MIRKA - Gate opat nesklamal 😉 Pokupila som si tricka po 8eur, lebo mi zo vsetkeho trcalo brusko..

Tak baby, moj maly bude asi pekny divosko, ked sa narodi. Cely den ho pomaly necitim a okolo deviatej vecer zacne kopat o zivot a pokracuje celu noc.. Toto ked mu ostane po narodeni, tak sa asi moc nevyspim, co?? 😲

Co planujete na sviatky? Ostavate doma cez vikend alebo si niekam vyrazite? Ma byt krasny vikend.. 🙂

liluu
1. apr 2010

Kafo, aj ja mam taký istý prípad v brušku, moj začne cez správy a ked idem v noci cikať ešte stále má v brušku diskotéku.
tak sa asi možme pripraviť na nočnééé smeny 😉

kafoditka
1. apr 2010

liluu.. ved ja som sa uz asi tyzden nevyspala, ked si lahnem na pravy ci lavy bok, tak ma zacne strasne kopat.. a nad ranom, ked ako tak zaspim na chvilu, zobudim sa na udery do mechura, asi mu tam zmensuje zivotny priestor 😅 takze tak..

nika23t
1. apr 2010

Ahoj damy 🙂
Tak flase tommee tippee kupene, manzel je z nich nadseny, dufam, ze aj mimi bude. Aj sudocrem mam, pre istotu.

A co sa tyka spania, tak nic moc, nespim poriadne, malicke tancuje, cvici, je jedno, ako si lahnem, a ak je kludne, musim ist cikat......
A naozaj chcete sukromnu temu? Ja neviem...

zrzulka
1. apr 2010

tak ja maleho necitim takmer vobec.... Akoby tu ani nebol 😀 neviem ako je ulozeny ze ho necitim....Iba ked si lahnem vecer na bok tak trosku sa pohne...

zrzulka
1. apr 2010

...ale vcera mu mala dala zabrat.... cely den ma buchala a kopala do brucha.... tazke to ma pri nas drobec maly 😒 uz teraz je utlacany a to sa ani nenarodil....

aalexis007
1. apr 2010

Ahojte, keď ste tu už mali tému FLASE: neviem či si mám kúpiť tú novorodeneckú štartovaciu sadu od AVENT alebo mi stačia len nejaké 2 flaše? Chcem od začiatku kojiť, ale pre istotu aby som doma niečo mala? Ako ste na tom vy? Už ste kupovali?

lenkaaninka
1. apr 2010

fuj baby mi to tu páchne tak som silno hladala perinky a aj som našla ale čo pritom čichám čichám čo to páchne reku naši dole čosik peču a prihorelo im to a napadlo ma že som detom dala piecť zemiačky do truby ako totál zhorely na uhol..

aalexis007
1. apr 2010

lenkaaninka: 😖

lenkaaninka
1. apr 2010

ja mám asi diskomena maniaka v bruchu ako málokedy spí...a flasku jednu malu pre istotu a čajíky nejaké dva hipp pre novorodeniatko

aalexis007
1. apr 2010

...nechcelo by sa mi teraz čistiť ten pekáč....... 😒

lenkaaninka
1. apr 2010

ha ale ja som ich dala na pečiaci papier 😉 😀 tak len vychladnuť a puk do koša 😎 😎

aalexis007
1. apr 2010

supeeeer, ešte že tak..... 😉

kafoditka
1. apr 2010

nika23... nemas link na tie flasky tommyy?

nika23t
1. apr 2010

Kafoditka -

http://www.argos.co.uk/static/Browse/ID72/14417...

Ale my sme kupili len dve flase za 5,99 a k tomu po dva cumle nahradne, dva od 3 mes., a dva od 6 mes. A flase sa mi dost pacia, tak dufam, ze budu aj vyuzite 🙂

kafoditka
1. apr 2010

dakujem nika 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre