Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
6. apr 2010

mojalili ty si vravela o tých žilách?

robika
6. apr 2010

prave sme dostali od mojej maminy 2 nove veci, jedno je choditko, sice som ziadne ani nechcela, ale co uz ... aspon ze je pekne a druha vec - sedadko do vane, to sa mi zda byt fajn vec (zatial som o niecom takom ani nepocula), ale viem si predstavit ako sa budeme s drobcekom spolu kupkat 🙂 ...
dnes som uplne blba... v praci som toho vela neurobila, normalne som zaspavala... po tych sviatkoch to bolo dnes ako za trest...

miki060707
6. apr 2010

ahojte, tak ja som pofotila, ko ne čne oblečko, čo zatial mám v komode, v prvých 3 šuflíkoch, na a to je tak na prvý mesiac, možno viac a ešte mam v takej kabele z ikei velikej koopec chlapčen. vecí, a ešte ma čakaju plno plienok prať, zavinovačka, ešte jedna perinka, deka a drobnosti, asi sa dám nato zajtra, no asi mi to bude stačiť na tie prvé dni, mam dupky, body, košielky, ponožky, podbr., plienky, čiapočky, deku, ešte musim niejaký malý svetrik dať prať a ešte mam aj čiapku, kt. mam tiež prať, tak môžeme vymienať každý deň, neviem z oblečka, čo chýba, nie su to uplne nové kusky, pár je požičané, pár darované, ale su tam aj rfiličky, nohavice, jeej ešte musim oprať malinké rukavičky, to som pri malej používala, lebo sa škrabala...
pekný večer

maxara
6. apr 2010

Ahojte bambule..
katy, mirka - v ktorom prvom rade myslis? od dveri? 😀 ja sa vzdy prebijam do toho posledneho radu... ved ja to neznasam vpredu, tam sa mi neda tancovat 🙂 a inaaak... bola som s kafkom na rande, preto som tak letela 😉

nika23t a ake mena ste povedali svokre?

robika
6. apr 2010

a ako periete tieto detske vecicky? niekde som citala ze sa nesmie pouzivat avivaz?

maxara
6. apr 2010

robika ja periem normalne na 40 alebo na 30, podla stitku, co maju na sebe a bez avivaze.. ale ja mam taky prasok, ze mi tam ani nechyba..

sunnygirl
6. apr 2010

ahojte,
tak ja som uvarila zemiaky na paprike, nachovala som seba, to malé aj mm. 😀 😀 😀
Inak ja som asi za noc 😖 narástla "do šírky" , už sa začínam gúľať. 😨

robika
6. apr 2010

a ma sa pouzivat nejaky specialny praci prach na detske veci? co som dostala u doktora tam je silan sensitive tusim...
Maxi aky prach pouzivas?
Lebo moja svokra, hned ze ved to je jedno aky prasok... ale ja toho nazoru nie som, tak sa radsej popytam...

robika
6. apr 2010

sunny: nie si sama, ja mam pocit ze ked sa viac nadychnem, asi prasknem 😀

mirka285
6. apr 2010

miki pekna vybavicka,maly bude fesak🙂)

mojalili
6. apr 2010

Lenkaaninka, hej, ja mam krcove zily tam dole .... 😒

Robika - nielen nadychnem, ale vsetko....prave som pospajala 12 vykresov a kreslim vzducholod a ja aj fnim ako ta vzducholod.....mm sa mi tu smeje 😖
JA tiez pouzivam SILAN SENSITIVE, ale teraz som na zavinovacku Emitex pouzila PErwol...tekuty....Robika, pri malej som pouzivala aj z Lidla obyc. prasok, a nic malej nerobil, krasne pral do biela.....nie je alergicka na nic, ale teraz mam ten SIlan Sensitive

robika
6. apr 2010

tak ja zacnem tiez s tym silanom a po case mozem skusit aj ine... nechcem to prehanat a neustale vsetko dezinfikovat, lebo moji rodicia tiez nic neprehanali (som dieta z dediny) a nie som na nic alergicka, a velmi by som chcela, aby aj moj malicky bol zdravucky a netrapili ho nejake alergie...

maxara
6. apr 2010

robi ja pouzivam kvoli mm taky protialergicky, ma ekzem.. ale znacku neviem.. no ked ho dopouzivam, kupim nejaky taky normalny a tiez neplanujem prat v nejakom speci..

robika
6. apr 2010

my byvame u svokry (mojej), takze si viete predstavit 2 gazdine na 1 domacnost, problem niekedy je, ze ja mam neuveritelne nutkanie vsetko preorganizovat, kedze ma uz chytaju materinske pudy... vlastnu mame iba nasu spalnu (celkom velku), ale aj tu mi obcas velmi rada zajde a nieco popreklada, aby to bolo podla jej predstav... napriklad dnes ☹
normalne vam zavidim, ktore byvate sami a vladnete v kuchyni 😀
a stale ma rozculuje to jej: "to by si mala takto a takto, a nie takto..." a ja som to pri chlapcoch robila inak a pod." a pritom pri niektorych veciach som presvedcena, ze urcite to spravne je prave naopak...
prepacte, ale musela som to dostat zo seba... lebo drahemu to hovorit nechcem... ved je to jeho mama, a nevie sa vcitit do mojej koze...

mirka285
6. apr 2010

kocky a neni to nahodou persil sensitiv a nie silan?

robika
6. apr 2010

no vidis mirka... to som teda ani nepostrehla, ja mam v tom balicku persil sensitive plus a silan natur sensitive... ale budem pouzivat iba ten persil... 🙂

mirka285
6. apr 2010

robika ja by som mu to teda povedala,svokra by si mala uvedomit ze jej synacik uz neni male decko a ty si jeho zena a urobis si najlepsie tak ako si myslis a hlavne podla seba....

mirka285
6. apr 2010

lebo my doma perieme v persile a som si myslela ze silan je avivaz...

robika
6. apr 2010

ja viem, ze by som mala nieco povedat, lenze nemozem, je momentalne dost chora... a nechcem robit dusnu atmosferu, ale obcas trochu rypnem, a vtedy sa vie stiahnut... chceli by sme sa niekedy buduci rok odstahovat, ked uz bude na tom lepsie, ale to je este taaak daleko...

mirka285
6. apr 2010

aspon ze sa casom prestahujete...tak to dovtedy volajako vydrzis 😉 ked sa male narodi aspon svokra trochu pomoze

katarina7777
6. apr 2010

caute kocky, ten navrat do prace bol dneska tvrdy 😠 poobede som bola aj na cvicenie pre tehulky v bazene , potom som ukuchtila veceru a teraz si vas citam a fukam vlasy... mne by sa zislo viac ruk, lebo mozok stiha len ruk je malo 😒
Mne sa zda este skoro prat malemu veci, lebo ja kazde dva dni komplet prezeram garderobu... predstieram ze veci vidim prvykrat, mm mi vravi ze uz som pripad pre psychiatra. Ked pozeram vase vybavy tak sa mi zda ze mam malo veci a mm ze kolko som uz pokupila, ze uz ma dve plne policky, on totiz nechape ze babo z veci vyraste, cize ked vidi 10 body pre neho to staci .... jaaaj ti chlapi ... ja zacnem prat asi az koncom maja lebo dovtedy vecicky urcite dochytam 🙂

robika
6. apr 2010

po porode bude sranda, lebo bude tu svokra pomahat 🙂 , moja mamina pride pomahat 🙂 a este aj jedna zo starych mam sa tesi, ze pride pomahat... a samozrejme vsetky chcu pomahat hned ked pridem z porodnice... takze tak vela zien v jednom dome si este neviem velmi dobre predstavit... 😀

mojalili
6. apr 2010

MIRKA, mas pravdu, je to PERSIL.....robim dve veci naraz a tak to aj vyzera.... 😒

katarina7777
6. apr 2010

Ozaj kolko ste pokupili uterakov a detskych navleciek? To hniezdo do postielky mate len jedno alebo viacej?

Robika aj keby si mala najlepsiu svokru na svete tak by bolo spoluzitie komplikovane... dve gazdine v domacnosti vesti problemy, uz to len nejak vydrz a ked sa narodi malicke svokra ti aspon pomoze.

Inak ja tiez planujem prat pre maleho v tekutom prasku, pouzivam taky s aloe vera a periem bez avivaze a vsetko na nizkych teplotach.

katarina7777
6. apr 2010

idem si dat zelene jablko lebo som sa napratala lososom so zemiakmi a teraz ma zacina palit zaha 😠

miki060707
6. apr 2010

Mirka, diki, ale tá tvoje je oveeela krajšia, lebo je nová a taká ozaj kráásnučka, ale ja ked som dostala od super kamarátky, tak mi je luto vyhodiť love, ked ich vela neni, a zas aj podostáva....
katarina, ja mam dva mantineli, ale len kôli tomu, že som dostala, dvoje návlečky, dvoje plachty, ale po Sone tiež dvoje, tak máme dosť, bábo aj tak bude spať na plienočke, keby grckalo...
no ja tiež bývam u rodičov, ale našťastie mam svoju malú kuchyňu aj vchod, sem mi nikto nechodí, ale mi sme dosť často hore, lebo mamka nevládze vela, kríže, kolená, zlomená noha, chrbtica....tak si pomáhame ako môžeme...

mirka285
6. apr 2010

miki ved tvoja tiez vyzera ako nova🙂)ja mam tiez od sestry aj pouzite,len musim ich poprat este 😒

katarina7777
6. apr 2010

kocky normalne zajtra idem nakupovat potom co som prezrela vase megavybavy .

mirka285
6. apr 2010

Kati uteraky mam tri,a navlecky dvoje nove aj s hniezdami,a jedny od sestry pouzivane...ja si pamatam ze maleho ked som okupala vzdy sa mi stihol pocikat na uterak,prip. na mna 🙂

maxara
6. apr 2010

robika - no to spoluzitie, ked uz mas svoju rodinu, je naozaj tazke.. ja som chcela mame preorganizovat, co mi vadilo to, co u nas doma fungovalo 100 rokov pred mojim sobasom.. a inak, to jej tiez moze byt spravne, ale aj to tvoje, tak jej kludne povedz, ze je fajn, ze to robila tak, ty to chces takto, lebo tak ti to viac vyhovuje.. ved kazda cesta vedie do Rima, nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre