Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkamarkusova
10. apr 2010

ahojte.ako sa mate?ja termin na 21.jula.v utorok idem na glukozovy test.zatial vsetko ok.dufam to tak aj ostane.brusko rastie ako dive.babo kope o sto šesť.tak sa drzte vsetky.Lenka

ivanka85
10. apr 2010

lenka v nedelu ides k doktorovi?

dugyna
10. apr 2010

ahojte dievcata
ahoj tinka z toho co tu pises ,aj ked neviem kolko mas rokov a kolko rokov tvoj priatel..tak prepac mozno budem tvrda, ale
vykasli sa na neho cim skor! bude to lespie pre teba a aj pre malinku! naozaj , bude to sice tazke slobodna mamicka..ale najdi svojej dcerke casom lespie ocka..ked tento na vas serie...
ten tvoj frajer mi pride ako mlady nevyskakany chlapec ktory nie je schpny a ani pripraveny byt otcom, vie ho sice splodit ale to je vsetko..nevie sa zachovat zodpovedne..kamarati zurky chlast a prepac, ale aj ine baby / pretoze neverim ze ked zuruje a je s kamsmi tak tam nie su aj nejake baby/ prednesji ako ty a ako mala.
tinka naozaj to musi byt tazke ale ked je schpony aj tyzden nezakopnut o teba...tak to je fakt na zvazenie..
radsej ostan s rodicmi..s tatinom..uvidis ze malinku si oblubia...a budu radi ze ju maju..zivot si nespackas-aj ked nebude lahky a najdes casom niekoho ineho kto bude lubit teba i malinku a bude si vas obe vazit..sak su aj tu v temy dievcata ktore to nemali lahke a boli same s prvym dietatkom
urcite je lespie byt sama..ako sa neustale trapit koli chlapovi..a mala to citi ze sa trapis...a bude to citit aj po narodeni..
vies ono neviem ako veris tvojmu frajerovi...ale hovorim ze budem pisat tvrdo....zvazila by som aj otazku toho ci ti je verny..pocas tych jeho zurov..a pocas toho ked sa ti neozve tyzden....atd
a uz vobec nekomentujem tu jeho prvu vetu po tydzni...
fakt tinka neboj si silna zena zvladnete to s malinkou.drz sa

mirka285
10. apr 2010

dobre ranko 😉 u nas neskutocne svieti slniecko,aj u vas?no ja teraz ani neviem co s tym peknym pocasim,lebo som ratala ze bude prsat 🙂

cigaretka5
10. apr 2010

tinka ked spolu nebyvate tak vlastne uz nemas technicky co riesit. Uz to len zvladnut psychicky . Nemas ho pri sebe to znamena ze prvy krok k odputaniu od neho uz siurobila, teraz len najst silu a neozvat sa mu. Ked to urobis podla mna pochopi ze si silna zena ktora nie je na nom zavisla a mozno potom v nom nastane obrat a ak nie nic sa nedej. Nie je jediny chlap pod slnkom a zostavat s nim len preto ze sa bojis ze si ako kvazi slobodna matka nikoho nenajdes je poriadna blbost.
POzri sa okolo seba tisice ludi sa rozvadzaju a nachadzaju tych pravych aj s detmi.................
Drzim ti silno palec aby si to zvadla tak ze sa budes vediet na seba kukat do zrkadla a nakoniec si pri tom pohlade povies ze si na seba hrda ako si svoj zivot vzala do SVOJICH ruk

cigaretka5
10. apr 2010

mirka aby si to este nezariekla

maxara
10. apr 2010

tinka moj nazor uz poznas, suhlasim s cigaretkou.. vlastne uz jedine, co ti treba urobit, je vyplnit tlacivo.. a tym to pre teba konci.. no a navyse, aj tu na konikovi je predsa plno bab, ktore su rozvedene, alebo boli slobodne mamicky a teraz su predsa tehulky.. nesmies vesat hlavu, fakt neplati radsej mat doma idiota ako nikoho.. ved ty mas bohatu rodinu, sama neostanes a casom, ked budes pripravena, si urcite niekoho najdes. Dnes uz je to normalne, ked si muz najde zenu s dietatom. Dokonca co normalne, moderne je to.. 😉

maxara
10. apr 2010

Inak krasulky, tym som chcela povedat DOBRE RANKO vsetkym 🙂 dnes som domka, mm isiel na chalupu sa pracovne vyzit, takze mam dnes pokoj. Normalne sa niekedy tesim, ked vypadne aspon na pol dna (hoci aj ked sme v robote sa nevidime, ale ine je byt doma sama). Ja som si dnes uz stihla postavit na tu najlepsiu polievku na svete (cicerovu) a ak sa mi podari niekde vyhrabat kvasnice, tak urobi vepro knedlo zelo.. mam taku nezdravu chut. 😉

bellablonde
10. apr 2010

caute zeny ! 🙂

ja som tiez cakala hnusne pocko a lejak, nic sa nedeje, tak som chalanov poslala do ZOO 😀 a mam frei 😀 😀 Povodne mali ist na bojisko Slavkov, ale tam je vraj skaredo

Mojalili ty si aka kočka s novym ucesom, super ti to sekne. Kolegyne mozu zavidiet aka je z teba sexi tehula...heh
ja som bola u kadernicky po 100 rokoch si dat jemny blond melir na tmavohnede vlasy a tyzden som chodila ako pavica, tak som sa dobre citila. Treba si robit radost 🙂

Maxi, vy uz pozerate domace video s Ninkou 😵 to je zlateee 😵

Inak baby, netocte stale o tej skaredej Moorke, lebo ja chcem dat malickej meno Dianka.... ale prestava sa mi uz akosi paaacit 😀 😀 😀 😀 kurnik

no idem sa trocha skraslovat
pa

bellablonde
10. apr 2010

cicerovu polievku som este nejedla, tusim len take niake cicerove oriesky som raz chutnala
to je asi dost zdrave, co?

dugyna
10. apr 2010

tinka a nezabudaj ze vzdy tu mas nas vsetky a vzdy tu nejaku z nas najdes..takze sa mas o koho opriet.
a mas svoju rodinu o ktoru sa tiez mozes opriet. a neni hanbou prist za otcom ze mal pravdu, ani si nevies predstavit co to bude pre neho znamenat..pre teba to nebude pokora a pre neho to nebude vytazvo..ale jemu to citvo vela da..a uvidis ze ked sa mala narodi tak ju bude tvoj tatko branit ako teba..a bude ju rozmaznavat..bude ich maznacik..
takze tinka uz len odvahu a rozhodnutie..to je na tebe

dugyna
10. apr 2010

maxi a ty mas recept na domacu knedlu? napis mi prosim do IP dakujem

bellablonde
10. apr 2010

dugy mohla by si mi preposlat ten recept na ....boze ako sa to vola.....parene buchty od mojalili? 🙂 dik

ja dnes nemam v plane varit, chalani donesu cestou cinu, maly petko ma svoje detske jedlo navarene, polievka je odvcera, ale taku niaku dobrotu by som celkom mala chut uvarit 😝 😝 😝

maxara
10. apr 2010

bella - ved preto ju volame Moorka a nie Dianka 😉 cicerova polievka je uuuplne dokonala, cicer je najlepsia strukovina na svete. Niekomu mozno trosku smrdi, hlavne ked sa vari, ale myslim, ze aj fazula smrdi zo zaciatku.. cicer malokto vari len kvoli tomu, ze ho treba den vopred namocit a este aj potom sa vari vyse 2 hodin 😒 ale inak je to mnaaam. S klasickou korenovou zeleninkou a zasmazena. Nic viac. Vcera mal mm taku jemne melancholicku naladu a spomenul si, ako sme videli Ninku sa tulit k placente na 3Decku, ked uz mala dost toho stlacania bruska. A chcel to vidiet, tak som mu to pustila. 😉

maxara
10. apr 2010

dugy najdem a napisem, aj mne posli buchty od mojalili.. pls

dugyna
10. apr 2010

ok poslem idem ich inak robit 😉

dugyna
10. apr 2010

bellablonde maxi poslala som vam recept 😉
maxi a hod tam aj tu polievku diky 😉

sunnygirl
10. apr 2010

aj u nás sa vyčasilo, čakala som leják, mohla som ísť kľudne domov do LC, teraz sama hnijem doma a budem samozrejme upratovať, uf 😠 .

inak by som vás chcela poprosiť, som hrzoná na tie chute, vymyslela som si ruské vajcia urobiť, ale nejako mi podľa receptu nechutila ta poleva na to (tatarka so sladkou smotanou, fuj, ja sladkú smotanu na varenie nemusím, iba ak do vareného jedla, ale takto na surovo nie) a domácu majonézu som nerobila, no kúpila som si majolku, žeby to????? Inak už mám do myštičiek všetko naložené, šalát+vajíčko+salámu+hrášok+kápiu, už len tú polevu 😉 , chytré gazdinky poraďte 😀

pozerám zo záznamu (na magiu) včerajšiu miss, nezvyknem, ale spoločenské šaty mám rada 😉

sunnygirl
10. apr 2010

jéj tak najkrajšie šaty mala 5-ka (biele s červenou mašľou) a 13-ka, tie strieboné sexy

kafoditka
10. apr 2010

Ahojte kocky! Manzel mi odisiel aj so svokrovcami na zahradu cosi porobit, tak som sama doma. No neuveritelne 😕
Asi pojdem cosi upratat a inak netusim, co s nacatym dnom..?

Baby, posielate si recepty, co tak mne poslat rovno hotovy obed?? 😀 😀

Mojalili- aka kocka! Ja som sa tiez pred mesiacom vratila na povodnu cierno ciernu 😉 V nej sa citim najlepsie..

sunnygirl
10. apr 2010

inak ja patrím medzi tie, ktoré sa ešte nikdy nefarbili, ale musím povedať, že aj keď som kučeravá blondýna, mne sa vždy páčili dievčatá s ryšavými kučerami.......nebojte sa som na chlapov 😀

kafoditka
10. apr 2010

sunny... ja mam susedu - 6rocne dievcatko, ona je naaaadhernaaaa. Ma rysave kucerave vlasky, je pehava a ma este aj meno, ktore jej sedi jak rit na serbel - vola sa Margaretka..

sunnygirl
10. apr 2010

jéééééééééééééééééééééééj to je fakt milé 🙂 🙂 🙂

sunnygirl
10. apr 2010

ja som zvedavá ako to naše malvô bude vyzerať, my s mm sme obaja kučeraví ja blond on čert, tak či aj to naše nebude ryšavé, ale obávam a že sa podá na svokru, oni majú silné gény, aj keď mm sa podal na otca (výnimka) inak všetci na svokru

meruska
10. apr 2010

ahojte..ja sa dnes chystam na svadbu, uz som doma od kadernicky..normalne ina kocka je zo mna 😀 a este ked sa nahodim...momentalne pobehujem v teplakoch 😀

meruska
10. apr 2010

mojalili.... aj ty si dnes kocica... dokedy myslis ze vydrzis tancit a zabavat sa?
ja sa bojim ze o 9-tej zacnem driemkat.... a to ideme z Kosic na svadbu do Humenneho ..teda este nas caka i dlha cesta domov

dugyna
10. apr 2010

meruska sa vydavas&? ci ides na svadbu?

sunny aj ja som blond a este som nikdy nefarbila vlasy 🙂

cigaretka5
10. apr 2010

baby ste poculi o tom polskom lietadle v rusku 137 mrtvych a medzi nimi aj polsky prezident, uffa to mna stale mata este nejake more letecky no asi budem sediet doma

meruska
10. apr 2010

ja uz som stastne vydata rok a pol 😉 kolegynka sa vydava..... a nas pozvala vsetkych mladych... sa tam stretne pol zborovne 🙂

inak ani ja som si este nikdy nefarbila vlasy

dugyna
10. apr 2010

cigaretka a to kedy?to je strasne
mersuka 😉 tak sa teda pekne zabav 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre