Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
30. nov 2009

mojalili a uz budes vediet aj pohlavie???a to robi tvoj dr na poziadanie alebo sam od seba,,,???

mojalili
30. nov 2009

sam od seba. Otvoril si privatnu ordinaciu v mojom meste, presne mne pred nosom, pred mojim domom, tak sa tesim. Som objednana na 16 hod, aby mohol aj manzel, povedal, ze mi porobi fotky aj nahra na USB kluc. Pohlavie este nebudem vediet, urcite nie, to sa neda este tak skoro zo sona vidiet. (ale mohlo by) 😀

ericica
30. nov 2009

sesternica chodila v brne k dokimu a tej robil nejake specialne vysetrenie v 12 tyzdni a povedal jej pohlavie na 100%...to co maju v cechach na to nejaky speci stroj????
s podotykam ze ja som sa s nou hadala ze tomu neverim lebo sa to da najskor v 20 tyzdni 😀 😝

mojalili
30. nov 2009

Ale ved to je jedno, uz mame jedno dievcatko, i ked chlapcek by bol fajn, ale aj druhe dievcatko prijmeme🙂
Ja som taka blba, nejem tažké veci na zaludok,ale svokor robil klobasky...a ja pazrana jedna, neviem co ma to napadlo, nikdy som akto nejedla klobasku (teda poslednych 10 rokov) a dnes som si dala...bleee, ako mi je zle 😖 🙄 Tak mi treba

luminkasp
30. nov 2009

joj, tak ja som sa dnes konecne dokopala k vianocnemu vygruntovaniu nasej kupelne hore, uz to len udrzat 😎

luminkasp
30. nov 2009

ericica to skore vysetrenie sa robi tusim z plodovej vody 😉 , alebo tak nejak a je presne.

mojalili, ja mam take chute ako ty stale a potom ze mi je zle

luminkasp
30. nov 2009

a idem mat opat solo, co? 😎

mojalili
30. nov 2009

ja som sa len odvazila vyvesat pradlo a teraz chystam vybrane slova do prace 😒 inak som akosi OFF 😝

luminkasp
30. nov 2009

xi, vybrane slova a ake sa teraz ucite?

ja idem uz spat, som unavenaaaa, dobru noc vam vsetkym

mojalili
30. nov 2009

Luminka, zajtra piseme diktat z "P" a ideme na "R". 😀 profesionalna deformacia 😖 😵

luminkasp
30. nov 2009

moja mamina bola ucitelka 😎

ericica
30. nov 2009

lumi bruuu 😉
mojalili urcite je to jedno ja len ze aby som nebola nabuduce blba ked mi niekto neico povie a ja sa s nim budem hadat 😀
nam je to v podstate jedno co to bude ale ja mam tiez malu dusicku na chlapca 😅

katarina7777
30. nov 2009

zajacik ked mi budu robit sono tak budem v 6tt+4 dni ale brucho uz mam jak keby som bola v 15!
Uz nezapnem ziadne gate... a pritom vazim tak isto...ked to pojde takto dale tak ma budu v lete nosit na tackach 😀

meruska
1. dec 2009

ahojte, mozem sa pridat? vcera mi Dr. potvrdil tehu, tak sa vo velkom vytesujeme 🙂

chcem sa hned opytat tie co ste z KE...aj vy sa mate objednat k Dankovcikovi na ultrazvuk? ja sa mam okolo 1.1. tak som zvedava kto ma hned v novom roku vezme 🙂 som to tu niekde citala, ze aj niektora z vas tam ide.... a tiez ma poslal na neake krvne testy na Kukucinovu, aj vas? da sa tam objednat, myslim Dankovcika cez telefon? lebo sestricka mi dala len tel. čislo a ani mi nevysvetlila kam vlastne mam ist...

zrzulka
1. dec 2009

meruska vitaj medzi nami🙂))

Erika da sa zistit aj v 12tt pohlavie dietata ale z krvi. Podla ultrazvuku je to este nepresne.... I ked v tom tyzdni je uz pohlavie vyvinute len sa este neda na 100% urcit. Aspon tak som pocula ja....
A kam chodila sesternica? my by sme na 3Dckovy chceli ist do Brna...

Maji aj Michaela mala byt Lea, meno sme zmenili na poslednu chvilu a nelutujeme. zacinam verit tomu ze deti si svoje mena vyberaju lebo dcere sadlo meno ako rit na serbel. ja ked som ju prvy krat zbadala tak hovorim to meno jej sedi....Pre druhe ak to bude baba meno uz mame (ak ho opat na poslednu chvilu nezmenime) Ale pre chalana netusim.....
A ako Marek? uz je dobre????

Mojalili ako stare deti ucis? ty si na 1 stupni?

Zubky: michaela mala vcera 2 a stale nema vsetky ale neviem to zistit ako to je s jej chrupom lebo ona si do ust nedovoli ist. To ked jej cistime zuby tak to je vecny boj. neznasa to, vrieska pri tom, vzpiera sa. Niekedy uz nemam ani energiu jej cistit zubky....

lenuliatko
1. dec 2009

Ahojte, po dlhšom čase sa ozývam zas 🙂 Mali sme trošku problémy, krvácala som, síce len jednorázovo, ale dosť, ale našťastie sú drobci v poriadku, máme srdiečka, pekne rastú 🙂 Nevoľnosti mám stále, nevracala som ale ani raz. Bruško ešte nevidno, len keď sa dobre napapám. Chvíľu mi potrvá, kým vás dočítam,nech som v obraze. Ale vidím, že nás je tu pekná kôpka, tak sa všetky držte aj s detičkami 🙂

mojalili
1. dec 2009

LENULIATKO - tak to je dobre, ze si v poriadku a aj babatká. Pfuj pfuj, nech ste zdravuckí....
Zrzulka - učim 1. stupen a AJ, minuly rok som ucila na 2. stupni a som stastna, ze mam svojich tretiacikov. 🙂

karinnka
1. dec 2009

Doteraz som mala vsetky priznaky tehu a teraz uz asi 4dni nic...Tak mam mierny strach cije vsetko Ok....K dokimu mam ist az 14.12 premyslam ci nemam ist aj skor...myslite ze je to v pohode?Pred 3 mesiacmi som mala zamkli potrat v 6tyzdni tak sa nejako bojim

stanka33
1. dec 2009

karinnka hadam bude vsetko v poriadku aj mne je 4dni zle a potom jeden dobre...skoda ze to nie je naopak 🙂
pokial nemas bolesti alebo nekrvacas tak sa nemas coho bat...

mna akoby nieco stale obchadzalo davam si homeopatika,od septembtra co som mala ten zapal pohrudnice sa nemozem dostat z toho tyzden dobre tyzden akokeby som bola chora..inak by mi to nevadilo ale takto sa bojim aby mi nieco nebolo...
jurko uz nema teplotku..ma nejaky nabeh na hnacku zasa tak som mu nasadila dietu..furt volaco...a to ani nikam nechodime teraz okrem tych trhov v sobotu...

mojalili to musi byt celkom sranda ucit takych tretiakov??? aj vyvydzaju niekedy??? 🙂

miki060707
1. dec 2009

🙂 ahojte, tak aj mi máme potvrdené srdiečko a teraz pôjem 11.12, ale mi tabletky nevydržia, tak budem musieť skôr, ale asi len po recept, aby to nebolo skoro, asi mi chcu dať už knižku....
inak mne už je trošku lepšie, je vidieť, že sa pomaličky ten kritický trimester končí
ja mam slabu dušičku na dievča, xi neviem prečo

miki060707
1. dec 2009

a Eriku ako cukrárku musim pochváliť, robí nielen nádherné tortičky, ale ako aj chutia 😉 😉

luminkasp
1. dec 2009

vybrane slova sa tusim ucia tretiaci, nie? 😉

katarina7777
1. dec 2009

miki gratulujem k srdiecku, ja idem zajtra na ultrazvuk takze dufam ze sa budem moct pridat do klubu srdiecok 🙂

ericica
1. dec 2009

miki diky si poklad 😵
baby dneska sa cely den tortickujem,ludia sa asi zbalznili 😒 od rana makam peciem a plnim a vyrabam marcipan uz mam toho plnu hlavu tak sa ideme s malou vyvetrat 😉
boze pred tehu som mala energiu za troch a teraz ani za jedneho 😝 😝 😝 dufam ze sa to zmeni 😵
jaj a karinka neboj ani ja uz nemam tehu priznaky ako na zaciatku ale zato brucho hej 😀

zajacik...
1. dec 2009

Lenuliatko ahoj a prid aj castejsie 🙂
Karinnka drzim palce nech je vsetko OK 😉
Miki gratulujem k srdiecku 😵
Meruska vitaj medzi nami 🙂 K Dankovcikovi sa da objednat aj telefonicky, ale je tam problem sa dovolat, ak mozes chod sa objednat osobne, je to na Masarykovej hned vedla Zeleznicnej nemocnice (na 2. posch. nad lekarnou Gram). A maju aj internetovu stranku www.3dultrazvuk.sk . A preco ta gynekolog poslal na Kukucinovu? Mne krv brala sestricka v ambulancii, nikam ma neposielala...

meruska
1. dec 2009

to vazne? sestricka? 😲 moja sestricka mi ma brat krv teraz v piatok a s po vysetreni u Dankovcika mam ist na krv na Kukucinku a potom so vsetkymi vysledkami nazad k mojmu Dr. preco mne kazal ine ako vam? 😲 ☹

meruska
1. dec 2009

na tie vysetrenie mam ist v 12 tyzdni, teraz som koniec 6-teho

zajacik...
1. dec 2009

Meruska tak aj mna mozno posle este na nejake krvne testy na Kukucinku, zatial mi ale nic take nespominal, iba mi sestricka zobrala krv na tie uvodne odbery (krvny obraz, protilatky, zistenie krv. skupiny...). A preco mas v pase 8tt ked si koniec 6-teho? Si to prestav aby to bolo spravne 🙂

zajacik...
1. dec 2009

A mas vymenny listok k Dankovcikovi? Potrebujes ho, inak budes platit okolo 20€, s vymennym listkom od gyndosa len 7€ 🙂

karinnka
1. dec 2009

Dakujem dievcence 😉

Ked pojdete Kosicanky k Dankovcikovi,tak tam pojdete na 3D ultrazvuk?Takze kebyze si opytam od svojho dokiho,tak mi ho da bez vsetkeho,alebo treba na to nejaky dovod?
dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre