Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

jaruska8
13. apr 2010

Hm, broskyňe by som si aj ja dala a jahody a mladý hrášok!! 😀 😀 😀

mima89
13. apr 2010

jaruska to nemyslis vazne ze nebudem moct jest cokoladu ked budem kojit.... myslela som ze sa musim vzdat citrusoveho ovocia, ktore tak milujem, strukovin a kyslej kapusty..ale este aj cokolada?? no to je konec...

maxara
13. apr 2010

mirka ja si myslim, ze v tejto tabulke je udaj za ukonceny tyzden.. ved to nie je, ze ako mi tu cakame, ze este 20 minut a budem v 28tt 😀 a babu zrazu poskoci hmotnost o 200g 🙂 .. cize ked som to pozerala aj podla cca tvojho tt aj datumu poradne, ved je to uuuplne v poriadku

adka1311
13. apr 2010

jaruska, mima - nebojte vsetko s mierou sa da aj pri kojeni....
ja som cokoladu chrumala, ked som mala maleho a ob potom moje mlieko zboznoval, lebo bolo sladucke 😀
horsie to bolo, ked som si dala pizzu s feferonkami - chuda male ☹

kafoditka
13. apr 2010

Baby, tak veronika P. v vcera skoncila!! ☹

mirka285
13. apr 2010

maxi dufam ze ano,to ja som asi prekvapena z toho ze neni moc velka,ved vies Tomas 4,5 kg,tak ale teraz je iny otec a je to dievcatko,tak by to malo byt ok 😉

mirka285
13. apr 2010

Kafko to fakt,co ti ludia su slepi,tak ona urcite vypadnut nemala,a sprosta Moorka to urcite vyhra,transka jena 😠

kafoditka
13. apr 2010

a v tejto chvili u mna showdance skoncilo!

volala som za vysledky krvneho obrazu a som anemicka..zevraj 😒

jaruska8
13. apr 2010

Tá čokoláda prekvapila aj mňa, ja si to ešte aj tak všetko preštudujem, mne sa to tiež nezdá. Ja som tiež vedela, že len citrusové plody, kapusta, strukoviny, teda čo nafukuje. O čokoláde nič a pritom, mlieko sa môže, veď aj to je alergén, toto sú všetko blbosti, podľa mňa. 😠

jaruska8
13. apr 2010

Kafčo, to ti predpíšu želiezko, neboj!!

mirka285
13. apr 2010

cokolada by sa nemala lebo moze babatko zapekat 😉

lenkaaninka
13. apr 2010

kafoditka ja som chudokrvná tak v podstate celý život...pchám sa hlavne zaváranou cviklou ked môžem a už niekolko rokov to mám ustálené...sem tam som doplnila červeným vínkom..ale kruhy pod očami mám stále či sa vyspím alebo nie to je jedno...

jaruska8
13. apr 2010

Mirka, aha, takže zapekáč!! No ani po operácii nám nedovolili, tak na tom niečo bude. 😉

kafoditka
13. apr 2010

mna najviac stve, ze ked budu nasi donasat zo zahrady na kila jahody, marhule, ceresne, hrasok, tak sa budem len zbozne pozerat a jest nemozem... Lebo ze z jahod je ekzem, z hrasku nafukuje a neviem co este ☹ Booze, co vlastne budeme jest pocas kojenia? Ked kapustu nie, strukoviny nie, jahody nie, citrusy nie, hrozno nie, cokoladu nie........???

lenkaaninka
13. apr 2010

to by sme v podstate nemali nič...napriklad aj zemiaky nafukujú čo som minule čítala...ja som jedla tak striedmo prvé dva týždne a pomaly som pridávala ovocie zeleninu a aj sladkosti...napr. aj sýtené nápoje nafukujú a napr pri kojení som čítala odporúčanu vineu a ta čo ako nie je bublinkova?? 😉

aj tak viem že ked prídem z porodky budem mať slyžikovú polievočku slepačiu a rezne a zemiakové pyré to je taká tradícia u nás že manželík navarí...no dúfam že aj poprace...ale to sa budem snažiť nejako ja zvládnuť pred tým ale tak tajne dúfam že by mohol vymalovať kým budem preč....všetko bielo a jednu červenú stenu...a v detskej som sa rozhodla tiež dám bielu a doplním nejakými bordúrami nakolko nebude tretie dievčatko aby chudiatko potom nebol priteplený v izbičke s princeznami.. 😉 s ružovou farbou...

liluu
13. apr 2010

čáááute, ja som bola min týždeň v poradni a doki len tak mimochodom zahlásil, že si mám kúpiť centrum materna, aj mi to chcel napísať na papierik.... 🙂 koľká ochota. Neviem či som zle vyzerala, alebo čo ?? Ale asi ho z Centrumu podplatili. Ja to teda brať nebudem vitámínov papám dosť a z tabletiek sú potom veľké deti, a mne stači 3kilovééé 😀

lenkaaninka
13. apr 2010

na a v pôrodnici sme dostali fazulový prívarok a na druhý den stručkovu polievku ale hlavne že neboli slané...ozaj aj solničku si musím vziať lebo ma trafí...

mirka285
13. apr 2010

kafko no nic,budeme chudnut 🙂

lenkaaninka
13. apr 2010

postupne môžeš pridávať ved v zeleninke su vytamínky...tak trošku je to ok...

jaruska8
13. apr 2010

V tehu nič (ja), pri kojení nič, to už budem vyzerať ako Adela. 😀 😀 😀 😀

lenkaaninka
13. apr 2010

bože aha že vitamín s tvrdým ....boooože čo mi hrabe??

erytrea
13. apr 2010

ahojte kocky

ktore to nemate do Nitry daleko tak kuknite sem

http://www.agrokomplex.sk/vystava/92/

ja sa chystam, mozno tam budu aj lepsie ceny ako v obchodoch
🙂

kafoditka
13. apr 2010

Mirka v to dufam.... ja som totiz taky typ, ze len pozriem na kolac a mam kilo do plusu a ked chcem schudnut, tak sa natrapim ako blazon... A to musim vzdy pridat nejaky pohyb-ale tak ja mam rada beh, tak sa to da... Len si neviem dost dobre predstavit behavat s kozami plnymi mliecka 😀 ved uvidime... Keby som mala pevnu volu, tak to ide mozno lahsie, ale kdezeeeee. Vzdy si poviem - iba kusok pizze si dam, iba kusok keksika... 😉

mirka285
13. apr 2010

Kafko nebude treba behat,dve hodinky doobeda a dve poobede s kocikom a je to vybavene 😀

kafoditka
13. apr 2010

jeej, no kiezby si mala pravdu miri! 😵

mirka285
13. apr 2010

neboj,to je ta vyhoda mat dieta v lete 😉 aj sa pri tom opalime

jaruska8
13. apr 2010

Ery, dík za info, ak sa bude dať, tak tam skočíme. 😀

tutifruti
13. apr 2010

Ja som veru pri kojení jedla všetko... ale postupne.... napríklad jablká a hrušky, ale lúpané, lebo z kože vraj nafukuje.... potom som postupne pridávala aj iné, vždy som zo dva dni počkala či sa malej nič nevyhodí, či ju nebude bolieť bruško a keď nič, zaradila som do jedálnička.... dokonca som skúsila aj čerstvý hrášok na záhrade, nič mi nebolo tak som sa ho natlačila a malá mala ukážkové prdíky 😀

Jarus aj čokoládu som jedla.... 😀 A ked kojíte, babo nemusí kakat aj týždeň.... Mliečko materské sa dobre trávi.... No potom tie kakance po týždni stoja za to.... 😀 😀 😀

Miri bodaj by si mala pravdu.... Ale je fakt, že pri Alžbetke som schudla bez problémov a to som mala 35kg navyše.... a Pri Dory som veru musela začať cvičiť.... tú som totiž odstavila pri ihrisku a stavali sme s Alžbetkou hrady a to som sa teda moc nehybala....

A preto budú obe baby v škôlke 😅 😅 😅

ericica
13. apr 2010

kafko ja si myslim ze ceresne a jahody uz budu po sezone,kym sa tie nase dietky narodia.....ja som malu rodila zaciatkom jula a ceresne som chrumala este zaciatkom juna,a kym som isla do porodky som mala jahody zavarene a dzem stal v pivnici 😉
takze hlavu hore ovocie si uzijes......len ta sladka kukurica a hrozno ma trapi....ja ich totiz milujem a tie zreju tak koncom jula....)alea hlavne ze mozes vodovy melon 🙂

ericica
13. apr 2010

erytrea ja som o tej vystave uz pisala.....
aj my sa tam chystame a velmi sa uz tesim ze nieco kupim aj pre Edinku ,lebo teraz vsetko dostava len Rebi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre