Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
13. apr 2010

tutifruti tak nám sa stalo že maximálne mala nekakala 9 dní a priberala ako dábel...a po 9 dnoch s prepáčením posrala čo sa dalo durchom durch

erytrea
13. apr 2010

eri - prepac nevedela som, kedze tu v priemere kazdych 5-10 minut pribudne niekolko novych prispevkov a necitam vsetko tak som to nejako nezaregistrovala 🙂

ericica
13. apr 2010

erytreay ja nie v zlom 🙂 🙂 🙂
len oacka pisala ze sa chysta do BA a ja som pisala ze to bude aj v nitre.....ja rada chodim na taketo vystavy minule sme boli na vystave nabytku a bolo super a potom sa chystam aj na Gardeniu to je vystava rastlin a vsetkeho do zahrady ......
ovsem ak budem moct lebo sa rychlo zadycham a tam sa teda vela nachodime 😝 😝 😝
a odkial si nevidim ti to v pase???

kafoditka
13. apr 2010

jeej ericica, tak vodovym melonom si to zabila!! 😀 mnam, uz som spokojna..

ericica
13. apr 2010

hej na tie melony sa uz aj ja tesim.....ale pametam sa ze aspon to som mohla vsak to je len voda a malej to neskodilo.....ale bolo mi luto nektariniek.....tie milujem a strasne malu nafuklo od nich,tkaze sme ich rusili....
no a ako pisem jahody ,hrasok , a ceresne si este uzijeme......ale skoda tej kukurice a hrozna,vies mi ich mame plnu zahradu a ked ich tu jedli predo mnou a boli az po loket zafulany az mi slinky tiekli.....neviem ako to vydrzim 🙄 🙄 🙄

ivka8255
13. apr 2010

ahojte, tak veru s tou kukurickou to bude tazke, ja ju zboznujem :( hlavne aby som kojila
ozaj chcem sa spytat, ci v ramci vybavicky kupujete uz aj vankusik s perinkou a obliecky na ne, alebo to budete az potom?

mirka285
13. apr 2010

ivka ja uz mam kupene,i ked vankus dieta nepotrebuje,ale vacsinou to predavaju spolu...

ivka8255
13. apr 2010

dik mirka, pytam sa lebo mm sa chysta do BA koncom tyzdna, tak rozmyslam, ze pojdem s nima urobim najazd na ikeu (tam sa mi pacia aj obliecky) a potrebujeme novy matrac do "starej" postielky) tak uz to vezmem hadam vsetko...
a kamoska mi vravela, ze do dvoch rokov ziaden vankus, ziadna perinka... som bola zaskocena

tutifruti
13. apr 2010

Ericica mne v nemocnici povedali, že môžem aj hrozno, ale olúpané z kože, tak som si lúpala ako popoluška.... ja hrozno milujem....
A to kakanie po 9 dňoch si viem predstaviť.... 😀 😀 😀 To len pod sprchu, lebo naše mali kakance aj na lopatkách..... 😀

Ivka vankusik s perinkou som nekupovala hned, lebo som baby kládla do postielky na plienočku /pod hlavu/ a zarkývala dekou, alebo dávala do spacieho vaku..... 😀 Perinky som kúpila až neskôr....

jaruska8
13. apr 2010

Hm, melón, to milujem, no tá kukurica ma mrzí, ale jahody ešte určite stihnem a tie ja môžem na kilá. 😉 😉 😉 😀 Už som aj hladná, sa mi kuriatko pečie v rúre. Kvôli tehu cukrovke som si začala variť, pred tým som nemohla, kvôli placente a teraz aj varím a chodím von, lebo pre istotu musím mať pohyb, neviem si predstaviť tehu cukrovku a ležanie, to by bol prúser. 😒

ivkafu
13. apr 2010

ahojte dievcata, aj ked neprispievam do vasich debat, aspon vas citavam skoro kazdy den... 😉
erytreay... tiez by som sla rada na tu vystavu, ale kedze ideme do BA skor, tak asi to minieme, 🙂 ale chcela som sa vas opytat 🙂 viem ze to nepatri k teme, ale aj tak, ci neviete poradit dobry penzion v BA?....dakujem
ivka8255 mi kupujeme cely 8 set do postielky a tam je uz aj perinka s oblieckou aj vankusik...

ivka8255
13. apr 2010

ahaaa, na tych spacich vakoch teda nieco bude, nejako pomaly mi dopina odkedy som tehu 😒 som rozmyslala ci babu nebude moc teplo aj vo vaku aj pod perinkou, ja truuuuuuuba (co uz)

mirka285
13. apr 2010

ivka bud das vak alebo perinku 😉 ja v lete nebudem davat vak,ved je teplo,radsej perinku,to odokryjem babo raz dva ak by sa potilo,praktickejsie to je ako vyberat z vaku...a mozno zviazem to tenkej perinky normalne,to sa mi osvedcilo pri Tomaskovi...uvidim kazde dieta je individualne a ma rado nieco ine 🙂

ericica
13. apr 2010

takze olupany sa smie....mnam tak budeme lupat 🙂

luminkasp
13. apr 2010

babulky, mm mi prave priniesol jahody, idem sadit, tak sa tesim 😵

ivka8255
13. apr 2010

mirka: ja chcem pouzivat tie klasicke zavinovacie perinky, aby bol malinky pevnejsi, a aj na spanie, neodkope sa a mozem v pohode polohovat aj na bok, tak uvidim, vankusik aj perinku kupit mozem, ved v skrini sa tomu nic nestane 🙂
a dek kolko budem potrebovat, dve budu ok? na doma a do kocika?

adka1311
13. apr 2010

😀
ivkafu, vitaj - ohladom ubytka riesila nieco podobne par stranok dozadu oacka a nasa maxara pracuje v nejakom penzione, takjej skus poslat IP, mozno poradi....

mirka285
13. apr 2010

ja chcem tiez pouzivat perinku,Tomasko mal rad ked bol tak napevno....ja mam jednu taku hrubsiu deku,jednu do kocika,a este jednu uplne tenucku do kocika...

maxara
13. apr 2010

ahoj ivkafu, som tu, keby si chcela riesit nasu ubytku.. je v centre mesta, je to ubytovna, ale izby mame celkom slusne, tie na hotely.. a na BA mame aj celkom dobre ceny..

ivkafu
13. apr 2010

adka1311 🙂 dakujem velmi pekne 😉

maxara
13. apr 2010

tu su nejake fotky

karinnka
13. apr 2010

Ahojte🙂Dnes som bola v socialnej poistovni nieco prezistit a tak ma tie pracovnicky vytocili 😠 ,Sedia tam a nemaju ani potuchy co od nich clovek chce....na nete som sa dozvedela viac 😖
mirka285 odkial mas tie krasne ponozky s fodrickou?Ja som dnes bola na nakupoch a nikde so nieco take nevidela,dik 😉
Dnes som sa vysantila na nanakupoch tak mam zopar dni klud... 🙂

maxara
13. apr 2010

a fotka apartmanu

ivkafu
13. apr 2010

maxara dakujem za fotocky 😉

wolfskinka
13. apr 2010

karinnka ja tam radsej nejdem, ja tam posielam muza, ja nemam nervy na tieto uradnicke veci

maxara
13. apr 2010

ivkafu keby si teda nieco chcela, tak mi daj vediet co najskor, lebo mame teraz dost nahusto plno, ale nejaka izba sa urcite najde.. tu je link
http://www.zsr.sk/slovensky/o-nas/organizacne-z...
mi sme hned prva ubytka na Sancovej

mirka285
13. apr 2010

Karinka myslis tie s tou krajkou okolo?tie mam z Eurovei,obchod sa vola Prenatal..

ericica
13. apr 2010

maxi pekne izby... 😉
tak my sme poobede robila som dobry husty gulasik a svokre spravila tvarohove batozky tak ich akurat chrumem mnaaaaaam su dobre cerstve este teplucke......juj zas budem fučat 😝 😝 😝

ericica
13. apr 2010

mirka tam som bola aj ja kuk ked som bola v BA na velkonocny pondelok.....maju tam super ceny......
mne tam robi kmotra v NIKE obchode.....

maxara
13. apr 2010

eri dik.. ten nabytok je trochu stary, ale vramci moznosti zviazanych ruk robime, co sa da.. tie fotky su uz tiez stare, ale tak cca to plati. Na hotely teraz mame take pekne smotanove navlecky a nove periny (sice este nie na vsetkych izbach, ale postupne riesim, co sa da..nech je po mne co to vidno)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre