Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
18. apr 2010

miki 2dc

robika kafko aj moj muzik drzi dietku 😉

alexy sak v byte mozem v pohode skakat v hale..no neviem kolko vydrzim..teraz ked som tehu tak neskacem apredtym som tiez uz dlho cez svihadlo neskakala

kokcy aj ja som nejaka utahana..dneska som minimum urpatalo oproti inym dnom..zehlit som uz nestihla a citim sa jak by som furiky nosila....aj chodit sa mi nechce...

inak na veceru som mala Mcdonald -takze dneska som tak nezdravo nakrmila malinku..
a tlaci sa mi 8cka

dugyna
18. apr 2010

a asi uz vsetky spite tak dorbu noc..
sunny tebe prajem pekne rsanko a prijemny zaciatok noveho tyzdna

miki060707
18. apr 2010

tak super, aspon viem, diki kafoditka, aj erika mi písala, že asi v dva
no ja som dnes zas prala, plienky, zavinovačku, perinku...a už by som mala mať všetko opraté, a ked malí vyrasite, tak nás čakaju dalšie vecičky, overaliky a tak.... 🙂

miki060707
18. apr 2010

dugy, aj tebe dakujem
a dobru nôcku

dugyna
18. apr 2010

miki aj tebe 😉

dugyna
18. apr 2010

jaj a miki drzim zajtra palce 😉

sunnygirl
19. apr 2010

Bréééé ránko 🙂

tak vás pekne vítam a idem si vás prečítať 😉

sunnygirl
19. apr 2010

nóóó popísali ste toho pekne, klobúk dole. Priznám sa, ja som ešte nič neprala, počkám ešte na postelné prádieloko a potom to vyperiem. 🙂

Nebojte, zajtra aj napozajtra bude pekne 🙂

dugyna
19. apr 2010

dobra randko dievcata
sunny ty budes nasa rsonicka? 😉

halo ste tu niekto?

agika1982
19. apr 2010

ahojte kocandy.... Ahoj sunny.... no zase steš tohop hodne popisali a ja ako obyvkle som tu dlhop nebola....takze najnovsie novinky...vcera som bola na 3D.....vsetko super,potvrdili nam ze cakame dievcatko,ale nas drobec mal pred sebou furt obe nozicky a ruku takze po celu dobu sme ju videli trochu z boku a to bolo cele....a druha vec....no nevyhla som sa tomu comu som chcela,som chora,bez hlasu,dufam ze to nebude angina,bo to treba atb.....a hlavne sa bojim,aby to neohrozilo nasho drobceka....toho sa bojim desne....poznate baby nejaku domacu liecbu???kedy by to mohlo ohrozit drobca?? teploty nemam chvalabohu....potrebujem radu!!!!!!!!!!!!!!!!

dugyna
19. apr 2010

agika
ahojky chod su kupit do lekarne homeopatika-homeogene 9 to je na hrdlo..mne to pomohlo do 3 dni..som bola v pohodke..

agika1982
19. apr 2010

dugynka,to mam a nepomaha mi to.....

agika1982
19. apr 2010

dugy davala si si jednu tbl kazde dve hodiny??

robika
19. apr 2010

agika: ja som uzivala tiez homeopatika ale PARAGRIPPE, mala som aj homeogene, ale mala som pocit ze mi skor zabrali tie paragrippe, 2 dni som ich brala a treti den som sa zobudila a nic mi nebolo...

dugyna
19. apr 2010

agika ja som mala homeogene 9 a brala som 1tbl za hodinu..podla navodu..
a papala som vela ovocia a kloktala florsalmin na striedacku so slanou vou.....ak sa nepovraciach tak si mozes vyttriet aj ten povlak/ ak mas teda taky biely na mandliach/ - das na palicku do usi florsalmin a zotries to..

ako pise rogika..na treti den som uz len trocha pocitovala nieco..

sunnygirl
19. apr 2010

Dugy: že ťa tu mám otázočka na teba, viem síce že nie si kúzelník takto na diaľku 😅, už asi tretí deň mám hnačku, stravujem sa normálne, brucho nebolí, ako keď máš hnačku. Ja beriem teraz 2x denne po 2 tabletky magnézia 500g na to búšenie srdiečka. Tam je síce uvedený vedľajší príznak hnačka, ale sa mi to nezdá, lebo to magnézium beriem už dobré dva mesiace. No ale priznám sa že pijem až asi tretí deň sirupovú vodu s domácim sirupom, čo som si robila, bazovým. A ja ľúbim sladké vody, takže nešetrím sirupom 😀 😀 😀 . Prepáč, že ťa takto otravujem, ale ráno som pre istotu nezobrala to magnézium. Inak na WC idem len 1x denne. Uf ale som ťa obombardovala, že 😵

sunnygirl
19. apr 2010

tak či to nieje z toho sirupu

dugyna
19. apr 2010

sunny neotravujes ma je to v pohode....
za hnacku sa povazuje viac ako 3 stolice denne...
myslis asi charakter stolice ze je riedka...redsia ..alebo vodnata...
kkonzistencia stolice zavisi aj od mnozstva tekutin ktore vypijes -teraz nie ze prestanes pit 😉 denne treba aspon 1,5-2litre vypit.. a takisto zavisi aj o stravy-npr ak popapas viac jablcok..
sirup pije asi aj tvoj mm..skus s ho opytat ci mas tiez taky problem....ale nemyslim si ze to je sirupom ak je to vas domaci sirup...
ako si sama napisala magnezium -sposobuje "hnacku"...a ako pises ze uzivas dva mesiace..presne to ono sa to nemusi vyskytnut hned ale po case uzivania....cize ty ked ho uzivas dlhodobejsie tak ti mohlo vzniknut az teraz...
ak si chces zhustit stolicu daj si bananiky 🙂

takze podla mna to bude to magnezko.
farba stolice je predpokladam klasicka, nemas nejaku zelenu alebo zltu ci bielu..

dugyna
19. apr 2010

ak mas podozrenie ze odkedy pijes ten sirup ze mas riedku stolicu..opytaj sa mm .ak ho pije aj on ci nema ten isty problem...a jednoducho to mozes vyskusat aj tym ze sirup vysadis na 3-5 dni
ale skor to bude tym magneziom

sunnygirl
19. apr 2010

mm nepije ten sirup, nelúúúúbi veľmi Bazu. On má kupenský multi 😀 .
Vodičku to viem, že musím aj napriek hnačke aspoň 1,5-2l denne.
Skúsim nepiť ten sirup, lebo fakt to mám od vtedy, magnézium zoberiem aspoň 1x ráno a 1x večer, aby sa mi to srdiečko zase nerozbúšilo. Uvidím, ak to neprestane od sirupu tak prestanem brať to magnezium a v utorok, budúci týždeň idem do poradne, tak potom sa porozprávam s Dr.
ďakujem, nemyslela som si že nežiadúci účinok sa môže prejaviť aj po tak dlhej doby, lebo ja som na nežiadúce účinky citlivá, väčšinou sa u mňa prejavili do dvoch dní. Ja viem, pravda je že je rozdiel medzi atb a magnéziom, niekedy som to mávala aj od takéhoto počasia, že raz pekne a raz upršano. tak uvidím. Začnem tým sirupom 😎

dugyna
19. apr 2010

sunny skus vysadit sirup...
a magnezko uzivaj podla toho ako ti lekar predpisal nadalej.
aj keby ti ta redsia stolica nepresla tak nevysadzuj to magnezko..aby sa ti to srdiecko nerozbusilo..skor zatalefonuj dr alebo pockaj do tej buducej porande a mu to povedz..
krce nemas? len redsiu stolicu?

a dak si fakt aspon 2 banany dneska 😉 ti hustne

ono naprikla pri dlhodom uzivani calcia sa tei prejavuju ucinky nzeziaduce niektore az neskor...calcium vyvolava anorexiu..pri dlhodom uzivani-injekcii

sunnygirl
19. apr 2010

Oki, tak magnezium zoberiem normálne a sirup vysadím, dám čierny čaj a kúpim poobede tie banány.
Inak ja som kukala včera tvoje bruško, keď ste sa bavili o bruškách, ty máš veľmi milé bruško, ozaj ako loptičku, keby si nosila 😀

sunnygirl
19. apr 2010

kukla som tvoju výbavu, pekná, tvoja mamina ťa pekne zásobila 😀

dugyna
19. apr 2010

sunny a s ciernym cajikom opatrne...nemal by sa v tehu..ale ten jeden za den ti neublizi
dakujem za pochvalu bruska 🙂 ono ked na neho kukam z horasi na brusko tak tak vyzera 😀 a na tej fotke uplne..ani v zrkalde nevyzera tak loptickovo ako na tej fotke 😀

maxara
19. apr 2010

Ahojte babulky, som v praci 😝 ale v pohode.. dnes mi mm navrhol, ze co ja na to, keby sme isli dnes spolu nakupovat??? skoro mi vypadli oci, fakt.. ale samozrejme, ze som suhlasila a hned mam lepsi den.. robotu sabotujem..
sunny - ja suhlasim s dugy.. podla mna nase telo teraz len inak hospodari s vodou a pokial ides kakat len raz denne a jediny problem je ten, ze to nie je sulcek, tak to neries.. urcite nevysad magnezium kvoli forme hovienka, pokial nemas ine problemy.
dugy a teraz porad mne.. mam hnusny chrchlavy kasel a vyzera to na poriadne chytene priedusky, no kasel mi uz tyzden neprechadza.. nic ine nemam, hrdlo ma neboli, sople nemam, iba kasel a kasel a kasel.. hedelix mi pomaha lepsie vykaslat, iank nic..

sunnygirl
19. apr 2010

maxi: ďakujem za peknú radu, šulček teda neriešim .😀😀😀
inak mm ti nepozeral cez pleco, keď si sa sťažovala, že nechodí s tebou nakupovať? 😎

dugyna
19. apr 2010

sunny a ty mas kde brusko 😉 ty ho mas take malicke zlatucke...kde nic tu nic.. 😉 ked pojdes rodit sa ta sestricky budu pytat a vy tu co chcete mlada pani? 🙂
kukala som vybaviku tie boticky platene su perfetne, a ko ty vzdy kupis bodynko spolu s gaturami 🙂 🙂 to je zlate a dobre som si tipla podla farieb ze este stale neviete co to bude..mas krasne vecicky..a krasne neutralne farby..uplne super...

sunny tak prve vnucatko 🙂 a kazda vecicka ci pomoc potesi.. 🙂 sak vybavicka ja nieco stoji..

inak kukam ze mas asi podobny system kocika ako mi..ked je hlboky to je v nom taka fusakotaska?
inak je krasny

dugyna
19. apr 2010

maxi ahoj..pocuja necital ten tvoj muzik konika?
vies normalne bol napocitaci dal ze modrykoni.sk klikol na julovky a hotov na to aby cital nemusi byt prihlaseny 😀

no co sa tyka kasla...zacala sa uz pres mesiacom alergicka sezona..takze by som zvazila j tuto variantu..aj napriek tomu ze predtym si nemusela byt alergicka..
ide o to ci vykasliavas a akej farby vykasliavas..kolko uzivas ten sirup a kolko to trva.../ak dlho uzivas sirup sa ti moze kasel vlhky na zaklada neho vyrabat....neviem to inak povedat /
najlespi je inak skorocelovy sirup...len neviem ci skorocel sa v tehu moze..pred tehu som ho uzivala vzdy, odporcuila by som ti aj sirup materina duska a cajk.-ale materina duska vyvolava kontrkcie maternice takze ten teraz urcite nie..

sunnygirl
19. apr 2010

Fusakotašku nemáme, ale tá vanička sa v pohode dá prenášať, len ja stále neviem ako je to stým autom, či to dieťatko sa môže prenášať takto vo vaničke, alebo len v autosedačke. Ja viem, že bezpečnejšie je v tej autosedačke. Asi si dokúpim do kočíka fusak na zimu. 😉 Kočík je spod ruky ako nový 🙂

Ešte nevieme, v piatok ideme na 3D, tak som zvedavá, trocha sa bojím či je všetko oki, ale sa ja teším, že uvidím to maličké, čo mi lozí po brušku hore dole.

Že maličké bruško, všetci mi hovoria, že aké mám brušisko, už mi trocha stým lezú na nervy.

Tie botičky nemám, to je len taká fotka, úvodná, ale aj mne sa veľmi páčia.

To že prvé vnúčatko, chápem. Aj u nás je to tak a nič sme nezdedili, nemáme po kom, tak všetko kupujeme, takže na peniažky dosť náročné. 😅

Akurát som kukuala do tvojho albumu, hlavne kvôli veľkostiam, lebo ja mám zatiaľ len 56 a 62. Chcem si ísť do tesca nakúpiť 68 a 74, len nechcem nakupovať len v neutrálnej farbe. Ak to bude dievčatko tak by som veľmi rada aj nejaké šatočky kúpila, a ak chlapček, tak nejaké gaťuľky na traky. však to bude také milučké. Inak Dr. mi povedal, na 80% dievča, ale z rýchlika a všetci, ale ozaj všetci okrem mojho mm a bellablonde, lenkaninky dievčatko, tak som už nedočkavá.

maxara
19. apr 2010

baby no mm mi obcas povie, ze sa kukne na kona, ved uz aj predo mnou tu cital, takze nevylucujem a ja mu aj hovorim, ze co sme si pisali, aj ze som ho ohovarala 😀 , ze nechce nakupovat.. ale ja si ho poznam, ja viem, ze niekedy je lepsie bez neho to nakupovanie.. ale teraz mozno chce nieco kupit, k comu sa chce vyjadrit, tak som aj rada.. kazdopadne akonahle sa zacne ksichtit, tak idem domov.. neviem, ci ho nahodou nechytil stres, lebo som mu vcera povedala, ze z toho kasla hadam aj porodim a potom sme rozvili taku debatu, ze ozaj fakt, co by urobil, kebyze porodim, ze proste dnes mu zavolam, ze ma zobrali na Kramare a idem rodit.. a on ze by skontroloval kocik a umyl by ho vlhkou handrou 😀 😀 😀
nic viac ho nenapadlo.. ze napr nemam doma ziadne plienky (iba uplne obycky), nejake ine casti vybavicky a tak.. pobalene veci samozrejme tiez nie, ved este je cas.. no on skratka nevie.. takze mozno preto ho to napadlo, ze mozno by sa mal zacat zaujimat 🙂 ale celkom sranda ho takto otestovat.. potom ho este napadlo, ze mi kupi odsavacku mlieka 🙂

no a k tomu kaslu.. minuly pondelok som zacala kaslat a citila som si z hrdla taky ako smrad (ja to tak volam, to su asi tie hlieny), tak som vedela, ze nieco nie je v poriadku.. no ale od stredy som mala dovcu, tak som planovala oddychovat a lezat, tak som ani nesla k lekarovi.. hedelix som si dala az asi v tu stredu.. myslim, ze to je skor z tych priedusiek.. som myslela, ci na to nie je nejake homeopatikum, ze by som si kupila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre