• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
dugy... to tam tam pridavas baby alebo sa tam pridava automaticky, ked na tu temu kliknes? Ze by si tam aj Mirku pridala..
19. apr 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule
tak vyzera to tak,ze ja budem niekde medzi prvymi,kedze mam termin 1. jula.ale uvidime,ako sa nam budu na svet pytat ti nasi drobci :slight_smile:
19. apr 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak uz som si aj ja spravila album,ak chcete,kuknite :slight_smile:
19. apr 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik, je nas tu 5, co mame termin koncom juna :wink:
19. apr 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava,ktora z nas zacne prva :slight_smile: ale vraj dievcatka sa rodia skor ako chlapci...
19. apr 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no určite pôjdu prvé na rad "júnovky" potom mi :wink:
no moja dcéra došla na svet o týžden skôr a synovci o 3 týždne, asi je to individuálne..
dnes bola krásne, sme sa boli s malou prejsť, teraz sme vnútry a hrajeme sa, ale tiež sa mi nič nechce, tiež ma prešiel parný valec.., :slight_smile:
19. apr 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to urcite,ja sa prave dnes citim celkom dobre,ja som ako pocasie... :slight_smile:
19. apr 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte niečo vam napišem, predomnou na poradni bola jedna baba, bola o 1ttmenej odomna a na buduci týžden jej nalánovali sekciu, sa vyvalila oči porád, že nech bábo tam do jula pekne je...
19. apr 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik krasna vybavicka :slight_smile: ja som si medzitym aj nohy oholila :wink:
19. apr 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha Miki a to volajako skoro,ci?
19. apr 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafko musi m ja pridat ale neni problem priadm aj mirka...ak neni medzi tymi co som si pamatala anhodila tam automaticky..niektore si nepamatam niky koli zdvojenym pismenkam..alebo cislam
miri idem kuku ci si tam a ak nie tak ta dopisem :wink:
19. apr 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uff, konecne po praci... Sef ma skritizoval za vec, o ktorej mi pred dvoma tyzdnami tvrdil presny opak, ze mam spravit... Proste nervy. Zajtra idem na kontrolu, dufam, ze ma uz poslu na matersku, chcem ist 8 tyzdnov pred terminom.
Vidim, ze ste mali blby vikend - Stanka, Katty, Ercica, Maxara,...- drzte sa!
No a s tymi snami - je to fakt neprijemne - mne sa snivalo, ze ma moj byvaly chcel "zbavit tehotenstva" a vrazil mi do brucha. Na to som sa zobudila, som mala pocit, ze som fakt dostala uder. To bol ale psychos aj v skutocnosti - prenasledoval ma, vyhrazal sa mi, takze sa nedivim, ze mam take sny... Esteze som potom spoznala mojho terajsieho manzela...
19. apr 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok Dugy,sa ma nezbavite :grinning:
19. apr 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka 285 dakujem,v blizkej dobe uz hadam aj poperiem,nech potom mozem uz v klude cakat :slight_smile:
19. apr 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, u nas stale prsi :angry: ...dokedy?

inak zajtra ma caka moje posledne rodicovske :slight_smile:
19. apr 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde sa dajú kupiť dobré kojacie vankúše ??
ani ja som este nepoprala,chcem susit na balkone a aj tak kazdu chvilu prsi :unamused:
Ahojte baby, tak dnes som mala aj ja otrasnu noc s hroznymi snom, nastastie iba jeden, lebo som vobec nevedela spat, iba som sa prehadzovala, uz som z toho bola zufala... samozrejme nad ranom som zaspala a nevedela som vstat do prace... ale mam taky pocit, ze kazdu noc po vikende takto zle spim...

vitam nove tehulky medzi nami :slight_smile:

prave som sa nasrala... ale musim to rozdychat... ved nechcem aby bol malicky stale nahnevany :slight_smile:
lenkaaninka daj si to do googla,lebo je ich strasne vela,ale tusim aj v pampyshope maju dobre...
19. apr 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy: ja by som tiez rada patrila do sukromnej temy :wink:
19. apr 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najhorsie je,ze ja ani balkon nemam,tak musim susit len vo vnutri...
19. apr 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kolko mate dupaciek velkost 56 a kolko z velkosti 62? lebo som sa dnes kvoli tomu pohadala, ale nastastie nie s mm, ten by mi dovolil kupit vsetko... v poslednom case mi najviac lezie na nervy, ked ja som z niecoho nadsena a stastna a svokra ma total schladi... tak ma to vie nasrat... ze by som najradsej vybuchla ako ta sopka na islande :grinning:
19. apr 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik: mas krasne vecicky, prave som pozerala, mne sa najviac pacia sety oblecka... je to take roztomile a este tie satocky pre dievcatka su super... len mi budeme mat chlapceka... ale co by bolo keby som na neho nejake natiahla :grinning:
19. apr 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám možno 5 kusov takých malinkých ...potom overaly nohavice bez spodkov bavlnené polodupky ale to už také väčšie..
a potom pár pančušiek...pár košielok svetríkov malinkých 56 a 62...atd
19. apr 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robika dakujem,ved dufam,ze to bude stale dievcatko,lebo tie satocky by som na chlapceka teda dat nemohla :slight_smile:
19. apr 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkaaninka: a tie pancusky mas v akych velkostiach? tak take nieco mi chyba
19. apr 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som este tiez nezacala prat, ale snad uz zajtra :slight_smile:
vecer budem vyprazdnovat komodu, aby bolo kde ukladat Timkove vecicky ...doteraz sme ju s mm pouzivali na kancelarske potreby :slight_smile:
19. apr 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robika ja som najprv nemala ziadnu 56,a tie 62 mam vacsinou z HaM a segra mi potom povedala ze tie veci z HaM su dost velke,a ze ta 62 bude malej moc velka,lebo ona ma chlapceka ktory mal 4 kila ked sa narodil a tiez mu este boli tie 62 velke..tak som potom dokupila aj 56,ale len dupacky,polodupacky,niake bodynka,kosielky a capicky...ved na leto ani viac netreba :wink:
19. apr 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ti ja viem robika také uplne malulinké biele aj zelené všelijaké aj minule som v lidli kupila také miniaturne modré :wink:
19. apr 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby preto sa vypytujem, lebo vraj mam toho vela, lenze dobre viem, ze dupacky este potrebujem dokupit a polodupky nemam ani 1 kus a vraj ze toho bude vela a ked bude treba daco sa kupi a ze ona (svokra) toho tak vela nepotrebovala, ako potrebujem ja .... a podobne reci, tak ma to nasralo...
19. apr 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok