Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

susane01
10. dec 2009

Ahojte, konecne som sa dostala na net. 😉 uz aj mne dali minulí stvrtok knizku a na kontrolu mam ist 31.12. 😀 to tam asi bude pekna nalada 😉

liluu
10. dec 2009

ahojte dievky, ja som dnes odovzdala sestričke asi pol litra krvy. A kvôli tomu som nespala celú noc, lebo sa mi stále snívalo, že som ranajkovala a teraz nemožem ist na krv. 21.12. idem na kontrolu a dostanem knižku. dúfam že sa jej tentokrát dožijem.

denisse
10. dec 2009

caute ... tak u nas sa v noci teplotovalo, teda mala mala 38,5 a rano stale 38,2, tak s nou manzel isiel k doktorke ... okrem teploty jej nic nie je, tak dufam, ze sa nicim nenakazim ... 😝

petrusk .. tak to ja som na tom opacne, vobec neviem, ake chlapcenske meno sa mi paci ... zato dievcenskych sa mi paci niekolko ... 😀 ale este nad tym nejak neuvazujem ...

mne este krv nebrali ... liluu, nevies ake vysetrenia z tej krvi ti budu robit?

lutsine
10. dec 2009

ake udaje treba posielat teri?

liluu
10. dec 2009

denisse ... neviem zobrala mi 5 ampiliek, povedala že na všetko aby ma viac nepichala, že až potom v 17tt

terina25
10. dec 2009

ahojte baby.
pre tie,ktoré neviete aké údaje mi posielať.Nick,vek,predp.dátum porodu,vybraté mená,či už máte bábo,mesto.

oacka
10. dec 2009

Ahojte, kočky! To s nespavosťou mám aj ja. Pravidelne sa budím o 4:30 a do siedmej nespím, potom muž ide do roboty, ja zaľahnem a spím do jedenástej. Keď mňa len vtedy nebolí brucho a neni mi blbo, keď spím.
Máte aj vy precitlivené nosy? Nenávidím nedele, keď celý blok vyvára obedy a je sa idem zblázniť, obzvlášť mi smrdí varené mäso,ale vlastne všetko. A hneď ma naťahuje.
Aké sú tie staromamkovské metódy na určovanie pohlavia dieťaťa? Keď žena oškaredie, tak čaká dievča? Ja mám otrasné vyrážky,ale dobré vlasy a nechty.

terina25
10. dec 2009

ja som počula aj to,že keď je špicaté bruško,tak chlapček a guľaté - dievčatko.chuť na kyslé - chlapec a na sladké -dievča.U mňa to bolo na 100% 😉

oacka
10. dec 2009

Do kelu! Ja jem kapustnicu a mandarinky a čokolády sa ani nedotknem! Ale ja chcem čaju! 🙂 🙂

terina25
10. dec 2009

😀 😀 Veď čakáš prvé bábo.Nie je to teraz jedno?ja čakám už druhé a mne to jedno je 😉

oacka
10. dec 2009

Ale jasne, že je! Keď ja mám dvoch synovcov malinkých a chcela som k nim sesterničku! ALe ve´d to je všetko ešte ďaleko, necháme sa prekvapiť. Lekár to hovorí až v 20tt?

oacka
10. dec 2009

A ešte by som sa vás chcela opýtať,či sa vám s bradavkami dejú také čudné veci ako mne. Dvorce okolo bradaviek mám napuchnuté a svrbia až bolia. je to normálne,alebo mám nejakú alergiu? Je to totiž taký pocit ako alergia. Prosím, poraďte mi!!!!!! 😢 😢

terina25
10. dec 2009

to záleží od toho,či je bábo dobre otočené.Ja som napr.pri malej už vedela pohlavie okolo 16 týždňa,lebo vtedy som bola na ultrazvuku.Takže aj od toho to záleží,kedy ideš na ultrazvuk a či je bábo dobre vidno 😉 K tým prsiam.Mňa tiež strašne bolia,v noci nemožem ani poriadne spať.Ale to je normál. 😉

denisse
10. dec 2009

oacka ... a ty bezne mavas nejaky ekzem? alergiu? lebo ja mam od detstva atopicky ekzem a casto sa mi stava, ze ho mam aj na prsiach na dvorcoch ... aj teraz ... a ked som nelu kojila, tak som to tam mala skoro furt ...

oacka
10. dec 2009

Na vysokej škole som jedno obdobie mala takú alergiu, keď som cestovala vlakom, ale nie na prsiach. Odvtedy nič. Vidím,že tie dvorce mám také akoby vysušené,a trochu začervenané a robia sa na nich šupinky. Existuje na to nejaký dobrý krém?

katy1979
10. dec 2009

oacka to je normal mala som to pri prvom tehu a mam to aj teraz. su citlivejsie a mozno aj na praci prasok takze podprdy skus poriadne este raz preplachat.

a to ci ti doki povie co cakas v 20tt niekedy ti to povedia az v porodnici. nam v 20tt povedali baba a na 3D v 27tt ze chlapec.

oacka
10. dec 2009

Díky, kočky. Možno som to s tou podprdou prehnala, ja som v nej aj spávala,lebo ma tak menej boleli prsia,ale vtedy začalo to začervenanie,tak som prestala. To budú prsia bolieť celý čas,alebo to prestane?

liluu
10. dec 2009

dievčatá, ešte nič a už sa mi robia strie, to nem dopadne dobree 😅

ericica
10. dec 2009

ahojte tak ja som mala chut na kysle od zaciatku a do konca tehu som zjedla tony grapefruitu a pomarancov a keby ste videli ako mi chutil citron 😝 😅 a mame doma babu takze na priznaky sa neda dat na 100 % to potvrdi az 4d ultrazvuk 😉

mojalili
10. dec 2009

NO uvidime, co priznaky....vsetko svedci tom, ze budem mat chalana ...spicate brusko mi zacina a aj kysele....a vsetko mam inak v tehotenstve ako pri dcerke...

terinka - bola som v DM ke a tam nic nevedeli o nejakom Bonuse pre buduce mamicky...hm...uvidim, co mi povie znama, co tam robi, este si na nu pockam...

JA tiez nemozem spavat dobre, 4x idem na wc, nadranom sa obudim a nemozem spat...ach jaj...som nevyspata a potrebovala by som klud, len o 6.30 denne vstavam do prace... 😒

Konecne som vcera prestala spinit, tak som rada, dnes som sa citila celkom dobre...
Oacka - ja od mojej brusnej virozy last week mam taky zly zaludok, vsetko mi smrdi....boli ma zaludok ked sa nenajem ci ked sa najem...a to do 12.tt mi nic nebolo 😒 😠

janesa30
10. dec 2009

Mna tiez neskutocne bolia prsia az z toho v noci nemozem poriadne spavat. Co sa tyka nevolnosti, tak obcas mi je akoby som ani tehotna nebola a inokedy mi je od zaludka velmi tazko. je to ako na hojdacke

duja
10. dec 2009

Ahojte baby ja som s terminom na konci jula, ale je to jul 🙂 tak sa pridavam, mozem??

ericica
10. dec 2009

mojalili to o nocnom cikani mi ani nehovor vzdy to na mna pride v najlepsom spanku a potom neviem zaspat 😠
a to je na tom najhorsie ze hodinu zaspavam....malo by to este prejst a tieto priznaky sa vratit az ku koncu tehu nie???
babyyyy drzte mi palce zajtra idem skoro rano na odbery ,dufam ze dostanem knizku 🙂 😉

ericica
10. dec 2009

duja vitaj medzi nami 😉 😉 😉

mojalili
10. dec 2009

Ericica, mala by si dostat knizku, tak budeme drzat palceky. 😉 😉 😉
Ja som nespala v kuse ani pamati nemam, aj si hovorim, ze nebudem vecer tolko pit, ale ked nemam cas cez den, tak som velmi vcer smadna...no hruza... ☹ NO nemalo by to uz byt...vraj len na zaciatku a na konci...ale s mojou smolou to bude cele tehulkovanie 😝

kukucka26
11. dec 2009

ahojte zienky aj vy mavate bolesti akoby menstruacneho charakteru?mna to stale trapi ale lekra mi povedal ze je vsetko v absolutnom poriadku ze sa nemamm bat a beriem duphaston

meruska
11. dec 2009

ahojte baby... tak ja som vcera prvy krat nebola nezelane na wc 😉 tak zeby nevolnosti ustupili? 🙂 dnes sa chystam popozerat si neake nove rifle.... vy ste sa uz vybrali na nakup tehu oblecenia? a musim zohnat i nove teplaky..vsetky mi vadia v pase....
neviete poradit? mam si kupit skor bedrove, aby ma netlacili v pase, alebo skor s vysokym sedom aby sli cez cele brusko?

kukucka26
11. dec 2009

skor cele s bruskom s tym pasom volnym pre tehulky ktory sa tiprisposobi brusku

kukucka26
11. dec 2009

AJ ja rozmyslam pojst si zakupit tehu rifle pretoze uz nemozem nosit tie vadia mi na bruchu tlacia ma a potom mavam akoby krce v podrusku sice ja som pribrala uz 2 kg

any23
11. dec 2009

ahojte babky žabky 🙂 dlho som nebola, akosi nestíham, ale sme OK - včera som bola na kontrole, robil mi sono a som spokojná a štastná lebo je všetko v poriadku 😵 bábätko nám krásne narástlo - už má 3,1cm a pekne sa hmýrilo 😵 dostala som aj tehu knižku supeeer teším sa 🙂 a dnes ráno som bola na odbery - riadne ma vycicali, do štyroch ampuliek, aj mi trošku zle prišlo 😝 a predstavte si, včera som mala vysoký tlak - ja čo ho mám vždy nízky 🙄
mne už tiež začína bruško vykúkať, zatiaľ som ešte nepribrala, mám stále toľko kg ako som aj mala 😅 mám taký problém, že mi nechutí papať, max. tak ovocie alebo jogurty, ešte ako tak polievky, zo všetkého ostatného zjem len trošičku, ako vrabček 😒 ale nasilu sa nenútim... býva mi zle, nie len ráno, ale aj počas dňa to hocikedy príde, ale ma len naťahuje, ale poriadne... grckala som len raz 😝
my sme pri alexíkovi dlho nevedeli či to bude chlapček či dievčatko, dozvedeli sme sa až niekedy koncom 7meho mesiaca... ale od začiatku som mala takého tušáka že to bude chlap... teraz nemám šajnu, ale je mi to jedno - hlavne nech je zdravučké 😵
všetkým čo majú za sebou úspešné kontroly gratulujeeeem 😵 😎 😉 a vítam nové júlovky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre