• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
mirka ty nesmies mysliet na stary porod..ty mysli na tenot a musis si ho predstavovat a tky bude ako si ho predstavis tak isto ako s kojenim..ok?
26. apr 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri - vsak u teba to moze byt uz len lepsie...
ty si mala prvy porod taky hororovy, ze teraz podla mna - nech bude akykolvek- bude urcite ovela lepsi....
a mozno to bude taka lahoda, ze budes mat o chvilu tretie :grinning:

neboj, zle uz bolo.....
26. apr 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili, ja som mala flasky z aventu, si uz nepamatam ake to boli :wink: , tiez som teraz ziadnu nekupila, ani kupovat neidem, lebo verim, ze budem kojit ako pri tere, hlavne dobru odsavacku :sunglasses:, teresku som kojila dva a pol roka :sunglasses:
26. apr 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dugy ja si ho predstavujem tak,ze ma to chyti z nicho nic,dojdem do nemocky a hned porodim :slight_smile: :slight_smile: a ked ma nic nebude chytat ,skratim to,ak by sa hystoria opakovala dam si spravit cisarak..
26. apr 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri, ja neviem, aky si mala prvy porod, ale neboj, sak najhorsie vraj byvaju prve, nie?
26. apr 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri si mala prvy vyvolavany?
26. apr 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kocky ja mam uz CS4,krcok zakriveny,ja mam fakt pocit ze mozno to pojde lahucko :wink:
26. apr 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano Lumi vyvolavany desat dni po termine,a napriek tomu nepostupujuci
26. apr 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CS4? som mimo, baby v spanielsku sa krcok vobec nesleduje, az ked pridete na porodnu salu :sunglasses:
26. apr 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne vyvolavali, ale ja som mala asi stastie, bolo to v poho. Vyvolavane su vraj horsie, teda aspon mne to tak kazdy tvrdil, ale u mna to bolo v poho :wink:
26. apr 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lui aspon nemusis nad nicim rozmyslat ked sa to nesleduje :wink:
26. apr 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri, sak ani nerozmyslam :grinning: , o starost menej :wink: , hlavne, ze mi po kazdom ultrazvuku povedia, ze je vsetko v poriadku, ze maly je velky a idem domov happy :slight_smile:
26. apr 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri aj mne je spatne...ked si spomeniem, ja tiez dufam ze pridem a do 2 hodin bude po tom....a to je fakt vsade bude masovka vela rodiciek ...no tesim sa :frowning2:
aj ja som mala vyvolany a zle postupujuci :frowning2:
26. apr 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu sa rodi supi, naposledy sme boli na izbe dve a teraz uz su vraj individualne izby, no ja sa vcelku tesim, tu je v nemo strasne dobry pristup ku vsetkym
26. apr 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri neboj budes mat taky..mozno aj po ceste porodis :grinning: taky bude rychly..to nie v zlom som ta chcela rozveselit :wink:
26. apr 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka- dnes som spoznala tvoje bruško..na prvej stránke medzi novými albumami bola fotka ktorú máš prvú v albume a hned som vedela, že si to ty..pritom- možno podľa tváre by som ťa ani nespoznala :slight_smile:) aj detičky budem poznať podľa výbavičiek :slight_smile:)
26. apr 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne by to ani navadilo,nech aj po ceste,ja som na Kramaroch za desat minut,tak tam by ma uz obriadili :grinning:
26. apr 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni :slight_smile: som si dnes fotila ake uz mam velke...inak rano vstavam o siestej,idem zase na krv lebo vraj sa stratila ci rozbila moja vzorka,a vobec sa mi nechce rano vstavat..pre mna je to utrpenie rano,lebo v noci nespim a rano sa mi najlepsie spi :unamused:
26. apr 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ... pozrela som si ako narástlo :slight_smile:
ja mám mobil plný fotiek rastúceho kotlíka, ale pokazený bluetooth mám a káblik nemám..a aj foťák je pokazený, tak - fotky nepridávam..dnes mi jedna predavačka v potravinách povedala- jeeej, ešte ste pokope? a ďalšia pri syroch- a vy ste tehotná? tak si vyber! :slight_smile:)
26. apr 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodím totiž v rozopnutom baloniaku ako exhibicionista :grinning: (nezapnem ho)
26. apr 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri za 10 min stihas na krmare?
26. apr 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja nic nezapnem :grinning: no Dugy ja to mam na skok z Devinskej,ja to mam rovno po dialnici,sme si to stopli zo srandy minule :slight_smile:
26. apr 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, dnes boli tehuľky v Novom čase, na facebooku mi došiel oznam, aj tinka tam je
26. apr 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co ja viem miri z devinskej na kramare za 10min? asi pojdete rychlo sak? :wink:
kukala som ftozky krasnu vybavicku mas :wink:
a isla som ti pisat ze ake mini brusko a na tej poslednej fotke sa mizda ze ti trosku vyhuplo malinak podrastala :wink:
inak si kocka :wink:
26. apr 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dugy to si len kazdy mysli ze Devinska je na konci sveta,ale vlastne rovno Z Devinskej vydes na dialnicu a vsade si hned,ja som v centre mesta za 15 minut :wink: uz som pupkata veru,nemam co na seba :unamused:
26. apr 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy, mirka..na to, že čakáte dievčatká, máte veľmi špicaté brušká :slight_smile:
asi to fakt budú len babské reči :wink:
26. apr 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri ale iba ak to nie je upachate sak :wink: a podla toho aj z ktorej casti asi...ale dnes uz si skor vlakom z ba v trnave ako z petrzky niekde...
moni nie si jedina co mi to uz napisala...a my sme si preto mysleli teda hlavne..koli priznakom nechutilo mi sladke nevracala som....ze to bude maly a mame malinku a sme stastyn a hlavne ze je zdrava :wink:
26. apr 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni tak to ze podla bruska sa neda urcit viem uz davno...pri Tomaskovi som zase bola cela gulata,velka,ziadne spicate brusko....kamoska ide zajtra na prijem do Ruzinova,pribrala 7 kil vsetko ma len v brusku a tiez caka dievcatko...to s tym spicatym bruchom je asi taka blbost ako ked niekto povie ze ked mam velke brucho,budem mat velke babo v nom :unamused:
26. apr 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no upchate je len rano alebo poobede ked sa ludia vracaju z roboty...tak dufam ze to na mna nepride v rannej spicke :grinning:
26. apr 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka- akurát na mňa sedia tie brušká..pri dcére som šla do šírky a teraz do špicu..zle mi nebývalo ani pri jednom, ani raz som nevracala..pri dcére som mala tmavé fľaky na tvári v poslednom mesiaci, asi bola pečeň prepracovaná :slight_smile: teraz zatiaľ nie, ale zas roky mám vitiligo, tak mám plno bielych škvŕn
26. apr 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok