Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
26. apr 2010

mirka ty nesmies mysliet na stary porod..ty mysli na tenot a musis si ho predstavovat a tky bude ako si ho predstavis tak isto ako s kojenim..ok?

adka1311
26. apr 2010

miri - vsak u teba to moze byt uz len lepsie...
ty si mala prvy porod taky hororovy, ze teraz podla mna - nech bude akykolvek- bude urcite ovela lepsi....
a mozno to bude taka lahoda, ze budes mat o chvilu tretie 😀

neboj, zle uz bolo.....

luminkasp
26. apr 2010

mojalili, ja som mala flasky z aventu, si uz nepamatam ake to boli 😉 , tiez som teraz ziadnu nekupila, ani kupovat neidem, lebo verim, ze budem kojit ako pri tere, hlavne dobru odsavacku 😎, teresku som kojila dva a pol roka 😎

mirka285
26. apr 2010

Dugy ja si ho predstavujem tak,ze ma to chyti z nicho nic,dojdem do nemocky a hned porodim 🙂 🙂 a ked ma nic nebude chytat ,skratim to,ak by sa hystoria opakovala dam si spravit cisarak..

luminkasp
26. apr 2010

miri, ja neviem, aky si mala prvy porod, ale neboj, sak najhorsie vraj byvaju prve, nie?

luminkasp
26. apr 2010

miri si mala prvy vyvolavany?

mirka285
26. apr 2010

inak kocky ja mam uz CS4,krcok zakriveny,ja mam fakt pocit ze mozno to pojde lahucko 😉

mirka285
26. apr 2010

ano Lumi vyvolavany desat dni po termine,a napriek tomu nepostupujuci

luminkasp
26. apr 2010

CS4? som mimo, baby v spanielsku sa krcok vobec nesleduje, az ked pridete na porodnu salu 😎

luminkasp
26. apr 2010

aj mne vyvolavali, ale ja som mala asi stastie, bolo to v poho. Vyvolavane su vraj horsie, teda aspon mne to tak kazdy tvrdil, ale u mna to bolo v poho 😉

mirka285
26. apr 2010

lui aspon nemusis nad nicim rozmyslat ked sa to nesleduje 😉

luminkasp
26. apr 2010

miri, sak ani nerozmyslam 😀 , o starost menej 😉 , hlavne, ze mi po kazdom ultrazvuku povedia, ze je vsetko v poriadku, ze maly je velky a idem domov happy 🙂

stanka33
26. apr 2010

miri aj mne je spatne...ked si spomeniem, ja tiez dufam ze pridem a do 2 hodin bude po tom....a to je fakt vsade bude masovka vela rodiciek ...no tesim sa ☹
aj ja som mala vyvolany a zle postupujuci ☹

luminkasp
26. apr 2010

tak tu sa rodi supi, naposledy sme boli na izbe dve a teraz uz su vraj individualne izby, no ja sa vcelku tesim, tu je v nemo strasne dobry pristup ku vsetkym

dugyna
26. apr 2010

miri neboj budes mat taky..mozno aj po ceste porodis 😀 taky bude rychly..to nie v zlom som ta chcela rozveselit 😉

monline
26. apr 2010

mirka- dnes som spoznala tvoje bruško..na prvej stránke medzi novými albumami bola fotka ktorú máš prvú v albume a hned som vedela, že si to ty..pritom- možno podľa tváre by som ťa ani nespoznala 🙂) aj detičky budem poznať podľa výbavičiek 🙂)

mirka285
26. apr 2010

mne by to ani navadilo,nech aj po ceste,ja som na Kramaroch za desat minut,tak tam by ma uz obriadili 😀

mirka285
26. apr 2010

moni 🙂 som si dnes fotila ake uz mam velke...inak rano vstavam o siestej,idem zase na krv lebo vraj sa stratila ci rozbila moja vzorka,a vobec sa mi nechce rano vstavat..pre mna je to utrpenie rano,lebo v noci nespim a rano sa mi najlepsie spi 😒

monline
26. apr 2010

mirka ... pozrela som si ako narástlo 🙂
ja mám mobil plný fotiek rastúceho kotlíka, ale pokazený bluetooth mám a káblik nemám..a aj foťák je pokazený, tak - fotky nepridávam..dnes mi jedna predavačka v potravinách povedala- jeeej, ešte ste pokope? a ďalšia pri syroch- a vy ste tehotná? tak si vyber! 🙂)

monline
26. apr 2010

chodím totiž v rozopnutom baloniaku ako exhibicionista 😀 (nezapnem ho)

dugyna
26. apr 2010

miri za 10 min stihas na krmare?

mirka285
26. apr 2010

ani ja nic nezapnem 😀 no Dugy ja to mam na skok z Devinskej,ja to mam rovno po dialnici,sme si to stopli zo srandy minule 🙂

monline
26. apr 2010

jeeej, dnes boli tehuľky v Novom čase, na facebooku mi došiel oznam, aj tinka tam je

dugyna
26. apr 2010

no co ja viem miri z devinskej na kramare za 10min? asi pojdete rychlo sak? 😉
kukala som ftozky krasnu vybavicku mas 😉
a isla som ti pisat ze ake mini brusko a na tej poslednej fotke sa mizda ze ti trosku vyhuplo malinak podrastala 😉
inak si kocka 😉

mirka285
26. apr 2010

Dugy to si len kazdy mysli ze Devinska je na konci sveta,ale vlastne rovno Z Devinskej vydes na dialnicu a vsade si hned,ja som v centre mesta za 15 minut 😉 uz som pupkata veru,nemam co na seba 😒

monline
26. apr 2010

dugy, mirka..na to, že čakáte dievčatká, máte veľmi špicaté brušká 🙂
asi to fakt budú len babské reči 😉

dugyna
26. apr 2010

miri ale iba ak to nie je upachate sak 😉 a podla toho aj z ktorej casti asi...ale dnes uz si skor vlakom z ba v trnave ako z petrzky niekde...
moni nie si jedina co mi to uz napisala...a my sme si preto mysleli teda hlavne..koli priznakom nechutilo mi sladke nevracala som....ze to bude maly a mame malinku a sme stastyn a hlavne ze je zdrava 😉

mirka285
26. apr 2010

moni tak to ze podla bruska sa neda urcit viem uz davno...pri Tomaskovi som zase bola cela gulata,velka,ziadne spicate brusko....kamoska ide zajtra na prijem do Ruzinova,pribrala 7 kil vsetko ma len v brusku a tiez caka dievcatko...to s tym spicatym bruchom je asi taka blbost ako ked niekto povie ze ked mam velke brucho,budem mat velke babo v nom 😒

mirka285
26. apr 2010

no upchate je len rano alebo poobede ked sa ludia vracaju z roboty...tak dufam ze to na mna nepride v rannej spicke 😀

monline
26. apr 2010

mirka- akurát na mňa sedia tie brušká..pri dcére som šla do šírky a teraz do špicu..zle mi nebývalo ani pri jednom, ani raz som nevracala..pri dcére som mala tmavé fľaky na tvári v poslednom mesiaci, asi bola pečeň prepracovaná 🙂 teraz zatiaľ nie, ale zas roky mám vitiligo, tak mám plno bielych škvŕn

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre