Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
27. apr 2010

oacka myslim ze to nie je komplikacia, inak tu davali pred rokom v tv, ako si rodicia naplanovali druhe babo, dali mu odobrat pup krv, aby zachranili prvorodenneho syna a teraz po roku, je ten prvorodeny, ze by ste nepovedali, ze mu niekedy nieco bolo

luminkasp
27. apr 2010

to ludi tak bavi smotanka? som netusila 😎

oacka
27. apr 2010

no ja sa na tej judiniovej strašne bavím,ona je taká zlá moderátorka až je výborná komička! ale nehovorí ti občas nejaké zákulisné veci o prominentoch? že kto s kým pil a kto trepal somariny? a kto chytal Eriku za zadok? 😀 😀 😀

cigaretka5
27. apr 2010

no ja som bola na prednaske k tej krvi a poviem vam ze ja do toho idem , asi by som si to cely zivot vycitala keby mi nahodou raz doki povedal ze to je posledna sanca co by mojho krpca mohlo zachranit a ja by som to nemala. No verejny register je fajn, ale veztmu vraj len cca 20-30 odberov lebo nespnaju vsetky kriteria, co ale pre seba splnas nemusis , lebo ta je pre dieta 100 kompatibilne a pre surodenca 50 %. Neviem riesim ci si kupim kocik za 700 alebo 800 eur a na kpupocniku setrit sa mi zda dost od veci............

luminkasp
27. apr 2010

baby, uverite mi, ze ja ani neviem, kto je judiniova? ak bude na rok este bezat, tak si pozriem, ked pridem na slovensko na prazdniny 😀

oacka
27. apr 2010

mám o tej pupočníkovej krvi nejaké letáky, musím si to naštudovať... ale do verejného registra sú prísnejšie kritéria ako pre seba samého,tak aby mi to nakopon vobec odobrali...
aj ja som videla taký dokument, čo rodičia išli na umelé,aby vyrobili takého súrodenca,čo mal tkanivá rovnaké ako ich syn s leukémiou. a vyrobili.....

luminkasp
27. apr 2010

ciagertka, my keby sme ju potrebovali, aspon by sme mali dalsie babo 😎 😎

miki060707
27. apr 2010

ahojte, no ten zubár je drahý, šak preventívka je zadara nie? ja nikdy neplatim za preventivku, a ešte ked si tehu môžeš isť dva krát, a tu zubnú kefku dávaju zadara, to som počula....
no mala mi zaspala, tak idem k telke, dnes bolo krásne, sme boli dosť vonku a mala sa unavila a už spí....
nemáme nič také nové, ale ešte musim zbehnuť do drogerky po plienky, utierky, ale gazu a lieh mam, ešte popôrodne vložky a podprsenky si musim kupiť, ale mam nato dva mesiace, našťastie oblečko už neriešim pre krpčeka,...

cigaretka5
27. apr 2010

budem vas informovat priebezne ak chcete ja sa ho uz na to ani nepytam ale ak je zaujem no probelm. O erike si myslime svoje ale zatoo velmi mila je olinka zablacka ta je uplna pohodacka ta sa na nic nehra. Erza ako ju doma volame je skrtaka blava cica co zije vecierkami zurkami a hovadinami co sa tam riesi. Neviem o tom ze by ju v poslednej dobe niekto chytal za zadok, ale vraj ju Krajnova dost teraz na lets dance odpalila robila si z nej srand, tak si asi kuknem ako si to erika zosrtiha vo svoj prospech

luminkasp
27. apr 2010

miki, v spanielsku preventivky nie su zadara 😉

cigaretka5
27. apr 2010

lumi keby moj stray nerobil v soubiznise , hahah,m tiez netusim kto ti ludia su, ja tak akurat ordinaciu kuknem a tym to pre mna konci. Vraj CObejova je dost p...

cigaretka5
27. apr 2010

miki preventivka je zo zakona zadara ale zubari sa tvaria ze okrem preventivky urobia aj mnieco ine a to kesujes

oacka
27. apr 2010

no super, kľudne píš pikošky, nech je sranda. moj muž bude valiť oči,že odiaľ to viem! 🙂 ja smotánku milujem a najradšej mám záverečnú pasáž,keď erika odchádza z obrazu, to je nenapodobiteľná chôdza! no čistá.... cica, slušne povedané... 🙂

miki060707
27. apr 2010

lumi, tak v špianielku by som nechcela žiť, xixixi, ale nie, musi tam byť náádherne, ale tam su asi aj platy tak stavané, aby si človek mohol dovoliť zaplatiť niečo viac, šak z tých platov, no náš plat je na......tak musime vyžiť s tým, čo sa dá a pokukávam po bazaroch, nové si moc nemôžeme dovoliť,a le šak aj na bazaroch su pekné veci.... 🙂

luminkasp
27. apr 2010

fu, ja nesledujem ani spanielske verzie podobnych relacii a teraz ani serial nemam ziadny oblubeny, ja teraz ficim na mackovi uskovi 😎 😎 😎 , proste co si dieta zaziada

cigaretka5
27. apr 2010

oacka prave som prisla na uzasnu vyhodu ze drahy robi smotanky, nemusim varit vecere, prave mi zas oznamil ze dojde okolo pol noci a ze sa dokonale prezral na nejakej recepcii . A este je celkomfaj ze mi nosi cd-cka od skupin co robia .....
oacka ked dojde vecer vyspovedam ze kto s kym a dam ti RP aby si mohla machrovbat pred drahym....... idem uz nech stiham este sprchu
pekny vecer

oacka
27. apr 2010

minule sa erika vyjadrila,že ona má ešte všetko pred sebou a na dieťa je mladá.... má 37 rokov.. že bývalý partner chcel,ale ona ešte nie...

oacka
27. apr 2010

maj sa cigaretka, ja idem venčiť! 😉

luminkasp
27. apr 2010

ja kupujem vsetko nove, ale zas myslim ze tie platy su robene k cenam, neviem, nemame sa zle

oacka
27. apr 2010

miki,ja som začala byť veľmi bazarová! malým ddeťom sa neoplatí kupovať všetko nové.

luminkasp
27. apr 2010

ja idem varit veceru

xi, 37 a mlada, ja som si myslela, ze je fakt mlada 😀 😀 😀 , ked ste tu pisali o cici

luminkasp
27. apr 2010

oacka to tym, ze my cakame chlapceka tak ten nas toho ani vela nepodedi, lebo po sestre asi neeeeeeeeeeeeeee a potom ja mam synovcov cca v mojom veku 😎

mirka285
27. apr 2010

kocky dnes neni ani Panelak ☹ ...tak som zehlila..a oprala som tri varky detskych veciciek,inak kedze to boli vsetko uplne nove veci prala som na 30 stupnov...takze cely balkon mam zapratany a krasne mi to voni,na biele som kupila ten novy perwool a je super....zajtra pokracujem,mam tam este asi na dalsie tri pracky,moj Gabko ked to dnes videl kukal jak puk,on nechape ze oblecenie tam je aj vacsie,nie len novorodenecke cislo ☹ Oacka tych podloziek pod pacienta som si kupila 5 ks a poporodnych vloziek 3 baliky,a z kozmetiky som kupila len telove mliecko sebamed,a detske mydlo tiez sebamed a na ten pupok sa stale dava lieh...

stanka33
27. apr 2010

Ahojte...
tak dnes sme boli s maxi na tych Kramaroch...ta pani bola celkom mila, najprv nam vravela o tych cviceniach, potom ako to tam chodi, ked chce epiduralku, otecka pri porode, nadstandard, odobrat pupocnikovu krv, no ja som viacej nestihla odisla som za malym..maxi ostala bude vediet viacej....

katty ja by som cunderlika aj zazmluvnila ale neviem ako sa k nemu dostat....

mirka285
27. apr 2010

a inak Judinka sa oblieka v tej Smotanke v poslednej dobe jak slapka...

mima89
27. apr 2010

mirka ty uz sikomplet pripravena..ked si predstavim co mna vsetko este caka,,, 😒 ale snad to zmaknem , budem musiet...

stanka33
27. apr 2010

miri ja byvam na dlhacoch a muz ma viezol rano na tie kramare a isli sme polhodinu takze ak ta tochyti rano za 10 min. tam asi nebudes....

katty ja chodim Kridlovej to je ta na matejkovej....je celkom mila ale ma vela ludi....ja som uz s nou dohodnuta a dofcu ma az v auguste takze asi stihame k nej...ja som jej pri jurkovi zavolala tak mesiac pred terminom ze ci ma zoberie a potom hned ked som prisla z porodky

stanka33
27. apr 2010

miri dnes riesime judiniovu...no ja ju neznasam....

mima89
27. apr 2010

judiniova? minule s nou bol rozhovor a rozpravala tam aka je nadsena ze schudla 6kilov tak preto si teraz moze dovolit viac odvazne veci na seba.....a ze rifle ma 24-ky a dovaza si ich z ameriky lebo tu u nas nie su dostat take male..no ja som mala dost z nej.... 😨 😲

mirka285
27. apr 2010

Stani,ja som uz malu upozornila ze nech sa nehrabe na svet v rannej spicke 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre