Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
16. dec 2009

baby kde je ten sneh 😠 na dnes hlasili ja som zase poblaznila malu ze sa pojdeme sankovat a zase nic a uz zacina vykukovat slniecko 🙄
to sa tak skoro chodi na 3 a 4 D ja som tipovala ze pojdem az dakedy v koncom januara???
pancake kde siiiiiiii???

petrusk
16. dec 2009

neboj bude sneh, na vianoce by vraj mal byt. u nas je hrozna zima, nejako sa neviem aklimatizovat.
inak aj ja pozeram, ze na 3D tak skoro, nechodi sa to az v siedmom mesiaci?

zajacik...
16. dec 2009

Ahojte tak u nas je uz bielucko, sniezik napadol 😵
Rozpravali ste sa o priberani, tak ja uz som pribrala kilo 🙂
Karinnka pozri si www.3dultrazvuk.sk tam robia ten skrining Down.syndromu, treba sa tam objednat, ale telefonicky alebo osobne. To je to centrum kde ide oacka a aj ja. Robia to medzi 11-14tt, takze to kludne stihas. Ked mas vymenny listok od gyndosa, tak sa plati 7€, ked ho nemas tak 20€.
Pancake myslim na teba, dufam ze vsetko dobre dopadne...
Terina tak to si dostala krasny darcek, malu stvornozku 🙂
Pozdravujem vas vsetky 🙂

karinnka
16. dec 2009

Tak u nas v Ke na Jazere uz pofukuje snezik...tak snad uz napadne konecne a zacnem pocitovat caro vianoc 😉 lebo akosi mi stale nedochadza,ze vianoce su tu 🙂

karinnka
16. dec 2009

Zajacik dakujem 🙂 v pondelok idem na gyndu,tak snad mi moj lekar bez vsetkeho vymenny listok da

susane01
16. dec 2009

Ahojte tak aj u nas je uz bielo. Konecne je sniezik a maly ten sa uz tesi ako sa bude sankovat a valat. 😀

oacka
16. dec 2009

Caute, tak ja som bola na 3D, vraj je všetko ok, malé má, 6,24 cm a sme 12tt + 4

oacka
16. dec 2009

Podarilo sa mi do fotoalbumu pridať aj fotečku z 3D. Revala som tam pred lekárkou ako malá, bolo to také krásne!!!! Počuli sme srdiečko a malé sa mrvilo, pilo vodu a máchalo rukam a nohami!

zajacik...
16. dec 2009

Oacka nadherne spravicky 😵 😵 😵

miki060707
16. dec 2009

ahojte, tak dnes naša malá bola ako anielik, včera sme mali zlý den, no ja tiež nemám upratané tip-top, ani sa to nedá, len cez vikend prevlečem návlečky a to je asi všetko 🙂 🙂
ja si pojdem robiť teraz cesto na medovníčky, mala spí, tak je tu pohoda, u nás poletoval sniežik, ale len poletoval, doobeda sme boli vonku /pošta, obecny,babky, jednota/ tak mala pekne zaspala, ráno som skoro vstala, spratala, uvarila obed a každú sekundu som jej venovovala..... 🙂
ja som nebola s malou na 3D, ani foto som nemala, ale teraz si foto dám spraviť, len ten 3D bude asi problem, ...ale rada by som šla...

matita
16. dec 2009

ahojte, celkom ste ma ukludnili s tym priberanim. aj tak mam obavu, ze to neskor velmi rychlo dobehnem, lebo som doma na pnke a moj pohyb = 0 :o(
dost ma prekvapuje ako rozne robia vysetrenia v roznych centrach. Ten 3D ultrazvuk takto zavcasu mi pride nestandardny... teda aspon som o nom nevedela, na co je a preco tak zavcasu. Skor ten NT ultrazvuk 12-14 (niekde mozno robia skor) tyzden na to sijove prejasnenie a nosovu kost. Ale mozno to iste meraju aj na 3D???

oacka
16. dec 2009

Áno, matita, mne dnes robili NT ultrazvuk, doktorka všetko merala. A bolo to formou 3D aj normálny uzv. Ona to prepínala, raz tak raz tak.

matita
16. dec 2009

aaaaa, tak jasne, kde maju 3D techniku, pouziju tu a kde nemaju, tak meraju na 2D. ale vysledok merania je asi rovnaky, akurat ked vidis drobca na 3D, tak mas vacsi zazitok :o) inak oacka, to tvoje drobuliatko je tusim po tebe :o)))))))

oacka
16. dec 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 žeby som mala takú veľkú plešatú hlavu?

zrzulka
16. dec 2009

Oacka🙂)))))) Krasne 3D drobceka mas. my pojdeme asi az v tom 21tt. zistujem ze pri tomto tehu to uz take neprezivam co sa tyka fotenia bruska v kazdom tyzdni, pri malej som kazdy tyzden fotila.... ako blazon🙂))

ja som pribrala 3 kg od zaciatku tehu. Ale na mne to aj tak nevidno. Zo 42kg som nabrala 45🙂)))))

oacka
16. dec 2009

Wau, zrzulka, takú váhu som ja mala naposledy na základnej škole!!!!! 🙂 🙂 🙂 Myslím, že my tučkovia v tehotenstve najprv rýchlo chudneme, mám kamošku, ktorej bolo takisto zle ako mne, ale neschudla, lebo je tiež taká štíhla ako ty.
Ja by som si aj bruško fotila,ale je nijaké nevidím.... ☹ ☹ iba moje normálne tučkovské... 🙂

karinnka
16. dec 2009

oacka,bola si Dankovcika?

janka256
16. dec 2009

ahojte kocky mozem sa k vam pridat? ja som az dnes zistila ze budem asi julovka pretoze az dnes mi to moja doktorka vypocitala 🙂 pred 3 tyzdnami som bola na sone tak tak jej ukazalo take 3-4 tyzden a na dnesnom sone to uz bolo 10 tt+3 😉 podla mrchy poslednej to vychadza teraz oki takze budem julovka ako vy 🙂

oacka
16. dec 2009

Áno, karinnka, bla som u Dnakovčíka,ale vyšetrila ma Dr. Muránska, hoci na papieri je jeho pečiatka. Išlo to raz dva.
Vitaj janka! 🙂 😉 😉

oacka
16. dec 2009

Dobre hovorím, Muránska sa volaá? Alebo tak nejako podobne.

zajacik...
16. dec 2009

Oacka ano Muranska. Ako dlho trvalo vysetrenie?

Janka vitaj medzi julovkami 🙂

miki060707
16. dec 2009

vitaj medzi júlovka, pozerám, že máš 3 detičky doma, a dokonca dvojičky.... 🙂
moja kamoška bola na 3D v 24tt, a bol to kráásny zážitok, tak asi sa aj ja objednám, stálo ju to 1500sk, na cd foto a videa...

oacka
16. dec 2009

My sme tam boli dosť dlho, lebo sa cez brucho nedala urobiť fotka,lebo sa vrtel, ale ani zvnútra to dlho nešlo, tak napokon doktorka vybrala tú, čo mám. ALe bolo to super, lebo sme ho dlho pozorovali. Asi 20 min. potom som šla ešte do iných dverí na krv a domov. Majú tam veľku obrazovku, manžel sedel v gaučovke a pozoroval.

karinnka
16. dec 2009

Takze mozem zobrat aj polovicku?Super
Vitaj JANKA 😉

ericica
16. dec 2009

cafte same dobre spravicky...oacka pekna foto 🙂
u nas sa teraz rozsnezilo tak dufam ze napadne aspon tolko ze sa bude dat zajtra sankovat.zajtra hovoria snezenie uz iba na vychod takze vychodniarky teste sa 😀

janka256
16. dec 2009

vdaka za privitanie tesim sa 🙂

zajacik...
16. dec 2009

Miki ty kde vidis u Janky dvojicky? 😀

janka256
16. dec 2009

jaaj miki ty si pisala o mne ? ee sekla si sa ja mam 2 deticky 3 cakame ale dvojicky nemam ani nahodou 😀

miki060707
16. dec 2009

jeeeeeej janka ja sa ospravedlnujem, ja som pozrela mena detičiek, ja že máš Katku a Sarah a to je jedno dievčatko, prepáč mi to, ale hádam sa také nič zle nestalo...

stanka33
16. dec 2009

Ahojte.. oacka super foto gratulujem... mne robi dr tiez tak ultrazvuk ze prepina 2 a 3d..aj ked z toho 3D sm minule tehu moc nemala, najprv v 11.tyzdni nic moc nebolo vidiet a potom v 21 mal maly ruky na hlavicke-skovaval sa 🙂 dufam ze teraz to vyyjde...
zrzulka a teba este neodfuklo?????len pekne priberaj..ne tebe nebude vidiet ani 15 kg...drzim palce nech mala zacne cimskor chodit..uz je to na dobrej ceste 🙂
mna dnes boli strasne hlava ...maly vstal o pol 6 v poslednej dobe tak skoro stava...a mne chyba ta 1 az 1,5h spanku, poobede som piekla..zajtra chcem tiez, hadam to zvladnem
janka vitaj to sa doki riadne sekla 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre