Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
3. máj 2010

baby ide si este niekto kupovat kyblik na kupanie?

maxara
3. máj 2010

allexa myslim, ze baby pisali, ze su obycky, bez kostice.

lenkaaninka
3. máj 2010

maxi ja som tiež nad tým rozmýšlala ale mm ma zrušil že v žiadnom kýbli sa naše dieťa kupať nebude ako šiši ale chlapovi nevysvetlíš 😉

miki060707
3. máj 2010

no mantinel je určite dobrý, ja som len prvé dni nedávala, lebo som mala postielku pricapenú k sebe, aby som videla na malu, ale to tak týden 🙂 potom som to dala a bolo to super, lebo aj cumlik ked spadol, tak ho ten mantinel zadržal, alebo ked sa mi tlačila o tie priečky na postielke, tak nemala dotlčenú hlavu.....

miki060707
3. máj 2010

ja som o tom kybliku počula samé chváli, lebo bábo je tak natesno v maternici a ževraj je mu lepšie ak sa kupká v takom kýbliku, že to je jak keby bolo v brušku.....
preto sa na začiatku používaju perinky a zavinovačky...aby boli tak natesno...

kristip
3. máj 2010

allexa - su obycajne, nevystuzene

mima89
3. máj 2010

zdravim mamicky, nevedeli by ste mi poradit nejaku stranku kde si mozem objednat komplet kozmetiku a vsetko co budem potrebovat v porodnici pre seeba? budem to kupovat az koncom maja nechce sa mi behat po obchodoch....

drievko
3. máj 2010

a aka je cena na lidl podprdach? mne sa pacia s H&Mka podprdy na kojenie ! Vanicku budem kupovat ziaden kýblik, lebo babo sa bude pekne clapkat a budu mu tam aj kacicky plavat ked bude mat viac mesiacikov!!! 🙂

drievko
3. máj 2010

mima skus nejaku online lekaren aj ja tak budem kupovat!

kristip
3. máj 2010

drievko - 5, 99 E

oacka
3. máj 2010
ericica
3. máj 2010

ahojte a ja som sa vam zabudla pochvalit ze sme boli na poradni minuly stvrtok a dr robil sono mala je v poriadku vazime 1530 g a zapol na 4D aby sme si pozreli tvaricku ze ako nam narastla a ja som sa normalne zlakla.... 😲 hovorim dr nech to rychle vypne lebo tam vidim svokru 😲 to uplne vazne cela svokra....dufam ze sa zmeni este do porodu 🙂

mirka285
3. máj 2010

drievko kyblik je len do asi7 mesiacov potom sa tam uz nezmesti a clapkat sa moze s kacickami potom uz aj v normalnej vani ked sedi 🙂 a ja mam tiez CS4 a moja doktorka s tym nema ziadny problem ani ma na to neupozornila len mi to napisala di tehu knizky tak neboj...pekne lez a setri sa a vsetko bude dobre 😉 Maxi ty mam o zabavu postarane kazdy den...dnes mi doniesol kurier Avatar a 2012 tak sa tesim,budem pozerat vecer,este som to nevidela...Maxi myslis ze na babatko sa prasi ked spi?som sa smiala na tom jak hovado,zeby som ho po spanku poutierala prachovkou?ne vazne ten baldachyn je len na paradu,proste sa v tom drzi prach tak isto ako v zaclone...poviem to takto,ten kto ho nemal ho chce lebo to pekne vyzera a ten kto ho mal ho nechce lebo vie ze je to zbytocna hovadina 😲

ericica
3. máj 2010

oacka velmi peknu si vybrala 🙂

ericica
3. máj 2010

drievko tesime sa s tebou takze aj vy budete mat doma dve kocky??? 🙂

mirka285
3. máj 2010

Eri je ti jasne ze tym padom bude Edinka jej milacik?uvidi v nej seba 🙂

luminkasp
3. máj 2010

kristip aka si bola pekna nevesta

drievko
3. máj 2010

ericica čistý babinec ,ale to v celej rodine!!!Jonasova predpoved nevyšla!!! 😔
mirka: jasne , ale my nemame vanu takze radsej tu vanicku !!
uz aj ja som foto doplnila (kocik,odsavacku,mantinel )

robika
3. máj 2010

maxi: ja som z toho tiez zmatena... neviem preco na prijem, ze tam mi urobia zaznam, ale asi musim vydrzat do buduceho tyzdna, ked pojdem svojmu doktorovi, nech mi to vysvetli...

mirka285
3. máj 2010

drievko ani my nemame vanu,tiez mame sprchac,ja som velmi chcela ten kyblik,ale mame malu vanicku od sestry tak mi bolo povedane ze nemusim kupovat kazdu hovadinu 😠 inak my mame sprchac dva roky a normalne si predstavte ze nam praskol,tak dnes sme museli objednat novy,ale do konca tyzdna nam to pridu namontovat..ale dost smutne ze ten predtym nam tak kratko vydrzal,ved to neni zrovna lacna zalezitost 😠

katty17
3. máj 2010

alexa, super ze sme sa spoznali.chcicihi. som zvedava aka bude druhu prednaska. chystas sa a na tie predporodne cvicenia do ruzinova? nevies kedy zacinaju? dufam ze sa v pondelok opat vidime 🙂. inac bola som sa kuknut na tej -1 ohladne epiduralky. uz viem kde to aspon je 🙂
babule, baldachyn je urcite len a len na paradicku. mna dokonca od toho na inchebe odhovarali,aj napriek tomu ze ich predavaju. vraj je to paradny drziak na prach.... ale zas je to pekne. ja som od neho upustila. ..
babule, uz mate velmi krasne vybavicky. 🙂
zajttra som cely den na tom foteni, tak som zvedavucka ako dopadneme 🙂 uz som sa ponatierala samoopalovacim mliekom, tak dufam ze ked sa rano zobudim nebudim paradne flakata 😝

mirka285
3. máj 2010

Robika a mozno ti budu robit prietky alebo co...neboj urcite si ta tam este nenechaju...Katty a ty hned hod foto nech sa pokochame jaka so kocanda 🙂

mirka285
3. máj 2010

Jej drievko ty mas Quinny ten isty ma sestra a nevie si ho vynachvalit,ze to sa s tym peregom neda porovnat,ona ma sice len sportak ale je spokojna 🙂

drievko
3. máj 2010

mirka to je sila ze vam tak malo vydrzal , a mali ste ho dobre vypodlozený ? Ale co sa cudujem ved dnes sa vsetko vyrába len na 2 roky! pokazí sa hned po zaruke! 😢

katty17
3. máj 2010

miri ja som vazne zvedava co tam zo mna zajtra urobia. 😀 dufam ze si ma aj riadne vyretusuje fotografka. chichcihci. 😀 . inac aj riši chce byt so mnou na fotkach, tak to bude vazne zabavka 😉

drievko
3. máj 2010

Poslala so svokru kupit tie podprsenky do lidla dufam ze mi budu dobre !

mirka285
3. máj 2010

drievko mali sme ho vypodlozeny a este si predstav ze on mal opacny spad,ze vlastne voda z neho nemohla stekat do tej vanicky ale drzala sa na tych krajoch a potom som to musela stale vytierat..no uplny nepodarok to bol,dnes sme ten novy objednali v Ravaku tak priatel im hovoril ze ten co mame ma opacne spadovanie a tam kukali na neho jak na blazna ze preboha a to ako moze vobec niekto predavat...tak som akurat dnes povedala ze mam sto chuti napisat vyrobcovi toho kutu ze mal by sa zamysliet co za vyrobok to vobec predavaju ☹

mirka285
3. máj 2010

Katty neboj budes pekna 🙂 🙂 Risi chce byt model,ten je jak moj Gabko to je tiez taky manekyn,dnes normalne sme isli do potravin a on ze nepojde v teplakoch,no chapes,tak on sa este aj do obchodu musi vyparadit 😒 ale aspon budete mat pekne fotky vsetci traja spolu...

drievko
3. máj 2010

no ja by som im ho tam je....la! od jedu!okradaci !

sunnygirl
3. máj 2010

už mi prišli veci s pampyshopu, tak idem pridať do albumu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre