Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
27. dec 2009

vitaj tinaaa a odkial ze pochadzas????daj si do pasu v ktorom tyzdni si 😵

ericica
27. dec 2009

ahoj mojalili si este tu??? co porabate???

mojalili
27. dec 2009

Ahoj Ericica, no chystame sa dat spat dcerku, dnes sme boli cely den u svokrovcov,prisiel svagor farar, tak oslavovali dnes Vianoce.Alw uz som mala toho dost, potrebovala som si lahnut a oddychnut, stale ma bolieva hlava akosi. Vcera som mala taku strasnu migrenu....hroznuuuuu.
Zajtra idem na AFP testy, musim sa dohodnut s doktorom, kedy pojdem na poradnu.

ericica
27. dec 2009

no to ti verim ze ta uz bolela hlava aj ja idem ulozit tu moju opičku lebo nespala poobede akurat sa okupala takze supky do postele...drzim palce zajtra u doktora...inac citala som ze ti ostalo nevolno v kostole...
mne tak bolo s malou zle v robote stale rano... 😝 😝

mojalili
27. dec 2009

HEj veru ostalo. Hrozneee, ale akosi mi zostava teraz zle, do 12.tt mi nic nebolo a teraz mi je zle , hlavne navecer.
MAnzel uspava dcerku, cita jej detsku bibliu, tak mam chvilku cas 😀 Dnes mi dal moj svagor farar prenatal box, ktory sa dostava v nemocnici.Vraj bol na gynekologii pren 😀 😀 😀 som sa zasmiala. A doniesol box pre chlapca...zeby to bol naozaj chlapec? no uvidime...v januari pojdem na sono a uz to bude vidiet, uz teraz je vidiet, co to je..

ericica
27. dec 2009

noo som velmi zvedava ci to bude chlapec ale podla mna hej,akosi mi k tebe pasuje chalan 😀
a ty si nedostala ten kufrik u doktora,lebo ja som dostala spolu s knizkou 🙂 a co ked to bude v januari otocene chrbtom ako moja mala....cele moje tehotenstvo si skryvala co ma medzi nozkami....alebo sa chystas aj na 4d???

mojalili
27. dec 2009

NIe, nechystam sa na 4D, snad to bude vidiet. A ked nie teraz tak neskor...ved to nesuri, nebudem nakupovat nic, ved mam dost veciciek od dcerky, a vtedy som nakupovala neutral...
Len som stastna, ze moje problemy s krvacanim a spinenim pominuli, tuk tuk, nech to nezakriknem. Asi trafil moj lekar diagnozu, ked mi nasadil este vtedy lieky. No idem sa vylehnit k manzelickovi na gauc, nevie sa sa dockat 😉
PA Ericica, zajtra napisem, co nove..mozno ma poobede zobeire na sono, musim mu zavolat okolo obeda..

ericica
27. dec 2009

ok tesim sa na spravicky od teba a drzim silno palceky..
dobru noc... 😵

tinaaa
27. dec 2009

Dakujem baby, som z PD a dnes som tu prvy krat tak som sa este velmi nezorientovala.

maaja
27. dec 2009

miki, este k tomu UZV - veru, idem na zahranicku v BA, ja tam totiz chodim aj normalne k mojej DR, tam si teda riesim vsetko ... skoda ze sa tam aj rodit neda ;) a na 3D UZV pojdem 2x - teraz v 16 tt a potom okolo 25 tt ...

erytrea
27. dec 2009

ahojte baby, dakujem za rady zajtra si kupim tu vodu keby sa mi ta zaha vratila 😝

no dnes je asi nejaky tlak divny ci co, ja som dnes musela z kostola v polovici odist von co mi tak prislo zle, teda ani nie zle, len ma oblial studeny pot a nepomohlo ani to ze som si dala cukrik a za chvilu som uz len videla ako zostava v kostole od vrchu bielo a dovi dopo uz som aj utekala von 😝 a segra so mnou, sme totiz tehotne obidve s dvoj tyzdnovym rozdielom 😀 😀 😀 sestra ma termin 17.7. tak posledne dva mesiace chodime von na striedacku raz ja a raz ona 😀

zajtra idem na ten muzikal cajocky, uz ste to niektora videli? dostala som darcek od manzelika k narodeninkam 😵

lucka_o
27. dec 2009

erytrea tak dnes bol potom ozaj divny den....aj mne tak prislo zle..... 😀 uz som sa bala, ale niesom sama vidim....
jej tak to mate so segrou pekne...moja sestra predvcerom porodila dievcatko 🙂
ja som ten muzikal nevidela.... 😒
drzte sa🙂

ericica
28. dec 2009

hoojte ako sa dnes mate??my celkom fain len este stale sme sa uplne nevyliecili ☹ ☹ ☹
planujete nieco zaujimave na silvestra alebo budete mat pyzamovu party???

karinnka
28. dec 2009

Ahojte,posledne dni mi bolo fajn,ale teraz sa v noci stale budim,ze ma napina... 😝
Chodim sa s polovickou stale prechadzat,lebo by som stale spala xixi Nooo a na silvestra budem pyzamkovat uz od vecera 😉 Joooj nech uz tu mame Jar 😉 Inak tak by som uz nakupovala nejake oblecka pre babo 😉

zajacik...
28. dec 2009

Ahojte babulky 🙂
Vitam nove julovky 😵
No my budeme mat na silvestra tiez pyzamkovu party, aj s detskym sampanskym 😀 😀 😀 Karinnka ja som bola vcera v Tescu a len som stale chodila okolo babatkovskych veciciek, maju krasne vecicky, ale nekupila som este nic, lebo vsetko maju ruzove alebo modre, skoro nic neutralne, a kedze este nevieme co to bude, tak si pockame na nakupy neskor, ajtak je este skoro... Ale uz teraz sa na tie nakupy tesim 🙂
Babulky co uz mate deticky, nemate niektora skusenosti s kocikom NeoNato Reverso Sport Tris? Obzerala som si na nete kociky a do tohoto som sa zalubila na prvy pohlad 😅 Tak ci nahodou neviete ci je dobry 😉

takyna
28. dec 2009

Ahojte babule , som sa tu neukazala dlho, 🙂 ale citam vas.... 😉

Pobolieva vas obcas spodok bruska v tomto 13tt?, neviem, ci je to v pohode, ci ist skorej na kontrolu... 😨

mojalili
28. dec 2009

TAkyna - pobolieva, neboj treba si oddychnut, polezat...

ERICICA - ani nevies, ako som sa dnes nasrala na odberoch.... bola som na AFP testoch, len odber a cakala som skoro 2 hodiny len na odber, lebo sestricka to ma naprd zoranizovane. Chodim sukromnemu lekarovi, ktory ma sukromnu prax v mojom meste, a 20 km od nas ma v nemocnici ordinaciu. KEdze mi brali tam vsetky testy, tak som musela aj teraz tam, inak by som v klude mohla ist k nemu do sukromky, ved si platim. NO ale ako ma ta brzda sestrickovska nasrala, sme tam viacere nadavali. 15zien pustila predo mnou , ked som sa ohradila, ze som prisla na odbery 2., tak ze si mam pockat 😠 😠 😠 😠 uz ma tam nikdy neuvidi... 😒

A zase ma boli hlava....migrena ....uz neviem co s hlavou...vazne

pepppe
28. dec 2009

ahojte co ako sa dnes mame?ja dnes len oddychujem,kamoska ma bola pozriet a som ju donutila si spravit tehu test,bo jej mrcha meska par dni a.....................je tehotna,ta sa tolko vyplakala,lebo sa uz rok snazia a nic,ze vraj som jej priniesla statsie 😉 😉

elibetka
28. dec 2009

Ahojte baby ja si teraz nepamätám či som Vám sem už písala alebo nie?
Myslím ale,že skôr nie fakt teraz neviem 😀 Ale ak nie tak by som sa k Vám rada pridala po krátkom snažení sa nám podarilo otehotnieť som v 11tt 😵

zajacik...
28. dec 2009

Elibetka mne sa zda ze si tu uz pisala 🙂
Peppe super zazitok s kamoskou 🙂
Takynka veru nejako to tu zanedbavas 😀 Aj Zuzlik a Lenuliatko 😅
Mojalili tak to by teda nastvalo aj mna, keby predo mna pustila 15 zien, ale ja by som to zrejme nepripustila, keby pustila taku druhu-tretiu, tak by som sa drzo ozvala a postavila rovno do dveri 😀 A musela by zobrat mna 😠 😉

mojalili
28. dec 2009

Zajacik - postavila som sa do dveri a ver tomu, ze ma vyhodila....a nielen mna....ze najprv musi zobrat tehotne, ktorym beriek odber krvi a posiela sa to do BA a az potom tie, ktore posiela do TN, ale to je aka spravodlivost... 😒

Kočky, neviete, čo sa moze na migrenu v tehotenstve? ja uz nevladzem...k lekarovi chcem ist az po Novom roku a popytat sa na to...mavam ju dost casto... 😒 Vraj homeopatika proti bolesti hlavy prestali vyrabat... ☹

miki060707
28. dec 2009

ahojte, tak ja som bola dnes u lekára, a mame aj fotečku, bábu sa darí aj som mu zabudla povedať o pohyboch, duphaston už nemusim brať a som sa ho spýtala, či môžem isť aj na 3D, no že kedy on odporúča a tak, a že on bude mať vo februáry 4D ultr. tak si počkám nato, on vraví, že v januáry je skoro, no ale to je každého názor, ja som dnes platila za ultrazvuk 10 eur a 4 za foto, a že budem ešte 2x do pôrodu platiť, no neni to až taká pálka....
dnes mi mala trošku ochorela, ma zv. teplotku a soplíky, a to sme mali isť švagrovi na dva dni, tak to musim odvolať a budeme sa doma liečiť.....
pekný dník a vitaj nová júlovka

karinnka
28. dec 2009

mojalili Ja som sa pztala lekara co si ma dat aj v Lekarni a odporucili mi Acylpiryn,pretoze ked na mna prisla mogrena tak som salela niekedy aj 2dni a ked som si dala 1 acylpirin tak mi hlavka uvolnila...a ESTE MI zabera ta cinska mentola masticka taka mala cervena,ked si potriem hlavu tak mi to uvolni trochu

any23
28. dec 2009

ahojte 🙂 konečne po dlhom čase som sa sem dostala 😅 darí sa nám dobre, konečne sa mi vrátila chuť do jedla, čomu sa moooc teším bo posledný týždeň bol brutálny - napínalo ma aj z čistej vody 😝 nemohla som sa na jedlo ani len pozrieť, nieto ešte niečo zjesť 😝 ale posledné dva dni mi je fajn a včera som dokonca kačku zvládla tak je to na dobrej ceste 😉 snáď sa mi to ešte nevráti 😕

miki super že bábenku sa dobre darí 😵 a soničke rýchle uzdravenie 😉 my ideme dokimu o týždeň, 5.1. už sa neviem dočkať 😅 sono mi robí zakaždým a zakaždým platím 3eurá ale tak nevadí, aspoň vidím miminko 😵

mojalili no tak to bol teda úžasný zážitok s tou sestričkou 🙄 do kelu by som ju poslala 🙄 a do zadku nakopala 😝

lucka_o
28. dec 2009

ahojte,
mojalili, ja radsej ziadne lieky neberiem, uz som aj myslela ze si dam na palenie záhy thums ale radsej nie.
inak idem na sono v stredu o jednej, tak dufam ze bude babo v poriadku....pretoze naposledy som bola v 5-6 tt
any 23 aj ja sa uz dnes citim lepsie, vcera sa nedalo vydrzat....myslela som ze vyletim z koze....ale stoji to za to!
Drzte sa... 😀

any23
28. dec 2009

lucka v stredu držím palčeky 😉 iste bude bábenko v poriadku, neboj 😉 jasne že to stojí za to, kvôli bábu vydržíme čokoľvek 😅 pri alexíkovi mi zle vôbec nebývalo, tak teraz ma to trošku prekvapilo s akou intenzitou ma to chytilo 😝 ale ja som teraz v júni o jedno bábenko prišla, potratila som v 9tt 😔 a zle mi nebývalo vôbec, ani som nemala žiadne iné príznaky ako mám teraz - únava, bolestivé a citlivé prsia, nevolnosti, tak hádam je to teraz dobré znamenie a bábenko mi dáva najavo že je všetko tak ako má byť 😉

luminkasp
28. dec 2009

ahojte, ako ste prezili sviatky? baby, my sme boli 5 dni bez vody a elektrina raz bola a raz nie, mali sme povodne, na juhu spanielska, kde nikdy neprsiiiiii 😖

luminkasp
28. dec 2009

dnes sme sa aj my dockali prveho ultrazvuku, male sa stale vrtelo, mame 5,23cm 😎 , nadherny to bol pocit 😵

lucka_o
28. dec 2009

waaaaaw....luminkasp, tak a uz je vsetko ok? ci si to neviem predstavit.
u nas sviatky klasika same prejedanie🙂

any23
28. dec 2009

luminka gratulujeeem 🙂 😉 hmmm tie povodne, to je nepríjemné 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre