• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
nepoužívam sladidlá, ale broskyňový kompót čo mama zavára otcovi som si dala vtedy..myslím, že 4 polky broskyne nikomu neublížia..nechcem to brať zas až tak prísne, pokiaľ cukor neskáče..diabetológ mi zakázal cukor, sladidlá i med..
5. máj 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristip, mňa moja endokrynologička teraz v tehu poslala s akné za kožnou,takže vodičky od kožnej sa asi môžu... ale ja som nešla,sa mi nechcelo. ja som používala pred tehu zynerit,bol super,ale už som ho minula.
5. máj 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oacka- podstatné je koľko sme mali pás pred tehu...ak to porovnáme, možno nárast v cm je rovnaký
5. máj 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oacka, mozno je to tym, ze ja mam uzky chrbat, podprdy som nosila 75 obvod, bohuzial DD kosiky...takze nemozne zohnat podprdy :unamused:
5. máj 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nosím podprdy 85, tým to je. ale štve ma,že sa každý čuduje,aké mám malé brucho a pritom je veľké. dnes som porobila nejaké obc´hôdzky a chodila som jak slon a pomaličky jak slimák...
baby, kamoška ma 2ročnú dcéru a jej prepichovali uši hneď v porodnici,ale čítala som,že niektorí lekári to neodporúčajú.
5. máj 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....tak ja mam dnes za sebou nekonecne skolenie...dlhe a o nicom :frowning2: normalne nas pustili presne o 16-tej ako bolo v pozvanke..ani o minutku skor :angry: a vdaka takemuto celodennemu sedeniu mi dnes prvy krat opuchly nohy...fuuuj
5. máj 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tá 68čka je fakt do 6 mesiacov? lebo mňa strašia,že z toho rýchlo vyrastie....ale ja si myslím,že do zimy,aspoň do novembra by jej to malo vydržať. asi závisí,aká veľká sa narodí...
5. máj 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa opytat....do porodnice treba doniest sobasny list...to original alebo staci kopia?
5. máj 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oacka, uska prepichuju po ockovani TBC tusim, po 3. mesiaci...nam uska nastrelovali, bolo to menej bolestne a nehnisalo, odporucam....ziadna krv a mala to ani nevnimala.
Hm, ten sobasny zoberem radsej original, aby sa muz nemusel vracat spet....vidis, idem si ho nachystat medzi veci do porodnice...
5. máj 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meruska, urcite staci kopia. Original ty nemies pustit z ruky, maximalne k nahliadnutiu, ale kazda organizacia si vystaci s kopiou..
5. máj 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meruska, zbieraš kredity??? :slight_smile: :slight_smile:
5. máj 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oacik a hlavne kazda znacka ma to cislovanie ine,ja ked porovnam dve 68 od roznych vyrobcov,jedna je ovela vacsia ako druha...
5. máj 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si poobede dobre schrupla,zase budem celu noc buntosit,dufam ze je aspon dobry program v telke :unamused:
5. máj 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky teraz som bola na wecku a zlakla som sa. Urcite vam vsetkym je znamy vytok - hustejsi, belavy.. ale ja som nasla na intimke taky extra husty bledozeleny vacsi kusok... Co to moze byt?? :frowning2:
5. máj 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oacka.. to este minuly rok som sa prihlasila na skolenie a az teraz ma pozvali,...to asi nebude za kredity..ale mam za to notebook :slight_smile: do skoncenia skolenia..teda 2 roky
5. máj 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kafoditka, taky mam casto, mavam taky bezovy, ale raz daz den vypadne zo mna taky dozelena husty hlien.....vraj to nie je nic zvlastne teraz v tomto stadiu tehotenstva. LEkar mi stale robi vytery, tak viem, ze som OK....
Mirka, to schrupnutie ti zavidim....ja som sa od rana este nesadla, cakaju ma 2 pracky na zehlenie a davam opet oprane na snury... :frowning2:
kafko a aj ta svrbi zo spodu?
miri nic ma nesvrbi, ziadne mykozne priznaky... Mojalili tak to vypada byt v poho, ked to mas aj ty a tvoj doki tvrdi ,ze je to v pohode... Mne nerobil vyter ani nepamatam... Boooze, mna uz napadlo, ci to nebola hlienova zatka.. :sweat_smile:
5. máj 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nieee, ta by mala prímes krvi.....vazne moj lekar mi robi stale vytery. KAfoditka, ved ty si priblizne tak ako ja...myslim tt....nuz,je to priprava na porod :wink:
Ja mam zase iny problem.....boli ma vsetko odspodu...na dotyk bolestive....mozno to mam z tych mojich zvacsenych krcovych zil tam dole.....ale strasne ma to boli, aj nohavicky ked sa mi na to prileplia ...
5. máj 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mojali, mna boli uz 3den cely podvozok, ale tak, akoby som cely den jazdila na bicykli.. V noci zasa brusko, skor podbrusko... No uz to nie je med lizat.. :wink:
5. máj 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafko neboj este nejdes rodit,ta zatka by bola krvava trochu..to asi nic vazne nebude ako pise mojalili :wink:
5. máj 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V pondelok mam poradnu, tak som zvedava, co mi povie... Miri a tebe robi doki vytery?
5. máj 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO presne Kafko, este 2 dni do prace, ale uz nevladzem.... Presne si to opisala...jazda na bicykli. Ja mam este taku 3 cm hrubu zilu navretu tam dole a plno inych....a boli to jak svina, ani Detralex nezbera....
Dnes som nemohla ist na wc v robote.....myslela som, ze pojdem rodit, take som mala krce a nemohla som ujst ani krok. Doma som si musela kavu uvarit, ktora ma prehnala a preslo to. Ale uz som chcela ist rychlo k lekarovi, ked som videla, ze je v ordinacii. :unamused: :unamused: :unamused:
Kurna, uz nech som doma.... :angry:
5. máj 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafko iba minulu poradnu mi robila..zobrala mi ster a potom to do niecoho namocila a povedala ze vsetko v poriadku...
5. máj 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mojali, ja si myslim, ze ty aj v den porodu budes nieco obsivat :grinning: Podla toho, co celkovo pises mas pekne akcne tehu, nastupis na matersku, 3dni doma polezis, pooddychujes a uz budes vymyslat, co by si spravila, vsak je to tak?? :grinning: :grinning: :wink:
5. máj 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mna to tak boli uz asi mesiac...
5. máj 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafko, presne si vystihla mojulili! aj ja si myslím,že ona ta materskej stihne celý dom prerobiť a malú prirpaviť na šátnice z angličtiny! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: inak taký hustý mám aj ja,hlavne keď veľa chodím,aj dnes som po ceste do obchodu mala pocit,že som si cvrkla... a to ten výtok,taký hustý...
5. máj 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noooo, ani nie, v piatok koncim a sobotu si idem vyumyvat auticko, chceme s manzelom umyt okna (teda on) a ja chcem posit zavesy do spalne a z tej istej katky malemu zasobnik na plienky. Dalej mam na plane sadrovanie podvoja, malovanie ich, umyt trubu, poupratovat...takze ani tyzden mi na to nebude stacit :grinning: :grinning: :grinning: A pocasie mi celkom vyhovuje.:slight_smile:
5. máj 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noooooo pekne ste ma spoznali :grinning: :grinning: :grinning: akurat to citam manzelovi a smeje sa,ze inu zenu nez mna by pri sebe nezniesol:slight_smile:
Kocky, ale sak sa mi toho navalilo, tolko sitia co mam a este sa mi zdaju polodupky dost tesne na brusku, tak to chcem popresivat, lebo naozaj ich maly neda na plienky, budu ho tlacit.... :wink:
5. máj 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide prešívať polodupky.... no čo k tomu dodať! tvoj muž je šťastný chlap! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ešte aj sex stíhaš! prezraď, čím sa dopuješ?
5. máj 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok