Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
6. máj 2010

no ak ides od vlakovej stanice,pri stanici je krizovatka...zahnes dolava...stale rovno az dojdes k dalsej....je tam aj mcdonald a bila....odbocis dolava a pojdes zase stale rovno.....tam je tiez nieco ako krizovatka,odbocis doprava...pojdes rovno..myslim ze je tam kruhovy objazd....tam mas vsade tabule ze kaufland,tesco atd.....na tom objazde pojdes dolava a uvidis arkadiu aj tesco.....
ked vojdes do arkadie,mas tam male schodiky..napravo je deichman...pojdes dolava az na koniec chodby....a dojdes do toho obchodu.....ten obchod spoznas podla toho ze pred nim mas vlacikovu drahu pre deti....je to velikansky obchod....nie je zamerany pre tehotne,ale co som tam bola ja,tak polovicu veci mali prave pre nich...je tam aj detske oblecenie,take chutneee.....len niektore ceny su vyssie a ine su v pohode...musis natrafit...vravim,ja som mala stastie...snad som ti tu cestu vysvetlila v pohode

mirka285
6. máj 2010

Maxi neviem ja som mala myslela detske vecicky,pre tehule som nepozerala,teraz som zasobena od tej kamosky mojej 🙂

agika1982
6. máj 2010

oprava maxi...prva veta....na krizovatke pri stanici odbocis doprava,nie dolava...keby si odbocila dolava,tak sa dostanes do maxu

robika
6. máj 2010

maxi mam na Teba nejake otazocky v Tvojom albume mas osusky a deky a chcela by som vediet ze z akych materialov to mas... myslim tu krasnucku zltu deku a tie osusky so zinkami. a tu zavinovacku si tiez kupila v tom velkosklade v BA?
lebo osusky maju z roznych materialov, ale tusim ste pisali ze su najlepsie take plienkove....

agika1982
6. máj 2010

a keby si nenasla,poznam jeden tehotensky obchod...je viac pre pevnejsie holky...tiez mam odtial riflovy overal a tricka....len tam je to drahsie,ale zato kvalitnejsie...to je pri trnavskej nemocnici,ako je lidl, tak oproti na rohu ulice....je tam aj kruhovy objazd....to vidis hned z cesty

maxara
6. máj 2010

mirka jaaaj 😅 oki, ja pohladam.. no uvidim, ak sa uz otepli, nebudem vymyslat...
agi oki, dakujem, viem aj kde je stanica aj billa a asi aj ten kruhac viem ktory myslis.. skusim este sa utvrdit googli.. chystam sa cez trnavu prechadzat, tak sa tam skusim pomotkat, dik

mirka285
6. máj 2010

Maxi tak nevymyslaj vsak uz ideme za chvilu rodit,tak znosime to co mame 🙂

vierkaha
6. máj 2010

Agika, to o tom monitore mi hovorila kamoška, ona ho len teraz vracala do pôrodnice.

Ten obchod sa volá Peacocks - dúfam že som ten názov neskomolila a je tuším aj v Auparku alebo v Avione - nie som si istá kde.
Maxi a više kde je v TT Tesco ? Lebo ak áno tak Arkadia je pri Tescu. Asi by ti bolo lepšie ísť do TT normálne cez Modru a Budmerice - prídeš na kruháč, kde odbočíš doprava, na druhej svetelnej križovatke pôjdeš do ľava a potom len stále rovno smerom von z TT, tesne pre výjazdom z TT je ďalší kruháč a na ňom pôjdeš doľava- to už prídeš k Tescu a tam to je.
Teraz sme ťa aj s Agikou totálne zmagorili 😀

agika1982
6. máj 2010

v pohode maxi....ja s oblecenim nemam problemy...sice mam len jedny tenke nohavice tehotenske,ale mam vela triciek,takze kombinujem...ja som vzdy nosila take tricka,ze pod prsiami seknute a pak rozsirene......sice teraz som v nich ja gula,ale ved tehotna baba nemoze byt chuda xixi

alllexa
6. máj 2010

No, bola som cvicit, uz zase sa citim ako po cykloture🙂 Tak ale nechcem ostat uplne bez pohybu, aby som sa potom pri porode aspon na tu kozu vystverala...

Maxi - aj moj manzel aj ja mame kurzy flaskoveho potapania🙂 Ale na rozdiel od neho mam dost maly objem pluc - nieco nad 3 litre. A teraz su navyse dost stlacene, ved aj po par schodoch sa zadycham:(

agika1982
6. máj 2010

no maxi,mas co robit...teraz budes totalne domotana z nas oboch xixi..ale verim ze to najdes....

agika1982
6. máj 2010

vierkaha,si presne z TT? budes v TT aj rodit?

alllexa
6. máj 2010

Vierkaha - a co dobre maju v Peacocks? Inak, ta predajna je v Auparku.
Ja som si vsimla, ze tam maju veci pre tehulky, len sa mi to zda byt drahe - obycajne tricko za 15-20 EUR, ked podobne si viem najst aj napr. v New Yorkeri za 10. Vela tunik sa sije tak, ze ich strihaju pod prsiami, takze s ato hodi aj pre tehotne. Ale ked clovek dojde do specializovaneho obchodu pred tehotne, tak nasadia brutalne vysoke ceny. Preto som si v obchode pre tehulky kupila len nohavice a ostatne kombinujem s obycajnymi vecami z normalnych obchodovvelkosti XL.

robika
6. máj 2010

ja to tiez tak robim s oblecenim pre seba, ze kupujem velke velkosti, v tehu obchode som si kupila iba rifle a nohavice a jedno tricko, ktore je otrasne a nemala som ho ani raz...ani neviem na co som si ho kupovala... my sme boli kvoli tehu veciam aj v madarsku, lenze to iste ako u nas, velmi velke ceny, zlavy nejake boli ale nic vyrazne, takze som si nevybrala... ☹

robika
6. máj 2010

baby ako mate ulozene babatka? moj je opacne, teda nozickami, tak dufam ze sa este otoci...

maxara
6. máj 2010

no baby, vy mi ale davate... Ale ja tusim, tory kruhac myslite, lebo tam som uz bola.. vlastne von z TT smerom na TN, HC, vsak?
mirka no ja by som rada nevymyslala.. len ja nemam tricka.. s tym vymyslanim som myslela, ze asi si nekupim kratase a suknu, jednu kratku riflovu mam netehu, ale vpredu ma gombiky, takze si horny rozopnem a je, len to tricko navrch.. 😒
robika dik za otazku, uz by som aj zabudla, ze mi pred pol hodinou doprala pracka 😉 tak som ti rovno kukla aj tu deku (je totiz na pracke), je to 80% bavlna, 20% polyester - to je ta zlta s ciapockou a papuckami, je taka akoby fleecova a bud je len dvojita, alebo ma nejaku tenucku vypln.. ta kremova s medvedikom je taka upletova, to bude urcite cista bavlna, ak nie cista vlna, nema etiketu, no priklanam sa k bavlne hoci sa mi mari, ze ta teta trieskala nieco o vlne.. perinka je cista bavlna a vsetko je to z toho WENICE na Hranicnej.. jaaaj a osusky.. tie su take frote, dost pevne a makkucke, a myslim, ze tiez cista bavlna.. nema na sebe tu etiketu a uz som ich prala, tak tie papierove som uz odstrihla..
alllexa ved to, ja mam uplne depky z toho dychania, lebo mne sa tak nadychnut ani neda.. no ja budem musiet trenovat.. inak ja by som sa nikdy v zivote neponorila 😒 ja sa strasne bojim toho, teraz uz aj tmavej vody, ked nevidim pod seba a uuuuplne najhorsie je, ze mi je na vracanie a napina ma z toho naustku..

vierkaha
6. máj 2010

Agika bývam asi 6 km od TT ale som tam každý deň, to by som asi nemala písať keď som pn 😀 a rodiť budem v TT.

Allexa neviem čo tam teraz majú ja som tam bola asi pred mesiacom som chcela nejaké tuniky si kúpiť - oni nemávajú tehu veci len tie ich strihy sa mi teraz celkom hodia, ale minule mi tam padol zrak do výkladu a tuším majú už aj letné veci tak pôjdem kuk. Inak ja som si tam pokúpila také tričká stihnuté pod prsiami a stáli od 7 - 10 €, len už mi na bruhu začínajú byť tesné, chcelo by to o číslo väčšie a bude to v poho.

Ja som si tiež kupovala len tehu nohavice a tričká a topy mám normálne a teraz mi mm nadelil také športové tričká, že jemu sa nejako scvrkli 😀 😀 😀 tak aj tie ponosím v lete, lebo keĎ sa budem tak potiť ako teraz tak sa budem prezliekať 3krát za deň 😅

robika
6. máj 2010

maxi diky, ta zlta je super, aj kvoli tomu ze sa da zapnut ako spaci vak, ale ak by to babatku nevyhovovalo tak ju mozes mat rozlozenu, to si velmi dobre kupila 🙂, no ja viem co sa kedy opytat 🙂

agika1982
6. máj 2010

vierkaha presne tiez nosim take tricka....aj ked som nebola tehotna...zvecsa vystrih do V a pod prsiami rozsirene.......uplna parada..aspom sa vsetko vetra xixi

maxara
6. máj 2010

no ja mam tiez take tuniky, ale treraz mi z niektorych trci brusko (spodok) a to mi vadi.. 😒
robika - chystas sa nakupovat do BA? ta deka je suprova, to je fakt, sa mi paci velmi..
inak moja malinka je dole nozkami.. 😒 ale dr povedal, ze ho to zacne zaujimat az tak v 36tt, tak som kludna

alllexa
6. máj 2010

Fuha, ja ani neviem, ako je to moje babo otocene...

alllexa
6. máj 2010

Maxi, skusaj si to dychanie, ked budes sama, rychle nadychy a vydychy a potom zadrz. No a vtedy sa tlaci...
Ani mne to nie je prirodzene, pripadam si ako pes, ale ked som sama, tak mi to ide, pred inymi mi to je trapne🙂

maxara
6. máj 2010

alllexa mozno ani ona uz nie je nozkami dolu, ale v utorok bola.. 😉 ja som sa aj dr postazovala, ze ja vobec necitim, ze by sa mi otacala, resp. neviem, ze to robi.. no ale ked kope do mechura, tak to predpokladam 🙂

vierkaha
6. máj 2010

Náš štuplk je priečne, ale vždy na noc sa otočí a potom ma celú noc kope do mechúra 😠 už som mu minule v pol tretej ( keď som bola asi štvrtýkrát na Wcku) dohovárala a nič, tak som hneď skonštatovala že je to celý mm 😀 jedným uchom dovútra a druhým von 😀

maxara
6. máj 2010

to dychanie musim cvicit.. ale dnes nie.. prave som sa nazrala 😒 krupicove cestoviny s uhorkami kyslymi.. 😒

maxara
6. máj 2010

inak ja som ale trubka... chcela som sa vam pochvalit, ze som TEHOTNAAAA.. dnes ma totiz pustili sadnut aj cestou na Kramare aj cestou odtial.. 😀 dokonca mlady chalan, a starsi pan, asi 40tnik hm?

mojalili
6. máj 2010

AHojte kočky,
precitala som 5 stran a prd viem, o com ste pisali..... zostava mi 1 DEN DO MATERSKEJ....a neuveritelne sa bojim.
Dopiekla som bublaninu, syrove jednohubky na rozlucku v praci. Este musim zbehnut do obchodu rano po lizatka pre deti.
Kocky, HURA.......jedine moje slovo na to, ze som vydrzala do posledneho dna....takze mi zostava 6 tyzdnov do porodneho terminu.....ale moze to byt i skor....
Pisali ste o tehu veciach....MAXI . tie satky su krasne........aj som si chcela kupit, ale na tych par tyzdnov...kaslem na to, budem doma aj v starom... 😉

kafoditka
6. máj 2010

baby, tak som akurat vysla z vane, vonava, odchlpena a s dobrym pocitom 😉 Este by to chcelo kadernicku - farbu na vlasy a podstrihnut, a napustit obocko... No hotova "krasavica" bude potom zo mna.. 😀 😀

Ja mam maleho dole hlavickou 😉

mojalili
6. máj 2010

Boze, ja som napisala ze NEUVERITELNE SA BOJIM.......prdlajs.....neuveritelne sa TESIM... 🙂

maxara
6. máj 2010

a este na obede.. chodi k nam obedovat taka strasia pani, vlastne ma asi 80, ale je super akcna, este aj soferuje a je skratka bohovska.. vzdy sa tak sprisahanecky prikrci a nieco skonstatuje, az sa smejem.. No a dnes prisla ku mne, sprisahanecky sa prikrcila a povedala:"No ale uz sa neda zapriet... Vy budete mat take krasne babatko..." No tak som jej povedala, ze predsa najkrajsie, ved vsetky maminy maju najkrajsie babatka na svete a ona mi potom povedala, ze "no ja som uz videla aj skarede babatka, vam poviem.. az som sa musela otocit.. ale u vas aj otecko je krasny, aj mamicka je hotova babika, vzdy sa na Vas tak rada pozeram..." (raz som jej predstavila mm, ked bol u mna jest).. no nie je zlata??? normalne som sa zacervenala..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre