Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
30. dec 2009

ahojte kocky,tak ako to tu citam tak problemy mame zhruba vsetky rovnake..mna napr. tiez neuveritelne bolia krize ☹ dnes som sa bola flakat v auparku ze mrknem dajake vypredaje a bola som sklamana..v tych lepsich obchodoch zlavy neboli vobec a v tych co boli tak na take oblecko o nicom..k tum kocikom,Zrzuka teutonia ma aj stvorkolesove modely,ja som rozhodnuta pre teutoniu cosmo,ale keby som mala kocik po mladsom dietadi,riesila by som to presne ako mojalilli 😉

terina25
30. dec 2009

ahojte baby.

Hlásim sa po dlhej dobe.U nás všetko po starom.Nemám nič nové.Poradňu mám bud.týždeň 5.1.,tak dúfam,že bude všetko o .k.Brucho mi nejako začalo vykukovať 😉 ináč sa necítim stále ako tehu.žiadne chute...je to niečo úplné iné ako pri prvom bábu.tam som sa viac všímala.a teraz ani na to nie je čas.

neviem ani čo je tu nové,lebo nemám čas vás čítať...

nové tehulky vítam medzi nami a očakávam údaje do tabulky,lebo je vás v nej nejako málo 😒

prajem pekný večer.

kenan
30. dec 2009

Ahojte 🙂

meruska ....krasnou cestou si im to dala vediet, este by som chcela vidiet ich reakciu 😵
ja som prve tehu tajila do 5 mesiaca... kedze nebyvame na SK tak si to nikdo nevsimol, no a ked sme prisli v Maji na otcovu 60-tku, tak som pre neho mala asi najkrajsi darcek 😀 😀 😀

ten prenatal boxe som dostala tu na Slovensku od gynekologa, co mi robil ultrazvuk...bola som milo prekvapena , pri prvom som v Nem. nedostala nic, je mile ze sa to tu tak robi, aj ked tam nieje nic-moc, ale aspon ta snaha 😉
v porodnici som ale dostala pre maleho spaci vak na zimu....kedze bol september, tak sa to super hodilo a nieco take ako prenatal boxe z plienkami a tak

tina 14 ....vitam

no idem, lebo sa chce pozriet otec ci nevyhrali v Lotte 😎

tak zatial pa paaaaa a peknu silvestrovsku oslavu

nikacosta
30. dec 2009

no ahojte buduce maminy..ja ocakavam uz druheho potomka, ale poviem vam ze tak je mi zle, ze sa malinkemu ani venovat nevladzem..esteze je manzel doma teraz, ze si rano aj pospim a vela pomaha🙂)..
baby a premyslate uz aj nad menami..my sme pri prvom tak hutali, tak neviem ako to dopadne teraz..

nikacosta
30. dec 2009

a samozrejme pekneho silvestra vam zelam, stastny novy rok, nech sa nam s tymi drobcekmi v nas len dari a nech sa dari hlavne im..baby drzte sa, vela oddychujte a davajte si na seba pozor..hlavne sa neznervoznujte a budte kludne, lebo ja som nebola a teraz mam doma maleho nervozneho diabla..:Phh

oacka
30. dec 2009

Zajko, aj mne sa páči najviac neonato, ale typ Multisport alebo Synchrono. Vítam nové maminy a všetkým maminám prajem super silvestra!!!!!

zrzulka
31. dec 2009

Prijemneho Sivestra aj od nas tehulky🙂)) Ako budete silvestrovat???🙂)) blba otazka ze jo...? hlavne tie co uz mame jednu ratolest doma.Ked mne sa ani nikam nechce ist, ja som rada ze som doma a mozem oddychovat....

Nikacosta my meno pre dievcatko mame vybrate (verime ze to bude zase slecna) a tak pre chlapca ani nevymyslame. Ak to bude nakoniec chlapcek tak to budeme mat tazke. Netusim ake meno dame....Paci sa mi Jakub ale tych je tak strasne vela. Pacil sa mi Samko ale detto. Mozno Dominik alebo Lukáško ale aj tych je uz dost....Pre chlapca je vybrat meno ovela tazsie ako tak badam....

lucka_o
31. dec 2009

Ahojte baby,
tak ja som vcera bola na sono 🙂 vsetko je ok, lekar potvrdil akciu srdiecka a moj muzicek sa nevedel vynadívat na obrazovku, ked tam videl drobca 🙂 sme neuveritelne stastni
a co sa tyka kociara zatial sa mi paci Quinny Speedi SX, no uvidime dovtedy,
tak sa drzte a stastny novy rok vam prajem
🙂

carrie84
31. dec 2009

Babule - tak stastny novy rok a kopu veseloho placu v juli nam zelam 😀

takyna
31. dec 2009

Ahojte babule 🙂

Prajem vám prežitie príjemného Silvestra plného pohodičky a krásny, šťastný NOVÝ ROK 2010 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ericica
31. dec 2009

ahojte tehulky s mojou rodinkou vam zelame stastny novy rok a aby sa vam splnilo vsetko co si zaumienite 🙂 ...no ale hlavne aby sme to dotiahli do uspesneho konca a mali sme zdrave deticky 🙂 🙂 🙂
zrzka my budeme takisto silvestrovat doma ,malej som kupila detske sampanske spravim sendvice,vcera som upiekla veterniky dam jej saticky budeme tancovat ,pozrieme si ohnostroj a hajde spat 😵

karinnka
31. dec 2009

Ahojte dievcence.Vitam nove julovky 🙂
Tiez premyslam nad kocikmy mne sa paci tento
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

Ale rada by som ho videla aj v reali,len som ho nikde v Ke nevidela...

Prajem Vam krasny a pohodovy rok 2010 😉 a hlavne aby sme v juli dosli do ciela 😉

ericica
31. dec 2009

karinka ja som malej kupovala chipolino kocik v sprtovom prevedeni a som s nim maximalne spokojna... 🙂 domovsku firmu maju v trnave ale maju aj int.stranku skusim najst....

janka256
31. dec 2009
miki060707
31. dec 2009

ahojte, tak mi budeme dnes doma, šampanske som nekupila, lebo to detské je bublinkové a sona ma ešte soplíky, našťastie nič iné,
ja spravim niejaké jedhohubky a budeme dzobkať, hadam bude mala dobrá, lebo poslednú dobu má hrozné stavy, ale ked dnes spí, tak hadam bude ok....
ten list bol super, ja by som nevydržala, ani s prvým tehu som nevydržala, to som zabalila ponožky a tie som darovala našim, mama hned začala plakať....

🙂
pekne prežite dnešný dník a nech od zajtra vám brušká rastú a rastú, krásny nový rok vám prajeme, nech je krajší a lepší, plný smiechu a plaču 🙂
inak ja som pren. box nedostala, len ked som porodila, nič moc tam nebolo, ale aj ten box bol dobrý 🙂 ja som aj videla, že jeden pán doniesol pár tých boxov do ordinácie, ale nikomu nedávali, asi si ich podelili sestričky 😉

mojalili
31. dec 2009

JúLOVČATÁ, PRAJEM VÁM KRASNE BRUŠKÁ, LAHKÉ PORODY A KRÁSNE BATôŽKY V RUKÁCH V JÚLI 2010 😵 😵 😵

Moja malá je vo vani, ked som išla sa na nu pozret, ze co robí, povedala mi, ze si holí nohy, lebo ich ma veľmi chupaté 😀 po kom to díte je🙂))

JA som narobila chlebicky, ocka....vyvalime sa pred TV a budeme vylihovat🙂 Dceka nevydrzi do polnoci, o 19.30 pravidelne zalahne, tak este ju ncham,v ed nema z toho rozum...co sa deje...

zajacik...
31. dec 2009

Ahojte babulky, prajem vam veseleho silvestra a stastny Novy rok 2010, nech sa nam narodia krasne zdrave julovciatka 😵 😵 😵 😵 😵

denisse
31. dec 2009

Krasneho Silvestra a vsetko dobre v novom roku 😵 😵

sarrahmichelle
31. dec 2009

caute babule..konecne mi ide pc ale ste toho popisali mi potrva kym vas docitkam
Prajem nam vsetkym stastny novy rok 2010, aby sme sa v spokojnosti a zdravi dopracovali k nasim vytuzenym babatkam a aby vsetky deticky boli zdrave.

mirka285
1. jan 2010

hallo kde ste vsetky?tak ako ste prezili Silvestra?ja som ledva vydrzala do polnoci 🙂 dnes som urobila na obed rezne a s drahym rozoberame,ze ke sa vydam chcela by som priezvisko bez koncovky -ova..a napchavam sa cokoadov,bdem jak tank za chvili 🙂

karinnka
1. jan 2010

Ahojky,ja som tiez ledva vydrzala do polnoci,akosi uz nestiham 😉 Asi starnem 😀 Cely den sa motam chodim do kuchyne a do izby ale na nic nemam chut....co ma sice tesi a mohlo by mi to vydrzat do porodu 🙂 ale stale mi je este blbo na zaludok 😒 Ked budem mat dievcatko tiez chcem,aby bola bez ova tak uvidime ci sa to bude dat...lebo my sa chceme brat az po porode

any23
1. jan 2010

ahojte brušká 😵 do Noveho roka len to dobre prajeme-zdravie,stastie,lasky,uspechov nech mate dostatoc a choroby a vselijake hnusoby nech zdaleka vas obchadzaju a nech sa vsetkym aj tie najtajnejsie zelania do bodky splniaKrasny Novy rok!!! 😎 a hlavne aby sa nám všetkým v lete peknučké zdravučké detičky narodili 😵 😵 😵

any23
1. jan 2010

my sme silvestrovali na našej chalupe, sme tu už od utorka a je nám tu skvele 😎 ja som vydržala do druhej do rána, ale to som si popoludní zdriemla skoro tri hodinky, inak by som zalomila asi tak o 22hej 😝

zajacik...
1. jan 2010

Stastny Novy rok 2010 😵 😵 😵 😵 😵

any23
1. jan 2010

zajačík krááásnu fotečku máš v albumčeku - bábenko je milučké 😵 super že je všetko v poriadku 😉 doki ti posunul termín pôrodu? neviem možno si ťa s niekým mýlim ale zdá sa mi že si mala rovnaký ako ja - 9.júla 😕 😉 ja idem dokimu 5.1. 😅 už sa neviem dočkať kedy bábenko uvidím 😵 aj keď mám obavy či bude všetko v poriadku 😔

any23
1. jan 2010

trošku som čítala dozadu... a vidím že ste rozoberali kočíky a tehu problémy 😝 ja som sa zamilovala do tohto http://www.e-kociky.sk/?64,bexa-b3 🙂 nevoľnosti ma už netrápia, tak si môžem konečne vychutnávať bruško 😵 dosť mi už vykúka 🙂 pri alexíkovi mi bruško začalo rásť o dosť neskôr 😅 už som si aj tehu rifle musela kúpiť 😅 pribrať som ešte nepribrala, aj normálne nohavice sú mi dobré, na zadku aj stehnách, ale bruško ma v nich tlačilo 😝 a nebudem sa predsa trápiť 😀 😉 kríže ma bolia teda riadne, najmä ak dlhšie chodím, alebo stojím, sem-tam aj podbruško cítim, ale odvšadial počúvam že je to normálne - že sa nám rozťahuje maternica 😉 vraj pokiaľ je to len raz za čas, nie je to veľmi intenzívne, nešpiním alebo nekrvácam, tak mám byť pokojná 😉

zajacik...
1. jan 2010

Any nemylis si ma, ano posunul sa mi TP, ale ktovie, mozno si babatko vyberie predsa len toho 9.7. 😵

lucka_o
1. jan 2010

Ahojte, pripajam sa a prajem vsetko dobre do Noveho roka a hlavne zdravé bábätká!!!!!! 🙂
my sme Silvestra stravili na zabave a dosli sme o 4 rano....az sa cudujem ze som bola plna energie 😀
any ja idem v pondelok a tiez som na drobca zvedava 🙂

any23
1. jan 2010

juj kukam spravy a ukazovali tam prve novorocne babatka-take boli krasnucke az mi slzicky od dojatia vybehli😵zajacik nooo vsak uvidime kedy sa miminka rozhodnu prist na svet,nechame sa prekvapit😉lucka tak drzim palceky na pondelok🙂

lucka_o
1. jan 2010

diky any, urcite sa ozvem ako, tebe vela stastia v utorok 🙂
moja sestra dnes tiez prisla domov s malickou, ma tyzden a je taka malinka 😀 a tie babätka v telke uzasne nieco 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre