Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
11. máj 2010

kde ste sa stratili¿

mne dnes vari veceru mm

maxara
11. máj 2010

agi - no ved ono sa tieto veci v podstate maju sledovat hlavne ku koncu, takze to by som pochopila, ze az pred nedavnom ta kukla odspodu, ale ze vobec, tak to nechapem..
ja som taka rada, ze mam mojho dr.. ma teda sitny UTZ a vahu babatka mi tiez nevie povedat, ale je to odbornik.. a je super.. taky pristup ako ma on by mal mat kazdy lekar.
kafko, zrzi - vy mate toho isteho dr? 😕
lumi - mykoza.. svrbenie tam dole, tvarohovity "vytok" alebo co to je.. vytok moze byt aj taky len husty biely, bielozlty.. 🤐 vacsinou je vsak hrudkovity.. no a samozrejme, opuchnuta sliznica a neliecene to az boli, stipe ked to ocikas a tak..

luminkasp
11. máj 2010

tak ja vobec neviem, ci je to moj problem, ani nic neberiem, asi sa na to opytam dr, aj ked tu s tym treba ist k obvodnemu, ktory mi povie, ze som mala pocas tehu pouzivat kondon

zrzulka
11. máj 2010

Lumi to ti gynekolog vezme ster a podla toho zisti ci mas v tele streptokoka. ten je nebezpecny pre babo ale to nasadia ATB a tym padom babetku nic nehrozi. mne bral ster minulu poradnu tak som zvedava....

zrzulka
11. máj 2010

maxi hej toho isteho 😒

zrzulka
11. máj 2010

idem kocky pekny vecer vsetkym....

luminkasp
11. máj 2010

hm, no zaujimave, spytam sa na to zajtra obvodnej, ster by mi potom mala robit nasa sestricka, ta tu robieva aj veci ako cytologia, baby ak pisem s chybami, prepacte, ja uz niekedy neveim ake i/y tato spanina robi na mna vplyvy.

lebo u nas je to tak, ze mojmu uz pred dvoma rokmi diagnostikovali candidas, co je vlastne mykoza, a ma s tym obcasne stale problem, lenze on je diabetik, takze u neho je to v podstate normalne, mne vtedy na zaciatku preventivne poslal dr mast, no ale odvtedy som sa tym nijako netrapila. No a teraz mam vytok, ale ten je aj pocas tehu normalny, nie? Iny priznak nemam. Asi sa na to radsej spytam, ja som sa chystala s tym ist az po sestonedeli lebo chudak moj chlap je uz z toho na nervy a si myslim obcas ci pricinou nie som ja, nejaka bezpriznakova, ze by som bola...

luminkasp
11. máj 2010

zrzi pa, pekny vecer, ja pocuvam hokej

maxara
11. máj 2010

lumi v tehu je normalny husty biely vytok, ktory nijak nepachne, neboli, nepali, nesvrbi... ten mykoticky je vacsinou hrudkovity, alebo smrdi. 🤐

luminkasp
11. máj 2010

no ja dufam, ze ziaden problem nemam, ani som to nijak neriesila, kym som necitala net 😖

petrap001
11. máj 2010

ahojte zienky 🙂 tak po sto rokoch sa zapajam do vasej debaty 😀 😀 citam vas priebezne,ale akosi sa mi nechce pisat.
citam ze tu rozoberate lekarov..co by som dala za normalneho slovenskeho lekara.mna zo spodu este nikto nepozeral,vlastne len raz asi pred 2 rokmi 😲 😲 a ani neviem ci ma tu vobec budu pozerat,mozno bude premiera pri porode 😀 inac v poradni som bola asi pred 10tyzdnami a mam ist vo stvrtok,tak dufam ze sa dozviem nieco nove.ziadne geneticke testy,ziadne testy na tehotensku cukrovku,proste nic.ja som len taka stastna ze sa citim dobre,nemam ziadne problemy,teda len moj chrbat ma zabija v noci,ze sa ani nemozem ani pohnut,ale to je z prace.uz pomalicky uberam z tempa,ale akosi mam stale co robit 😀 😀
ja sa uz strasne tesim domov,uz len prezit porod,ktry bude dufam ok..
a na druhy tyzden uz kupujem kocik tak sa tesim.postielku uz mam a aj sedacku a take vecicky a stale len kupujem oblecko pre maleho tak sa z toho vytesujem.boze ked si predstavim ze este 8 tyzdnov..
inac mojej tete sa v nedelu narodil maly Matusko,tak sa tesim.vecer o 6tej leteli do nemocnice a o 7mej uz mala 😲 😲
tak to je teda super porod si myslim 😀 😀 najlepsie na tom je ze jeje lekar povedal ze to bude dievcatko a aha 😀 😀
inac moj Alex sa vkuse mrvi a a si sa nudi v tej tme 😀 a vobec sa mu akosi nechce cez den spat,lebo vkuse sa hybe,z coho sa tesim,dufam ze ho tak strasna aktivita potom trosku prejde 🙂

stanka33
11. máj 2010

lumi tak ako pisala zrzka mala som streptokoka a preto som to musela uzivat lebo babo sa moze nakazit pri prechode porodnzmi cestami...

lumi radsej nepocuvaj 😢

luminkasp
11. máj 2010

stanka, ved uz iba o jeden a pisem si s vami 😀

luminkasp
11. máj 2010

ja to radsej odkonzultujem s dr

maxara
11. máj 2010

jeeej petrap ahoj.. super ze podavas aspon obcas o sebe spravy 😉 a vy idete sa stahovat na Slovensko naspat? Alebo pridete len na chvilku?

stanka33
11. máj 2010

no viacej nedame....

luminkasp
11. máj 2010

petrap a ty si kde v zahranici?

baby chapete ze ja si uz neviem predstavit, ze by som sa mala stahovat na slovensko? ale to asi tym ze mm je spaniel

luminkasp
11. máj 2010

stanka neviem, ja som ich sledovala na OH

petrap001
11. máj 2010

no ja sa chystam aspon na 3 mesiace v auguste,tak uz sa neviem dockat.rada by som bola,keby to uz bolo nastalo,ale este sa neda 😒 aspon budem mat pekne leto doma,lebo tu by som sa asi zosalila 😀 a moj mily to nejako prezije,ved niekto musi aj pracovat 😀 😀 a v septembri aj bratova svadba a nejake tie jubilea tak aspon bude rusno 🙂

luminkasp
11. máj 2010

no ja sa na slovensko nechystam skor ako o rok

luminkasp
11. máj 2010

stani, tak ho dali 😀

stanka33
11. máj 2010

lumi odvolavam, ale na OH bolo ine muzstvo...

luminkasp
11. máj 2010

no, sak teraz to uz tak nesledujem, mam pustene radio, OH davali aj u nas v tv, teraz nehrozi 😉

petrap001
11. máj 2010

luminkasp: no v irsku som ☹ noo keby ze zijem v spanielsku,tak tiez by som asi uvazovala ci sa vratit 😀 😀 ale tu je to strasne,nic sa tu neda robit,je tu zima,stale prsi aaaa proste ani neporovnavam..v spanielsku som bola parkrat a brala by som.ja slnieco milujem a este ked mas spaniela manzela tak to mas o to jednoduchsie 😀 😀

luminkasp
11. máj 2010

uf, no na zaciatku som si musela zvykat 😉

luminkasp
11. máj 2010

este ma napadlo, mna teraz okrem krvneho odberu caka aj vaginalny a analny, to sa robi aj na slovensku?

stanka33
11. máj 2010

na Oh boli vsetci hraci takmer z NHL a ruskej ligy pocnuc Gaborikom Hossom atd...teraz su tam iba z nasej ceskej a mladi

luminkasp
11. máj 2010

aj ti sa potrebuju oklepat 😀

mojalili
11. máj 2010

ZRZULKA - mne lekar nasadil TB AMoskiklav, len som mu povedala, ze mam vytok. Zobral aj stery,ale nechcel riskovat. Videl, ze mam vytok, ked skontroloval krcok. CS mam 8...neviem, aky je vrchol..asi 10.
Veru nariadil maxikľud, vylozene nohy a lezat.Dal mi tie ATB priamo v ordinacii, aby som to cim skor zacala brat.
Pozeram tiez hokej, snazia sa mladi...
Inak ja chodim k lekarovi 2x do mesiaca, ako som tak pozerala. idiet, ze to je sukormnik a ma aj porod zaplateny normalne - zazmluvneny...

luminkasp
11. máj 2010

mojalili drzim paluch, takze ti tie atb mozno beries zbytocne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre