• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
mojalili :sunglasses:
14. máj 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved to, ze namiesto toho, aby som bola spokojna, ze vsetko prebieha v pohode a nic ma netrapi, tak ja stresujem, ze co ma nevysetri :confounded: Takym sa truby hovori....
14. máj 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika poho, ja myslim, ze vsetky tehule mame taketo stavy :wink:
14. máj 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napr. mne mama hovorila že ked bola tehu tak ju nevyšetroval zo spodu nič že len sa vždy rozprávali a mna napr. vždy aj vyšetrí a sono v 10., 20, 30tt robí a prietoky v 36tt a to je všetko a niektorím babám každu poradnu sa robí sono záleži od praktík lekára a neviem asi si sa ho mala na to spýtať že podla čoho máš vedieť že sa neotváraš alebo či je všetko ako má byť..
14. máj 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, moja mama to isté, ona bola priam zhrozená,že ma lekár na každej poradni vyšetruje zospodu! že načo to robí! načo tam pchá ruky! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pravda, luminka ja stresujem obcas, aj ked som uz po vysetreni.... :slight_smile: ci je vsetko ok....
ja sa mojho dr. pytam vsetko, lebo tiez by niekedy len zapisal vsetko do tehu knizky a hotovo..ale ja sa ho pytam.... :slight_smile:
14. máj 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nakoniec mam idealneho doktora :grinning:
14. máj 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja osobne si tiez myslim, ze na co
14. máj 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne moc nič ani do knižky nezapíše v podstate len to že som tam bola :unamused:
14. máj 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten moj mi nic nepovie, len mi zakazdym potvrdi, ze je to chlapec, hlavne ze doteraz neviem, kolko maly vazi a meria, lebo je mu zatazko mi ho odmerat.. :angry: chytil papier s tabulkami do ruky a posla toho mi zapotil, ze mal by maz tolko a tolko... no dakujem pekne. A ze sto eciek rocne platim :angry: :angry:
14. máj 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisem jak hotentot, dufam, ze zvladate lustit po mne :wink:
14. máj 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna velmi dr. nemaju asi radi, lebo ja im do toho hovorim...pytam sa, lebo inac by som nemala pokoj...tak si musia mysliet o mne, ze som neskutocne zvedavy hypochonder! :grinning:
14. máj 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne na otázku váhy a veľkosti povedal že v norme
14. máj 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to vam nezavidim kocky, mne lekar urobi aj kavicku a jeho sestricka da domacu babovku, vsetko mi poukazuje, povie, skontroluje, na vsetko sa opyta..vytoky,opuchy...vsetko skontroluje v tehu knizke, ci mam vsetko vyplnene.....platim 100€ rocne, je to sukromny lekar, ktory je 15 m od mojho domu :grinning:
14. máj 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bábiky :slight_smile:

tak neviem neviem, či sa aj ja v utorok už nedám vypísať už od 1. júna, nejako nevládzem a okrem toho máme v druhej budove záchod, hore schodami a už nevládzem a niekedy mám pocit, že ani nestíham, len tak tak tak. Okrem toho mi rastie bruško pred očami :sweat_smile: , v noci nespím, že vraj sa má spávať na ľavej strane, nemalo by sa ani na chrbte ani na pravom boku a to sa nedá celú noc spať na ľavej strane :sweat_smile:
14. máj 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili: tak tebe už ozaj chýba už len ten Danielko. Len sa pekne drž :slight_smile:

lenkaaninka: super fotka :slight_smile:
14. máj 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malý mi doslova v bruchu skáče ako keby mal von vyskočiť :grinning: :grinning:

a o tom pôrode no je to humusácina ...ja som dve hodky po pôrode ležala na stole misa podomnou tlačiť na bruch a mala som sa vyčúrať ale to som zrušila nakolko som posledných osem hodiek nepila ako z čoho ale inak všetko sedí :wink:
14. máj 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, ak by ste sa čudovali, že kde som ráno, tak dnes som zaspala do roboty, to sa mi v živote nestalo :sweat_smile:
14. máj 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nápoobne sunny :wink:
14. máj 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby aku môžu mať dlžku naše deti teraz v bruchu??
14. máj 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkaaninka. ja si zvyknem hodiť do google v ktorom týždni som a a čítam na academy.sk
14. máj 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
41 cm
14. máj 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to odpočítavadlo píše, že malá má už skoro 42 cm a 2,3 kg. tak asi nejako okolo týchto čísel to bude...
14. máj 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau sunny!
14. máj 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkaaninka..zevraj moj ma teraz v 34tt cca 43cm :wink:
14. máj 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooooooooooooj oacka
14. máj 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oacik, ty akuuu kraaaaasnu foto mas v albume z 33tt :grinning: :grinning: sak ty cim viac si tehotna, tym si krajsia!!!!!! :wink:
14. máj 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
priznám sa, že som vás spätne nečítala, ako sa máte, čo nového, v skratke :grinning:
14. máj 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
až teraz som si uvedomila že aký už su veliký a som z toho paf som si zobrala normálne meter že kolko je 40 cm...
14. máj 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkaaninka....................... :grinning: :grinning: :grinning: .......................
14. máj 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok