Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

carrie84
18. máj 2010

Monline - no mas to tazke ... A co tibor? To ho mozu volat tibi, ked bude maly 😉

Maxi - mne hori v kuchyni v poslednej dobe prilis casto. Naposledy mi zhorel prietokovy ohrievac - plamene slahali na niekolko metrov, pukalo to tam sialene a rura co z neho vedie, sa topila tak, ze z nej kvapkal cin - samozrejme, ze som bola sama doma. Takze nejaka ta panvicka s plamenom po strop ma uz nerozhadze 😀 Som zvedava, co bude horiet, ked sa prestahujeme do noveho... hehe 🙂

monline
18. máj 2010

drievko- na zdravie 😀 teda..sprášila si toho dosť 🙂 nech ti dobre trávi..
maxi- mne sa branko páči, ale asi Daniel viac...

monline
18. máj 2010

carrie- tibor je mužov strýko a aj jeho syn- farár..síce strašný fešák, ale- farár? 😀

mojalili
18. máj 2010

Carrie - ty podpalačka 😉

MONLINE - tak to ano, plienky ti budu aspon pekne vonat. JA beriem taku letnu deku preto, ze viem, ze ked je taketo hnusne pocasie, tak som malu nemala tam cim prikryt, bolo my tam akosi zima...ale autosedacku mam nachystanu so zavinovackou do nej, .Mne sa da aj normalna perinka do autosedacky,ktoru mozem dat nalezato..mam JANE..
ale skor by som dala normal deku a zakryla ho, s perinkou v autosedacke moc nevymyslis...

MAXI - aj my mame madarske meno, i ked sme cisty zahoraci 😀 Ale nepatrala som, co znamena🙂

mojalili
18. máj 2010

DRIEVKO . akoze uz z tych halusiek by som bola najedena 😀
Ja som dnes robila spenat so zemiakmi a vajcom, manzel si pohutil i ja celkom, no najvacsiu radost bude mat vecer LILi

drievko
18. máj 2010

vdaka monline travenie je o.k. ale asi budem chrliť plamene tak ma bude palit zaha!!! 😒 Neva 🙂

nina88
18. máj 2010

Skúste na pálenie záhy lyžičku horčice... Mne to v momente zaberie... 😉

carrie84
18. máj 2010

Monline - nemate tych pribuznych nejako vela?! A to som doteraz zila v presvedceni, ze mam pomerne siroke pribuzenstvo 😀
Dalsi pokus: Stano? Ondrej? Andrej? 🙂

maxara
18. máj 2010

carrie no horor.. ja sa ohna strasne bojim.. raz nam horel na byte v NR prietokovy ohrievac, ale nastastie som pri tom nebola.. 😲 ja by som asi zomrela..
mojalili - my nemame madarske priezvisko.. 😨 to monline..
mon - ja ked som si citala o zasade vyberania mien, tak som sa docitala, ze ku kratkemu priazvisku dlhe alebo stredne dlhe meno, ked nemas r v priezvisku, tak v mene sa ziada.. a pod.. ale k nasmu dievcenskemu preiezvisku (myslim s ova) sa nam hosi akakolvek dlazka mena a R sa mi tam pri dievcenskych menach neziada. ale pri chalanskych mi znie to priezvisko divne.. no vela stastia pri hladani..

maxara
18. máj 2010

mon carrie dala super Andrej Nagy.. alebo aj ondrej, ale to sa mi hodi skor k slovenskemu priezvisku, mam to tak zafixovane.. 🙂 a Daniel, Danko, ono je to pekne meno, ale ja ho mam dozivotne zhnusene z mm kamarata.. Ale on aj keby sa volal akokolvek.. Len ja ineho Daniela nepoznam, tak asi preto.. Neviem si predstavit, ze by mne behal maly Danko po byte a pritom by som trnula az do jeho dospelosti, nech nie je ako henten demo..bleee A pritom Danko je jedno z tych krajsich chalanskych mien..
carrie ty sa tusim s menami neseres, co? 😀

maxara
18. máj 2010

mon a este ma napadlo, ze Adrian sa hodi k madarskemu priezvisku

lulu1983
18. máj 2010

Ahoj babulky,

posledne dni mi byva dost blbo, vela lezim, ale citam Vas pravidelne. Maxi meno Julia je pekne, aj Julka, alebo Julinka, akurat nelubim verziu Jula a Julča. Mon k madarskemu priezvisku sa celkom hodi aj Artur alebo Albert 🙂
Dnes mi prisla konecne zasielka z pampyshopu,tak sa vytesujem ako mala
🙂

ericica
18. máj 2010

drievko poriadne menu 😉
svokra robila kremovu cesnačku a citronove kura.....bolo fajneeeeee 😝

meruska
18. máj 2010

mnamky, mi robite chute .....ja si na tomto skoleni musim vystacit s desiatou z domu 😠

drievko
18. máj 2010

ahoj ericica ! kocik mas kraaaasny!!! 🙂

lenkaaninka
18. máj 2010

ja som dojedla fazulovú s makučkým chlebíkom ale take bryndzové mnam... a náš malý bude mať prvé meno aj priezvisko presne ako náš sused lebo s mm su menovci priezviskom ale nie rodina a náhoda v jednej dedine a bývajú obdom a prvé mm vybral Paťko a tak sa volá aj on...ale neriešim lebo on má 30 rokov 😉

lenkaaninka
18. máj 2010

baby idem požehliť čo to mala som nečakanú návštevu s trojročným chlapčekom tak mám hlavu ako balon a bordel v detskej chudiatka majú ako ráno čo si popratali...

drievko
18. máj 2010

eri a pipík este nenarastol?! 🙂

ericica
18. máj 2010

zuzi dakujem aj mne sa paci v noci ked nemozem spat chodim ho kuk 😀
nie minule ma jedna starka v dedine vyplasila ze mam brucho spicate ze to bude chalan ,tak ked som bola na sone v 30 tyzdni tak mi babo dr kukla este raz a hned nam tam vycapila susuru 😀 😀 😀

strasska
18. máj 2010

Ahojte, pekne citanie, najma tie hlasky...no Misko uz tiez vie zahviezdit, ale nastastie este vlozky neriesi. ale mam jednu: Ked sa ho MM pyta, ze kto je, tak povie "ockov syncek", na manzela povie "ocko" a na mna povie "nasa Iveta" 😀
Inak Maxi ak sa postastila baba, tak my budeme mat Julku 😉 alebo kebyze nieco, tak bude Veronika.
A inak Misko je tiez baculko 😉

ericica
18. máj 2010

inac ako sa citis???vsetko je ok??
my sme s malou akurat papali dobre vychladeny sladucky melonik.....mnamky ale bol dobryyyyyyyyy 😝
akurat sme sa mm bavili ze zas nebudem moct sladku kukuricu a uz nam rastie do krasy ale neva odlozim si do mraznicky 😉

carrie84
18. máj 2010

Maxi - no s menom sa uz nehram 😉 Bude to Danielko a hotovo. Vybral mm a ja som spoko 😀 Ja totizto v okoli nemam ziadne Daniela, kt. by mi to meno zhnusil 😉 Okrem toho som uz od zaciatku hovorila, ze to bude chalan, tak som sa s dievcenskym menom ani netrapila a Daniel mu pojde krasne k priezvisku. 😉

monline
18. máj 2010

díky kočky za tipy na mená 🙂
ja som jedla kung pao, naši mi kúpili..a volala som s mužom, vravel, že sa ráno guľovali..je v LM do piatku..idem vybrať z pračky, teším sa ako to tu bude voňať

ericica
18. máj 2010

cerstve foto brusko v 33 tyzdni...🙂

ericica
18. máj 2010

monline to vazne snezilo 😲
aj ja mam rada vonu v byte po prani 🙂

drievko
18. máj 2010

eri : no lezkam ale v poslednom case aj pobehujem trosku viac , ale citim sa o.k. v pondelok idem na poradnu uvidíme co nove ci pipik nahodou nenarastol ! Ja som na 3D nebola tak stale dufam ze ho ma prilepeneho o stehienko! Vcera bola u mna zuzinka a bavili sme sa o kociku je fakt pekný!

drievko
18. máj 2010

aj ja chcem meeelooon!!!

oacka
18. máj 2010

Čaute, kočky! tak už som na materskej! som sa dožila toho dňa. už som ani neverila,že to raz príde. Monline, k maďarskému priezvísku rozhodne Gabriel! 😀 😀 😀 my máme strašne maďarské meno a muž chcel Gabriela.

monline
18. máj 2010

oacka- svokor je gabriel..keby som dala toto meno, strašne by som im ulahodila 🙂 radšej by som sa zavdačila môjmu otcovi, ale ten je zas ľudovít..a okrem toho malý bude mať iné priezvisko ako môj otec...takže- asi stále vyhráva Daniel 🙂

monline
18. máj 2010

ericica- aké tajomné foto .-))))
ale pekné bruško

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre