Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
22. máj 2010

maxi, inac sa mi hodne paci ta fotka kde si sama a pises ze tam mas strie. mas tam neskutocne dobry vyraz. som sa pekne pobavila. 😉 myslim ze ta dost vystihuje. aspon co ta poznam podla tvojich pismeniek 😉

maxara
22. máj 2010

robi ja som si tiez myslela, ze nebude chciet, tak som sa s nou dohodla bez neho, ked bude v robote a on bol potom taky sklamany, ze som jej hned volala, ze som v soku, ale ze mm tam chce byt.. ale aj ona sa potesila a bolo to super, lebo on je taky jasko, takze sme struhali vselijake pozicky a dost sme sa bavili..
katty aspon sme sa pobavili 😉

maxara
22. máj 2010

katty ta fotecka bola zo serie, ked som sa "pokusala" pobozkat si brusko, ale nedalo sa.. 😀 😀 a uz asi pri piatej fotke mi to bolo dost smiesne a takto to dopadlo 😀

katty17
22. máj 2010

tak to sa uz teraz tesim na tuto konkretnu serku fotiek 😀

cigaretka5
22. máj 2010

@maxara to sú atelierovky?

katarina7777
22. máj 2010

uz som naspat z prechadzky...

maxi tusim si to fotenie tvoj mm nejak prilis uzival 😀

katty videla som v tvojom albume ze mas odsavacku tommee tippee, ako sa ti pozdava? ja mam jednu flasku a dudliky od TT tak rozmyslam aj nad odsavackou... inak tu nam tento tyzden na prednaske o kojeni hovorili ze odsavacku nepotrebujeme ale to tu hovoria na vsetko... na dudlik, na sterilizator.... 😒

mojalili
22. máj 2010

@nika23t vymastila olejom - teda mm ho vymastil 😀 Skus ho, nie je tazky, len menej plnky, aby sa nepreskal.....a ked ti mozem poradit, omnoho jednoduchsie by bolo, keby si v Tescu kupila lacnu nutelu, ci v KAuflande a namiesto tej plnky am supni tu nutelu a mas to lacnejsie a jednoduchsie.... 😉 Vyskusane a lepsie tusim aj chuti..........Ale dobra kombinacia je aj urobit dva kremy, jeden cokoladovy a druhy vanilkovy.... 😉 😉 😉

@maxi - vazne, ten pohlad tm je riadne zvodny.... 😉 🙂

maxara
22. máj 2010

@katty17 este je seria, kde sa pokusam zmurknut, co neviem, takze aj tam vysli celkom srandovne niektore.. celkom funny boli aj tie, ked povedala, ze sa mame tvarit vazne 😀 to nas neskutocne pobavilo 😀
@cigaretka5 to nas fotila mm sesternica u nej doma, ona foti, ale len tak hobby, nie uplne profi.. teda ludi nefoti profesionalne.. ale sikulka to je, ma doma normalne biele pozadie, odrazadlo svetla, profi fotak a pod..

nika23t
22. máj 2010

@mojalili S tou nutelou to aj mne napadlo, ze to moze chutit dobre. Tak potom dam vediet, ci vyzeral rovnako chutne ako Tvoj 😉

nika23t
22. máj 2010
adka1311
22. máj 2010

@maxara krasne fotecky 😀

mojalili
22. máj 2010

@nika23t OK, daj vediet. Budes to skusat s tou nutelou? Ak ano, nedaj jej tam vela, natri na rozvalkanu plochu jemne lebo potom vytecie....ona je mastna, tak to dobre vsiakne do toho cesta. A cesto som nechala riadne vynysnut....aj 30 minut a potom zapletene na plechu 15 minu

katty17
22. máj 2010

Kati, kupila som si odsavacku a flasky s dudlikmi od TT. ja mam trosku problem s bradavkami, tak asi budem musiet pouzivat aj odsavacku... zohnala som to za dobre ceny, tak som si to kupila. ale ci je odsavacka od TT dobra ti osobne neviem povedat. ked som sa na nu pytala aj v lekarni, tak ju dost chvalili.

katarina7777
22. máj 2010

ja sa prave napchavam vlastnorucne vyrobenou jahodovou drenou 😉

maxi tesime sa na dalsie fotecky!

katty17
22. máj 2010

maxi, vy ste vazne rodinka uzasnych. musite byt riadne ciselka 😉 aspon budeme mat peknu pamiatku na nase bruska. som zvedava na moje "umelecke" vytvory 🙂 aj alexa a neomarta su uz nafotene. myslim ze este aj zrzulka ide 🙂

zrzulka
22. máj 2010

Ja som si chcela v Uk kupit TT elektricku odsavacku za super cenu ale nasla som recenzie ze nestoji za vela tak som od nej upustila a kupila rucnu pakovu... Ale co mam napriklad lyzicky a riady pre malu TT tak s nimi som spokojna.... Ja len ze pri malej som vyskusala viac druhov odsavaciek kym mi sadla tak som radsej vsadila na istotu... najidealnejsie by bolo keby si si ju mala moznost pozicat od nejakej kamaratky na odskusanie....

maxi si proste hviezda, vyzaruje z teba pozitivna energia.

katarina7777
22. máj 2010

katty aj ja ju asi kupim dopredu, tu stoji nejakych 30 euro, lebo nebudem potom posielat nakupovat mm.... ktovie s cim by nakoniec prisiel domov.... a aj v nemocnici budem radsej pouzivat svoju vlastnu odsavacku jak nemocnicnu... ktovie ako ich cistia 😒

nika23t
22. máj 2010

@mojalili Ano, skusim s nutelou urcite. Este som nepiekla nic z kysnuteho cesta, tak som zvedava. Lebo ja som skor na varenie ako na pecenie 🙄 Ale kolace by som jedla... A hlavne take kysnute, lebo plnky nemusim velmi, ani take polevy marcipanove a cukrove...

zrzulka
22. máj 2010

@katarina7777 dobru chut, taku dren si aj aj vyrabam mnaaaaaaaaaaaaam. ale dnes som total prezrata zmrzky....

nika23t
22. máj 2010

@zrzulka Ty si minule pisala, ze mas chranice na bradavky avent?

katty17
22. máj 2010

tiez som si kupila rucnu odsavacku. nechcela som elektricku. vraj je to celkom hlucne... neviem posudit.

katarina7777
22. máj 2010

@zrzulka takze aj ty mas tu rucnu od TT? bola si spokojna aj s flaskami a dudlikom?

mojalili
22. máj 2010

Mnam, nerobte chute s tou drenou, dala by som si , po tom sladkom nutelovom kolaci by mi to dobre padlo.
Jaj, ja som si dnes navarila, sampiňonovu polievocku s mrvenicou, ryzu a kuracie masko s hribikmi a kukuricou v rajcinovej omacke , mnam, dobre to bolo, cely den som nejedla tak by som jedla teraz stale....
Dnes som akasi cula, vela som robila, ale som OK: Asi preto, ze mam za sebou 36.tt a moj elkar je pritomny, tak asi psychika robi svoje 😉

maxara
22. máj 2010

adka dakujem 😀
katty no vy budete mat urcite krajsie fotecky, my sme to ponali tak uplne prirodzene, neucesana poriadne, namalovana len tak ako do roboty.. nic nejako extra.. ani s obleckom sme sa nevyhrali moc

zrzulka
22. máj 2010

@katty17 vsak uvidis a potom das vediet 😀 ja som nechcela kupovat avent elektricku lebo pri malej som pouzila odsavacku mozno tri krat.... zda sa mi to zbytocne vyhodit tolke "prachy" do luftu....

@nika23t ja mam tier chranice ale este po malej, nevyuzila som ich lebo ona krasne sala a nenicila bradavky vobec, takze su vlastne nepouzite

katty17
22. máj 2010

kati, tie flasky maju taku napodobeninu cumliku ako prsnik matky. tak uvidime ci to je aspon nejaka mini vyhoda 🙂

zrzulka
22. máj 2010

@katarina7777 ja som pouzivala a pouzivam avent... TT mam len taniere, misky a lyzice pre malu....

katarina7777
22. máj 2010

no ja si tu nemam od koho co poziciavat, takze to budem musiet risknut... rozhodujem sa medzi rucnou TT a Avent

zrzulka
22. máj 2010

baby ja budem v pondelok vlacit cely den aj noc krabicku na krku 😒 😒 😒 😒 Akoze v mopjom stave sa na to veeeeelmi tesim.... Uz teraz mam dost

nika23t
22. máj 2010

@zrzulka Ja som sa len cchela opytat, ako si ich sterilizovala. Lebo ja klasika vo vriacej vode budem asi vsetko, a neviem, ci sa nerozpadnu, lebo je to taky jemny material.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre