Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
8. jún 2010

ak sa mozem vyjadrit tak mne vyhovuje najviac steda... ale az okolo 15.30 ... lebo nemam kde nechat malu... To by som skocila este na tu epi prednasku a odtial rovno do Eurovei. Ale tak vy sa mozete stretnut aj skor a ja by som sa potom pripojila....Urcite tam nebudete hodinu 😀

stanka33
8. jún 2010

ahojte...

mojalili danielko je krasne babatko a aj dobrucke to je super... 😉 hlavne nech ste zdravucky....

baby a kedy davate to stretko??? ja som teraz v nitre u nasich, muza mam od zajtra vecera mimo Sk ja by som prisla ale az bud.tyzden niekedy.. ☹ ☹ ☹

zajtra idem na poradnu k svijmu dr, ten my este ani odbery, ani ster nerobil som zvedava a dufam ze mi povie uz konecne ci je mala otocena hlavickou dolu, UTZ mi neurobi tak vahu vediet nebudem no co uz...

dneska som si uvedomila ze ked som rodila maleho tak to bolo o 2,5 tyzdna viac ako som dnes...tak som sa zlakla...ale aj ja by som sla radsej skor...

zrzulka
8. jún 2010

@stanka33 jasne ze ta pockame, ved ide o to aby sme sa stretli vsetky ....ci???? niektore babulky sa stretavaju aj mimo "oficialnych stretnuti"....Streda by ti vyhovovala? Mas kde nechat maleho?

zrzulka
8. jún 2010

ja mam ultrazvuk vo stvrtok tak som zvedava.... doki mi bude robit opat ten ster tak drzte palce nech ta hnusoba je uz prec. Inak uz ziadne svrbenie necitim tak snad to bude v poriadku....

kafoditka
8. jún 2010

Caute kocky 🙂 Tak som konecne dorazila domov, dala som do albumu bruskate fotos, tak ak chcete nakuknite 😉

kafoditka
8. jún 2010

MOJALILI, velka gratulka k Danielkovi, je naozaj nadherny, vlasaty. Prajem Vam celej rodinke vela zdravicka, ste uzasni 🙂

maxara
8. jún 2010

@zrzulka a ty myslis zajtra alebo 16.6.?
@kafoditka daj aj zbytok 🙂

zrzulka
8. jún 2010

@maxara ten buduci tyzden aby mohla aj stanka prist nie???? ved nech sa vsetky stretneme ....ja som v ba aj tento tyzden takze mne je to v podstate aj jedno....

stanka33
8. jún 2010

v streddu toho 16teho mame z maxi pripravu pre oteckov pridu nai postrayit maleho aj muz bere dofcu tak by som mohla...

zrzulka
8. jún 2010

@kafoditka perfektne foto, kto ta fotil? a co mas to cervene na ruke.... snurku proti urieknutiu????

maxara
8. jún 2010

no tak ja by som mohla tiez toho 16. akurat ze na druhy den idem do tych Tatier asi vlakom skoro rano, tak sa bud musim pobalit skor, co by nebol problem, ale aj tak sa nebudem moct dlho zdrzat.. tak max do 17tej.. 😒 ale neva.. ved ked sa stretneme o 14tej, tak budeme mat aj dost..

takze to zhrnieme na 16.6. o 14tej v eurovei pri stefanikovi?

zrzulka
8. jún 2010

inak ako tak pozeram tak ja sa uz mozno ani nestretnem 😒 vsak vy len 35tt tahate ja uz budem 39tt :o)

zrzulka
8. jún 2010

@maxara mne to na tu 14ttu nevychadza lebo idem na tu epi prednasku ale ved ja vas tam potom najdem niekde... aspon na chvilu

kafoditka
8. jún 2010

@zrzulka ano zrzi, to mam proti urieknutiu, fotila ma maxinkina rodinna znama, teda Michalova sesternica tusim..

zrzulka
8. jún 2010

@maxara stefanik, to kde je?

maxara
8. jún 2010

ale prosim ta zrzi, ved aj kafko bude 😉

heeeej a kosicanky su kde? tak dlho klebetia? urcite nas pretriasaju 😀 😀 😀

zrzulka
8. jún 2010

@kafoditka davas aj malemu tu snurku po porode???? kde sa da nieco take zohnat? aj ja chcem dat malemu na rucku. malej som nedavala ale teraz radsej dam....

zrzulka
8. jún 2010

@maxara jej vidis fakt ved my mame rovnaky termin.... tak bud budeme obidve na stretku alebo obidve v porodnici na vas spominat s drobcami v naruci :o)))))

maxara
8. jún 2010

kafko spravne 😉 dobre si pamatas

@zrzulka no ved najdes nas.. stefanik je od safka za euroveou.. alebo ako to napisat..

kafoditka
8. jún 2010

@zrzulka je to obycajna snurka, ktoru kupis v kazdej galanterke...Malemu zatial davat nebudem. Keby sa mi stalo, ze je casto urieknuty, tak bez vahania mu ju na rucku dam..

maxara
8. jún 2010

@zrzulka aj mirka a ja mame.. aj na fotkach 😉 a ja osobne som si uplietla tu moju

stanka33
8. jún 2010

kafko super foto...

ja by som tiez prisla neskor, ja mozem aj s malym mne ide bus priamo z domu k eurovey a muz robi kusok moze dojst a strazit ho...ja sa ponahlat domov urcite nebudem.. 🙂

zrzulka
8. jún 2010

@kafoditka a ako sa to urieknutie prejavuje? resp. co ta viedlo dat si na ruklu tu snurku...?ja som malej len taku cervenu lienku zavesila na kocik ale zjavne nepomohla .... 😠

alllexa
8. jún 2010

@maxara - u mna 16.6. moze byt...

@zrzulka - ta socha je vonku pri tej vode, medzi dvoma budovami

zrzulka
8. jún 2010

@maxara na tebe som si nevsimla ale na kafko mi to hned nejako udrelo do ociiiiiiiii... ja by som nieco take chcela co by vydrzalo... bud nejaku stuzku alebo co....

stanka33
8. jún 2010

kosicankz maju to stretko dnes????zrzi, kafko len aby to na vas na stretku neprislo 😀 treba chodoit s taskou do porodky 😀

zrzulka
8. jún 2010

@alllexa do Eurovei velmi nechodim ale viem kde je fontana, ved mi niekto hodite do ip cislo a ja potom zavolam kde ste....

mojalili
8. jún 2010

@silvia.vesela ja som mala len dva kuse nohaviciek, to som dosta ako darcek a veru dobry darcek mi dali. Dali sa preprat max. 1x, ale casom sa zalezi od porodu, ked mas dost stichov tak aj svore nohavicky.

Neperlivu mineralku si berte, ja som mala rajec tu s tym sosacikom.
@agika1982 ten je Chicco od Maderny, http://www.maderna.sk/katalog/product/3922/ toto je on

Kocky, idem sa venovat muzikovi, zajtra popiseme

zrzulka
8. jún 2010

@stanka33 nesranduj 😀 inak ja ked idem s malou do mesta tak mi aj napadne ze co ked mi praskne voda... akoze take haluze. Alebo ked sme boli na stetku tak muz popil nieco mne bolo total zle , som myslela ze asi uz aj porodim a napadalo ma ze kto ma odvezie do porodky.... no nie je to sranda tieto posledne tyzdne ked clovek nevie dna ani hodiny 😒 😉 a vraj druhe porody byvaju dost rychle....

silvia.vesela
8. jún 2010

maxi, ja tiez mozem toho 16teho 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre