Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

voskovka
27. okt 2009

ahooooojky,gratulacia...my sme jul 2009 a tešim sa s tebou a držime palčeky....pekne tehulkovanie a zdrave miminka....na tuto temu sme čakali.... 😵 😵 😵

samayka
27. okt 2009

a budeme vás tajne špízovať a povzbudzovať 🙂)))))))))))))

my sme našli // presne pred rokom!!!

takže huráááá všetky séééééééééééééééém!!

pancake
28. okt 2009

my mame naplanovane bejby na jul 2010 ale teraz este len pracujeme na tom. 😕 😕 😕

lucia si si ista ze budes julovka? nie nahodou junovka? 😕 😕

zajacik...
28. okt 2009

Ahojte baby 🙂
Samayka aj ja som si vcera (hoci nie pred rokom, ale toho roku) nasla //, sice este velmi slabucke, ale tienik druhej ciarky je uz tam, tak snad budem patrit k julovkam 😵 Na krvicku idem az v pondelok...

lenuliatko
28. okt 2009

Ahojte, hlási sa ďalšia júlovka 🙂 Už to máme potvrdené lekárom, tak nech tu všetky tehuľky ostaneme až do víťazného konca 😵

zajacik...
28. okt 2009

Lenuliatko ahooooj 🙂 🙂 🙂

katy1979
28. okt 2009

ahojte tak sa pridavam. lekar ma caka v pondelok tak snad bude vsetko ok.

maculik
28. okt 2009

jeej kocky, tak vam drzim palce, my z juloviek 2008 sme uz zacali druhy rok, tak tfuj tfuj, nech sa tu aj vy zidete super partia a nech vam to krasne ubieha 😵

zajacik...
28. okt 2009

Katy tak dufam ze pondelok bude pre nas stastny 🙂
Maculik dakujeme 😵

lucia.
autor
28. okt 2009

ahojte.. ako sa to pekne rozbieha🙂..

gratulujem vsetkym tehulkam 😵

ja tehu este potvrdene nemam.. a ani netusim kedy sa dostanem k doktorovi..

inneska
28. okt 2009

aj odomňa, júlovky 09, gratulka k // pre júlovky 10 🙂 🙂 🙂 teším sa s vamiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵

katy1979
28. okt 2009

lucia vy ste to planovali taký malý rozdiel?

ak je pozitivny tehu test tak uz je to vlastne potvrdene 😉 doki nech len potvrdi ci je vsetko ok.
ja dufam ze v pondelok uz nieco uvidi

lenuliatko
28. okt 2009

Zajačik 😵 Nič nás z tejto témy nedostane, nech by čo bolo 😉
Ahojte kočky, veru, rozbehne sa to tu...
Katy, držím palce na pondelok 😉
Lucia, plánuješ potiahnuť až do júla? 🙂
Pancake, tak teda poriadne pracujte 😉

lucia.
autor
28. okt 2009

katy planovali sme taky maly rozdiel🙂 pre nas je taky akurat🙂

lenuliatko netusim ci som junovka alebo julovka.. nemam to potvrdene lekarom takze neviem neviem.. ale ja mam pocit az na jul..

lucia.
autor
28. okt 2009

lenuliatko inac aj ja som rodena michalovcanka ale uz druhy rok byvajuca v Ba..

lenuliatko
28. okt 2009

Lucia, to je jedno, či jún, či júl, bábo si aj taj vyberie samo, kedy príde 😉 Aj ty si pôvodne z Mi? No vidíš, hneď máme niečo spoločné 🙂

lucia.
autor
28. okt 2009

to je jedno. mas pravdu.. ale tak v junovkach je vecsina bab s terminom na zac. mesiaca..a je to predsa len rozdiel hoc "len" dva tri tyzdne,....

povodne som z mi ale uz tam davno nebyvam a ani netusim ako to tam uzvyzera.. 😅

zajacik...
28. okt 2009

Lucia a mozem sa opytat kolko mas rokov?

lenuliatko
28. okt 2009

Lucia, vyzerá tu stále lepšie 😀 Máme peknú pešiu zónu, zrekonštruované budovy, veľa bytoviek má nové fasády. Jasné, Bratislava je Bratislava, ale Michalovce sú pekne malé mestečko 😉

zajacik...
28. okt 2009

Aj Kosice 😀

lenuliatko
28. okt 2009

Nó, Košice trošku väčšie, ale stále pokojnejšie než Blava 😉 Nám aspoň netreba pol dňa, keď sa chceš dostať z jedného konca mesta na druhý 😅

lenuliatko
28. okt 2009

Zajačik, my sme sa už nadobro presťahovali sem? 😀

zajacik...
28. okt 2009

Leni hej, uz sa budeme tejto temy drzat zubami-nechtami 😀 Dufam ze tu budeme spolocne predychavat prve kontrakcie 😀 😀 😀

katy1979
28. okt 2009

zajacik nestras uz s kontrakciami. na to mame este hodne casu. zatial si treba uzit to rastuce brusko.

lenuliatko
28. okt 2009

Katy, my neskúsené prvorodičky si budeme vychutnávať úplne všetko 😵 Ale nám so zajačikom reálne hrozí, že budeme rodiť naraz, mali sme vklad 3 dni po sebe 😉 Vám sa ako rýchlo zadarilo?

zajacik...
28. okt 2009

Katy ved hej, ale my sme tak dlho tuzili po babatku ze preto dufam ze tu budeme az do tych kontrakcii 😅 Proste ze vsetko pojde tak ako ma... Uz nech je aspon zajtra, nech skusim dalsi testik, ci bude ciarka tmavnut... 😅

lenuliatko
28. okt 2009

Určite bude 😉 A nezabudni to zdokumentovať.

zajacik...
28. okt 2009

No jasne 😎

katy1979
28. okt 2009

zajacik neboj ciarka sa uz nestrati ak tam uz bola. jasne ze tu pobudneme par mesiacov s par kilami navyse. to sa neboj a na konci budeme mat male uzlicky v naruci.

michaela80
28. okt 2009

Ahojte...ja som tiez nasla // a v pondelok dufam to potvrdi aj lekar...tiez mam este strach ze ci mrcha sa nahodou do pondelka neobjavi ☹ akosi sa mi to nechce verit.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre