Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
21. okt 2010

@strasska vies,ako sa teším! ja som sa tam už včera vybrala ako debko! 😀 😀

monline
21. okt 2010

@oacka dakujem 🙂 u nás v škôlke bol v utorok fotograf fotiť detičky na vianočné pozdravy, tak som mu ušila čiapočku..a šli sme sa fotiť aj my..

alllexa
21. okt 2010

@mojalili - jeej, krasna fotka maleho a plienkacika!🙂

@monline - ake chutne! Odkial mas tu ciapocku? Ja som uvazovala cez net kupit taku supravicku...

Pridam jednu foto do serie🙂

lulu1983
21. okt 2010

@monline fantasticke foto, moj favorit je foto c. 3 a pohlad: som anjel s diablikom v tele, ibaze by som bol diablik s anjelikom v tele 🙂

lulu1983
21. okt 2010

@alllexa to je nadhera.. krasna momentka.. misko je fesak

monline
21. okt 2010

@alllexa aké krásne foto Miška s mončičákom 🙂 tie rúčky v puse máme aj my tak

@lulu1983 uvidíme..zatiaľ je to anjelik, hoci občas- neviem neviem 🙂))

merikac
21. okt 2010

@monline jednym slovom NDHERNE 😵 😵 ..teda nadherny,,,,aby som bola presna

tinaki1275
21. okt 2010

@monline no je dokonaly ten nas zatko ,musim ho ukazat malej..urcite jej zase zacnu tiect sliny 🙂

monline
21. okt 2010

@alllexa čiapočku som šila a to oblečko mu kúpila švagriná tak, aby ho mohol nosiť..

tinaki1275
21. okt 2010

@alllexa jaj a dalsia babika..nevies co je plysiacik a co dieta😉)

maxara
21. okt 2010

@meruska moje? 😀 😀 😀 ale vsak su vymakane.. 😵

@monline krasny je, a uz sa podoba tusim viac na teba, ci? ja neviem.. a ozaj, vsetko naj k vcerajsinam 😉

oacka
21. okt 2010

tak kopni do tý bedny,ať na cestu sa dám.... a pri tom mám dojčiť.... koho mám ísť zabiť????? ke´d tak túží ísť do nebe. 😠

tinaki1275
21. okt 2010

baby tak mna mala dnes zase vystrasila..este ze som mala na navsteve kamosku ..zase mi z nicoho nic dostala zachvat placu ale taky ze az susedka prisla ze co sa stalo ..40 minut to trvalo uz som na konci nevedela co mam robit ,ona ako by od bolesti ani nevnimala ze sme ta,m s nou .lne som ju drzala v naruci a hladkala ..a kamoska sa snazila ponad moje plece jej ukazovat hracky ci ju niecim neuputa..na konci sme si uz nevedeli rady a isla som jupozriet ci ju nieco neustiplo a ked som jej vyzliekla nohavice vsimli sme si ze ma ako bymodre fleky na nohach .. neviemci to bolo od namahy a placu ale hned som ju obliekala a volala mm ze ideme do nemocnice ,ona potom po 5 min ,prestala azaspala mi v naruci a potom sa po 20 min.zobudila a smiala sa akoby nic.. 😒 nozky mali normalnu farbu ..potom sa napapala a zaspala..samozrejme ze vecer budemvolat svojej dr. ja uz neviem zeby to bol taky nahly zachvat koliky? idem ju aj objednat na ultrazvuk bruska..ja to neprezijem ked sa jej to zase stane..ona tak strasne place ze mam od slz cele tricko mokre po 5 minutach .... 😢

tinaki1275
21. okt 2010

@oacka nemozes zavolat policajtov pre rusenie kludu?

maxara
21. okt 2010

@oacka 😀 😀 podla mna si to vymyslas 😀 😀 😀 ved to je nehorazne.. akoze ja si rada zaspievam aj take, ale iba ked mam na to naladu 😀

maxara
21. okt 2010

@tinaki1275 😲 to co? no snad sa to uz upravi..

tinaki1275
21. okt 2010

@maxara to je uz stvrtykrat za 3 tyzdne ,ved prvykrat som bola v nemocnici a len ju prezreli a nic..ja to nechapem ako moze dieta ktore sa hra a a smeje zrazu dostat taky zachvat..citala som o afektivnych zachvatoch placu ale tie maju urcity podnet..uz mam strach ... pise sa na nete od epilepsie az po kradiorespiracne poruchy .. 😒

oacka
21. okt 2010

@maxara
@tinaki1275 práve som otvorila okno a zistila som,že to je živá hudba!!!!! v pastoračnom centre si asi moji bratia kresťania urobili country fest! oni to tak občas robia....

robika
21. okt 2010

Ahojte babulky, nebola som tu par dni a uz ste toho tolko popisali... ja vobec nic nestiham, neviem ako to vsetky tak stihate, ze mate cas este aj na MK.
Ja mam teraz chvilku a hladam na internete nejake biele oblecenie, lebo na konci oktobra mame krst a neviem co mam malemu obliect, lebo bude uz dost chladno a neviem ci ho mam dat do overalu a tak byt s nim aj vnutri v kostole alebo nie? Prosim poradte, z domu mi kazdy hovori inak a ja neviem ....

carrie84
21. okt 2010

@robika - nerob si s tym tazku hlavu. Overal bude uplne v poho. Hlavne, ze Filipko bude v teplucku 😉

robika
21. okt 2010

@tinaki1275 to je hrozne, viem ze sa urcite trapis, bolo by dobre, ked by ju mohli poriadne vysetrit... ja som dnes rano o 4-tej zazila tiez taky zachvat placu, najskor maly papal a potom sme sa hrali (akoze vyspaty) a odrazu zacal tak plakat, ze sa nedal utisit ani v naruci, ale nastastie to netrvalo dlho, potom mi od unavy zaspal, ale z coho to bolo neviem, normalne neprestaval plakat... taka bezmocnost je hrozna...

maxara
21. okt 2010

@tinaki1275 ☹ fakt netusim, co by to mohlo byt.. chudatko aj ty aj mala..

@oacka no tak ako spravna sestra sa pridaj 😀

@robika ja si tiez myslim, ze hlavne aby bol Filipko v teplucku.. hlavne ked v kostoloch byva kosa obrovska..

robika
21. okt 2010

@carrie84 a @maxara dakujem baby, ja si tiez myslim ze nevadi, ked bude mat natiahnuty overal, ale hlavne svokra mi tu dokolecka hovori, ze to nie je slavnostne a podobne, tiez si myslim ze bude zima a ked ho tam budeme drzat, urcite ako ho poznam sa bude mrvit, tak by ten overal bol idealny...

carrie84
21. okt 2010

@robika - overal je fakt v poho. Sak ked chces (aby svokra nepindala 😀 ), kup nejaky biely a hotovo. Prip. mu na ten overal poloz krstnu kosielku 😉

@oacka - by som fararovi kusla pri najblizsom prijmani do ruky za to country ... keby aspon rock .... ale country - bleee 😝 😝 😝 😝 😝

tinaki1275
21. okt 2010

@robika no ja som myslela na koliku ale ta sa predtym prejavovala inac...cakam este hodinku kym dr.otvori ordinaciu a zavolam jej.. 😒

tinaki1275
21. okt 2010

@oacka pridaj sa k nim ..a skus im jemne nacrtnut ze by mohli zmenit repertoar..🙂

ericica
21. okt 2010

ahojte konecne mam trochu veget tak vas idem kuken 😉

monline
21. okt 2010

@tinaki1275 veru neváhaj a volaj lekárke a dohodni si vyšetrenia..však toto musí byť na nervy pre teba a trápenie pre malinkú...chúďatko babuľkaté

ericica
21. okt 2010

@alllexa misko je zlaty a aky krasny usmev nahodil 🙂
@merikac a aky je to pocit si po 15 rokoch zaspominat???Denisovi zelame vsetko najlepsie 😉

@tinaki1275 a od toho placu bola uz malinka v pohode alebo sa jej to este vratilo???

ericica
21. okt 2010

@monline aby som nezabudla malinky je v tej ciapocke uuzasny a tie krasne modre oci no mne padla sanka 😕 😕 😕 🙂

monline
21. okt 2010

@maxara ďakujem 🙂 a malý sa ževraj čím ďalej, tým viac podobá na tatina, najmä vrchnou časťou hlavy- od nošteka vyššie..ale ja to tak nevidím, no kde by bol ten môj muž taký krásny ako syn? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre