Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
26. okt 2010

@kafoditka tak teraz som sa dobre zasmiala, dobraaaa suseda 🙂 🙂 🙂 asi by som spravila to iste co ty, drbla jej s dverami. 🙂
@mirka285 vies ze som vecer aj ja kukala golface, a okrem mclaren sa mi zapacil hauck, ci ako sa to pise.....

lulu1983
26. okt 2010

@noemarta : mne sa tie hauck tiez pacia, napriklad aj sportak od nich: hauck malibu to bol tusim... ale ako znacku to moc nepoznam

noemarta
26. okt 2010

@lulu1983 no presne ten som myslela, ale tiez inac tu znacku nepoznam, len sa mi na obrazku zapacil ten golfac. 🙂

maxara
26. okt 2010

Dobre ranko,
zijeme... 😅 ale nic nestihame..

@noemarta dnes mas toho kadernika v PK? ak ti vyjde cas, brnkni mi a zastavte sa u nas 🙂

noemarta
26. okt 2010

mne sa paci aj Quinny, ale ten nie je na nasu uzasnu cestu, ma to male koleckaaa 😉

noemarta
26. okt 2010

@maxara o.k. Peti, uvidim aka bude mala.

noemarta
26. okt 2010
maxara
26. okt 2010

ozaj, este dodam..
vcera sme boli na poradni, celu ju pozrela, aj kvoli tym zachvatom placu, kukla na moje poziadanie aj uska a cela je v poriadku, tak kukla este dasienka a ma podozrenie, ze zrejme nam idu zubky 😲 vraj ked sa tlacia, tak nemusia byt dasienka ani zacervenane ani zdurene ani nijak inak vykazovat znamky tlacenia sa zubkov.. skratka mozu byt este vnutri a narazit na nejaky nervik a uz je ohen na streche, co sa samozrejme ani necudujem ☹

a nase miery na 3 mesiace a tyzden su 67 cm a 7820g 😀

a este prosim BABY KNIHOMOLKY
potrebovala by som nejaku fakt dobru detektivku a hlavne nejaku viacmenej NOVNKU

meruska
26. okt 2010

dobre ranko
@oacka aj ja sa chystam do lidlu, ale az poobede, hadam sa mi tam este nieco ostane 🙂

lulu1983
26. okt 2010

@noemarta : mne sa lubi v zelenej, ale aj v orandzovej.. podla popisu vyzera dobre, aj cenu ma fajn.. az sa mi to zda trochu podozrive .quinny ma ozaj malinke kolecka, to je len pre dobre chodniky.

maxara
26. okt 2010

aha a este ma napadlo, ze ockovat budeme az o cca dva tri tyzdne, lebo mame este vnutri v bibinku po TBC trochu hnisu.. zvonku to uz ma suche ale pri potlaceni tam citit este akoze tvrde, tak nam to odlozilli..

kafoditka
26. okt 2010

@maxara Jeeej Peti, ake ukazkove miery mate 😉 Mas doma bambulku 😀

noemarta
26. okt 2010

ja vam Neline miery podam zajtra 🙂 ale urcite netromfneme Ninu 😀 😀 😀
@lulu1983 presne aj na ten oranzovy som kukala, aj teraz mame jane oranzovo hnedy, ja som zatazena na oranzovu.

kafoditka
26. okt 2010
lulu1983
26. okt 2010

@noemarta : ten je velmi vkusny, paci sa mi, vyborna cena 🙂
@maxara: ufff... s novom detektivkou moc nepomozem, ja som vysadena na Agathu Christie, ale co napriklad Dan Brown a Strateny symbol? To je tusim cca polrocna kniha

alllexa
26. okt 2010

@maxara - mne mm akurat minuly tyzden kupil Detektivne pribehy otca Browna od Chesterrtona, ale to je stara klasika, i ked je to nove vydanie.

lulu1983
26. okt 2010

@kafoditka ten je tiez paradny, mne sa paci v tej zelenej 🙂 trochu podobny je aj ten hauck, co sa mi paci tiez: http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2619...

lulu1983
26. okt 2010

@alllexa : ako sa ti to paci? ja som od christie precitala uz asi vsetko, tak zhanam nieco nove

mirka285
26. okt 2010
kafoditka
26. okt 2010

@mirka285 tie su paradne, mne sa pacia tie v hnedom, len nemaju madlo?

noemarta
26. okt 2010

@mirka285 je pekny, len mne nevyhovuju tie koliecka, moc male na nasu supis cestu. 😒

lulu1983
26. okt 2010

@mirka285 tiez velmi pekny, aj dost farieb na vyber, ale financne, zial uz nad moje moznosti, myslis, ze sa da dat aj celkom dolahu? myslim, ze kociky bebe confort sa vacsinou daju. Znovu sa divam... tie farby su nadherne

karinnka
26. okt 2010

Ahojte,u nas je tak hnusneeeee 😖 @maxara mate krasne miery,to mas posilovnu zadarmo my sme mali pred tyzdnom 5600gr 🤐 a obcas mam v noci dost, dvihat ju 🙂 Do Lidla sa nechystam,pretoze mi tam robi synovec,tak mu musim zavolat,nech mi vezme 2 balenia pancusiek 😵
Inak nad nami byvaju podnajme take asocialne typy a maju 3rocneho krasavca a ten od rana od siedmej takmer non stop pobehuje po plavajucej... 😠 Obcas mam chut vrazdit 😀

mirka285
26. okt 2010

nemaju madlo ale ani maclareny nemaju madlo....to mne nevadi,ja chcem hlavne aby boli lahke,lebo ja chcem kupit golfky uz viac menej nato ze ich budem tlacit prazdne a mala si sadne ked sa unavi..... 😀 tak si to pedstavujem,ale mozno to tak vobec nebude...uvidim aj podla toho ako mi bude vyhovovat Teutonka ako sportiak....

karinnka
26. okt 2010

Mne sa paci tento kociarik
http://www.babydirekt.eu/sk/kocik-fusion-hrazda...
ale zase ja mam dobry sportak,tak by mi neskor bodol len nejaky sikovny skladny,len vsetky maju nejake male neprakticke kolesa,ale tento sa mi este pozdava v ciernom
http://www.matko.sk/index.php?mod=catalog&detai...

kafoditka
26. okt 2010

@mirka285 vidis, ja som blba, som si to vobec neuvedomila u meclerenu 😅 😀

alllexa
26. okt 2010

@lulu1983 - este som nestihala citat, ale vraj je to tak trochu na sposob S. Holmesa, tak by sami to malo pacit🙂

meruska
26. okt 2010

vy uz riesite golface? ved este skoro ziadna z nas nepouzivame ani sportaky od nasich kocikov... 😀

lulu1983
26. okt 2010

@alllexa jooj, holmesa ja mozem ;) vsak co nevidiet mam meniny ;)

mirka285
26. okt 2010

@meruska my lem obkukavame ktore su pekne aby sme mali prehlad 🙂 baby ja som uz tristokrat dnes otvorila chladnicku a mrazak a aj tak neviem co mam uvarit ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre