Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
12. sep 2010

dievcata viem presne o com pisete ☹ ja som v BA uz 5 rokov a mam tu dost kamaratov aj zo strednej resp. BB aj spoluziakov z VS ale.... vsetci ale uplne vsetci su bezdetni, ja vlastne nepoznam ziadnu mamicku (okrem vas 😀 ), ja sa navyse tazko zoznamujem len tak, teda, ze by som na ulici oslovila nejaku maminku s kocikom nehrozi.

obcas niekto pride ale to len velmi zriedka, to vlastne len chodia ti co este nevideli malu a potom ked ju uz uvideli tak nepridu. a navyse je to tak ako pisala maxi ak som sa predtym chcela s niekym vidiet tak som musela ist ja, nehrozi aby prisiel niekto za mnou.

takze som sama so sebou a teda malou a zatial mi to este nelezie celkom na nervy praveze sa mi zda, ze sa zacinam viac zzivat s malou a ze sme si take blizsie ale predsalen by som sa raz za cas rada s niekym normalne porozpravala a slubujem, ze nebudem hovorit o plieekach a kojeni 😀 ja ani nemam nejako potrebu o tom kecat proste by som sa chcela porozpravat o beznych veciach, o zivote, co bolo vcera v spravach a pod.

mirka285
12. sep 2010

jaaj koceny ja som normalne vycerpana...a co som tu jedina co netrpi nedostatkom kamaratov...my sme s malou take ze nemame problem zobereme sa spolu hocikam...kamosly aj ku mne dojdu,ale neni to ono v byte,keby bol domcek tak by to bolo ovela lepsie 😉
@kafoditka torticka sa aj mne pacila vsak preto som si ju vybrala a este bola aj dobra...Linda bola uplne bohovska v tych satkach len zrovna fotil svagor tak nemam taku dobru foto...mne chyba jedine niekam vypadnut do mesta,ako som uz vcera spominala,vsak uz to bude rok co som nikde nebola ze ruka hore,a to je co povedat 😀

cigaretka5
12. sep 2010

DIevcata ja vas uplne chaoem a mam torchu odlisne pocity. Mam pocit ze nie som dobra matka lebo na malu nemyslim 24 hodin v kuse, okrem nej riesim robotu konicky manzela dom................ Cakala som ze ked sa narodi budem 24 hodin riesit len ju a tak sa nedeje. Uzivam si kazdfy jeden moment s nou , ked je hore ked spinka to ano,.ale cas a vsetkych okolo si planujem tak aby som si mohla ist zacvicit, do prace ................. Ked sa nad tym zamyslim je mi zo seba zle, ale viem ze keby som nesla aspon ob den na dve tri hodky do kancelarie a dva krat za tyzden cvicit tak mi je zo seba zle, som neuroticka a uricte to prenesiem na malicku. Milujem ju celym svojim ja, len akosi popri nej myslim aj na seba? povedzte som zla matka? Mam pocit ze vsetky tu zijete iba detmi a klobuk dolu pred vami, ale mne to nejako nejde

mojalili
12. sep 2010

@denisse AHoj Deni, veru aj Danko mal zapal usiek, nosohltanu a dasienok. Do nosika je dobre kupit LYBENAR, jke to urcene na precistenie nosika uz od narodenia babatka,neublizi a je dobre to podavat ked ma dieta nadchu pred kojenim...
Od teploty sa dava nieco nad 38 stupnov, ja som ale davala PAralen cipky od bolesti, aj ked mal len 37,1.
@ericica - pytala si sa, ci MI danko papa, ked je chory, - ANO, velmi papa a castejsie, mozno preto nam to prechadza rychlejsie..

Kočky, polepšilo sa nam, už je to nas krasny Danielko. 😵 😵 😵 Dnes urcite viem, ze to boli uška a s tym sa vsetko spajalo. NAdcha mu ustupila, ale este zajtra zbehnem k usnej, nech sa na neho este pozrie

@mirka - pekné fotecky, ty si iná kočka na tej fotke

bambola
12. sep 2010

@mirka285 je sranda, ze ja som nikdy moc na diskoteky nebola ale minuly tyzden som sla sama v aute a v radiu sla tak tanecna hudba tak som to riadne vypeckovala a straaaasne som zatuzila ist na diskoteku 🙂 ja som naposledy snad bola pred dvoma rokmi

bambola
12. sep 2010

baby ked spapam stiplave taku bude stiplave mliecko? 😒

merikac
12. sep 2010

ahojte dievčatá,,konečne po dlhom čase krááásny deň,,,,,oslávili sme dnes maminkine meniny, ocinove narodeniny a s polovice si niekto spomenul, ze vlastne aj Emma ma sviatok,,tak sa pripijalo aj na jej zdravie 😀 - mna by to ani nenapadlo,,
a po tolkych oslavach , som vysla s kamoskou a s malou na prechadzku,,,zastavili sme sa naterase na male pivo,,,a taaaak som ho s chuti vypila,,az som sa zneho ozrala,,,,,,,,,,,,ja som mala takeho tocaka po 1 malom pive,,ako keby som vypila flasu vina 😀 no hold skoro rok absencia od alkoholu urobila svoje 😀

merikac
12. sep 2010

@tinaki1275 to akoze ked budete mat krstiny, tak aj vy budete mat 450 ludi??????????????? wou,,tak to je sila,,,ale to krstenie, je ozaj brutal...to si neviem predstavit kolko ludi sa vola na svadbu 😀 A s tou svokrou, to nemas ziadnu vyhru,,,najhorsie to je, ze ked si ju nechces postvat uplne,tak si musis neraz zahryznut do jazyka 😖

merikac
12. sep 2010

@monline tak to si trefne okomentovala tie dary,,,ja nechapem,,ked niekto pride na navstevu , vie kedy sa mi narodilo dieta a donesie jej saty na 6 mesiacov,,ktore sa daju nosit len v lete 😠 ,,,tak co si nevedia vyratat, ze tolko bude mat v zime??....a potom sa musim tvarit, ze jeeeej, aka som rada 🤐 ,,,ved radsej nech nenosia nic, nez sa mam citit dlznickou niecoho, co nevynosi .............

merikac
12. sep 2010

@kafoditka @maxara - kafko,,tu spolocnost 24hodin denne ti nezavidim,,ale ved je to len na cas,,,,a tie navstevy bez ohlasenia a zrazu za chrbtom si uzivam pravidelne ,my byvame v rod. baraku s mojimi rodicmi- oni maju prizemie, my poschodie,,byva sa fasa, na to sa netazujem,,ale nasi maju rodinu a znamych naucenych zasadne nezvonit a zjavit sa zrazu za chrbtom, trebars aj na zachode,,,a ked nasi nie su doma, tak sa stane, ze sa mi zrazu v spalni zjavi maminina svagrina a zhana mamu,,ako ja nervy,,sa pytam, ze ci nemame zvoncek,lebo jasne po byte v lete beham len v nohavickach,,,a ona sa este aj urazi, ze som drza- povie mame,,,,ved to by som jej dopriala,keby bola na v kuchyni, ci len v obyvacke a zrazu by sa jej tam niekto bez upozornenia objavil akoby sa zatvarila,,ale to sa jej stat nemoze lebo byvaju na cinziaku a maju zvonku gulu,,,,,,,,,,,,,,,, 😠

merikac
12. sep 2010

@mirka285 .........torta nadherna a ta foto,,,uf kukaaam, ze mirka ma akuuuuuuuuuuuuuuuu ofinu............a to zevraj segra,,,tak ta podoba na foto, ktore je z dialky je fakt sila,,,,,,,,,,,

merikac
12. sep 2010

@denisse ver tomu, ze navsteva pri ktorej sa musis kontrolovat a milo sa usmievat a pri tom v duchu odratavat cas,,nie je az taka prijemna,,to len aby ti az tak mooc smutno nebolo 😵 ....ja som mala v zivote 2 tak ze super kamosky,,jedna skoncila v amerike a druha v irsku,,,,zatial ich miesto este nikto nenahradil,,aj ked priatelov mam dost,,ale obcas a hlavne teraz ked, nechodim do prace sa citim presne tak isto ako ty,,,,,pretoze niet nad uprimne priatelstvo, ktore sa len tak lahko nevytvara,,,,,

zrzulka
12. sep 2010

@bambola neboj ako ti mala vyrastie tolko mamin postretavas... ja zase s maminami nemam problem sa pozoznamovat... poznam ich dost len s casom je akosik problem a to sa muz hneva na mna ze proste aj ked by som mohla ist za niekym radsej sedim doma. Ale tak 1. nemam auto a tie vsetky maminy su "mobilne" je mi blbe aby sa kvoli mne prisposobovali a chodili oni za mnou neustale....
2. ked mi maly furt vonku place a druhe dieta je v neustalom pohybe nemam chut niekam ist....
Verim ze ked deti trosku vyrastu ze to bude lepsie ale teraz je to fakt o drzku... inak aj ja som bola volakedy taka ze som tazsie nadvezovala kontakty ale odkedy ju mame tak som spoznala vela ludi... len co z toho ked su to vsetko len znami. priatelia sa v mojom veku tazko hladaju a ja nestojim o kvantitu ale kvalitu a v tom je moj "velky problem" chcela by som len par kamosiek okolo seba ale take aby sme si sadli a to kvoli mojej blbej povahe je velmi tazke.... ja mam dusu umelca a ti su furt nepochopeni. mam spraznene duse co ma aj chapu. resp. chapali ale oni maju celkom ine zivoty kedze nemaju deti ☹ bludny kruh. keby bola aspon segra na Sr tak by som ani nikoho nepotrebovala. ona je moja naj kamoska. clovek na ktoreho sa mozem vzdy spolahnut....
a este jeden "problem" ze ked niektore maminy zistia co je malej tak akoby od nas zacali bocit... akoby kazdy chcel pre svoje dieta len "dokonalych" priatelov. nerozumiem tomu ako ju mozu tak brat. jasne ze nevedia ako sa maju spravat ale myslim si ze ked sa my ako rodicia ku nej spravame celkom normalne tak by aj oni mohli... ved ona je inak velmi sikovna, vnimava... ja toto nechapem ze preco im to tak vadi.... 😒 veruze uz sme sa s tym parkrat stretli 😖 😢

zrzulka
12. sep 2010

@mirka285 uzasna je Linda... krasne si ju vyobliekala... a torticka tiez nadherna... 😉

zrzulka
12. sep 2010

@bambola stiplave nema vplyv na mliecko.... ja jem stiplave bezne lebo ja oblubujem pikantne veci a nepostrehla som zeby to malemu vadilo....

zrzulka
12. sep 2010

baby o tych kolesach okolo pasa ani nepiste... ani vy sa este nevpracete do povodnych nohavic??? ja uz som zufala lebo neviem co robit ci si pokupit nove obleko ci este cakat ze sa to nejako "spravi"

zrzulka
12. sep 2010

@denisse u nas tiez je to tak ze miska je vacsinu casu s tatom a ja s malym. ale verim ze ked trosku podrastie ze sa vratime do starych kolaji...

bambola
12. sep 2010

@zrzulka zrzi ja sice neviem co malej je ale ak je v podstate normalna, sikovna a hrava tak by som im to ani nevravela alebo az niekomu kto ti bude stat za to.
ja som sice tiez bez auta ale mne nevadi zobrat malu do manducy a ist v podstate kdekolvek lebo ona tam spi ako stolverk aj sest hodin 🙂 ale tiez sa mi malokedy chce 🙂 zatial som na tom tak, ze si vystacime my dve a niekedy ma to sice chyti, najma ked ma mm nocnu ale inac si traja vystacime 🙂 akurat ma treba obcas vyvencit aj mimo dubravky 😀

bambola
12. sep 2010

@zrzulka nema vplyv? :-O a ja som praveze citala , ze stiplave by sa nemalo. ja tiez milujem pikantne ale kvoli tomuto som sa vyhybala ostrokyslym polievkam a vselijakym omackam

mirka285
12. sep 2010

@mojalili
@merikac babule to asi tak dobre vyzeram,ze to je na tej fotke moja segra o styri roky mladsia odomna 😀 chcem sa Vas spytat tie co ste uz krstili a podostavali peniaze ako to riesite?zalozili ste detickam niaky ucet alebo knizku?
@bambola ja tiez nie som niaky disco typ,ja som chodila vela za mladi,a potom uz ani nie,ja raz za cas ale tyzden sa o tom este rozpravalo 😝 a inak ma boli cely clovek,aj hrdlo a sestra mi hovorila ze to ma vela ludi teraz,vraj niaky virus,tak som si dala paralen a teply caj,a snad mi to prejde lebo tento tyzden mam toho vela...

zrzulka
12. sep 2010

@bambola zial ono to povedat musim kedze je to viditelne... neda sa zamlcat jej stav... ale neva pre mna taki ludia co ju "neberu" s takymi stracat cas nebudem 😀 len ma to tak nejako prekvapuje ze aj taki sa najdu.... co uz.. teraz pojde do skolky verim ze si tam najde kamaratov lebo napriek vsetkemu je velmi spolocenska 😉 nema problem zoznamit sa s niekym ... dufam ze jej to zostane 😉
maly v manduce nechce byt... ale s malou som tiez chodila busom v pohode... vsak ked trosku podrastie verim ze sa opat bude dat "labzovat"

merikac
12. sep 2010

@mirka285 ja som jej to dala na stavebne

zrzulka
12. sep 2010

@bambola ja ti napisem tak ze ja jem vsetko.... a maly je uplne v pohode... akurat sa vyhybam strukovinam a kapuste ale uz pomaly aj to zacnem postupne pridavat do jedalnicka 😉

merikac
12. sep 2010

@mirka285 pravdupovediac, rozmyslala som aj ja o nejakom poisteni,,ale neviem- este som sa nerozhodla,,aj ked viem, ze to nesuvisi s tymi peniazmi,,ale ty si spominala, ze nejake asi das,,aj si dala?

zrzulka
12. sep 2010

@mirka285 mirka my sme krst este nemali ale malej co davali prasule tak sme jej poplatili kurzy z toho, pokupili veci... ma aj ucet... babicky sa tak rozhodli jej sporit... akurat ze na maleho akosik pozabudli.... 😒 zda sa mi to take cudne ale zase nic nehovorim lebo ved to nie je ich povinnost ... najradsej by som to stopla aj malej...

zrzulka
12. sep 2010

toto je to o com som minule pisala ked som sa stazovala ze mam pocit ze niektore z vnucat je uprednostnovane ☹ 😒 😠 my sa snazime byt k obom "spravodlivi" ach jo to je tak nejako tazko... a ani nic povedat nemozem...

mirka285
12. sep 2010

@merikac hej ja som jej dala v Allianzi tu farbicku,davam jej tam 20 eur mesacne,a to este existuje ze stavebne sporenie?

kafoditka
12. sep 2010

@mirka285 miri ja mu z toho idem zaplatit kurz plavania, kupili sme mu komodu, nejake oblecko a este nam cosi ostalo.. My sme ich minuli takto. Nechcela som mu zakladat dalsiu knizku, ved mu platim zivotnu poistku, ktoru ma aj so setrenim..

mirka285
12. sep 2010

@zrzulka to tak je vzdy ze to chore dieta ma kazdy tendenciu uprednostnovat,s tym nic nespravis...

zrzulka
12. sep 2010

@mirka285 uz jej ten soplik aj kasel presiel uz nie je chora ale uprednostnuju ju stale... sakra.... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre