Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
25. okt 2010

@katty17 ja mam cipky Viburkol,poradila mi ich sestra a mam doma aj Panadol sirup preventivne...inak idem aj ja zavolat dokyne ze kedy nas zaockuje..

bambola
25. okt 2010

@katty17 katy ja som kupila paralenove cipky a hned po ockovani sa jej chystam jeden dat, ak ju teda zaockuju

mirka285
25. okt 2010

@oacka neuveris ale nam vypinaju v noci aj teplu vodu...ked dojdes v noci z niekej zurky alebo ked sexujes,nemozes sa ani osprchovat 😕

kafoditka
25. okt 2010

Ahojte 🙂 Moje zlaticko pekne spinkalo, tak sa tesim 😵

@katty17 ja som dala malemu cipok paralen, ked mal 38,5 teplotku.. ale mala som aj nachystane sirup nurofen, keby nieco, ale nepouzila som ho..
@mojalili bozinku, to ma mrzi aki ste vsetci chorlavi.. moj Filip ma sople uz tyzden a som z toho na nervy a chudak Danielko uz 3 tyzdne ☹ prajem vam skore uzdravenie 😉

bambola
25. okt 2010

@mirka285 miri to je asi skor o tom, ze ta tepla uz nie je , nie? lebo ked sme byvali u svokry v petrzalke tak tam uz od 11 v noci tepla jednoducho nebola

kafoditka
25. okt 2010

@oacka tak tak...kurenie nevypinaju ale za to teplu vodu ano, ako pise Mirka.. Naposledy sa osprchujes teplou vodou pred polnocou a potom az rano okolo 5:00 😠 😠 😠

oacka
25. okt 2010

@mirka285 to čo jje????????? a to sa ešte nikto nesťažoval????? no to by ma teda porazilo! mm by sa už isto išiel sťažovať.

kafoditka
25. okt 2010

@bambola ja byvam v petrzke a presne je to tak.. po 23:00 mame smolu..

mirka285
25. okt 2010

@kafoditka presne oko pies,najvacsie nervy som mala ked som bola vonku ani osprchovat som sa nemohla a cela smradlava som isla spat 😠

bambola
25. okt 2010

@oacka tm je asi taky akcny ako mm 😀

kafoditka
25. okt 2010

@mirka285 ja som sa preto vzdy sprchovala v praci a doma som si len lahla do perin 🙂

mirka285
25. okt 2010

@kafoditka ja som koncila rano o siedmej,takze to nam uz voda tiekla 😉 baby tak mam prist v stredu na ockovanie...

cigaretka5
25. okt 2010

@mojalili No hja som tiež kukala aká zima je u našich v se v byte tak som si z kancllu vzala elek ohrievac a malej prikurovala. Inak spaci vak je pekný a pekne som videla aj na starej pošte v tom detskom shope......

cigaretka5
25. okt 2010

@mirka285 Nevies aké ju ceny aptamilu - nutrilonu v bipe ? Vraj sa oplatí tamkupovat a ja by som sa aj vytrepala .......

kafoditka
25. okt 2010

Baby chcem sa vas opytat - davate detom probiotika?? vcera som stretla kamosku, ma 6 mesacneho syna a jej pediatricka povinne nakazala BIOGAYU ze aby sa vytvorila crevna mikroflora.. 😕 No tak ma to prekvapilo, lebo moja doktorka mi nic take nespominala..

mirka285
25. okt 2010

@cigaretka5 fuu veru neivem,le hod to do rakuskeho googla tam to najdes...

mirka285
25. okt 2010

@kafoditka ja nedavam,ale ja nedavam nic,lenze my sme nikdy nemali ziadne problemy takze ani nemienim davam...

katty17
25. okt 2010

@mirka285 - sandra zacala vcera kakat take zelensie a navyse je tam hlien uz. neviete baby co to moze byt? moze jej uz nesediet nutrilon? dnes idem k pedine tak som zvedava co mi povie.

kafoditka
25. okt 2010

@mirka285 sak ani my nemame problem len nechapem tie nazory pediatrov.. 😒 jeden povie tak a druhy tak.. Nam nikdy ziadne Biogaye nedavali a sme tu aj s crevnou mikroflorou..

kafoditka
25. okt 2010

@katty17 ja som citala, ze dieta moze kakat nazeleno aj preto, ze UM obsahuju zelezo.. ked pekne papa a nekruti sa, neplace, nemas dovod menit mlieko.. 😉

mirka285
25. okt 2010

@katty17 hlieny aj ja obcas spozorujem v stolici,vraj to je normalne,ale spytaj sa dokyny co povie....
@kafoditka ale ved vies ze kazdy doktor povie nieco ine,ja sa obcas riadim podla seba...moja doktorka mi nic take nehovorila,je s Lindou spokojna,ona povie ,ze mam dalsie sikovne bezproblemove dieta,a ja si to myslim tiez 😉 abcas baby moc vymyslaju a kombinuju az narobia viac problemov ako osohu 😒

kafoditka
25. okt 2010

@mirka285 tiez si myslim.. nechapem, preco by som mu mala davat do tela dalsie zbytocne lieky co ho len zatazuju.. ja sa priznam, ze aj ten vigantol flakam 😝 preto chcem povedat doktorke za ten vit.D, co sa dava davka na tri mesiace a mam pokoj.. 😉

mirka285
25. okt 2010

@kafoditka ja davam Vigantol tiez len ked si spomeniem..no idem ja trochu upratovat,ete dobre ze nemusim varit a o pol druhej dojde kamoska,bude s malou kym budem u kadernika,dufam ze nezacne liat lebo chcem aby malu vyvetrala trochu vonku..

kafoditka
25. okt 2010

@mirka285 miri a ritula neboli? je to lepsie?

lulu1983
25. okt 2010

vcera ste riesili autosedacky, my sme z nasej uz vybrali novorodenecku vlozku a dali tam len taku ako keby opierku na hlavku, aby nelietala, tuto

http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2687...

ono sa to sklada z dvoch casti - ale pouzivame len tu vacsiu, ta vnutorna je pre mensie babatka.

lutsine
25. okt 2010

@ericica no zatial tam bol len vcera,na dve hodinky,ale pacilo sa mu,neplakal,tak ako zvykol vo vanicke. Dala som ho na lezato,ako to najviac islo. 🙂 aj manzel bol spokojný ked kocikoval.

lulu1983
25. okt 2010

@kafoditka Bio gaiu davame od ukonceneho 6 tt, to bolo jedine, co zabralo na koliku - nie su to lieky ako infacol, su to len probiotika, ale pokial je brusko okk, je zbytocne davat, ako pise @mirka285

denisse
25. okt 2010

ahojte
@kafoditka
ja probiotika davam ... ale nemyslim si, ze je to povinne 🙂
ale tak nejak verim tomu, ze pomozu proti alergiam ... ja som alergik a atopik, tak dufam, ze ak sa to prenieslo na moje deti, tak tie probiotika ich aspon trosku ochrania ... nele som davala asi do roka, aj barunke davam ... a nele teraz tiez, ked je chora a teraz v jeseni ... urcite im neublizia a mozno pomozu ... to nepovazujem za zbytocne lieky ... inak som tiez proti tomu pchat do deti milion roznych preparatov ...

oacka
25. okt 2010

@kafoditka nemyslím si,že probiotiká zaťažujú, ale neviem,či ich treba dávať,aj ke´d je bábo silné a nemá problémy s bruškom...Kika má helicobactera a furt nejaké problémy,tak ja jej dávam - už sme mali bio gaiu,aj lactobacilky, a teraz dofilus infants, drahé je to jak sviňa, netuším,či to pomáha,ale radšej dávam.

aalexis007
25. okt 2010

Ahojte, prosim poradte mi. Maly papka kazde 2 hodinky a niekedy aj po hodinke. A to celych 24 hodin- cize aj v noci. Neviem ci ma dost mliecka a nemala by som ho prikrmovat? ☹ Do 3.mesiacov mal aspon v noci 3 - 4 hodinovu prestavku - to papkal okolo 20:00 a potom az okolo 00:00 alebo 1:00, a od 3.mesiacov uz papkame stale kazde 2 hodinky a aj menej. Neviem co mam robit. Ci mu mam zacat davat nejake UM alebo nie?????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre