Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
15. mar 2011

no idem ja do toho Rakuska,Linda si zdriemla pol hodku a tvari sa vyspata...

denisse
15. mar 2011

@mirka285
joooj, jak ti fajne, tiez by som niekam vypadla. ides sama s lindou?

zrzulka
15. mar 2011

@mirka285 presne tak kazda chceme to co nemame... sa aj hovori ze kym "tucny" schudne tak chudy umrie. neviem kto to vymyslel ale tak som to pocula hovorit.... no co narobime.... musime sa uspokojit s tym co mame. ja som sa strasne tesila ked mi kazdy hovoril ze po porode priberiem. uz som absolvovala dva... a nist... Vraj po tretom... No ale budem riskovat???? 😀 😀 😀

zrzulka
15. mar 2011

@vierkaha moj muz pred tyzdnom prerabal elinu v byte takze sucitim... som sa tu ponevierela jak nejaky kocovnik po pezinku lebo sak v byte s 2 detmi by vela toho nespravil.... Bolo to o drzku hlavne to ze som nemala kam ist a doma byt nemohla ale hlavne ze to mame z krku...by sa aj malovat zislo ale kaslem na to... sak steny ciste tak co budem ... Sme malovali pred 4 rokmi ale mame umyvatelne tak snad este aspon 4 vydrzia 😉

zrzulka
15. mar 2011

...baby mam chut na take tie ovocne kosicky co su pokryte zelatinou zvrchu. Neviete ako sa to robi? umrem ked si nejaky nedam.... a do cukrosky so soplavymi detmi nejdem

tatianka.g
15. mar 2011

my sa chystame prerabat obyvacku, hladam nejake inspiracie na nete a aj nejake e-shopy ale nejako ma nic neoslovilo:(
a tiez neviem ako mam riesit okno v kuchyni, chcela som rimsku roletu ale ta by ma na jedno okno vysla cez 100€ 😠

zrzulka
15. mar 2011

@tatianka.g to na tu roletu potrebujes aj nove okno? ci to len ta roleta tolko stoji????

tatianka.g
15. mar 2011

len roleta:(

luludi
15. mar 2011

ahojte,

ja som taka nijaka.. nic sa mi nechce ☹

vierkaha
15. mar 2011

Baby veď aj ja budem rada keď to bude hotové, ale ja by som všetko chcela mať hneď a bez bordelu 😒

@zrzulka to poznám,ja som bola posledné tri dni s malý vonku aj 4 hoďky, len s prestávkami čo som prišla na WC a malého nakŕmiť takže teraz mám svalovicu jak sviňa 😝, zajtra idem k svokre

maxara
15. mar 2011

@zrzulka sila som rucne, nemam stroj.. inak mam uz 61 :D

@vierkaha ja mam v kuchyni a na chodbe (kde boli psi) umyvatelnu farbu.. prave kvoli takymto zalezitostiam.. a kuchyni umyvatelna nezaskodi veru..

maxara
15. mar 2011

@zrzulka ja ti posielam teraz luftom asi tridsatpat kil 😀 dufam, ze sa mi nevratia spat ako nedorucene.. 😀

miki060707
15. mar 2011

ahojte, vonku je pekne, ale musime byť doma, malý ma 39.5, včera som musela až zábali dávať, čo liekmi nie a nie klesnuť, ale už klesla, ale môžem čakať navečer, že zas stupne, k tomu máme uško zapálené a mooc soplikov , aj hrdielko červené, zajtra budu výsledky z výterov...

kafoditka
15. mar 2011

Babulky ahojte 🙂 my sme dnes hore od 5:30, cize som rano hodila sprchu, kym bol este mm doma, navarila malemu aj sebe a teraz sme sa vratili z vonku, maly mi spal 2hodiny 🙂 stihla som nakupit v Lidli a este som stretla kamosku, tak sme pokecali... uplne svetove pocasie je, paci sa mi to 😵 fusak som uz vypraty odlozila, fungujeme s dekou a nanoznikom

@tatianka.g @mirka285 ja sa priznam, ze posledne 2 tyzdne flakam cvicenie, ako neprestala som, ale necvicim uz 5x do tyzdna, teraz som vymenila 8 minutovky za Cindy Crawford, lebo ma to uz nebavilo 😉 mam presne vahu ako pred tehu, ale minimalne este 3kg musia ist dole aby som bola spokojna... len mam teraz taky problem, ze ma strasne boli lava pata, nemozem na nu dostupit, bojim sa, aby som tam nemala ostrohu, ako ma mm 😒 normalne dostupujem len na spicku, cela noha ma boli a citim to az v lytku ☹

kafoditka
15. mar 2011

@maxara mas moj hlas 😵

bambola
15. mar 2011

@mirka285 miri ja viem, ja proste neznasam ked mi trcia rebra ale tiez nemam co s tym narobit 😔 , vsak ako sa pribera na rebrach 😀

maxara
15. mar 2011

@kafoditka 😀 vdaka.. inak ta nozka ta moze boliet aj z chrbtice.. mna tak bolel palec.. ale ked cvicis, nemalo by to byt z toho, neviem...

Baby ja som prave tak vytrieskala toho mojho debilneho bastarda.. toho netehotneho.. 😖 tak uspala som Ninku pekne vonku, ani to dlho netrvalo, lebo samozrejme bola mrte unavena, vycerpala ju pracka ( @meruska dakujem za tip 😉 ) a ten drbo sa za sekundu na to pytal von (dovtedy boli vonku). Samozrejme som ho nepustila, lebo kradnu deky Ninke, nahnala som ho do budy a ze trosku upracem.. isla som do kuchyne a co nevidim.. Baso si pekne cupi v chodbe a chcaje 😠 taka zlost do mna vosla, bol ku mne chrbtom, ze este ani nedostal a uz letel za kozuch von.. hajzel.. ani nemukol, az potom, ked som zacala kricat na neho, lebo samozrejme som ho znova shcmatla, odniesla k stanke a vrieskala som na neho, ze co to ma znamenat a tak.. a vtedy uz piskal ako debil. 😠 😠 😠

maxara
15. mar 2011

Inak baby ja uz mam celkom dost hlasov 😀 uz som spokojna, ale ako vidite, potvrdilo sa, ze cim viac ludi oslovis nech zahlasuju, tym si krajsia 😀 co mi samozrejme lichoti 😀 😀

maxara
15. mar 2011

a este som chcela, ze neviem, ci sa da zahlasovat znova z tej istej IP, teda ci to cez noc nuluju, ale tie co mate mobil internet, alebo resp taky, co pri kazdom zapnuti prideluje novu IP, tak to sa da urcite viackrat 😉 😀 😝 😔 🤐

kafoditka
15. mar 2011

@maxara Peti mozem to mat kludne aj z chrbtice, ved tie zavraty mi stale nepresli a to mam lieky.. 😒 ked pojdem za hodku znova von, tak si dam topanky - mam ich asi na 6cm opatku, tak uvidim, co to spravi..

Baby mna dnes pozval mm zajtra do Eurovei na obed a ze pojde so mnou saty pozriet 😕 😕 fuuuha ma prekvapil 😅
no som zvedava, ci ho to po 4tom obchode bude este bavit @maxara @mirka285 baby dufam, ze nevadi, ale toto som proste odmietnut nemohla 😉 aspon si spravim prehlad a vytipujem nejake obchody a ked si zajtra nevyberiem, tak potom pojdeme my tri spolu na istotu, oki? 🙂

maxara
15. mar 2011

@kafoditka jasne ze nevadi 😉 aj som ti chcela dnes napisat, ze mne to tento tyzden nejako nevychadza 😒 mozno v piatok by som mohla, kedze sa @cigaretka5 nejako neozvala, ze by prisla sa stretnut a nikto okrem Bambi tiez neprejavil zaujem.. 😔

bambola
15. mar 2011

@maxara uz nas maju vsetci plne zubyyyy 😀

tatianka.g
15. mar 2011

@maxara ja by som sa hned pridala ale ste taaaak daleko

zuzik1983
15. mar 2011

@maxara aj ja by som sa rada pridala,ale ste trosku od ruky... 😒

maxara
15. mar 2011

@tatianka.g @zuzik1983 a nepotrebujete nejaky speci nakup z BA? 😀

@bambola asiii, ale to nevaaa, my sa zabavime aj same 😀 aspon mozeme dosyta ohovarat, hned mame viac adeptiek.. tak ak chces, dobehni len ty, pripadne prehovor @luludi 😉

zrzulka
15. mar 2011

@maxara 35kg ufff viem ze si dobroprajny clovek aaaaaaaaaale zas taka stedra byt nemusis 😉 ... mne staci tych cca 10... ostatok nem prosim. ja skromny clovek som 😉

zrzulka
15. mar 2011

jake stretko? kedy?

maxara
15. mar 2011

A co napriklad taka @aalexis007 @vierkaha @zrzulka @lela1809 ? haaa?

zrzulka
15. mar 2011

@maxara no ak by to bolo pondelok, stredu ci stvrtok tak by som mohla prist aj ja do blavy ale s 2 detmi to by som si prilis nekecla s vami pretoze by som musela furt striehnut co prvorodena povystraja. sak si videla vtedy v pizzerke ked sme boli 😒

zrzulka
15. mar 2011

ozaj a na preteky lezunov sa niktora nechysta??? nedame rande julovky?ci skoro je to pre vas?ja idem pata prihlasit aj misku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre