Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

vierkaha
19. mar 2011

@maxara no veď presne také potrebujem, lebo bude za fešiho aj malý za ešte väčšieho, tak nech nie som za močkoša 😔 , lebo idem na svadbu mm bratranca a oni sú si dosť blízky a celá ich family je strašne snobská - čiže tam očakávam iné herečky
@katty17 spoločenské, ale také kde by veľkosť 44 nebola o centimeter zväčšená 38 😅

vierkaha
19. mar 2011

@jaruska8 malá je krásna

kafoditka
19. mar 2011

@vierkaha Vieri a maleho ides ako riesit? My ideme na svadbu v juni a bude teplo, tak neviem, ako maleho obleciem.. v Tescu som pozerala tie detske obleky a nohavice od nich su taka cista umelina, v tom sa mi akurat tak spoti a zapari a zase budu tam este dvaja chlapci v rovnakom veku a viem, ze budu za fesakov, tak musim aj maleho vystafirovat 😉

petrap001
19. mar 2011

@kafoditka my ideme v maji na svadbu a tiez neviem co mu dam.chudatka,im je to tak akurat jedno len tie mamy stale daco vymyslaju 😀

aalexis007
19. mar 2011

@maxara vidím, že sa realizuješ v komentovaní fotiek 😀 Pekné momentky a ešte lepšie komentáre 😀 😉

kafoditka
19. mar 2011

@petrap001 Peti nasi chlapi su zasa raz v nevyhode 😖 na dievcata maju tak nadherne saticky, bolerka, pancusky a neviem co este a chlapcovi co oblecies?? 🙄

gabika41
19. mar 2011

@maxara ....dobre a to si odkial objednavala..... 😉

gabika41
19. mar 2011

@jaruska8 ..pekne fotky,ja musim tiez nieco poriesit... 🙂

gabika41
19. mar 2011

@kafoditka ...co si nezajdes do Jablonky,alebo Targu ked budes doma.....ja som bola vlani o takomto case a bol tam slusny vyber,mne sa na malych chlapcoch strasne pacia take tie siroke kravaty...... 🙂

petrap001
19. mar 2011

@kafoditka ved to,aj minule som pozerala ake krasne veci pre dievcatka su ,od vymyslu sveta a pre chlapcov no co....ale mozno je to ja dobre,lebo by som pokupila vsetko co by som videla a pre chlapca musis hladat 😀

maxara
19. mar 2011

@vierkaha tak ked chces, tak niekedy daj vediet a mozme ist spolu to omrknut

maxara
19. mar 2011

@aalexis007 ano, uz som sa dorealizovala https://www.modrykonik.sk/fotoblog/maxara/album...
ale dnes slabota

@gabika41 tieto su z vypredaja v halens.sk

vierkaha
19. mar 2011

@kafoditka ja som našla na MMB požičovňu detský spoločenských vecí tak kuk
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=94837 dá sa to tam aj vyskúšať, tak aj zistím kvalitu

vierkaha
19. mar 2011

@maxara ok omrknem TT a potom môžme ísť

maxara
19. mar 2011

@vierkaha oki, inak v tom salone tu v pluse maju aj druzickovske pre dievcatka a zrejme aj oblecky pre chlapcov

vierkaha
19. mar 2011

@maxara aj v iných salónoch majú, ale väčšinou veľkosti od 2 rokov

maxara
19. mar 2011

@vierkaha aha, tak toto neviem, ake maju tu, ale babske maju aj malicke, lebo mi akoze na Ninu ukazovala

vierkaha
19. mar 2011

@maxara no na dievčatká majú aj maličké, aj na chlapcov buď nemajú alebo potom až väčšie veľkosti

bambola
19. mar 2011

Dobre ranko 🙂

@maxara no konecna zase tie tvoje komenty 😀 😀

tinaki1275
19. mar 2011

Dobre ranko damy ,tak som stihla akurat mrknut fotky a som sa zase zasmiala...je super teplo tak idem rychlo vychystat malu a ideme von ..ozaj co je s @mirka285 - ou? 😕

kafoditka
19. mar 2011

Baby dnes konecne po troch dnoch mozem ist s malym normalne na prechadzku, zatial sa to drzi a neprsi, tak dufam, ze to tak aj ostane.. co inak porabate vsetky?

kafoditka
19. mar 2011

A dnes vari moja svokra najlepsiu plnenu papriku na svete, tak mi mozte zavidiet 😀 😀

vierkaha
19. mar 2011

No to prší .....zase 😠 s malým bude zas na nevydržanie

katka55
19. mar 2011

@maxara jaj, paradne fotky aj komenty. som sa nasmiala 😀
a pekny den vam vsetkym prajem. my sa ideme teda Jozefovat na gulas 😉

aalexis007
19. mar 2011

Ahojte, aké číslo topánočiek idete kupovať deťom na rôčik? Lebo som našla celkom pekné sandálky, ale sú len od čísla 20 a to neviem, či mu nebudú veľké. Teraz má nožičku dlhú 10 cm a 20 sú tak na 12,5. 😉

maxara
19. mar 2011

@bambola @katka55 moc som vas pourazala? 😀 soraaac.. bambi, ale toho fakera si naozaj vystruhala sama 😀 😝

bambola
19. mar 2011

@maxara ale to nemal byt faker, to som len nieco vysvetlovala, gestikulovala a ty si cvakla moje prsty v pozicii fakera 😠 teraz si @tinaki1275 o mne mysli, ze som vulgarna 😅

luludi
19. mar 2011

@aalexis007 na prve krociky kupujem tieto, vo velkosti M, teda 12 - 18 mesiacov

http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod...

aalexis007
19. mar 2011

@luludi ja mám tieto http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod...
ale veľmi zle sa obúvajú - máme síce to S-ko menšie ale malý ich ani na nožičkách nechce 😖 Kopká s nimi, kým ich nedá dole z nožičiek 😒

luludi
19. mar 2011

@aalexis007 aj kafoditka pisala, ze z nich nie je moc nadsena. Tvoj Filipko uz chodi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre