Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

vierkaha
23. máj 2011

Dobré ráno,
tak som sa konečne skonsolidovala po sobotňajšej svatbe 😒 , ako poviem vám, že toto bola najhoršia svatba na akej som kedy bola ( a to som ich už teda pochodila) Maťko bol u kážkový na všetkých sa vyškieral a keď sme odchádzali tak dal prvýkrát sám od seba pápá- zlatinko 😵 . Akurát v noci strašne vymýšľal, lebo bol v cudzom prostredí a bol celú noc hore a keď som ja prišla o druhej tak sa tváril že je už vyspatý a do 5 mi spal len s prestávkami a 6: 10 už bol hore úplne tak som bola poriadne rozbitá
@patatina83 mne si sám sadol asi 3 týždne do zadu
@robika vás tie zúbky trápia tak ako nás, MAťko máva zakaždým keď sa mu tlačia teploty a je strašne nervózny a do pusy by si napchal hocičo

vierkaha
23. máj 2011

ešte som sa zabudla opýtať, máte nejaké skúsenosti s tým ultrazvukovým odpudzovačom komárov? Lebo sme sa neskoro zobudili, kvôli sieťkam na okná a teraz na ne musíme čakať 😝

maxara
23. máj 2011

@tinaki1275 🙂 som trosku skodoradostna ale normalne som si predstavila, ako mu vravim, ha tak ti treba 😀 ale zas aj ty toho mas dost.. takze tazko povedat, kto ma lahsie.. 😒 no uz nech mas net

@patatina83 my tu uz skoro vsetci sedime, zopar uz aj bezka samo, ostatni popri nabytku a za ruky.. ale su aj take deticky, ktore su z tych lenivsich 😉 asi vedia, ze maju relaxovat co najdlhsie

maxara
23. máj 2011

@bambola Mati, ved jasne, ze na lezenie su neprakticke, ved na doma jej davat nebudes a po chodniku ju lozit nenechas.. Nina nosi saty hlavne na navstevy a tam chodi za ruky, doma ma saty len ked cakame nejaku navstevu a chce sa mi ju obliekat do nich.. a do leta ti Matka bude urcite aspon za ruky chodit 😉

@kafoditka Domi daj si Cecko asi 2ks.. ja som sa zobudila s brutalnou bolestou ruky.. uz sa mi tostalo parkrat, ked som amla presilenu ruku. Akoze ked je v klude tak neboli nic, ale aj najmensi pohyb ma straaasne zaboli a potom dlllho trva, kym sa to zase ukludni. Ale natrela som si to veralom a zatial dobre

bambola
23. máj 2011

@maxara ved ja som to kupovala stym, ze je to neprakticke ale ked je to take zlateeee, navyse si chcem uzit kym je jej jedno co ma na sebe 😀 buduci rok tu uz bude behat ako sarkan a to jej len tak pekne nove veciciky nedam 😀 😀

maxara
23. máj 2011

@bambola no ved aj ja 😉

kafoditka
23. máj 2011

@maxara Peti supla som si sumive kalcium co som nasla a odstavila velky pomaranc s citronom 😉 a ty mas presilenu ruku z toho vcerajsieho trhania buriny, ci??

denisse
23. máj 2011

ahojte zeny ...
tak my sme boli od piatku do nedele u svokrovcov, bolo fajne, nela cely den vonku a potom dala 12 hodin spanku, co este snad nikdy takto nespala 😀
my sme v piatok aj v sobotu grilovali, no fajne bolo .. az na to, ze barunka zacala kaslat a tecie jej taky priesvitny vodnaty sopel, co jej vadi pri spani, takze v noci nic moc ... ale to som este nevedela, ze ovela horsia noc nas caka doma, dnes sme boli velku cast noci hore ... teda barunka zaspala asi o 21, spala cca do 23, nakojila som ju a sice spala dalej ale gulala sa po posteli, ja som sa jej len uhynala, parkrat si tresla hlavu a o 1 bola definitivne hore, kojit sa nechcela, kaslala ... a znova sme zaspali az o 4.15 ... medzitym striedavo na par minut zaspala a hned ju nieco zobudilo a revala ... tak som ju nosila na rukach, hojdala, ale nic nepomahalo, nedokazala spat viac ako niekolko minut a zas vsetko od zaciatku ... nakoniec sme spali do 8, takze nie som uplne KO .... a neviem, ci s nou ist k dr, teplotu nema, kasle, ale vykasliava ... tak asi pockam do zajtra ...
prajem vam krasny den 😉

maxara
23. máj 2011

@kafoditka ja neviem.. asi, lebo toto sa mi stava obcas.. ale pravu mam v pohode, to len lava.. no ale trhat burinu nie je sranda 😒 ked to prezenies a nie si zvyknuta na ten pohyb zapastim, tak si ho mozes ani nevies ako lahko presilit ☹ co je asi moj pripad..

maxara
23. máj 2011

a to ani nehovorim o farbe mojich prstov 😠 ale nastastie kyselina citronova zabrala a trochu mi to odfarbila

mirka285
23. máj 2011

dobre ranko....
@maxara no len na Kubu je dlhy let a ja chcem cca dvojhodinovy,preto sa mi vyber velmi zuzil...Egypt mam velmi rada ale kvoli srackam sa mi to nezda vhodna destinacia....som si vymyslela ten Tunis,takze ak ma niekto skusenost s dietatom,napiste mi,pripadne ma odradte....
@bambola no ja teda budem malu obliekat pekne aj ked bude lietat ako sarkan,ved jej snad nebudem kupovat skarede veci 😀 @kafoditka moja rychlo sa vyliec....dnes to vyzera opat na pekny den,sa tesim

cigaretka5
23. máj 2011

@bambola
@maxara no baby ja neviem my satecky nosime skoro furt ked je takto teplo, my mame take kratise verzie a pri lozeni ich ma samozrejme vyhrnute...........
No a v tychto hicoch v kociku je to podla mna super, luftuje sa a nie je je tak horuco. Ked sa mi zda ze je chladnesjie supnem jej k tomu leginky a ide sa

maxara
23. máj 2011

@mirka285 Miri, ja ked som sa rozhodovala, ci ist, alebo neist, tak som si citala tu na konovi taku diskusiu a tam jedna letela do Tunisu.. my nakoniec nepojdeme asi nikam ☹ oco asi bude musiet tak ci tak na operaciu, aj keby to bolo nezhubne aj naopak 😢 cize aj tak by sa nestihol vystrabit, resp tak skoro po operacii by som ho ani nezobrala 😔 takze mozno ak pojdeme my s michalom sami s ninkou, tak mozno pojdeme nakoniec letecky a to bud do grecka alebo potom radsej spanielsko

maxara
23. máj 2011

@cigaretka5 ved aj my nosime satocky 🙂 hlavne ked nepredpokladam pridlhe lozenie.. ale Nina si vie vyhrnut tu suknu, uz na to prisla.. ale tak tie dlhsie jej davam len na navstevy a tak.. ale teraz uz predpokladam, ze sa zachvilku rozbehne, cize potom uz na leto same saticky 🙂

katarina7777
23. máj 2011

Hello ladies 🙂
tak my sme uz naspat z nasho vyletu, bolo super... anglicky sussex je nadherny... leo cestu zvladol v pohode, let trval 2 hodiny a tie ubehnu jak voda... idem si precitat co mate noveho 😉

kafoditka
23. máj 2011

@mirka285 mne sa ten tvoj napad s Tunisom paci 🙂 ved Linda je celkovo velmi dobre dieta, pekne spava v noci, viec menej s nou nemas problem, su to len dve hodky letu, vtedy bude uz krasne cupitat, tak vam nic nebrani 😉 predpokladam, ze by ste vzali operku,ci? aby ste si to viac uzili, a hlavne aby si si trocha aj oddychla..
@maxara vies co, je mozne, ze si nejak nesikovne na nej spala..mne sa to stava, ked si ruku prilahnem, spim na nej dlho, tak potom ma boli este pol dna... a viem, aka je to makacka trhat burinu, v zahrade jej mame pozehnane, ale potom ten pohlad, ked je to vsetko prec, stoji za to 🙂 a potom je ten pohlad c. 2, ked prides o dva tyzdne a je tam zasa buriny plna rit 😠 😀

lutsine
23. máj 2011

chysta sa niekto do chorvatska v lete? viete odporucit nejake miesto pre pobyt s dietatom,resp.pieskovu plaz?

cigaretka5
23. máj 2011

no vidim ze zasa riesite dovolenky. No my s manzelom najnovsie hladame domcek na prenajom v thajsku, ze by sme sli tak na tri styri tyzdne januar februar

cigaretka5
23. máj 2011

@lutsine nasi chodia ze prvic, vraj je to ostrov, maju prenajaty cely dom a k nemu pieskova plaz takze intimco

katarina7777
23. máj 2011

@mirka285 miri ja som bola v tunise pred 13 timi rokmi a nadsena som nebola, teraz je to tam ale urcite lepsie ... dolezite je vybrat novy hotel aby nebol zniceny a hlavne hned na plazi lebo nas bol asi 100m od plaze ale na plaz sa islo cez taku stoku ze brrrr.... inak co sa spiny mimo hotela tyka tak som nevidela nejaky rozdiel medzi egyptom s tunisom ale uz si nepamatam ze ci sme mali nejake problemy so stravou 😒 skus posmirovat na konovi ci tam niekto nebol s malym dietatom 😉

mirka285
23. máj 2011

@kafoditka no operku by sme so sebou urcite nebrali,isli by sme len my traja...necham si to zatial v hlave a uvidim aj podla okolnosti,mozno nam vyrataju taku cenu za dom,ze nepojdeme na dovcu najblizsich par rokov 😖 a mozno sa mi v septembri uz ten napad nebude zdat ani taky fasa...takze necham to take otvorene zatial...
@lutsine v Chorvatsku je dobry hotel Zaton,sestra bola minuly rok,ale su tu na konovi temy o dovolenke v chorvatsku,tak kukni

cigaretka5
23. máj 2011

@mirka285 my sme boli tiez raz v tunise a neviem ci sa este niekedy odvazim. ALe zalezi tiez co od toho cakas

mirka285
23. máj 2011

@katarina7777 jasne,ze len 5 hviezdickovy hotel chcem s vlastnou plazou,ved to ma poznate ze v tomto som narocna,a chcem ist do Mahdie,tam su krasne plaze,boli tam moji rodicia par rokov dozadu..

cigaretka5
23. máj 2011

@mirka285 sak ty si sa uz vlastne tozhodla

mirka285
23. máj 2011

@cigaretka5 no ved ja som bola tiez a mne sa tam iba more nepacilo,inak vsetko bolo v poho,tak preto chcem ist do takej casti kde je pekne more...ale mas pravdu,ze v Tunise je naozaj dobre vediet kam ides lebo niektore casti su otras

mirka285
23. máj 2011

@cigaretka5 no nerozhodla,by mi pomohlo,keby som poznala niekoho,kto bol s rocnym dietatom..

katarina7777
23. máj 2011

@mirka285 na tvojom mieste by som pockala na nejaky dobry last minute a mozes tam is za facku 😉 co sa domu tyka tak ti mozem poradit asi tolko ze ked vam vyrataju rozpocet napr na 200.000 tak rataj ze nakoniec minies minimalne 250.000 ☹

mirka285
23. máj 2011

@katarina7777 no ved urcite zoberiem last minut,ale tych fakt dobrych hotelov je tam malo,tak snad nieco bude...ako som povedala,necham si to otvorene a ked nejaka z vas bude o niekom vediet kto bol s dietatom tak mipovedzte....no a to ratame,ze sa to predrazi ☹

cigaretka5
23. máj 2011

@katarina7777 presne rozpocet na dom treba minimalne o 25 percent navysit aby si sa dostala do realu

kafoditka
23. máj 2011

@mirka285 teraz som volala so susedou, ktora bola minuly rok koncom augusta v Turecku s malym, ktory mal vtedy 11 mesiacov. Let trval cca 2hodiny a zvladli ho v pohode, cely pobyt bol maly v pohode, zlaty, len prvu noc nevedel v novom prostredi spat. Co sa stravy tyka, tak okrem toho, ze bol este kojeny, tak ona mu tam davala jest vsetko- pil ich vodu, jedol ovocie, kolaciky, normalne jedol to, co dospely, len samozrejme nie vsetko.. celkovo bola spokojna, len ked sa vratili, tak maly asi po troch dnoch dostal strasne hnacky, ale teda nevie, ci to chytil v lietadle na spatnej ceste alebo to boli nejake dozvuky stravy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre