Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bellablonde
12. okt 2010

😀
@bambola nasa je chuda vecne navlecena v ruzovom od hlavy az po paty a aj tak sa ma niektori ludia pytaju, ci je to chlapec

oacka
12. okt 2010

@bambola my sme dnes takto vyrazili do Lidlu a jedna pani mi chcela pomáhať s pečivom,aby som si mohla malého pridržiavať. 🙂 🙂 🙂

tinaki1275
12. okt 2010

@bambola ja ju tiez casto obliekam do zelenej a aj modrej ,alebo este zltej..toho ruzoveho ma zatial malo ..ja velmi ruzovu nemusim ..a to co ma to vacsinou od niekoho dostala..a tiez sa ma stale pytaju ci je to chlapcek..🙂

oacka
12. okt 2010

naša má taký babätkovský neidentifikovateľný ksicht.

tinaki1275
12. okt 2010

@oacka jej vy ste zlate..🙂

oacka
12. okt 2010

@tinaki1275 to nosenie je úžasná vec! zajtra konečne nacvičím aj babyšatku. takto zadrichmala na vychádzke:

oacka
12. okt 2010

ja vyzerám ako nočná mora, zuby mi brutálne ožltli a to už colu nepijem, vyrážky mám brutálne, vlasov mám viac vo výlevke ako na hlave....

carrie84
12. okt 2010

Heh - mne sa v porodnici stalo, ze ked sestricka isla kupat maleho, zobrala ho (holeho!) na ruky so slovami: No pod princeznicka 😀 Ja som sa rozosmiala, sestricka pozrela medzi nohy, povedala hups a hned nato: Ale sak ked on je dost pekny aj na babu 😀 😀 😀 😀

carrie84
12. okt 2010

@oacka - Presne - ja kade chodim, tade nachadzam svoje vlasy 😒 Uz aj u maleho v plienke 😠

oacka
12. okt 2010

@carrie84 a máš dlhé vlasy? lebo ja som ray našla u malej v plienke moj vlas - zjedla ho a vykadila!!!!!! odvtedy si na to dávam pozor,ale stále má v rukách moje vlasy.... úplne sa rozpadávam!

bambola
12. okt 2010

ja som pred porodom nemala jedinu ruzovu vec a teraz ich ma najviac lebo vsetko co sme dostali tak ruzove 😠
@oacka vyzerate super 🙂 ja malu tiez rada v nosici, ona tam vzdy zadrichme 🙂

co sa vlasov tyka tak skoda reci tie mi idu hrstami. po sprche musim hned odtok vybrat lebo vlasy tam spravia vpdstate zatku 😠

bambola
12. okt 2010

kde ste vsetci? 😕

tinaki1275
12. okt 2010

@oacka neprehanaj..pekne ste obe..🙂)ja som zacala s manducou pred mesiacom a teraz 2 tyzdne ju vobec nepouzivam,lebo to nepotrebujem..mala bola dost dobra doteraz a nemusela som ju nosit po rukach ..bola bud v lehatku alebo hojdacke..len dufam ze si neodvykla,zase musim zacat ,lebo si potom uz nezvykne..

tinaki1275
12. okt 2010

@bambola @oacka berte vitaminy mne to uz zacalo zaberat,beriem calibrum mami- ja som prestala ked som prestala kojit pre 3 tyzdnami ,a zacali mi hned vypadavat ..tak som zase zacala brat a vidim ze je to lepsie..

oacka
12. okt 2010

@tinaki1275 naša spí v byte doobeda v kočíku, ale vonku je to horšie. hocičo ju vyruší a pottom už nezaspí,rozmýšľam,že ju dám do šporťiaku, nech sa díva na svet. budúcu sobotu bude mať 4 mesiace.

oacka
12. okt 2010

@tinaki1275 ja som brala,lenže ja na to furt zabudnem! myslíš,že pomôžu? babz hovoria,že to je také padacie obdobie po 3.mesiaci, že potom to samé prestane. s pleťou to bude horšie, to mám z toho prolaktínu. je to des.

oacka
12. okt 2010

ja som na našej malej úplne závislá, je to moja droga. už sa teším na ráno,ako ju zas budem mojkať. 🙂 ona už také hovadiny srandovné robí.

tinaki1275
12. okt 2010

@oacka aj mne podriemka aj v kociku ale hlavne v hojdacke..ale ten denny spanok u nas nic moc...v podstate od jedenastej do tej siedmej vecera spi tak 2-3x po 30 minut..sportovy mienim vytiahnut az od januara, ja casto pouzivam vonku maxi cosi ,naklapnem na kociar a tam skoro sedi ..a zboznuje to..

bambola
12. okt 2010

@tinaki1275 ked ja aj tak zabudnem tabletku brat, mne to nejako vzdy vyfuci z hlavy 🙄 sa divim, ze som pat rokov uspesne brala antikoncepciu 😀 no ale mala by som si zadovazit aspon nejake b-ecko 😅

a ked niekam ides tak nemandukujes? lebo ja ked idem busom alebo ideme mimo domu autom, ze do mesta alebo na nakup, tak vzdy berem manducu a len v tom ju nosim. ja sa veru do busu trepat kocikom nebudem 😠 mozno potom ked budem mat golfac, a napriklad aj v tesku ked nakupujeme tak je mala tam. a mm nema rad kocik tak ked on ju bere tak len v manduce, jemu sa to strasne paci 🙂

tinaki1275
12. okt 2010

@oacka ja myslim ze cely organizmus je unaveny a takpovediac vycucany...ak kojis urcite vitaminy potrebujes o to viac..ale k tomu sa kazdy stavia podla seba . niekto nechce nic umele..ja beriem je to minimum co mozem pre seba urobit..🙂

oacka
12. okt 2010

@tinaki1275 my máme autosedačku od brata,nesedí nám na kočík... ja mám športiak aj teraz,len v ňom mám fusakotašku a v nej leží.

bambola
12. okt 2010

@oacka keby si videla moj ksicht tak by si zaplakala 😖 najradsej by som zobrala smirgel a vysmirglovala 😀 ja som teda nikdy nemala hladku plet ale co je vela to je vela 😠

ja som tiez na malej zavisla a niekedy ked ma hneva alebo uz sa mi nechce tak vie vycarit taky krasny usmev, ze z nej nemozem a celu si ju vybozkavam a vystiskam a aj tak sa neviem nabazit. 😝

tinaki1275
12. okt 2010

@bambola tak som to planovala aj ja, ze nakupovat s manducou..ale inac vsade chodim autom..a potom vyberiem maxi cosi naklapnem na quinny a idem..nechce sa mi ju vytahovat zo sedacky a pri aute maturovat s manducou..nemam v tom este prax☹ale ste ma navnadili..od zajtra zacnem..

oacka
12. okt 2010

@bambola presne to zo šmirgľom chcem urobiť aj ja vždy ke´d pozrem do zrkadla!!!!! 😀 😀 😀

tinaki1275
12. okt 2010

baby klop-klop mne sa az tak plet nezhorsila..zatial.. 🙂 dufam ze sa uz ani nezhorsi..

oacka
12. okt 2010

idem spať, zajtra pádime na poradňu, vobec sa mi nechce... dobrú noc!

bambola
12. okt 2010

@oacka dobru noc 🙂

tinaki1275
12. okt 2010

@oacka dobru..ja dnes tiez asi zapadnem skor..

bambola
12. okt 2010

@tinaki1275 ja mam tiez maxi cosi ale nemam do coho zaklapnut tak nam ine neostava ako manduca alebo nosenie autosedacky v ruke 😉 ale keby som mala kde cviknut tak urcite by som viac vozila ako manducovala

bambola
12. okt 2010

ja idem tiez, nejako ma boli hlava a uz nevladzem citat, snad sa mi mala skorej ako o stvrtej nezobudi 🙂
dobru noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre