Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
29. okt 2010

kokooos, iny pribeh porodu, ved to mi pripada jak v koncentraku ked zidovka rodila, su normalny????? 😔 😔
Ja som tiez rodila v ruzinove, aleee ja som sa tam mala skoooro ako v bavlnke.. 😉

miki060707
29. okt 2010

@maxara dobre si napísala, nech si nemyslia, že len v ružinove su taký lekáry, ale aj na kramároch....

no malý mal jesť o pol 3 a stále spííí, od 12, vtedy sme išli von a došli sme po druhej, reku nech sa stihne najesť....a niejako sa nevie zobudiť 🙂 porád som malu nafotila v parku, 🙂

mavion
29. okt 2010

Ahojte baby 🙂 🙂 Prisla som vas trosku pozriet,chcela som nieco napisat uz vcera,nestihla som 🙂
V stredu sme boli na ockovani, chvalabohu reakcia ziadna.. 🙂 teda okrem obrovskeho placu ☹ Mame 6700g 🙂
@oacka tebe by som chcela povedat aby si si nerobila stresy z vahy...Starsia dcerka Viki mala pri narodeni 4320g v tomto obdobi mala cez 7 kilo... bola plno kojena a velmi mi pripomina maxininu Ninku 🙂 🙂 no a Lenka mala 3780 g, tiez je len kojena.. a ma 6700 g,je podobna tvojej kristinke...aj Viki dostala mliecko kedy chcela a aj Lenka takisto..kazde dietatko je ine,ma inu stavbu tela a inak pribera...pokial ty vies ze mliecka mas dost,ine rady vypust z hlavy..a slabe mlieko neexistuje!

kafoditka
29. okt 2010

Fuj, az mi zle ostalo po precitani toho porodu... rodicky mi je strasne luto, chudak ☹

carrie84
29. okt 2010

Strasne! Citala som ten porod a dole ma rozbolelo vsetko 😠 😖

mavion
29. okt 2010

nemam slov ,otrasny porod ☹ ☹

maxara
29. okt 2010

@kafoditka ved ty si videla jeden moj hrozny obraz.. moju prvotinu a zaroven jedinotinu 😀 😝 ten modry s tymi postavami v objati.. neznasam ho, je nedokonceny, skaredy a trapny a mm ho ma furt vystaveny a kazdemu hovori, ze som to malovala ja. Tak vzdy poviem, ze to ked som bola tesne po operacii oci so zalepenymi ocami, tak vtedy 😀 je to des..

kafoditka
29. okt 2010

@maxara Nahodou ten obraz ma nieco do seba a si sikula. Ja som na taketo veci totalne lava. Sak za mnou ked pride Filip, ze Mami namaluj mi kona, alebo vtacika alebo neviem co, tak som v tej chvili nahrata, lebo ja viem len vranu nakreslit a domcek jednym tahom 😒 😕

kafoditka
29. okt 2010

No a tou vranou myslim dva kopceky 😝

maxara
29. okt 2010

@kafoditka 😀 ja viem jednym tahom aj domcek s troma strechami a prekrizenou fasadou 😀 😀 😀 ani ja neviem kona.. ja viem len tu taku svinku hranatu, to vies urcite aj ty

maxara
29. okt 2010

@kafoditka a ten obraz je hrooooznyyy

kafoditka
29. okt 2010

@maxara prekrizenou fasadou??? 😲 😀 😀 no sak ti vravim ze si SIKULA 😉

kafoditka
29. okt 2010

kokos moj Filip zosrotoval 220ml a este mi tu kvili od hladu a ide si obe ruky zozrat 😕 Ty vole, co ja budem robit, ked on bude pubertak.. asi budem v kotliku varit 😅

merikac
29. okt 2010

@maxara ja pre take iste zistenie dokonca s vacsim prirastkom na vahu nevstavam 😒

lulu1983
29. okt 2010

uff... no to musel byt velmi hrozny porod, ked to takto videla osoba, ktora bola vlastne doprovod.... ked si pomyslim na moj nadherny porod na kramaroch... som vdacna

merikac
29. okt 2010

@maxara Peti,,teraz mam taku odvahu ti napisat,,,ked si nam viedla taku krasnu tabulku ,,nemohla by si nieco vymysliet nejaku taku tabulku,,ale take len zakladne veci,,,1. sedenie, 1.zubok, 1. krok, 1. slovo,,,,,,,,,, 😉 Aby sme si mohli smirovat,,,no a pre spokojnost oacky,,aj vaha v 3m -6m..ci??????????

merikac
29. okt 2010

@kafoditka ja som vzdy taketo narocne kreslenie riesila pri denisovi tak, ze som nakreslila krabicku previazanu maslou,,, a povedala, ze npr. kravicka je vo vnutri ako prekvapenie 🙂)))))))

kafoditka
29. okt 2010

@merikac no tak to si musim nacvicit aspon tu krabicku 😉

kafoditka
29. okt 2010

som pridala aktualne foto do albumu : https://www.modrykonik.sk/fotoblog/kafoditka/al...

maxara
29. okt 2010

@merikac 😀 ty si takaaa vtipnaaa.. ja nemam problem problem tabulku viest a urobit, ale problem je v tom, ze na mna vsetci srali s tym nahlasovanim udajom a mna potom sralo, ze do riti, ved viem, ze ta je odtial a caka dievca a ma neviem kolko rokov, ale musim si to pamatat, alebo hladat niekde vo fore.. uz som davala aj kadejake vyzvy a vzdy sa ozvali iba tie skalne, ktore som mala vzdy komplet vzorne vyplnene ☹ akoze mozem, ale iba pod podmienkou, ze v tabulke bude iba to, co mi kto nahlasi, alebo co si ja vsimnem.. a ziadne take, ze si budem nieco hladat ako krava a potom mi niekto napisae do fora, ze ma zly termin porodu, lebo dr mu ho predsa uz pred dvoma mesiacmi posunul.. a co som ja jasnovidec? chapes?

merikac
29. okt 2010

@maxara ved jasne,,,skoda, ze sa do tej tabulky neda pisat ako do exelu,,ale aj nicky by si mohla pisat az vtedy ked sa ti niekto nahlasi,,,teda aspom taka je moja predstava,,,a fakt by nemusela byt podrobna,lebo to by sa sledovat nedalo,,ale len to najzakladnejsie,,,ved myslim, ze uz sme tu viacmenej stalice,,takze by to nemal byt problem,,CO POVIETE BABY- MALI BY STE O TAKE COSI ZAUJEM????- len sa este raz zopakujem,,ziadne podrobnosti,,ozaj to najpodstatnejsie,,nie ze by neblo podstatne,kedy dieta chyti hracku do ruky,,alebo si chyti kolienka,,ale je to narocne na spracovanie

kafoditka
29. okt 2010

MALI BY SME ZAUJEM 😀 😀

maxara
29. okt 2010

@merikac ty si bosorka.. no mozem na to hodit ocko, ale najskor zajtra, ak budem doma, dobre?

merikac
29. okt 2010

@maxara bosorka nebosorka,,,bolo by to mile a uz tu par krat taky navrh padol, no nik sa nema k cinu,,tak ja som aspom iniciativne TEBA vyzvala 😀,,,ale tak vies,,,musime sa opytat dievcat,,aby to niektoru neurazilo, ze nebodaj to chcela robit a ty si im prebrala takuto zabavku😉 😀 😀

kafoditka
29. okt 2010

@merikac 😀 😀

maxara
29. okt 2010

@merikac no ja sa tejto zabavky milerada vzdam v prospech niekoho ineho.. ze lebo nik sa nema k cinu, tak som ta vyzvala JA 😀 😀 😀 vlastne nikto sa nemal k cinu ma vyzvat, tak si sa obetovala? 😀 😀 😀

merikac
29. okt 2010

@maxara presne,,obetovala som sa 🙂 ...poslala som ti mail,,ale ozaj len taky hruby narct,,,A ako ta pozname,,ty to zvladnes s prstom v riti 😝 😀 - a jasne,ze ti radi pomozeme

maxara
29. okt 2010

@merikac s koho prstom v koho riti? 😀 😀 😀

kafoditka
29. okt 2010

@merikac tebe ide karta moja 😀 😀

merikac
29. okt 2010

@maxara Peti,,na sak ja neviem ako si to myslela, ked si o tom prste vzdy pisala 😀 ved, jednou rukou urobis radost miskovi,druhou pridzris ninke flasku,,a verim tomu, ze medzitym, stihnes urobit tabulku ...Len teraz rozmylam nad tou tvojou otazkou---- koho prst, alebo cia rit?! 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre