Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
9. aug 2011

@bambola ja cim dalej, tym viac pocuvam na patrika, ze ake pekne dievcatko, aj ked je cely v modrom 😒 aj teraz v lekarni... 🙄

cigaretka5
9. aug 2011

@bambola to my vysvetli ako sa vam podarilo malu ostrihat?

bambola
9. aug 2011

@katka55 to nechapem, ved to je jasny chlapec 😕
@cigaretka5 baby strihal andrej a ja som ju zabavala, posadili sme ju do jedalenskej stolicky, pripravila som si veci, ku ktorym bezne nema pristup ale niesu nebezpecne (predlzovacku ee 😀 ) , napr.plavecke okuliare, puzdro s klucami a pod ale najdlhsie vydrzala so zubnou kefkou 😉 ona si celkoom rada cisti zuby lebo si tym masiruje aj dasienka 😉 ku koncu uz strasne metala hlavou a este nemala dostrihanu druhu stranu tak som vytiahla prso 😀 😀

cigaretka5
9. aug 2011

@bambola no ja sa chystam strihat už mesiac a zmohla som sa na ofinu 😀

kafoditka
9. aug 2011

@bambola preco jej nechce dat Andrej prepichnut usi? 😕 ved to je take milene na dievcatkach...

bambola
9. aug 2011

@cigaretka5 ved aj my sme sa chystali na to asi mesiac 😀
@kafoditka nooo, ze ju too bude boliet a ze jemu to na nej vobec nechyba a ze ked bude chciet ona tak jej dame a tak. akoze mne to na nej tiez nechyba ale isto by som ju nechcela nechat bez nausiek az do 15 😕 ked tak to potom spravime ako @denisse nelke v troch rokoch, ved aj matka v skolke uvidi, ze maju dievcatka ale samozrejme ho idem neustale lamat 😀

rolak
9. aug 2011

@bambola isto ju to bude bolieť viac,keď bude staršia ako ke´d je mimino... resp. ako mimino si tú bolesť nebude pamätať.... ja si prvé náušky nepamätám,dostala som v porodnici, ale tie,čo som si dala prepichovať v puberte,tie si teda dobre pamätám 🙂

rolak
9. aug 2011

@bambola a prečo ste ju ostrihali????

rolak
9. aug 2011

@kafoditka v Chorvátsku sa každý strašne čudoval,že kristína má normálne náušnice, malí Nemci si ju chodili obzerať 🙂 aj tetka na recepcii z toho bola hotová, v cudzine to nie je bežné

bambola
9. aug 2011

@rolak niezeby juu to teraz menej bolelo len si to nebude pamatat 😉 ale podla mna nastrelovanie neni ziadna tragedia, len v pripade, ze by sa to zapalilo
ja som si dala nastrelovat aj v 16 a vlastne nos mi pichali rucne a nemam pocit, ze by to bola nejaka bolest strasna 😕 ale moja porodnicka povedala, ze mam vysoky prah bolesti 😀 co som dovtedy ani len netusila 😕

bambola
9. aug 2011

@rolak mala dlhe vlasky a z kazdej strany jej to islo do ksichtu a mala ich este take slabucke, ze to vyzeralo skorej ako prehadzovacka ked som to zasponkovala 😀

rolak
9. aug 2011

@bambola ja som si dala tri náušky do jedneého ucha za týždeň 🙂 ale strááááášne som sa bála 🙂 piercing som mala pod dolnou perou,to mi nastreľovali,ale to teda bola komédia 🙂 🙂 áno,áno,tak som to myslela, že si nebude pamätať. Kike prepichovali ihlou,je to malá hysterka a zvládla to 🙂

katka55
9. aug 2011

@bambola vysoky prah bolesti alebo dobreho anesteziologa?? 😀 😉

rolak
9. aug 2011

@bambola tvoj Andrej je pedant 🙂 pivo už môžeš piť? 🙂 pivo pije aj naša kristína,ale nepovedz svojmu mužovi! lebo na mňa pošle sociálku 🙂 🙂 ja som uvažovala,že ostriháme Kiku,ale začínajú jej vlásky hustnúť, tak to neriešime.

bambola
9. aug 2011

@katka55 nie nie 😀 to mi povedala este pri vysetreniach lebo mi tam magala krcok a ze ci ma to boli tak vravim, ze vobec a ona tak na mna pozrela, ze ako je to mozne 😀 😀
@rolak no mne do nosa pichla rucne a to nebolelo az to pchanie nausnice 😠
je a co zabijem sa 😀 pivo mozem, teda nealko 😀 ale tak zalezi mu na malej, nemozem mu vytykat, ze jej chce najlepsie 😉 a ako si druhi vychovavaju deti mu je jedno ani nemoralizuje 😉 takze neboj, socialka nedojde 😀

rolak
9. aug 2011

@bambola 😀 😀 😀 starostlivý tatušo. ako dlho budeš kojiť? moji dvaja sa včera pobili o pivovú fľašu (plnú), vyhral tato,ale kristína spustiila srdcervúci plač,tak si tú výhru nevedel ani užiť 🙂 dal si metaxu,ale tú mu zas malá potvora rýchlo zriedila svojou vodou z pohárika 🙂 🙂

bambola
9. aug 2011

@rolak vychodniarka, chlasta uz od detstva 😀 😀 neviem este ako dlho kedze u nas je inak problem zo zaspavanim a keby som ju chcela nechat vyplakat tak mi z toho placu dostane laringitidu a grcavku 😔 ☹ asi kym jej to nebudem moct vysvetlit, ze uz neni 😒

rolak
9. aug 2011

@bambola to s vyplakaním musí byť nejaká pi.....vina, nechápem,ako to môže fungovať...

bambola
9. aug 2011

@rolak no u nas to isto nema zmysel tak ani ju nejdem skusat nechat trapit 😔

mirka285
9. aug 2011

caute kocky 🙂 slniecko nam svieti,no co si dnes viac mozme priat?ja som upratovala trosku,navarila obed a teraz pijem kavicku...
@bambola super je Matka ostrihana,kocka je to,mne sa to tiez nepaci ked ma dieta par dlhych vlasov a len mu to tam visi,ved oproti Linde je stale dlhovlasa 😉

noemarta
9. aug 2011

caute,
hm...@mirka285 co viac si moze priat???? 😒 😒 kludne dieta....
Akooo co teraz predvadzala Nela.... normalne si nespoznavam vlastne dieta.... ako ja fakt netusim ci je to z tych zubov, alebo je taka trucovita....ale po kom....
Ako teraz ledva zaspala, asi bola aj unavena, lebo doobeda nechcela oka zazmurit, tak som isla do tesca a do hornabachu, tam bola na pocudovanie velmi dobra a toz teraz doma....
Pocujte, neviete poradit, my sme kupili svokrovcom na platne namalovany obraz ako nahotovo som isla do hornbachu ho dat zaramovat a on ze oni to nerobia, ze treba to dat niekde niekomu vyrovnat a potom sa to da zaramovat, ze fasaaa... akoze kdeee... to by sa malo asi nalepit na nejake drevo, drevotriesku a potom zaramovat ciii??? 😕
@rolak na teba by som v zivote nepovedala, ze ty by si si dala persing do ust..... 😕 😕 😕 😝

monline
9. aug 2011

@noemarta Maci viem, že v Senci na Krátkej je sklenárstvo aj rámovanie obrazov, na nete som našla len pevnú linku, však skús, či nepochodíš..02/459 235 23

noemarta
9. aug 2011

@monline dakujem 🙂

kafoditka
9. aug 2011

Baby mam otazku, ako sa prejavuje alergia na slnko? Len flakmi alebo aj svrbenim pokozky ci malymi pupacikmi????

luludi
9. aug 2011

ahoj zlatinka,

mam na tyzden na prazdninach moju 14 rocnu svagrinu, ktorej pred tyzdnov davali strojcek na horne aj dolne zuby, teda, mam doma momentalne 2 deti, ktore maju problemy so zubami 🙂 nastastie riskovi uz opuchli dasna, teda uz by to nemuselo dlho trvat 🙂 a konecne sa zase trochu rozjedol. Tesim sa.

@kafoditka u mna svrbenim a pupacikmi

Vsetkym prajem krasny den 😵 😵 😵

kafoditka
9. aug 2011

@luludi Luci a to mozem dostat zo dna na den? Doteraz ziaden problem a zrazu toto? 😕 😠

luludi
9. aug 2011

@kafoditka dominika, predchadzajuce roky som cez leto mala vzdy len miernu formu alergie, stacilo sa mi natriet kremom proti opalovaniu a bolo, tento rok po porode je to ovela silnejsie, cez najvacsie horucavy som musela nosit dlhy rukav, nohavice a dokonca aj klobuk 😠 teraz v auguste je to znesitelnejsie, stale verim, ze je to docasne, sposobene nejakymi hormonami!!

bambola
9. aug 2011

@kafoditka domi to sa moze objavit aj neskor, moja mama nikdy so slnenim problemy nemala a teraz na stare kolena ma alergiu 😔

kafoditka
9. aug 2011

@bambola
@luludi baby ja som mala tielko naposledy ked tak pieklo slnko - tusim piatok to bol - a normalne ako ma opalilo, tak ma to odvtedy brutal svrbi, stale sa skrabem a mam take mini pupaciky.. neviem, netusim..ci je to zo slnka, alebo som nejak zareagovala na zmenu prasku ( s tym som ale nikdy problem nemala)... No maly mi zaspal, idem ja cvicit, cafte

bambola
9. aug 2011

@kafoditka domi to velmi velmi pripomina alergiu (nemozem ale tvrdit na stopercent 😉 ), na to si daj normalne fenistil gel 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre