Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tatianka.g
29. nov 2010

dakujem, dakujem 🙂

maxara
29. nov 2010

Ranko..

tatianka.g
29. nov 2010

ake su referencie na tu stolicku? tie babatka nas ale stoja vela peniazkov 🙂 este ze mame babku

denisse
29. nov 2010

ahojte
@luludi
aj moja barunka place ... u fyzioterapeutky priiiserne, az tam so mnou chodi manzel a on ju nosi na rukach a ja sa ucim cviky na panakoch ...
doma place menej ... ale place ... nemam rada to cvicenie, aj ho v poslednej dobe trosku flakam, lebo je chora a kasle a sa mi nechce ju zbytocne rozplakavat ... mali sme ist zajtra na kontrolu, ale kvoli tomu kaslu som to prelozila, tak nam dala termin az o dva tyzdne ... tak este pocvicime ...
ale ja mam pocit, ze ta fyzio nebude nikdy upne spokojna, lebo presne podla tabuliek to asi nebude a furt nam bude pridavat cviky ...
ake cvicite vy?

tatianka.g
29. nov 2010

@denisse prepac, ze sa ti do toho miesam, ale ja mam tiez pocit, ze ti doktori nebudu nikdy spokojni, nam tiez len pridava cviky a ja si naopak myslim, ze sme ovela sikovnejsi. je to pre nich len biznis

maxara
29. nov 2010

vobec na tom nie som lepsie.. navyse sa mi minulo mlieko do kavy, take susene sojove.. a este aj sneh sa topi, ale len ciastocne, cize bude clapkanica ktora do rana zamrzne a zajtra musim ist do mesta ☹ a ako by povedala ufrflana zaba, este aj ten krokodil sa mi prilepil na rit ☹

denisse
29. nov 2010

@tatianka.g
suhlasim ... aj preto necvicim upne poctivo, ale uplne sa na to vykaslat si netrufam 😒

bambola
29. nov 2010

@maxara zaba?krokodil? blbe rano, co? mas aspon auo, ja musim do vrakune (teda cez ceeeeeeeeelu blavu) a potom spat aj s tortou 😠 grrrrr. tak snad sa ti polepsi 🙂

maxara
29. nov 2010

@mirka285 Mirka nechces so mnou chodit na kalanetiku kazdu stredu o 17tej do 18tej?

lutsine
29. nov 2010

pekny den 🙂

kafoditka
29. nov 2010

@maxara cauko 🙂 kam mas v plane kalanetikovat?

luludi
29. nov 2010

@kafoditka som googlila - pekne, ano, mondeo combi je obrovske, stacilo by aj obycajne, len mm chce zase vw.
@lutsine: velmi pekne 🙂
@tatianag: aj doma musime 4x denne
@fanka33: to nie je vela, moj risi je asi najtazsi na julovkach, ma cca 9 kg.. no 😕
@bambola: pred ordinaciou radsej odloz do tasky, pokazi ti ta striga cely den 😠

maxara
29. nov 2010

@bambola to s tou zabou bol taky vtip ze Ufrflana zaba sedi krokodilovi na papuli a hovori: "voda studena, kosa jak svina, komare ziadne a este aj ten krokodil sa mi prilepil na rit"
ale namna uplne sedi.. nastastie Ninuska vychrapkava, ale uz cakam, ze sa kazdu chvilku zobudi.. nechcem na nu moc dychat, tak sa musi chuda hrat sama.. a inak si pisem prave s panom doktorom ☹ chudak, ma to tazke

maxara
29. nov 2010

@kafoditka tam kde som chodila na brusne.. rozmyslam, ze sa dostanem do formy kalanetikou a potom az pojdem na brusne

kafoditka
29. nov 2010

@maxara jaaj ale to by si mala aspon 3x do tyzdna cvicit aby to malo efekt, ci?

maxara
29. nov 2010

@kafoditka no ale je to len v stredu.. a osobne si myslim, ze na moje hnile maso to bude mat efekt aj len 1krat do tyzdna

kafoditka
29. nov 2010

@maxara 😀

luludi
29. nov 2010

@maxara : bre ranko ;) hm.. no to uz ked ani ruske pikolko nebolo podla predstav.. tak to potom chapem... apropo krokodil... moja babka byvala v starom nemeckom dome, co mal pivnicu na rozpadnutie a aby sme tam ako deti nelozili, tak tvrdila, ze tam zije krokodil a vsetkych nas tam vzdy chcela vodit.... sme tam nepachli v zivote, ani noha 🙂 🙂 🙂

@denisse @tatianag: uplne suhlasim.. rozmyslam, ze pojdem k platenemu rehabiakovi, lebo s lekarmi, co su plateni ciste poistovnou mam svojske skusenosti :( samozrejme, nie zo vsetkymi 🙂 deniska u nas je to podobne: prekrocime prah miestnosti a risi nie krici, on reve a driape sa prec... uff a rehabka ma dojala slovami: mate predrazdene dieta..., skoda reci... s takou nechutou tam chodim

kafoditka
29. nov 2010

@maxara a ty si spominala, ze mas rovnake DVD ako Mirka s tou kalanetikou, nechces cvicit radsej doma pekne v teplucku a klude?

oacka
29. nov 2010

ahojte,kočky, vidím,že všetky chudneme. 😀 ja som si ešte v tehu kúpila nejaký super zoštíhľujúci škoricový krém na telo. a ke´dže už nekojím,tak som sa ním hojne napatlala,nech zožere aspoň 10kilo naraz... mal trochu zahriať kožu, tak čakám 5 min a nič... išla som teda hodiť riad do umývačky a zrazu to začalo účinkovať. ja som myslela,že umrem! horel mi celý zadook aj brucho, úplne som sčervenela ako paprika a strašne ma to pálilo! ale kilká to zjavne neroztopilo... 😠

maxara
29. nov 2010

@luludi 😀 ja som zas decka nutila jest tak, ze ked to nezjedia, tak ich poslem do somalska, tam nemusia.. a postarka nechapala, preco Mato zacal vzdy hystericky jacat, ked jej otvoril dvere a preco ju obchadzaju ked ich vonku stretne 😀

@kafoditka no to mozem doma cvicit aj teraz, ale dokopem sa? 😒

mirka285
29. nov 2010

@maxara dakujem,ale cvicim doma...a hlavne by mi nemal kto varovat malu...ja cvicim vzdy vecer ked ulozim Lindu,to uz je vacsinou Gabo doma tak ona aj ked nespi uz sa o nu postara a ja vklude cvicim....kalanetika je uplne super,ovela menej ma boli chrbat,a aj ked to este neni vidno,verim,ze vysledky sa dostavia...
@oacka 😀

kafoditka
29. nov 2010

@mirka285 ja som si tu Lenku Malu chcela stiahnut z netu ale nikde to nemozem najst.. 😒

mirka285
29. nov 2010

@kafoditka stiahnut sa to asi neda,ale da sa to kupit z ceskych stranok...a inak to dvd bolo ohodnotene ako jedno z najlepsich cviceni kalanetiky...co potvrdzujem...

mirka285
29. nov 2010

@kafoditka Domi a ty nechodis do toho fitka co si chodila?

kafoditka
29. nov 2010

@mirka285 ale chodim... mala by som 3x tyzdenne ale podari sa mi max. 2x a aj tak ma to nebavi... faurt to iste dookola.. toto nie je pre mna. mna by skor bavila taka zumba, kde sa poriadne spotis, si stale v pohybe a este si pri tom aj zatrsaš 😀 este skusim potiahnut do konca decembra a potom to zrusim a skusim tu zumbu radsej..

mirka285
29. nov 2010

@kafoditka tak to je najhorsie ked ta to nebavi...ale asi ani kalanetika by ta nebavila...pri kalanetike sa totizto nezapotis,nehopka sa tam,su to skor cielene pohyby na svalstvo,treba sa pri tom sustredit a robit ten cvic spravne...takze tebe by asi fakt ta zumba mozno sadla 😉

mirka285
29. nov 2010

ja som zase taka,ze mne kalanetika strasne sadla...ja neznasam take tie hromadne sporty ako aerobic,zumba a pod.....ked tak este posilnovna ma bavi....hlavne si musis najst nieco co budes robit s radostou a ja verim,ze vtedy sa aj vysledky dostavia 🙂 vsak do leta stihame,nie?

kafoditka
29. nov 2010

@mirka285 ja mam ten problem, ze mam vysoky tep pri cviceni, cize sa mi spaluju cukry a nie tuky. Tym padom, aby som ten tep znizila, musim ubrat tempo a tak trochu to "flakat". Lenze to mam prd z toho, ked sa ani nezapotim, mam pocit, akoby som tam chodila zbytocne a to platim za to 30eur mesacne za clenske. No mozem sa na to vies co... Radsej skusim zumbu, kde budem mat zo seba ovela lepsi pocit, ze pre seba nieco robim..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre