Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
20. feb 2010

ericica ano to je on 😉 akurat mi volal ze mala vcera triedila detske vecicky po sebe co da sestricke,tak som zvedava co donesie..snad mi Silvia aj nieke pekne nabalila 😀

ericica
20. feb 2010

mojalili nebooj pojde to dole pri kojeni aspon nieco...a o ostatne sa musime snazit......
a neboj druhy rozvod uz urcite nebude ako opisujes tvojho muzicka vyzera na fasa chlapa... 😵 😵 😵
a ja si myslim ze zdravie je prvorade potom az vzhlad a vaha 😵

ericica
20. feb 2010

jeej tak som sa trafila 😵 a teraz kde zijete???
silviina mamina bola moja kolegyna a dobra znama....a ty pochadzas tiez zo sale???

kafoditka
20. feb 2010

MOJALI, ERICIA, LENKAANINKA, da sa chudnut hned po porode-teda ak kojite? Niektora kocka tu pisala, ze vela schudla, hlavne tym, ze kojila. Ale moja mama aj svagrina tvrdia, ze ked kojis, tak priberas a chudnut zacnes, az ked dokojis.... Tak kde je pravda?????????????? 😉

ericica
20. feb 2010

jej to je mile ze da vecicky svojej sestricke 😵 a neboj urcite nabalila silia je dobra baba 😵 😵 😵

ericica
20. feb 2010

to neni pravda ked kojis tak automaticky chudnes....keby si videla moju setsru uz je kost a koza,a to ste stale koji.....

ericica
20. feb 2010

kafoditka a pri kojeni sa iurcite nemize drzat ziadna dieta...kojenie je samo o sebe dieta aspon co som pocula aj videla na sebe. 😉

kafoditka
20. feb 2010

tak to som chcela pocut ericia 😀 teraz len dufat, ze budem mat hoooooodne mliecka 😉

mirka285
20. feb 2010

ja som z Bratislavy aj tu byvame..myslim,ze to nebol oblubeny zatko pre Silviinu maminu 😀 😀 😀 ale moja mama ho celkom moze,hlavne ked vidi ze ja som spokojna 😉 a kocky nebojte vsetko sa schudne potom,budeme sa navzajom podporovat,ked som ja po prvom schudla z 87 na 55,schudnete aj vy..co ste horsie?

katarina7777
20. feb 2010

ja mam aj chudeho muza, ktory moze zjest vsetko a nepribere ani gram, takze sa nechcem moc vypast... som pocula ze potom sa aj horsie rodi ked sa vela priberie...ved uvidime

kafoditka
20. feb 2010

mirka hej, ked mi budu varovat maleho, aby som mohla 6x do tyzdna ist do fitka 😀 😀 a potom asi skrachujem financne, kedze je to draha zalezitost 😉
Ale spolieham sa na dlhe prechadzky a behanie okolo maleho..

katarina7777
20. feb 2010

dobra si mirka s tym chudnutim, aj koza sa pekne zbehne?

maxara
20. feb 2010

mojalili tak take miery si neviem ani predstavit.. asi nemam sancu mat take miery, lebo ja mam vsetky kosti take siroke... aj boky a vsetko.... dlane, nohy, chodidla.. na ruku nedam ziadne naramky co nemaju otvaraci uzaver a na nohy si tazko obujem topanky... slapky kupit je moja nocna mora... vlastne v celom PK som minule leto zohnala az 2500 korunove v zdravotnickych pomockach... ta teta sa nado mnou zlutovala a dala mi 20% zlavu, ked to videla... prstienok mam sirsi ako mm a on pritom tiez nie je zrovna vychrdnuty... no skratka som po otcovi.. a ked som mala este hormony v poriadku a vyzerala som celkom dobre, akoze som nebola chuda ale mi ani nehovorili ludia, ze som tucna, iba ze som trosku pri sebe, tak som mala 90 kg ☹ 😢 cize ... nula bodov... takze u mna chcene miery su 110 90 110 aspon

ericica
20. feb 2010

mrika to ja uz neviem 😀 😀 😀 to bola ich osobna vec...ale ja som nemala nic ani proti jednemu ani proti druhemu...
a s tym schudnutim dufam ze mas pravdu 🙂 a este robis???alebo si uz na md....????katka ja som pribrala s ma,ou vela a nerodilo sa mi zle 😝 tak ja neviem podla mna je to individualne 🙂

mirka285
20. feb 2010

kafoditka,ziadne fitko,doma sa pekne cvicila kazdy vecer o osmej ked maly zaspal 😒 to by som bola ina panicka keby som si mohla 6 krat v tyzdni dovolit fitko...pekne som zapla video,a uz som isla 😀

tutifruti
20. feb 2010

Tak ja som pri kojení neschudla ani gram.... To som plne kojila pol roka, bola som tučná jak sviňa.... 😒
Až keď som po roku prestala kojiť, začala som menej jesť a cvičila som tak som schudla na 65 kg, ale neskôr som sa znovu vypásla.... 😠

ericica
20. feb 2010

mirka aj na to treba pevnu vola...hlavne ked cely den makam a som rada ze vecer zalahnem aj mal mi da cez den zabrat 😖

katarina7777
20. feb 2010

ja som povedala muzovi ze potom ked bude maly spinkat tak budem chodit cvicit a on mi s hrozou v ociach povedal ze a co ma robit ked sa maly nahodou zobudi??? vidiet ze nebol nikdy pri babetkach 😀 😀 😀

ericica
20. feb 2010

tuti aj ja som kojila len pol roka a islo to pekne dolu a ked som dokojila a menej jedla islo to rychlejsie.....podla mna trochu zalezi aj na genoch nie???

kafoditka
20. feb 2010

jaaaj, tak to si zaobstaram nejake dvdcka... 😉 ja som pred tehu chodila pravidelne behavat vonku, bavilo ma to, mozno sa mi 2-3 krat do tyzdna podari aj pri malom- teraz sa mi to hovori pozitivne, uvidim, aka bude realita 😉

mirka285
20. feb 2010

koza sa zbehla,ale strie zostali,ved je to aj na fotkach vidiet 😖 ericica ja nastastie so Silviou nemam ziadny problem,ved je vela manzelstiev co sa rozviedlo..a ja som nebola dovod ich rozvodu,ja som sa zoznamila s Gabom ked uz oni spolu nefungovali takze pohodka..uz nerobim,som na rizikovom tehotenstve,v nasom luxusnom kasine by ma s bruchom nechceli,a hlavne ja som tiez nechcela lebo som robila v noci vacsinou a strasne mi vadilo ze je tam nafajcene..vsetci gambleri fajcia,hruza 😎

katarina7777
20. feb 2010

aj ja skoncim tak ze budem cvicit pri telke... cindy to isti 😉 Mne ani nejde o to ako vypadam ale ako sa citim, strasny nezvyk byt zadychana ked vyjdem na prve poschodie...

tutifruti
20. feb 2010

No neviem, moja mama moc v tehu nepribrala, segra nejakých že 8 -10kg, má štyri deti a pri každom tak.... Rodila ich ako sama povedala ako mačence... Prišla do hodiny porodila a keď som jej volala, že ako tak mi povedala, že za kávu aj mne porodí... s pôrodnice šla v nohaviciach, ktoré nosila pred tehu...
Ja som pribrala jak slonica... Alžbetku som rodila 12 hodín a aj tak mi potom robili sekciu... Brucho mi také ostalo, akoby mi tam zabudli nejaké nedonosené dvojča.... Pri kojení nič... Všetky kamošky vychrltli, len je som chodila ako valec... Až potom to šlo dole, ale pracne... Pritom keď som sa vydávala som vážila 55 kg, a trpela som tým aká som strašne chudá, hrozná, kostnatá... To som netušila, že na to obdobie budem ešte s radosťou spomínať 😒

katarina7777
20. feb 2010

prave prisiel manzel do izby ze by uz aj nieco jedol, tak utekam zbuchat nejake cestoviny...
zatial pa

mirka285
20. feb 2010

inac baby kalanetiku odporucam,ona vas normalne ze stiahne alebo ako by som to povedala..proste som bola ovela utlejsej postavy po roku cvicenia..

tutifruti
20. feb 2010

Cvicila si len podla CD?

mojalili
20. feb 2010

Mne pomohol pilates....rano, naobed vecer - to je po pol hodine, potom som postupne pridavala plavanie a schudla som riadne...URcite to spolu zvladneme 😉 😉 😉
Pocujte, sme dobre, nase KG pojdu smerom hore este dobrych 5 mesiacov, a my sa bavime chudnuti 😀 😀 😀
Pri kojeni som neschudla ani kg....ale zase pravda, mlieko som stratila po 3 mesiacoch 😒

kafoditka
20. feb 2010

mirka a ake konkretne dvd mas?

ericica
20. feb 2010

mirka 😵
tutifruti hlavne ze si zdrava...a to aj ja som tak bola vzdy som sa hanbila za svoju chudost a teraz 😝 😝 😝 😝
by som kila rozdavala 😀

mojalili
20. feb 2010

KOCKYYYYY ja sa vytesujem. OBleciem cez brucho este moje BLIZARDY na lyzovanie, supeeeeer. Esteze sa da na nich vsetko mozne povolit 😉 😉 😉 Tak a mozeme ist na lyzovacku o tyzden 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre