Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

karinnka
13. apr 2010

mirka dakujem🙂kuknem ci aj v Ke nie je obchodik Prenatal 😉

sunnygirl
13. apr 2010

tak kolega mi práve pomocou toho kyvadielka "vyveštil", že vraj sa mi narodí Filipko 😅 , tak som zvedavá, v piatok (budúci týždeň) uvidíme

ericica
13. apr 2010

chcela som napisat veci nie ceny 😀
mne sa ten nabytok nevidi az taky stary 🙂 a co vyjde noc za izbu????priblizne?

ericica
13. apr 2010

sunny mne tak tiez vestila kolegyna a vysli mi dve deti prve dievca a druhy chlapec.....to druhe akosi nevyslo 🙂
akurat dnes som bola v banke a kamaratka co tam robi mi povedala ze jedna jej znama bola na 4D a povedali jej dievca a narodil sa jej chlapec je to mozne????????????????,,
ma teraz celkom pomiatla ja mam nakupenu len ruzovu vybavu 😖 😖 😖 ja som myslela ze 4D je 100% 😕

sisaa
13. apr 2010

ahoj baby

maxi....ides dnes na brusne?

maxara
13. apr 2010

eri jedna osoba na noc sama na izbe s ranajkami 23,00 + 1,65. Ak su dvaja (na dvojke izbe) tak kazdy po 16,50 +1,65.
jednolozkova 23,00 + 1,65 a apartman 43,00 + ten mestsky poplatok podla toho, ci su dvaja alebo jeden.. lebo to je cena za izbu pre 1 az 2 osoby.

maxara
13. apr 2010

ahoj siska, ideme teraz s kafkom na hranicnu a odtial na brusne.. ale som trochu chora, takze potom pizzka ja ee..

stanka33
13. apr 2010

Ahojte.....uz by mohlo prestat prsat nie????

no k tej cokolade...ja som to vzdala nejest cokoladu asi po 6 tyzdnoch, lebo kazdy mi ju nosil, kdo prisiel na navstevu aj do porodnice aj domov a doma plna skrina..no nedaj si...postupne som skusala a dalo sa....a ked kojis mas strasnu chut na sladke...a jes viacej ako ked si tehu..aspon u mna to tak bolo.....a ovocie nase mozeme vsetko, osupane...vyskusat s mierou a ked nie su problemy tak mozes jest kludne....az na jahody ale to bude po nich.....

maxi uz si volala tej pani, ja idem kuknut telefon na nu a skusim jej zavolat...a ocom bude vlastne ta prva prednaska???

no ja by som sa velmi pobavila keby sa mi namiesto dievcatka narodil chalan... 😀 😀 😀 ja by som ten omyl brala...

adka1311
13. apr 2010

ericica...aj mojej znamej sa to stalo, mala sa jej podla UTZ narodit dcerka a potom nechcela verit, ked jej pri porode povedali, gratulujeme mate chlapceka...ona ze nie, to je omyl ja cakam dcerku 😲
no boli vsetci prekvapeni.....
vacsinou sa mylia lekari ked povedia, ze cakaz dievcatko - lebo niekedy chlapci schovavaju pipika medzi nozkami....menej casto sa stava, ze sa zmylia, ked vidia ze je to chlapec - gulky si totiz tazko s niecim pomylia.....
takze dievvata su podla UTZ viac neiste.....
samozrejme jednoznacne ti to povedaia len z amnio alebo z krvi.... 😉

sisaa
13. apr 2010

maxi, idete do toho velkoskladu? Jeej, aj ja by som sla. Minule som to tu zachytila v debate. Povies aspon co mali, resp. dufam, ze ukazes ak nieco kupis 🙂. Vidis, a ja, ze by som dnes s vami sla 🙂.

adka1311
13. apr 2010

🙂 stani ahoj...sa pripajam k vyzve: dost bolo dazda...tiez sa mi dnes nic nechce, mam strasne nizky tlak a som ospala...tak len vylihujem s notebookom / chvilku vzydz popracujem a chvilku si vas citam/ a cakam kedy bude 15.00, aby som sla po maleho do skolky, tatino ma dnes pracu aj popoludni, takze mam lukaska na starosti ja...uvidime ako mi bude, brusko zatial velmi netvrdne /teda na moj vkus 😖 😖 /, tak asi nahodime gumaky a prsiplate a vezmem ho von...
on miluje, ked su vonku mlaky a blato a ja mu dovolim aby do nich skakal... 😀

strasska
13. apr 2010

Ahojte,
presne ako vravi stanka. ja som pocas kojenia zrala a nie jedla. A sladke muselo byt...zial kakao a orechy su silny alergen, ale tiez som to dlho nevydrzala.
Co sa tyka jahod, malin a pod. mne laktacna poradkyna vravela, ze je skoda prist o tie vitaminy, takze mam vyskusat najprv jednu bobulku, ak nic ...ziadna reakcia, tak dalsi den dve, a ak zase nic tak to postupne mozem s mierou zvysovat.
A to iste vravela aj so strukovinami.
Takze som vlastne musela vynechat iba paradajky a citrusy.

strasska
13. apr 2010

maxi a vlastne aj ostatne baby, uz mam tie fotky bruska, tak ak si chcete tipnut, ci to bude chlapec abo dievka, tak kuk
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/strasska/alb...
ale odpoved bude az v juli 🙂

maxara
13. apr 2010

stanka - ta prva prednaska je o pupocnikovej krvi, tam nejdem.. mam kuknut o kolkej? vcera som jej poslala mejl, lebo vraj sa jej dovolat neda, vraj je to zazrak..
siska v pohode pod s nami, ale ja som dnes na tom dvojmiestnom aute.. o pol hodku odchadzame spred budovy nasej ubytovne.. ale ak tam trafis, tak sa tam mozme v poho stretnut cca o 14:30, hm?

ericica
13. apr 2010

no baby nestraste ma ja som si uz zvykla ze budeme mat kocku a mam pokupene vela ruzoveho lebo pri malej som nevedela pohlavie tak som kupovala neutralne farby....takez to by bola sranda keby sme oblieklai nasho chlapceka do ruzovej garderoby 😀
a ani meno nemame vybrate 😒 len dievcenske 🙂

sisaa
13. apr 2010

na tej hraničnej kde treba ist?

maxara
13. apr 2010

strasska 🙂 tak ja tipujem dievcatko..

ericica
13. apr 2010

strasska tak moj prvy pohlad na foto a odhad babaaaaaaaaa 🙂

lutsine
13. apr 2010

ja tipujem chlapceka 🙂

ericica
13. apr 2010

mne sa skor zda ze ma brucho akoby od pasa k pasu a nie take spicate....preto ta baba ja som mala take pri Rebi 😉

maxara
13. apr 2010

siska no to ja neviem, ja beriem mojho osobneho navigatora kafka 😀 ale mapu maju na wenice.sk tak skus pohladat..kafko nieco pisala, ze ked tam zajdes uvidis jurki pumpu a tam pri nej na krizovatke asi doprava?? teraz neviem a tam vzadu medzi tymi skladmi to je.. alebo cakaj pri jurki na mojho reneho zlteho, to si vsimnes.. 😀

strasska
13. apr 2010

zienky tak ja sa tu usmievam od ucha k uchu, lebo ja asi fakt chcem tu babu 😀

ericica
13. apr 2010

adka a ta tvoja znama bola aj na 3D ci 4D???alebo jej robili iba klasicky UZV????

maxara
13. apr 2010

eri ja suhlasim, tiez preto som tipla babu.. strasska dobre? ci chces radsej chlapceka? 🙂

ericica
13. apr 2010

strasska podla mna baba 😵 😵 😵 ale hlavne aby to zdravicko bolo na nemam pravdu??? 😉

maxara
13. apr 2010

eri inak aj ja som sa stretla s babou, co jej tipli traja doktori babu a mala chlapceka, ze keby rodila cisarom v narkoze, tak by neverila 😀

bellablonde
13. apr 2010

stani mi cosi vrav, my uz mame doma psychiatriu, co sa neda vystihnut ani chvilocka bez dazda 😠
Peto mi vobec nechce byt v mat. centre a hrat sa (aj tak je tam vecne kopa deti na malom priestore, ze sa mu ani necudujem) ... on by najradsej stale lietal po vonku
..
po porode este len pridu mile bonusy, cokoladka, mandarinky doniest mamicke - akoze totalka zbytocne 😝 aj ked tym ludom povies, ze nechces nic, tak to dovlecu

ovocie mi az tak chybat nebude - jahody, hrozno, melony jem iba obcas, dokonca kukuricu som mala minuly rok az 1x 😅
Mne ku stastiu staci kilo bananov 🙂

maxara
13. apr 2010

bella ja tiez velmi lubim banany, ale teraz moc na ne nemam chut, skor sa idem utrhnut za pomarancami

bellablonde
13. apr 2010

strasska mne sa tiez zda, ze mas brusino viac do bokov ako dopredu... bude dievcatko 🙂

maxara
13. apr 2010

a strasska, podla mna si aka fesanda 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre