Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
5. okt 2010

@cigaretka5 myslim, ze mas cas, dohodli sme predbezne nejaky neskorsi termin, taky april, maj.. ze kym decka nebudu tak uplne chodiace a nebudu tak moc vymyslat, nech mozme aj pokecat 😉
Inak ja rada organizujem, ale do tohoto sa mi nechce.. ved vyzbierat prachy od vsetkych, vybavit zabookovat chatu..

maxara
5. okt 2010

Idem spaaaat, dobruuu nocku

lela1809
5. okt 2010

bru noc vsetkym...letim za malou stale je nejaka nekludna :( tak hadam dnes to bude lepsie ako vcera ....

merikac
5. okt 2010

@maxara neda sa nove foto si nevsimnut.......z tmavej fotky, z ktorej si vykukala len ty- ste presedlali na krasny pestrofarebne vesely portret 🙂)))

merikac
5. okt 2010

@zrzulka to neviem,,,vsetci ma volaju marianna,len brasko merikac,,,,,,,,,, 😀

cigaretka5
5. okt 2010

@merikac poslala som ti ip , dufam ze je to zrozumitelne , keby nieco ozvi sa

merikac
5. okt 2010

@cigaretka5 dakujem,,akurat na to pozeram, uz som to 1x precitala a asi to nechcem pochopit, lebo sa mi to nepaci 😀 ...uz som ti odpisala..zatial ozaj vrela vdaka,,,

cigaretka5
5. okt 2010

@merikac ak to nie je jasne mozno je lepsie zavolat , kludne sa ozvi. snad som to nenapisala ako madar 🙂 v principe ak to bude ako tento rok , by som to riesila cez tu zivnost- dostanes najviac

merikac
5. okt 2010

@cigaretka5 jasne,,musim si to vsetko premysliet, do coho vlastne idem,,,,pretoze chcem vsetko prisposobit emme, ak by som casom zistila,ze praca ide na ukor nej,tak by som potom zostala predsa len doma, nech si v praci myslia, co chcu,,rodina je pre mna najdolezitejsia

mirka285
5. okt 2010

tak uz som tu,pozehlene,Panelak som pozrela...baby vy chcete ist na stretko aj s manzelmi?ja som myslela ze bez 😕

merikac
5. okt 2010

@mirka285 niekto spominal aj mm???????? 😕

merikac
5. okt 2010

@mirka285 a inac, som tak myslela pri panelaku,,ze takeho ako jeJakub by si brala??????? 😀

cigaretka5
5. okt 2010

@merikac aha a som zabudla ak by si sa rozhodla ist v novembri makat a neskor zistis ze je to na ukor malej, mas narok na rodicak uplne standartne, teda ak nezmenia zakon , do dvoch rokov vyssi , potom nizsi

merikac
5. okt 2010

@cigaretka5 a to aj v tom pripade ak by som si uplatnila, to vyplatenie prispevku rodicovi?

mirka285
5. okt 2010

@merikac no Maxi spominala nieco ..ja by som Jakuba nechcela,ja potrebujem niekoho tvrdsieho pri seba...Kubo je moc cajovy 😀

merikac
5. okt 2010

@mirka285 nejako mi usiel ten prispevok,,,,,,,,,,,,,,vidis ani ja by som ho netoto.....a potom, ze sa stazujeme 😀 😀

mirka285
5. okt 2010

@merikac vsak ale my zeny nikdy nebudeme spokojne 😝

cigaretka5
5. okt 2010

@merikac ano ak by si potom isla spat na rodicovksy prispevok potom sa rodičovi znova začne vyplácať rodičovský príspevok ale už len vo výške 75% inak platnej sumy (75% z 256 € alebo 75% zo 164,22 €).lenze ak nepojdes a budes robit jak murovata tak dostanes iba 25% ako prispevok rodicovi a 75% dostanu nasi romski spoluobcania...........

merikac
5. okt 2010

Kolko ma Linda kg?...dnes som malu merala aj vazila a som prekvapena, ze ako pomaly zacala priberat,,,ma 4mesiace a 6800g a 65cm,,,ked mala 3mesiace,,tak mala 60cm a 6160g

merikac
5. okt 2010

@cigaretka5 krasne lopatisticky si mi to vysvetlila,,,a este jedna otazka,,ak by od januara stat znizil rodicovsky prispevok na tych 190,,myslis,ze tym co je uz vyplacany v sume 256 eur, sa znizi tiez na 190, alebo nizsi prispevok by bol uznany len novym maminam nastupujucim na rodicovsku v january?

merikac
5. okt 2010

@mirka285 opravujem -v 3 mesiacoch mala 6480g

kafoditka
5. okt 2010

@merikac mne bolo povedane, ze tych 190eur bude platit aj pre tie maminy, ktore teraz poberaju 256eur. Ja si napr. priplacam na socialke do maxima a pol roka mam peknu matersku, lebo mi ju vyplaca socialka. Ale v januari, ked by som mala uz prvy krat poberat tych 256eur, ich uz nedostanem, lebo rodicak bude 190eur a ten ti uz vyplaca UPSVaR.. Cize to doplacanie ma zmysel prvy pol rok a potom jedine ak si budes davat preplacat OCR...
@cigaretka5 napisala som to spravne? 😉

mirka285
5. okt 2010

@merikac vobec neviem kolko vazi,ale meria 61cm,ale ideme v utorok do poradne tak ju prevazim....a s tym rodicakom to idu znizit vsetkym s platnostou od noveho roka ☹

merikac
5. okt 2010

babulky, idem hajat, kym mala tvrdo spi,,,lebo ak to bude ako rpredoslu noc, zas sa nevyspim,,,,,,,,,,,,,dobruuuuuuuuu

mirka285
5. okt 2010

@merikac Emmka dost vazi a to sa mi zda chuda...no som zvedava kolko vazi ta moja chcela som napisat rebeka,ale napisem Linda radsej aby ste to pochopili 🙂

cigaretka5
5. okt 2010

@merikac
@kafoditka no ja by som sa o navrhoch tejto vlady nevyjadrovala, uvidime co bude. Zalezi ake budu tzv prechodne ustanovenia a podla toho budeme vediet , ci 256 eurove rodicaky dobehnu alebo vsetci spadnu od 1.1.2011 do 190- co sa sice teraz prezentuje ale odporuje to ustavnemu pravu SR- teda ze sa menia podmienky za behu..........
Kafko ano i- ,materska - tu vyplaca 26 tyzdnov od nastupu socialna poistovna ajej vysku vies ovplyvnit prijimom, resp DNP a rodicovsky prispevok- ten vyplaca UPSVAR a ten je dnes na dvoch urovniach.
Baby uvidime ako to vlada po novom schavli ak schvali- neviem stale mam tucha ze to ostane ako je ..............

cigaretka5
5. okt 2010

@mirka285 este nie je nic schvalene, vlada predlozila navrh na citanie do parlamentu a este je tu prezident a je oktober, neviem o tom ze by to slo v zrychlenom konani, tak si myslim ze od 1.1.2011 to asi nebude

mirka285
5. okt 2010

@cigaretka5 no bodaj by si mala pravdu...

monline
5. okt 2010

@cigaretka5 mne sa zdá, že som niekde čítala, že kabinet schválil návrh,.....že to už platí

monline
5. okt 2010

písali ste tu o stretku a ubytovaní...ja som chodievala na školenia do Trenčianskych Teplíc, sem:
http://turista.teplice.sk/ubytovani/1420/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre