Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bellablonde
9. jún 2011

@maxara augmentativa 😉

maxara
9. jún 2011

@bellablonde a konkretne toto moje su zvelicujuce slova 😉 http://www.oskole.sk/?id_cat=4&clanok=9781
no to hej, Bambi, alebo aj Mirka by ma neprekvapila keby take zahnojila, ze ma.. alebo Noe, alebo Dugy 😀

bellablonde
9. jún 2011

@maxara peti zacala som to guuuglit a stale mi vyhadzovalo tie antibiotika augmentin 😀 😀 ... niekde matne som vedela, ze sa to toci okolo slovo augmen...

maxara
9. jún 2011

@bellablonde si sikulka.. pejorativa su nieco ine.. 🙂 teda asi vseobecne nadavky

zrzulka
9. jún 2011

keby pato jedol maso tak vnutornosti dam, vnutornosti su bohate na mineraly,urcite zdravsie ako dat sunku napriklad ci kuracie kde pridaju ako bonus hormony...podla mna ak to ma len raz za cas tak v pohodicke...nebala by som sa toho...

@maxara co to co to?planujes drobne upravy na uchu??? 😀

bellablonde
9. jún 2011

no kocky, mne uplne staci v uchu jedna mala dierka, ktora, ked si vyberiem nausky, ma tendenciu za tyzden zarast 😀 😀

ale co je podla mne extra nechutne su africke zeny s kuzelmi na krku a v spodnej pere,,, ci kde si to presne pchaju.... 😀 😕 😅

maxara
9. jún 2011

@zrzulka no to isto.. 😀

zrzulka
9. jún 2011

@bellablonde ja som mala tiez ucho prederavene fungl cele ale okrem jednej dierky mi to cele zarastlo,po jednej ostala bodecka.....sme si davali s muzom naraz taketo drobne upravy .on len jednu samozrejme 😉

zrzulka
9. jún 2011

@maxara ja reku ze pre nas chystas prekvapco na megastretko....vsak by si bola originaalna neondej sa 😀 😀 😀 😀

bambola
9. jún 2011

@bellablonde co ja ?

zrzulka
9. jún 2011

inak manzel ma neterku piercingovu ona ma v jazyku, v oboci, v nose, na pere a neviem kde vsade, uz to ani nesledujem...ale mne sa to paci ....ja mam pochopenie pre tieto veci....

bellablonde
9. jún 2011

@bambola ze keby som mala tipnut, kto z nas ma piercing v jazyku, tak dam teba 😀 😀 😎

asi preto, ze som si vsimla, ze mas v nose 😉

maxara
9. jún 2011

@zrzulka ved tak ty nas prekvap 😉

bellablonde
9. jún 2011

@zrzulka juuuj zrzi, to je uz na mna moc,,, boooze tusim som v niektorych veciach strasne konzervativno staromodna 😅

maxara
9. jún 2011

@bellablonde aj ja som v tomto stara konzerva.. akoze niekomu sa to hodi, nehovorim.. ale co sa uz moze niekomu hodit na jazyku?! 😕 som zvedava s cim zachvilku pride Nina 😀

zrzulka
9. jún 2011

@maxara akoze mam pre to pochopenie ale ja som spokojna s tym co mam momentalne, nad upravami zatial neuvazujem
@bellablonde nie si ja nieco tolerujem nieco je aj na mna prilis... pacia sa mi dredy, jemne tetovanie ano ale napriklad ked ma niekto tetovacku cez pol ramena ci polku tela tak to by som si nedala....aspon momentalne to citim takto....

zrzulka
9. jún 2011

btw mozno nas raz nasi potomkovia prekvapia s niecim co sa nam pacit nebude 😀 😀 😀

bellablonde
9. jún 2011

@maxara peti, moj stary uz teraz vravieva sasenke: " beda ti, ak si v 16tich dovedies domov nejakeho chumaja!" 😀 😀

bellablonde
9. jún 2011

@zrzulka leni este co sa mi celkom paci je nejaka jemna kerka na zenskom lytku... ale aj to lytko samotne musi byt pekne stihle 😀

bambola
9. jún 2011

@bellablonde jaaaaaaaaj, dik 😀 ja som vzdy chcela do nosa tak ako nahle som flinkla z domu tak som si dala 😀 ale keby som byvala s nasimi tak sa asi neodvazim 😅

zrzulka
9. jún 2011

@maxara @maxara 😀 😀 😀 s dredmi??? 😀 😀 😀
veru ktovie aka bude moda o 15 rokov 😉

bellablonde
9. jún 2011

moj maly peto si momentalne nechava lakovat nechty 😲
jasne, ze mu nenatriem vsetky, vzdy len palcek
rano mu to potom mm odlakovava 😀

kafoditka
9. jún 2011

@bellablonde Juli, ked som bola puboska, tak moj tatino na oslave len tak mimochodom zadelil na moju adresu, ze "Boh ta chran aj s celym mansaftom, ak mi prides v 16tich domov tehotna" a ver, ze to bola moja verna antikoncepcia este dlhu dobu 😀

zrzulka
9. jún 2011

@bambola preco v nose je to pekne vela zien to ma aj moje kamosky niektore....ja by som si tiez dala ale neviem ci by mi to nevadilo, ci by som zvladla bolest.... 😒

zrzulka
9. jún 2011

@kafoditka to si mala taky respekt pred otcom???? 😕 😀

bellablonde
9. jún 2011

no kocky, cas pokrocil,
idem dat piect masko... dnes budu stehna s ryzou
kuknem ci mam sosovicu, ze by som vyskusala ten petin recept na sosov. ryzu

zrzulka
9. jún 2011

ja chcem ist voooooooooooon....toto co ma byt ten vetrisko....
@bambola ake pocasie hlasia na vikend????snad sa umudri, potes nas trochen 😉

bambola
9. jún 2011

@zrzulka jaaaaj mne sa strasne moc nepacia dredy 😒 resp pride mi to nehygienicke 😠 inac ale poznam jednu babu co ma prepichnute gulickou obe lica. ked sme ju spoznali tak sme rozmyslali ci to ma vnutri spojene 😀

katka55
9. jún 2011

ahojte. to kolko ste uz toho stihli popisat 😕 ja len hlasim vsetkym, ktorym sa deti v noci casto budia, ze u nas to trvalo asi 2,5 tyzdna a uz je to zase v starych kolajach 🙂 a dnes mi konecne vratili moje stare zlate dieta, tak sa tesim, lebo od pondelka s nim bolo na nevydrzanie 😠
@maxara Peti, tento vikend sme na Sliaci ☹ tak uvidime, ci este nieco stihneme, lebo vsak buduci vikend by sme to uz mali odpalit, co? 😉

kafoditka
9. jún 2011

@zrzulka dodnes den ho mam..vacsi, nez pred mamou 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre