Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
25. feb 2011

@mirka285 jasne ze nechod nikam.. ked nam vyhladne, tak si objedname pizzu, ale ja osobne idem na kavu.. mam doniest nieco?
tak ja ti napisem sem, ked sa vychystam a prirataj si hodinu, ok?
ale hlavne mi povedz kam

maxara
25. feb 2011

@bambola Bambi, tak si rozhodla, Ninku neberiem a autosedacku mam stale v aute, takze to je v pohode.. a poobede ta mozem po ceste hodit do tesca.. aka som??? 😀

mirka285
25. feb 2011

@maxara poslala som ti ulicu do I.P

mirka285
25. feb 2011

@bambola jasne,ze aj teba cakam 🙂

sarai
25. feb 2011

@vierkaha davas 2x vecer mlieko?

maxara
25. feb 2011

@mirka285 ano sak uz smejdim.. takze druha doprava a druha dolava 😉 @bambola, toto si pamataj 😀

dobre @bambola a teba kde vyzdvihavam? budes stat niekde pri ceste? 😀

bambola
25. feb 2011

@maxara najsamuzasnejsia 😀 hodim ti miesto kde sa stretneme do IP, vymyslim to nekomplikovane aby si to mala po ceste 😉

maxara
25. feb 2011

@bambola oki, ja pojdem tak cez kramare.. cize pri zvaracaku hore, na kramare a dole na patronku a tadial.. a tam mozem bud vliezt do sitiny alebo ist po starej, to je jedno, ale radsej po starej..

bambola
25. feb 2011

@maxara ak pojdes po starej tak pojdes rovno, po pravej bude tesko a potom uz velka krizovatka, dolava dubravka a potom hore dubravkou az k miestu ktore som ti napisala do IP 😉

bambola
25. feb 2011

@maxara @mirka285 inac ja vyzeram ako mockos 😖 vcera mm zaspal tak som nestihla sprchu 😠

mirka285
25. feb 2011

@maxara ano presne tak,prva do prava bude hned za pumpou,a dalsia bude uz normal krizovatka takze tam pojdes doprava,potom stale rovno,po lavej strane bude obrovske parkovisko a na konci toho parkoviska zabocis do lava a potom pojdes kusok rovno a na prvej medzi baraky zase do lava a si u mna....a ked pojdes pre Bambi,chod cez sitinu kludne a pozeraj tabulu Dubravka,tam musis ist,cize ku mne pojdes z Dubravky...idem srat,a dat sa dokopy...

maxara
25. feb 2011

@bambola no akoze sznie to neskutocne jednoducho ale ... pamataj, ze mas docinenia s maxi.. tak tam preslapuj.. a kedy? a jasne ze si mozes zobrat golfac 😉 mam tam kde odstavit auto?
vcera som mm pisala, ze ma len vyhodi pri taneckoch a ide dalej k svokrovcom a na trnavskom mi hovori, ze kabelku mas po ruke? vravim, ze nie, musis aj zastavit 😀 😀 😀

maxara
25. feb 2011

@bambola tak to je super, budeme smrdiet obe 😀

@mirka285 no uvidim, ako ma vyhodi cesta.. 😀 ono to tak niekedy byva, ze ja si naplanujem a zistim, ze sa tam neda odbocit 😀 a najdem sa v cunove
no este raz to ceknem a idem sa chystat a potom napisem, ze som ready to fly

tinaki1275
25. feb 2011

joj baby uzite si kaficko .. 🙂 ja sa tesim ze ide vikend a ze bude trochu mm doma aspon pomoze s malou ..a @maxara zacnem ju balit asi do tej deky aj ja....kazdopadne s nou pojdem aj kdr.vobec sa mi to nezda aj s ty, jedlom ..na ranajky mi zjedla 5 lyzizciek jogurtu a 3 lyzicky vyzivy ...a caj cca 30 ml ... 😒
no idem ju chystat k ortopedovi ..

bambola
25. feb 2011

@maxara maxi budem stat na autobusovej zastavke takze by sa tam malo dat zastavit 🙂 mne je jedno kedy, len sa dohodnite aby som vedela ako s malou (ci spat ci nespat, ci nachvilku 😀 )

gabika41
25. feb 2011

@tinaki1275...tiez si myslim,vyskusaj to s tou dekou a pokial to zabera,tak je po probleme.... 🙂 a pokial ide o tu stravu,to mas tazke,deti su rozne,moj brat mal problemy tiez s dcerou.......maso vobec nechcela,ani zaprazene polievky....takze vyrastala na suchom chlebe,ryzi,cestovinach.....a zacala trochu normalnejsie jest az v 15 rokoch....a bola aj na vysetreniach krvi a tak a vsetko mala v pohode,ale tie nervy co si uzili..... 😠

gabika41
25. feb 2011

@maxara ...ja ked neviem kde je Dubravka,tak sa mi ani niet co cudovat,ale Ty z Petrzalky?No si ma normalne dostala.... 😉

tinaki1275
25. feb 2011

@gabika41 no divne je ze ona normalne jedla prakticky 2 mesiace...okrem spenatu,ten jej nechutil ..na dovolenke prestala jest ,ale mlieko pila az liter denne tak si to nahradzala..teraz mi treti den odmieta uz aj mlieko .. 😒 stale dufam ze je to len prechodne ,mala obdobia ked jedla menej ale takto to este nebolo ...ja som tiez bola problemova pokial ide o jedlo ,aspon co mi mama hovorila ale zacalo sa to az ked som mala asi 3 roky ...no uvidime...

vierkaha
25. feb 2011

@sarai no my máme taký režim že ráno keď sa zobudí cca tak okolo 8:00 tak dostane mlieko 180 ML potom má o 11:00 na desiatu ovocie alebo kašu na obed o 14:00 mu dávam príkrm potom má o 17:00 150 ml mlieka a potom až keď idem spať čo je medzi 20:00 - 20:30 mu dám 180 ml mlieka niekedy sa tie časy posúvajú podľa toho ako mi spí, ale snažím sa dodržať ten 3 hodinový interval

@maxara Peti a to nepoznáš, že železo keď je úúúplne rozžeravené tak je až biele ? Teda aspoň tu v TT 😀

bambola
25. feb 2011

@mirka285 posli aj mne do ip tvoju ulicu dovolim si tvrdit, ze mam dobry orientacny zmysel tak to kuknem na mape aj ja 🙂
@maxara nezabudni hrniec 😀

vierkaha
25. feb 2011

@tinaki1275 mne robil Maťko minulý týždeň niečo podobné vôbec nechcel mlieko, tak som mu skúšala dať aj iné druhy, ale ani tie nechcel a večer prišiel mm z práce a Maťo mu na posedenie zlupol celú 180 dávku - mm samozrejme machroval, ale ja si myslím že malý bol po celom dni už taký hladný, že rezignoval. A tiež sa mi v noci budil a vstával strašne skoro. Nakoniec sme museli vymeniť mlieko za inú značku a teraz zase papá pekne a spíme do 8:00 - 10:00 , vyskúšaj jej ponúknuť iné mlieko 😉

tatianka.g
25. feb 2011

tak ja som dnes presolila co sa dalo 😒 snad to mm nejako spapka 🙂

maxara
25. feb 2011

@bambola tak som redy tu flaj cize co ja viem, tak o hodku? alebo ti zavolam ked budem kde? 😕

@gabika41 😀 akoze jasne ze viem, kde je dubravka, ale repsne ako vravis, ja z Peeetrzky nemam veru dovod sa do Dubravky trepat, cize neviem presne, ako to tam vyzera.. som tam bola asi 4x v zivote a tak ulice ee.. mi nic nehovoria.. a teraz ked pribudla dialnica a menia sa cesty na kadejake jednosmerky.. fakt neviem, ci by som dosla len po pamati..
A este ti prezradim jedno Petrzalske tajomstvo.. Dubravka je diera 😉 😉 😀 😀 😀 😀

maxara
25. feb 2011

@tinaki1275 🙂 vyskusaj

maxara
25. feb 2011

VYRAAAAZAM a volaaaam

tatianka.g
25. feb 2011

tak ja som dnes presolila co sa dalo 😒 snad to mm nejako spapka 🙂

tatianka.g
25. feb 2011

netusim, preco sa prispevok opat objavil 😖 😖 😖 ... Tominko je hore, tak ideme sa hrajkat 😉

gabika41
25. feb 2011

@tinaki1275...no ved presne aj Daniela sa pekne rozpapala a potom odrazu bum....a inak som teraz citala,ze nie je zle nechat dieta hladne ( ved neumrie od hladu ) a pokial by si mala nejaku kamaratku s decom,tak skusit nech papaju spolu 🙂

@maxara ....dubravka je diera?skor sa mi zda ze voci petrzke je taka averzia,alebo to uz skoncilo?Je to taka betonova dzungla.... 😉

katka55
25. feb 2011

@gabika41 maxi len provokuje, lebo my tu v dubravke mame na rozdiel od petrzalky koooopec zelene a mimobratislavsky nebudu verit, ale aj les tu mame 😉 @maxara ze maxi?? 😀

mirka285
25. feb 2011

no tak ja som narychlo zbuchla nejake muffiny do truby,tak som zvedava co z nich bude,lebo robim ich prvykrat takto nasladko 😕 ale su cucoriedkove s horkou cokoladou,takze znie to celkom dobre 😀 aaaaaa som jednoznacne za Dubravku 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre