Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
17. mar 2010

MOJALILI:
ďakujem za povzbudenie 😉 , všetkým vám ďakujem, ste ma potešili 🙂

Inak ja sa musím pochváliť, že ja som neskutočne vyhádzaná, na pleciach, na krku, na tvári, medzi prsiami, na brušku...............nebude to náhodou baba?

tutifruti
17. mar 2010

Tak potom aj ja budem mať babu.... 😀

mojalili
17. mar 2010

Noooo ---pri dcere som mala fľaky po tvari, pribrala som aj do ramien, zadku, tak vsade...mala som tiez vriedky....teraz cakam chlapca a nemam nic na tvari, hladku plet ako babetkovska prdelka 😀 (ja som nikdy nemala problemy s pletou🙂
Takze mozno nieco na tom bude, ze dievcata beru krasu mamicke 😉

mirka285
17. mar 2010

kocky tak uz som doma z 3D a som stastna 😉 potvrdili mi dievcatko na sto percent,takaaaa som rada 🙂asi som si zle spravy vycerpala hned rano 😉 mala ma 700 gramov a velkost zodpoveda 25 tt...Kofko tak to ma tesi ze si nakupila a ze som ti dobre poradila...idem kuk vase fotecky..

mojalili
17. mar 2010

MIRKA GRATULUJEM, to je dost 700g, super, tak sa ti to splnilo, chcela si tusim dievcatko🙂
Kocky, a kde ste nakupovali? Mne je tak luto, ze nemam nic nakupene, len ja ked idem z prace, tak nevladzem a tu ani nie je kde, v Senici ☹
TRNAVACKY - kde sa da na pesej zone nakupit pre deticky? Pondelok idem s detmi na vylet, mame rozchod 1 hodinu, mozno sa dostanem do obchodu, len neviem, ide aj ziak s DMO, booze, to je hruuuza.

carrie84
17. mar 2010

miri - tak este raz gratulujem k babulke 🙂

K tym priznakom, ze ci chalan alebo baba - no neviem - plet sa mi zhorsila, nechty tiez, vlasy mam uplne super - leskle, nepadaju, nemastia sa, priberam dost a hlavne do bruska, noh a zadku a napriek tomu mi vsetci hovoria, ze som opeknela - a bude to chalan 😀

mirka285
17. mar 2010

mojalili vsak Tomas mal 4,5 kg ked sa narodil,tak mala asi nechce zaostavat 😀

mojalili
17. mar 2010

Mirka, no klobuk dole....tak to je fakt dost.
Ja mam brusisko ako keby som prehltla basketbalovu loptu, a mala som aj pri dcere tak....a LILI vazila len 3300g, aj toto je celkom normalne....idem na druhy tyzden do poradne a aj na cukrovkove testy, tak som zvedava....

sunnygirl
17. mar 2010

Mirka: gratulujem už k veľkej princeznej.

Inak, je to ešte stále v pohode, že necítim kopančeky, len škvrkotanie a žblnkotanie

Tutufruti: ty by si mohla vedieť keď máš už 2 princezné 🙂 🙂 🙂 či čakáš ďalšiu princeznú 😎

sunnygirl
17. mar 2010

????????????????, otázniky k druhej vete

mirka285
17. mar 2010

sunny ale ved aj to zbnkotanie a skvrkotanie su predsa pohyby 😉

tutifruti
17. mar 2010

Sunny: ked pri kazdej som sa cítila inak, akurát hrozná som bola pri oboch 😅
Tak mozno dalšia baba.... 😉
A kedze pri Dorotke som bola presvedčená, že čakám chlapca.... tak to teraz vobec neriesim... 😅
Navyše mi je to jedno... Preto, že som opúchala užívam lieky /hormóny/, ktoré sa v tehu vôbec užívať nemajú, takže naše jediné želanie s mm je, aby bábo bolo zdravé... Za to sa modlím každý deň....

rybaanka
17. mar 2010

Caute babule 🙂

ja som dnes s mangelom mala ist do Tatier, ale kedze maly dostal teplotu, tak som ostala s nim doma ☹
dnes som bola aj na antolskej a objednali ma na dalsi USG 1.4 - aky pekny datum 😅

drievko drzte sa 🙂

sunny srdiecko bude posluchat, uvidis 😉

inak babulky pekne fotky zo svadby mate, ja uz mam pocit, ze to bolo hroooozne davno 😅 ach jaj.... 🤐

jej MIri gratulujem, aj my sme mali 720g v 25tt 😉

emanuel22
17. mar 2010

Ahojte 🙂
Pekné fotky zo svadby. Ja mám tú našu v čerstvej pamäti, brali sme sa v septembri 2009, bolo to nádherné, zopakovala by som si ju.
K tým príznakom, tak ja som si myslela, že to bude dievča, priberám dosť aj do zadku, stehien, nielen do bruška, tiež sa mi zhoršila pleť, chrbát samá vyrážka a bude to podľa Dr určite chlapček. Ten bude krásavec 😀
Sunny, srdiečko bude v poriadku, neboj. Ja mám tiež problémy, ešte neviem ako budem rodiť kvôli srdcu, no nejak to zvládneme, hlavne aby boli detičky v poriadku.
Majte sa

lenkaaninka
19. mar 2010

čaute baby mne nešiel kôn dva dni ...normálne tragédia vždy som si ráno zv ykla pri káve aspon prečitať čo ste popísali 😉
teraz budem mať čo robiť 🙂

lenkaaninka
19. mar 2010

hmmm až teraz som si všimla že ani vám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

meruska
19. mar 2010

ahojte..konecne zas fungujeme 🙂

oacka
19. mar 2010

no čaute! nepustili ma na koňa,tak som nakupovala na mimibazare. ešteže sa mužovi nechce čítať SMS výpisy z účtu. on ma zabije.... ☹ a aj babka prepadla internet nákupom a dnes sme nakupovali na pampyshope! A vy ako?

meruska
19. mar 2010

čo také si nakúpila?

tutifruti
19. mar 2010

No ja som si konecne nasla cas a aspon som pokukala nejaké tie kočíky... 😀
Este nie som rozhodnutá, potrebujem vidieť aj na živo....
No ale trpela som riadne, že kon nefungoval... 😉

lenkaaninka
19. mar 2010

nasrala ma sestrička na 3D čo mám isť tak mi tento týžden mala volať presný termín a nič tak dneska volám a hovorí ooo pardooon doktor si zobral zošit s termínmy do nemocnice...zavolajte si pondelok...ale nech si ma nepraje ked ma pondelok sprdne že už som vysoký tt a nemá volný termín...

oacka čo si si poobjednávala ? tam sú kráááásne tie supravy do postielok 😵

oacka
19. mar 2010

merus, dala som práve fotky do albumu. väčšinou veľkosť 68, mala by vydržať na jeseň, možno aj zimu. teším sa ako ju budem v tých šatách fotiť!

oacka
19. mar 2010

Moj muž sa smial,že to isto nejaký nespokojný manžel hackol koňa,ke´d som sa mu sťažovala,že už druhý deň nejde! 😀

meruska
19. mar 2010

😀 ja som dnes už tiež stažovala mm, že nemám čo pozerať na nete

oacka
19. mar 2010

meruska,kedy máš poradňu? ja idem budúci týždeň na glukózový test. dúdfam,že nebudem zvracať, neviem,či vydržím tak dlho hladná...

meruska
19. mar 2010

ja mam poradňu zas s tebou 🙂 15.4.
tie modre šatočky s bodkovanymi nohavičkami sa mi veľmi páčia

meruska
19. mar 2010

ty si sa s tými nákupmi rozbehla 🙂

oacka
19. mar 2010

samé ružové som pokúpila... to sú všetko používané veci, ja som také ani nechcela kupovať,ale dajako som sa nevedela zastaviť. už mám na pošte dva balíky,tak uvidím,aké budú tie veci naozaj. či ich rovno nezahodím....

lenkaaninka
19. mar 2010

oacka ja idem na ten cukor v 24tt tak mi gyn. napísal na vymenny listok...ale asi to je individual

meruska
19. mar 2010

podľa mňa nezahodíš, ja už som kupovala na mimibazare veci aj pre seba, aj kolegyne kupujú sebe aj deťom a zatiaľ sme vždy boli spokojné

oacka
19. mar 2010

lenkaaninka,to už budeš mať ukončený 24tt, či prebiehajúci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre