Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
26. nov 2010

@maxara ty si ju uspala prsom? 😨 vsak to tvoje dieta vcera skoro celu navstevu prespalo 😀
@kafoditka paradna ta stolicka, presne som si to aj ja tak predstavovala 🙂 aj si s nou riadne zamixlovala? zaujima ma totizto ci sa mi po nej dieta bude moc aj vesat 😀 a maly sedi uplne uzasne 😵 fakt uz len ten rezen 😀
@oacka nehovor, ze ako dve hrozna lebo mne sa potom evokuje, jedna hrozna aj druha hrozna 😀 a to vy urcite nebudete 😉

Dobre ranko, neuverite mi ale my dve sme sa teraz zobudili 😅 o pol 6 som vyprevadila mm a zvyknem vtedy aj vstat ale rano som bola uplne rozbita tak som si lahla, o 7 som sa iba prisunula k malej na kojenie a odvtedy sme obe spali az doteraz 😀 mala sa teraz rozprava v posteli, to je znakom, ze je dobre vybuvana 😉 a mna caka kuchyna, lebo je tam ako po vybuchu 😔 a balenie lebo poobede ideme zase do BB a keby uz bolo trosku nakydane snehu v BB tak by som sa vooobec nehnevala 😉

petrap001
26. nov 2010

@maxara Peti,ja uz som ti pisala raz IP,ti to nedoslo??tak maly mal 6000g na 3mesiace,dlzku netusim a zuby nemame 🙂

kafoditka
26. nov 2010

@bambola no staci ti, ze som si normalne na nu sadla ja a stolicka drzi jak besna?? 😀 😀 😀 podla mna je uplne super. Nezaberie vela miesta, je pevna a este aj dobre vypada 😉

bambola
26. nov 2010

@kafoditka parada 🙂 pondelok tam hned nabehneme na nakup 😉

Inac ja mam uplne uzasnu naladu, neviem ci je to tym vyspanim alebo tym vcerajskom. Si tu beham po byte, bekam si tu pesnicky co som si pustila z kompu a mala ssa tiez vytesuje v posteli, si tam vyska a tesi sa, no dufam, ze to takto aj ostane a nepride po smiechu plac (klop klop)

petrap001
26. nov 2010

@kafoditka no Filipko tam vyzera ako velky chlap 🙂 a veru,taka sikovna je a ani nezaberie vela miesta.
ja este neviem aku budeme kupovat,hoci miesta mame dost..zatial ho krmim v lehatku,dam ho do sedavej polohy a papame.ale uz sa velmi natahuje na strany tak dlho tam uz asi nebude,hoci na pozeranie telky super 😀
my sme hore od pol 9 a v noci bol budicek asi 3krat.celkom dobre.ale stale vstanem taka rozbita ze konec.ked sa zobudi okolo 6tej,tak sa citim vyspata ale pospime este jedno kolo a katastrofa...ale naco by som vstavala o 6tej???sak sa zblaznim uz aj tak z tej nudy 😠

baby stretko sa vam asi vydarilo,ze?to bolo u maxi?ale vas tam bolo ako maku 🙂 ale kocice ste vsetky 😉

mirka285
26. nov 2010

kde ste dnes vsetky?ja som uvarila granatir mojmu synovi na zelanie,pobalila som vsetky veci po Linduske z ktorych uz vyrastla a poslem ich jednemu dievcatku do Tatier ktore sa ma narodit za mesiac...tak som spravila dobru skutok a mam z toho dobry pocit....

noemarta
26. nov 2010

ja som nasrata jak hovado.... 😠 😠
tak ja ze aky dobry obed budeme mat a a a a....... 😔 😔 tak spravila som gulas + tarhonu ale z hovadzieho masa, akoze varim ho od 9,30 do teraz a staaale je tvrdeee..... uz nikdy viac hovadzina. 😒
Miri, tak to si teda krasny dobry skutok spravila, chvalim ta, a este pred vianocami. 😉
To je niekto znamy vas, ciiii?????

kafoditka
26. nov 2010

ja som uvarila malemu masko s mrkvou, cakam, kym sa zobudi a zatial smejdim hodinky na nete... dostala som bojovu ulohu si do nedele vybrat 😉
@mirka285 pekny skutok a este krajsi pocit, vsak? 🙂

bambola
26. nov 2010

@noemarta a nemohla si to uz prevarit? lebo ono hovadzie zmakne a potom zase stvrdne. mne ked som robila gulas ta do hodinky zmaklo ak to bola stara krava tak aj dlhsie 😠 na toto je najlepsia kuchta, mama mi slubila na vianoce 😀

bambola
26. nov 2010

@mirka285 ja lubim granadir ale kedze mm nie tak som ho uz nejedla tri a pol roka 😠

mirka285
26. nov 2010

@noemarta musis si kupit kuchtu ci ako sa to vola,tlakovy hrniec,ja varim gulas a hovadzie len v tom....ano je to pre jedneho dobreho cloveka co ziju skromnejsie a viem,ze sa tym veciam urcite potesia,ich dcera bude isto najvacsia paradnica pod Tatrami 🙂

mirka285
26. nov 2010

@bambola ved kludne dobehni,mas to na skok 😉

bambola
26. nov 2010

@mirka285 nehovor dvakrat 😀

mirka285
26. nov 2010

@bambola keby som nesla na to odchlpovanie dnes,tk neni problem....inak som este v pyzame a uz by som sa mohla ist aj osprchovat teda,musim malu nakrmit,odviezt k sestre a potom rychlo pod hrad...

zrzulka
26. nov 2010

@oacka ze dve hrozna 😀 😀 😀 .... ked mne a segre kazdy hovori ze vyzerame rovnako tak s oblubou pouzivam tuto hlasku ze vyzerame jak dve hrozna.... no ale ono to ma aj pokracovanie.... jedna hrozna, druha hroznaaaaaaaaa
inak aj ja som dala malej hackovat ciapku ... zistila som ze jej su vsetky nejake male....

@noemarta hovadzina je najlepsia z kuchty jak pise bambola.... u nas sa vari najcastejsie hovadzina , bravcove ani nepamatam kedy som naposledy jedla 😒 jaj ale napriklad ked robim hovadzi vyvar tak ten veruze poctivo aj tri a pol hodky varim, ten mi z kuchty nechuti...
@kafoditka maly je perfektny ... to uz takto sam sedi? waw. pato sa taha ale ked ho posadim tak pada jak mech krumplov ... neusedi este.... ale uz by rad sedel

@mirka285 a ze certisko:O))) ved ty si hotovy anjel 😀 veru ludia si maju pomahat... ja tie najmansie po miske aj patovi este chvilu necham a ked nic tak to zabalim a supnem do porodnice...

maxara
26. nov 2010

@bambola Bambi, no ona sa vecer pekne zobudila vybuvana, ale je fakt, ze teraz ma take spave obdobie.. prespi dost vela cez den ale aj celu noc, takze som spokojna.. klopem na stol 🙂

Baby mne niekto vymenil manzela. Dnes je spokojny, ze sme vcera upratali pred navstevou, navsteva tu moc bordelu teda nenarobila (nikto by mi neveril, ze tu bolo okrem nas vcera dalsich 7 deciek a 8 dospelych, spolu 8:10) a tak dnes som mu slubila, ze dokoncim ten druhy obraz, ten pre jeho sestru. Z tej machlaniny som mala nieco pekne vytvorit (zacal malovat on a nejako z toho nic nebolo, cizeee som mu pomohla a aj tak sme z toho nic nevytvorili, ale uz to vyzeralo krajsie a teraz som to mala dotvorit) a tak som z toho urobila nezaostreny pohlad na luku 😀 😀 😀 a on sa cely cas hral s Ninkou a potom zehlil, nabral mi obed.. a teraz mozem sediet pri konikovi a vraj ma bude dnes obskakovat 😲 😎 tesim sa.. ale viem, ze ked tieto sluzby vyuzijem, zajtra to mam na tanieri, ze dnes som chrapala cely den a on vsetko robil.. tak si vyber 😖

@petrap001 🙂 no je mozne, ze som to prehliadla, alebo tak.. ale ok, uz to tam mam, vdaka

@kafoditka a ako drzi besna stolicka? 😀 😀 😀

@mirka285 fiiiha, tebe sa to nejako zapacilo toto dobroskutkovanie 😉 najprc ciapocka a teraz toto.. aj tie dalsie veci im budes posuvat? alebo aj niekomu inemu?

bambola
26. nov 2010

@mirka285 vsak nie si chlpataaaaaaaaaaa 😉 no ja musim ist balit a dooupratovat kuchynu, lebo som stihla len polovicu kym mala zapytala jest , nuz a sefom je tu teraz ona 😀

maxara
26. nov 2010

@zrzulka ked nic? 😀

zrzulka
26. nov 2010

@maxara uzivaj uzivaj kym mu "neprepne" opat spat.... ja by som to veru vyuzila 😉
a prosime si foto obrazu na nezaostrenu luku 😉

zrzulka
26. nov 2010

@maxara no tak ja spolieham ze este nieco resp niekto pribudne ... idealne s 2 copikmi 😉vsak sen neeeeeeeee????
idem aj ja uz prec od pc.... dnes mame plavanie... asi sa tam stretnem s lelou a laurou sa mi zda

mirka285
26. nov 2010

@bambola no vsak uz ma odchlpili 😀 ciapocku som poslala jednej kocke tu z konika lebo sa jej velmi pacila tak som jej ju darovala a vsetky ostatne veci jednej rodine do Tatier,a ano chcem im darovat potom aj tie ostatne z ktorych Linda vyrastie...ved musime si pomahat,mne tiez pomohli ludia ked som sa nemala zrovna najlepsie 🙂

bambola
26. nov 2010

@mirka285 inac ja som asi divna ale ja druhu vec co spravim ked rano vstanem tak sa prezleciem z pyzama resp. z toho v com som spala 😉 neviem, ja sa tak nerada flakam po byte 😅 aj ked dnes sme vstavali o 11 takze tak ci tak som bola skoro pol dna v pyzame 😀 😀

maxara
26. nov 2010

@zrzulka no ved asi to vyuzijem, pindat bude tak ci tak, tak aspon budem mat jeden den volna 😀 😀 😀 a teraz mi dokonca prepol na damsky magazin.. podla mna chce sex 😀
Idem ho este dokoncit a potom odfotim, ak sa mi bude pacit, dobre?

maxara
26. nov 2010

@bambola u mna to nie je druha vec.. ja idem najprv na wc, potom nakojim Ninus, prebalim, prezleciem a ked lezka a vykecava s duchmi nad postelou, tak az potom sa prezleciem do teplakov.

maxara
26. nov 2010

@mirka285 Miri, ved to je chvalyhodny cin 😉 ja si vecicky odlozim pre druhe babo a ked nahodou nebudem obdarena, tak potom po 40tke ich odpracem ☹

zrzulka
26. nov 2010

@mirka285 no ked uz robis tie dobre skutky : mne sa vcera celkom pacilo tvoje "auticko" hmmmmmmmmmm... bodlo by na tom by som sa odvazila aj jazdit 😀 😀 😀

@maxara no dobre teda ale odfot aj ked sa ti nebude pacit 😉 veru ten tvoj manzel je dnes tajomny jak hrad v karpatoch.... vidim to tak ze 2103 strana bude solo pre teba 😉

utekaaaaaaaam

mirka285
26. nov 2010

@maxara Peti urcite chce sex 😀
@zrzulka na tom aute je najlepsie,ze nic nezere lebo ide na plyn...a jasne vec,ze vo velkom aute sa clovek citi bezpecnejsie...
@bambola uz som sa aj ja konecne osprchovala a prezliekla,dnes som nejaka cuchtava 😔

bambola
26. nov 2010

@maxara no ja vstavam krd mala este spi alebo ked vstavame spolu ako dnes tak ona nechce hned papat, ona sa najprv porozprava s tymi duchmi 😉 az potom robime tie prebalovacky a papacky 🙂 rano sa proste najprv obriadim ja lebo mala si vystaci aj sama 😀

lenuss84
26. nov 2010

@maxara ked ti prepol na damsky magazin,urcite chce sex 🙂

bambola
26. nov 2010

@maxara prosim ta ako je to s tou riekankou s tym chodenim? pani,damy, vojaci, sedliaci,............(toto neviem) a cigani s bicyklami 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre