Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petzi
19. jún 2010

@lenkaaninka no neviem, ale je zaevidovany uz rok a stale ho nikto s adminou nevymakol, tak neviem.ale ja som mala na blogu kyticu a tu mi vymazali hned, ze sa sem nehodi... 😅

lenkaaninka
19. jún 2010

@petzi nie nemôže to vymazať ale to by už bolo u teba preto ti asi do IP nepíše a kolko to má rokov??? hej spýtaj sa a pekne referuj 🙂

lenkaaninka
19. jún 2010

a ja som mala svoje bruško ale bez hlavy tak ani to sa im nepáčilo..

petzi
19. jún 2010

PISE IP....tak sa ozvem ked sa nieco dozviem 😅
snad nie je nebezpecny, alebo ozaj uchyl....snad si na nasich holych bruskach nenatahuje brko.... 😅

stanka33
19. jún 2010

Ahojte...
aj ja uzivam zelezo hoci mam HG 119 ale tiez si to davam tak ze ked mi treba na velku vynecham tiez mazapeka.
@mirka285 aj mne ak byva zle od zaludka na vracanie aj dnes mi tak bolo aj na odpadnutie ja si papatam takto mi bolo nejake 2 tt pred porodom mozno aj menej...
aj ja mavam sem tam menzes bolesti aj take napatie...
dnaska mi naskocil 37tt huraaaaaaaa

stanka33
19. jún 2010

inak co budete dneska robit, ja neviem co vymyslime pre krpca, take cudne pocko je...rano sme bolo koncne menit letne pneumatiky tak sme mali zabavu nachvilku...

petzi
19. jún 2010

@lenkaaninka
neviem, vsetko zistim a zreferujem.... 😀

lenkaaninka
19. jún 2010

inak ked ten nick dáš do vyhladávača tak píše aj na modrej streche aj českom koníku... 😉

petzi
19. jún 2010

@stanka33
ahoj, no ja budem doma, lebo tu bude kazdu chvilku prsat.a je aj zima.takze s malym ti nepomozem,ale ved nieco co ho zabavy, kreslenie,alebo si pozrite rozpravku ,alebo ja neviem ,ved nieco vymyslis. 🙂

petzi
19. jún 2010

@lenkaaninka
tak to je dego.ale je soplavy.povedal, ze je vekom muz, ale citi sa ako pubertak 😠

petzi
19. jún 2010

OPRAVA; NIE JE SOPLAK: MA 34 ROKOV 😅

lenkaaninka
19. jún 2010

@petzi a prečo je tu??? čo mu vyhráva ???? prečo sa vydáva za babu????

petzi
19. jún 2010

@lenkaaninka
poslala som ti to do IP tak snad dobre.mozes si precitat...ale uz zdrhol debil...

petzi
19. jún 2010

@lenkaaninka
neviem, napisal, ze musi ist prec, ale mozno sa ozve napisal....

lenkaaninka
19. jún 2010

@petzi asi si ho nastrašila 😀 čítala som asi sa zlakol...ktovie čo to je za depka 😕

petzi
19. jún 2010

@lenkaaninka
no neviem, ale je to cudne, ked pise medzi tehulky 34 rocny chlap... 😅
no radsej nech sa neozve, este si ten moj o mne pomysli,ze mi hrabe, ze uz aj s pomedzi tehuliek vytiahnem chlapa.... 😝 to ja mam take stastie... ☹

lenkaaninka
19. jún 2010

@petzi 😀 😀 inaj je to divne čo tu robí úchyl nejaký...a ozaj že spomedzi tehuliek si vyberieš chlapa dosť komické 😉

agika1982
19. jún 2010

@lenkaaninka moj priatel..teda narodil sa s tym...vtedy ho operovali otvorenim hrudnika..teraz sa to operuje katetrizaciou...a ma to aj jeho brat

agika1982
19. jún 2010

@petzi o co som doslaaaa???? 🙂 🙂 🙂 🙂

lenkaaninka
19. jún 2010

@agika1982 u nás má segra a mama a vyšli testy že to budú mať moje deti ale zatial nič tak tentokrát trpnem..ono marf.syndr. sa neoperuje ked nie je kritický ale čím viac pokolení sa dedí tym je horší...dlhé chudé končatiny,kazivosť zubov, zhoršený zrak a slepota, krčové žily, dlhé prsty, zmenšená srdečná komora, a mama bola teraz na operácii spevnovali jej aortu lebo už v nej mala taký tlak že skoro praskla...a ma aj zelený zákal a ospepla na jedno oko...proste je toho spústa ja to beriem tak mne ponukali vyšetrenie v BA asi tam kde si chcela ty ale som povedala že ja by som si ho preč nedala ani keby to mal tak neni o čom...

a mm zasa má v rodine vrodenú nejakú chorobu srdca každé pokolenie ju má niekto z nich ale bližšie nič neviem..

lenkaaninka
19. jún 2010

a segra už to má o 30 percent horšie ako mama...ale ja myslím pozitivne a sčasti som to aj mamu naučila a berie to super normálne chodí do práce a na invalid. dôchodok ani nepomyslí a ani jej ho neschvalili a robí sekretárku...takže poho dá sa s tým žiť...ale jasné sú horšie a slabšie varianty každej jednej choroby...

ale ako vravím nesmieš na to myslieť po pôrode hned žiadaj vyšetrenie na kardiologii a budeš vedieť na čom ste ..

petzi
19. jún 2010

@agika1982
no nie o vela...Len som tu nasla chlapa na blogu ,tak som s nim kecala a ono to vazne chlap pod menom miska002.tak som to potom riesila s babami a lenkaaninka ho nasla este medzi ceskymi babami a na modrej streche a tak sme sa dohadovali ci je to uchyl, ked ma 34 rokov, ci si nahodou nenatahuje brko na nasich holych tuhu bruskach 😅 tak asi tak, nejaky dego 😖

petzi
19. jún 2010

@lenkaaninka
no tak diky, este ty takto ripkaj.ja som si ho nevybrala, to bola nahoda, ked som nasla taky dlhy urivok a pisany od zadu ,tak som na to reagovala a tak som vypatrala ako detektiv ze to cvok...no .. 😅
ozaj nahoda...

petzi
19. jún 2010

@agika1982
a ty si s TT?

agika1982
19. jún 2010

@petzi a co chcel tu na konikovi??

agika1982
19. jún 2010

@petzi nie nie...zo serede..ale tu byvame s priatelom

lenkaaninka
19. jún 2010

@petzi 😀

agika1982
19. jún 2010

@lenkaaninka my dufame ze to bude oki.......dneska idem na 4 zas na ten monitor,tak som zvedava....inak kocky mala bola dole hlavou,ale mne sa zda ze sa pretocila...bo tvrde som mala na pravo dole a po sirke brucha..a do nemoze byt ritulka,ta je mala

lenkaaninka
19. jún 2010

@agika1982 tak držím palce a nestresuj sa lebo to aj mala cíti...a ja mám raz štikútku na pravo dole raz na lavo hore

lenkaaninka
19. jún 2010

@agika1982 skús im povedať že sa ti zdá že sa malá obrátila nech nakuknú 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre