Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
6. nov 2010

@merikac k tým sviatkom a k tomu, že si chýbate...my sa pravidelne pohádame na štedrý večer pri stavaní stromčeka a nestíhačkách...vždy si vravím, že zabalím darčeky skôr, pripravím veci skôr, aj stromček a pod..ale vždy to vypáli rovnako a pohádame sa jak psy...samozrejme to rýchlo prejde a potom už sú celé sviatky super..len asi ten stres sa nahromadí..ale teraz som doma, nechodím do práce, tak by to malo byť ok...

kafoditka
6. nov 2010

@carrie84 mas rovnaky datum narodenia ako moj otec 😉
@merikac ale vyburil 😉 som bola strasne spokojna, len skoda, ze si to nemozem dovolit castejsie 😒
@monline nie nie, obaja sme sa zasmiali na tom 🙂

merikac
6. nov 2010

@monline mne sa podarilo par krat napisat namiesto stretneme strtneme,,,,,,,,,,,,, 😀 - tiez si uz na to davam pozor,,a este dost casto namiesto baby - pisem, byby,,,vravim ako mechom uderena,,ja mam poruchu nie citania,,ale pisania 😀

merikac
6. nov 2010

@monline my sme vzdy stromcek stavli v noci,,denis dlho veril na to, ze stromcek aj darceky nosil jezisko,,cize cez noc ho mm, postavil,ja som ho zdobila,lebo on spal a okolo 3-4 sprataval krabice- ved predsa jezisko nenechava po sebe bordel,,,alestalo to za tie stastne ocka,,ako z nas rano denis tahal perinu, ze jezisko uz doniesol stromcek,,a my umoreni nie a nie sa postavit 😝 ...posledne 3-4roky mi pomahal stavat denis,,,ale stratila sa ta atmosfera,,hadam nam ju Emma coskoro znova obnovi,,,,,,,,,,,,

monline
6. nov 2010

@bambola kde si? máš tu rok narodenia...tak ťa aspoň napíšem, keď tu nie si

merikac
6. nov 2010

@kafoditka ved si mu mala poveda ze nemas taku tucnu penazenku ako celbrita,,ze len menomas snou spolocne 😀

monline
6. nov 2010

@merikac kedysi to aj u nás tak bolo, že sa v noci staval stromček ako prekvapenie..ale odkedy nika neverí na ježiška, tak tá atmosféra je tým poznačená..a vybuchnem ak vidím, že nika je zašitá pri pc a muž pri telke a ja behám a chystám celý deň

bambola
6. nov 2010

@monline dakujeeeeeeeeeeem 🙂
Stihla som 😀 ja som januarova 🙂 1985 😵

mirka285
6. nov 2010

@merikac ja mam darceky vzdy nakupene aspon mesiac pred Vianocami,ja totizto neznasm nakupovanie na poslednu chvilu a stromcek staviam vzdy sama uz tri dni pred Vianocami minimalne,ja mam rada ked nam vecer svieti,a na stedru veceru vzdy chodime k nasim,aj sestra s muzom,mame radi ked sme vsetci pokope,ale tento rok pojdeme mozno ku Gabovym rodicom,este uvidime..na tieto Vianoce som sa velmi tesila lebo som vedela ze ich budem prezivat spolu s mojou Lindou 🙂

monline
6. nov 2010

@mirka285 aj ja sa veľmi teším na tieto vianoce..ja som vždy darčeky nakupovala v posledné dni, tak teraz dúfam stihnem skôr..a každý večeriame doma o piatej a potom sa zídeme večer u našich, ideme všetci hore k bratovi, dole k našim a niekedy aj k druhému bratovi o ulicu dalej..a tým sa odbijú vianočné návštevy aj rozdanie darčekov pre decká...
teším sa ako sa bude Daniel tešiť zo stromčeka..svetielok..a aj hračiek..a Nika ako zvyčajne bude hľadať všetko to, čo chcela a potom bude hľadať "bonus", nejakú bankovku..buď ju má ako záložku v knihe, alebo zabalenú ako salonku na stromčeku..ju ako typickú ženu poteší, ak má prachy a môže si kúpiť somariny, ktoré by som jej nedovolila kúpiť 🙂

monline
6. nov 2010

@bambola šikovná...myslela som na teba, striehla som 🙂

kafoditka
6. nov 2010

Baby tento rok budu moje prve Vianoce, co nebudem doma s nasimi ale tu v BA u svokrovcov... my sme ako rodina na seba velmi naviazani, s mamou si denne volam a segra je u mna skoro stale, kedze ma intrak 200m odo mna.. Netusim, ako sa budem citit pri stedrovecernej veceri ale tesim sa hlavne koli Filipkovi 🙂 a dufam, ze bude kooopec snehu a bude vrzgat pod nohami 😉

mirka285
6. nov 2010

@monline su tie vecsie deti asi rovnake lebo ja ked sa spytam Tomasa co by chcel pod stromcek tak mi povie,mama daj mi peniaze a ja si potom kupim co chcem.ale nechcem mu dat len peniaze chcem aby mal aj niaky darcek pod stromcekom...zatial som mu kupila taku mikinu na lyzovanie ,slubila som mu telefon ze si moze vybrat lebo mi konci akcia a ako prekvapko mu kupim asi MP3....pre malu mam sanky,bazen ,hracky do voduy a este jej chcem kupit jej prvu babiku 🙂 🙂

merikac
6. nov 2010

jaaaaaaaaaj,,este len sa bavime o vianociach a ja som zostala uplne sentimentalna, predstavila som si - Niku- hladajucu darceky a velke modre Dankove oci ako vsetko sleduju,,Dominiku s Filipkom na sankach ako im vrzga sneh pod nohami,,,a stastnu Mirku obskakujuc vysmiatu Lindusku pod stromcekom v bezke ,drziac v ruke prskavku 😀 😀 -

mirka285
6. nov 2010

vyberate si darceky same alebo to mate ako prekvapko?

mirka285
6. nov 2010

@merikac prestan lebo sa rozplacem 😵

merikac
6. nov 2010

@mirka285 mirka,,teraz som zmenila bezku za bazenik pod stromcekom 😀

kafoditka
6. nov 2010

@merikac 😅
@mirka285 ja si vyberam, lebo mne povie moj drahy, ze nevie, co mi ma kupit 😒 ale vzdy dostanem este nejaku drobnost, o ktorej neviem 😉

merikac
6. nov 2010

@mirka285 my si vacsinou kupime nejaky spolocny darcek,,a potom sa dohodneme, ze okrem neho uz nic ale vzdy si navzajom nieco kupime- cize aj nejake to prekvapko byva

tinaki1275
6. nov 2010

@janka_michal bola som pred rokmi aj v krakove na trhoch aj v osviencime( asi najsilnejsi zazitok v mojom zivote ,samozrejme okrem narodenia nasej Leii) Krakov je tak ci tak uzasny aj bez trhov.ale nakupili sme tam dobre..to bolo sice pred 4 rokmi ale kazdopadne to stalo za to ..

merikac
6. nov 2010

@monline mne mm, pomaha,,,cisti zemiaky,,kapor a ryby su vylucne jeho domena,,,,ale pred dvoma rokmi dozadu sme mali smutne vianoce,,strasne sme sa pohadali,,a revala someste aj pri stedrovecernej vecery,,brrrrrrrrrrr, este teraz mi je z toho nanic ☹

bambola
6. nov 2010

@kafoditka kafko aj moje prve vianoce budu teraz bez nasich s mojou vlastnou rodinkou 😉 ale uz sa tesim 😵
@monline @merikac ja uz som si vsimla, ze tie vase nicky sa mi v rychlosti pletu tak musim davat niekedy bacha , ktora z vas to pise 😀
@monline dakujem, ze si na mna myslela 🙂

u nas sa stromcek staval vzdy az na stedry den, spolocne ale posledne roky ked uz sme s bratom dospeli tak to prischlo mne 😠 ale tento rok budem mat "vlastny" stromcek tak idem kupovat aj ozdoby a vsetko, joj na to sa uz tesim 😵

monline
6. nov 2010

@mirka285 aj ja jej chcem dať pod stromček prekvapko..plánujem ísť s ňou na nákupy, nech má veci, ktoré sa jej páčia, ona má veľkú radosť z handier a kozmetiky...a kúpim jej tajne parfém...a samozrejme nejaké knihy a bankovkové záložky, nech si aj sama vo výpredajoch pokúpi čo chce (u nej neexistuje niečo také ako ušetriť peniaze..ona koľko má, toľko rozfláka..tuto sme sa vo výchove kopli)...a potrebujeme tlačiareň so skenerom...a Danielkovi ešte vôbec neviem čo kúpim..asi chodítko

@merikac krásne, aká si sentimentálna, rozcitlivená...dávam návrh..na vianoce sem každá dajme foto drobčeka pod vianočným stromčekom..a najlepšie by bolo, keby sme v júlovkách mali takýto vianočný album s detičkami

mirka285
6. nov 2010

@kafoditka to asi vsetci chlapi,ja mu dam vzdy tipy co by ma potesilo a tiez mam vacsinou este nejaky bonus...si predstav ze dnes sa ma pytal ze ci nechcem ze zzaplati mi tie cizmy co som si kupila ze budem to mat pod stromcek...ja ze no nechcem lebo dovtedy co budem nosit ked sa ochladi...ale jeden darcek uz ma,objednala som si taku tasku cez plece z Mimibazaru,tak to uz prislo,som to nemohla ani rozbalit,hned mi to skonfiskoval a myslim ze som mu prekazila dnes plan na tajny darcek..lebo stale ma bral dnes do obchodov s hodinkami a vypytoval sa ci sa mi pacia take hodinky ako ma on a tak....mam silne podozrenie,ze mi chce kupit hodinky ale ja hodinky moc nenosim a ani nie som na ne zatazena...asi to pochopil lebo mi hovori,ze tebe by som hodinkami asi neulahodil...ja,ze tak to teda nie 😒

oacka
6. nov 2010

ajojte! rozoberáte vianoce? my sme dnes v Maďarsku kúpili synovcom vianočné dárky a malej jej prvú plyšovú Hello Kitty. takú rozkošnú cukríkovú! 🙂 mužovi kúpim tašku cez pleco, lebo nosí tú svoju pánsku kabelku - my to voláme buzitaška- a je hrozne nezgrabná,chcem mu kúpiť takú na plece,aby mohol viac nákupov nosiť! 😀

oacka
6. nov 2010

@monline o tom nepochybujem,že po vianociach sa to tu bude hemžiť fotkami drobcov pod stromečkom, ja som malej už aj outfit na to kúpila. 😀

merikac
6. nov 2010

@mirka285 😀 teeeda,,on sa tak snazil a ty si ho takto odbila,,,,vies aky skrt v planoch si mu teraz urobila?! 😀

monline
6. nov 2010

@bambola ja som vlani namaľovala jednu stenu v obývačke na bordovo a potom som sa rozhodla mať do tej farby ladený aj stromček, tak som nakúpila nové ozdoby..muž mi aj chcel pomôcť zdobiť, ale ked som ho 2x upozornila, že niečo robí zle, tak to vzdal...tento rok ale musím stromček utajiť, aby ho Daniel videl až na Štedrý večer rozsvietený, ked si ho natočíme na kameru..rozžiarené očká, teším sa 🙂

oacka
6. nov 2010

@bambola budeš mať 1x vlastný stromček?

merikac
6. nov 2010

@monline ja som za,,,,,,,,,,, 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre