Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
6. jan 2011

@mirka285 ty nevieš,čo je to byť otravná...mám začať rozoberať Kikinu váhu? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katty17
6. jan 2011

@mirka285 miri urcite si kuknite. ja som sa na tom pekne nasmiala. ale ja celkovo mozem sandru . je to moja srdcovka . ved po nej som dala sandricke meno 😀

katty17
6. jan 2011

@oacka - a kolko teraz vlastne kika vazi ? 😀 😀 😀 😀 😀

oacka
6. jan 2011

@mirka285 ja mám zo zlatej žily hrôzu..neviem si ani predstaviť,čo za bolesť to musí byť... a to bolí vždy,keď ideš na wecko? či aj tak samo od seba z ničoho nič????

oacka
6. jan 2011

@katty17 😀 😀 😀 😀 doobeda alebo poobede??? lebo ja to mám takto zmapované. 😀 😀 😀

kafoditka
6. jan 2011

@mirka285 ved na to sme tu, aby sme sa aj stazovali... uvidis, aky bude vikend a ci sa to zlepsi, ak by to pretrvavalo, tak by si mala hodit rec s lekarkou..

mirka285
6. jan 2011

@oacka praveze uz som v stadiu ked ma to boli stale...a ked uz som nevydrzala od bolesti nakupovat,tak to uz je co povedat...normalne som musela ist z nakupneho centra domov 😀
@katty17 aj ja ju mam rada..urcite si to pozriem

oacka
6. jan 2011

ja som dnes ráno odpadávala! vstala som o deviatej, moje decko prebbalené,najedené, vyhraté, už zas išlo pomaly spať. tato sa o všetko postaral!

oacka
6. jan 2011

@mirka285 a ten kúpeľ aspoň pomôže?

mirka285
6. jan 2011

@oacka no to neviem,dnes mi nepomohla ani mast s lidokainom...inak zlat manzel...no a co ta Kika kolko vazi?

oacka
6. jan 2011

@mirka285 😀 😀 😀 😀 6920 až 7015 gramov. 😀 😀 😀 kvôli chorobe už tretí týždeň stojí na váhe,ale odvčera už papá naormálne,tak dúfam,že jjej to zostane...ale teda celú fľašku príkrmu nezje naraz ani náhodou. ale má len 67 ceňtáskov, bude špunt po tatovi.

tinaki1275
6. jan 2011

@oacka jezis ja ti zavidim ..to u nas nehroozi..mm uz o pol siedmej v praci ..mozem tak akurat snivat ...kolko vazi Kika?

oacka
6. jan 2011

@tinaki1275 to len teraz, naši dali do 10.1. celofiremnú dovolenku,tak si ho s Kikou užívame.

katty17
6. jan 2011

tak babule vy mate vazne stihle deturence. 🙂 sandrusa je uz baculka 🙂

kafoditka
6. jan 2011

Baby bru nocku...

mirka285
6. jan 2011

@oacka aj Linda ma nieco malo cez 7 kilo le je vyssia trosku...

oacka
6. jan 2011

@katty17 to len my tri,ostatní sú mackovia. 😀

tinaki1275
6. jan 2011

@oacka to je pekna vaha na to ze bola chora...preto nas neotravujes s jej vahou co🙂)

oacka
6. jan 2011

@mirka285 hej, videla som v tabuľke. gény nepustia,ddúfam,že nebude mať 150 centi ako svokra.... no ale ak aj hej,nevadí. len nech nemá jej povahu!!!!! 😀

oacka
6. jan 2011

@tinaki1275 vidí sa mi,že má trochu kruhy pod očami... buď to má ešte z choroby,alebo má dačoho málo...koncom januára jej dokina zoberie krv.

mirka285
6. jan 2011

mne to nevadi,ze neni macko,mne sa paci takato a vsetci ju nahodou obdivuju,sa pri nej normalne pristavuju ludia,ze aka je pekna 🙂

tinaki1275
6. jan 2011

@oacka my vazime zajtra ,mame aj vypolrocie...🙂)ale mame 68 cm ...takze na vahe vela urcite nepribrala lebo sa natiahla za mesiac 4cm ...
@kafoditka dobru ..

mirka285
6. jan 2011

@oacka si predstav,ze by si mala chlapca a ten by mal 150 cm,to by bol iny pruser 😀

oacka
6. jan 2011

@mirka285 Linda je herečka.. naša sa rehoce na predavačky,akoby jej za to platili, ale viddno na nej v porovnaní sa inými deckami,že je drobec... 😀 dnes sme boli na návšteve u kamošky, jej syn bude mať vo februári rok a váži cez 9 kilo...tak sme s ROmanom zhodnotili,že to je ideálna váha,ani malý ani veľký a taký akurát do ruky. 😀 aj Kika asi bude mať toľko v 11mesiacoch.

tinaki1275
6. jan 2011

@mirka285 @oacka no baby mame modelky ..🙂)

oacka
6. jan 2011

@mirka285 no moj syn viac ako 168 cm mať nebude... Roman aj jeho bratia majú toľko...malá fajta. 😀 😀 😀

oacka
6. jan 2011

@tinaki1275 veru,veru, nielen pekné,ale aj štíhle... hlavne že líca majú ako sysle! 😀 😀 😀 aspoň nás nebolia ruky.

mirka285
6. jan 2011

no Linda toho zje dost,ale nonstop sa hybe,tak asi spali kalorie ci co...som s nou spoko,ona je fakt dobra baba 🙂

mirka285
6. jan 2011

@oacka ale deti mozu byt vysoky aj po starych rodicoch,co mate v rodine vsetkych nizkych?

oacka
6. jan 2011

@mirka285 si to zlato povedala: dobrá baba. ja si užívam kľudné dieťa. každý Kiku obdivuje,aká je dobručká, ona len sedí,leží,koníkuje a pozoruje...alebo spieva alebo sa hrá... reve,len keď je unavená...teraz si to fakt konečne užívam,tak dúfam,že to vydrží..... nech je už len zdravučká.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre