Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
8. jan 2011

@merikac no ja idem uuplne odzadu, takze mna tie strany este len cakaju.. ale teda tesim saaaa

kafoditka
8. jan 2011

@luludi 😔 vsetko ma svoje pre a proti... niekedy su uplne pohodove dni, niekedy mam na male, aby som nevyskocila z okna.. napr. od vcera ma svokor pre mojho Filipa nove pomenovanie a to MOJ POSERO a mysli si, ze akaaa fasa prezyvka 😠 😠 no dnes som si uz aj hubu otvorila..

maxara
8. jan 2011

@oacka 😲 😲 😲 tak na teba som uz narazila.. akozeeee.. aka kostra?

mirka285
8. jan 2011

@kafoditka mne Gabo leze na nervy uz od rana 😠 chvalabohu isiel na oslavu a este sa rozculoval,ze tam nechcem ist s nim...si mysli,ze sa mi chce so zlatou zilou behat po oslavach ☹ ☹

mirka285
8. jan 2011

@maxara aj mna oacka velmi prekvapila...

maxara
8. jan 2011

@kafoditka ja som tu mala cez silvestra frajera mojej kamosky a on mal teda hrozne detsvto a povedal nam, ze najradsej zo vsetkych ho mal jeho dedko a ten ho prezyval kokotia hlava 😔

kafoditka
8. jan 2011

@maxara ten pribeh poznam, uz si nam ho spominala... 😔

merikac
8. jan 2011

@mirka285 s tym spankom sme na tom podobne,,herecka mi o 19,30 zaspala pri kojeni a ja ze fasa dnes sa nekupe- mysliac si, ze uz pre nu nastala noc,,,,ale uz vyzera byt vyspata najmenej na 3 hodiny,,sa vytesuje a hra

mirka285
8. jan 2011

@merikac moja uz bola aj v pyzame prezlecena,nakrmena a aha ju,hra sa v postielke...zatial sama,tvari sa,ze ma nepotrebuje...
@maxara co,aka kokotia hlava?

merikac
8. jan 2011

@kafoditka moj otec je majster naprezyvky,,,mm stale- od kedy za mnou zacal chodit vola sportovec- vlastne tak teraz vola aj napadnikov svojich vnuciek,,,,malej hovori muska,,a denisovi -najnovsie dede..............a mna vola marian- a mm sa smeje,,ze ja som vlastne chlap 😀

kafoditka
8. jan 2011

@mirka285 nepamatas, ked nam rozpravala o tom nahovno riesenom malickom dome jej kamaratky, kde ma kuchynu cez vsetky mozne prechodne izby az na konci?? Tak s tym to suviselo..

kafoditka
8. jan 2011

@merikac 😀 ale to su celkom mile prezyvky ale tak posero je trochu silna kava na mna 😖

maxara
8. jan 2011

@kafoditka @mirka285 vy ste ake traposky 😀 .. pockajte, ked mi daju dokopy pruh a zacnem cvicit ja, sa doserete 😀

merikac
8. jan 2011

ja som dnes malej varila cervenu sosovicu a ta prdi ako fuxo,,,,,,,,,,,,,hrozne cosi,,,uz som sa jej najmenej 3x pozerala do plienky mysliac si, ze sa posrala- a nic 😲

kafoditka
8. jan 2011

@maxara ty nemusis cvicit moja, ty si vybav tie dvojicky a porad budes jak Twiggi 😀

merikac
8. jan 2011

@kafoditka ja tak obcas poviem malej,,ze ty moj posero,,,ale tak zavisi od toho ako to je podane,,,,,,,,

maxara
8. jan 2011

@kafoditka 😀 😀 😀 mozno som to do toho pribehu nejako omylom zaplietla, lebo ja sa k pointe vacsinou dostavam cez Kosice, ale nie, s tym to nesuviselo 😀 😀 😀

@mirka285 raz som vam hovorila, ze ta moja kamoska ma toho frajera, co ho matka neznasala, lebo ho mala s inym muzom a on je strasne dobrucky, matke a aj nevlastnemu fotrovi by zniesol modre z neba a oni pre neho nemaju pekneho slova.. a on raz zaspominal, ze dedko, co ho mal najrasej z rodiny, ho tak volal 😢

kafoditka
8. jan 2011

@merikac ved jasne.. ale tak som mu dnes povedala, nech ho tak laskavo nevola, ze ma aj svoje meno a hned sa zbadal a odvtedy uz len Filipkuje 😉

merikac
8. jan 2011

@maxara jake vyhrazky tu zazneli,,,,peti,,vedz kolko nas ta tu cita a teraz budes pod akym drobnohladom 😝 na kazdej foto ti budeme ratat od19-nasteho deka 😀 -srandujem

kafoditka
8. jan 2011

@maxara 😀 no to som tomu dala.. 🤐

merikac
8. jan 2011

@kafoditka uz aby ste byvali sami,,,,,,,,,,,verim, ze niekedy ta naserie aj to,,co by si inokedy zobrala jednym uchom dnu a druhym von

maxara
8. jan 2011

@merikac to aj moj oco je taky majster na prezyvky a ja to zrejme mam po nom.. on vymyslal mne napr Pipa ma volal strasne dlho, alebo Pedritto chrumkavy zemiacik 😀 😀 😀 nechapem preco, ale tak.. a mojho kolegu volal chriastel (s makcenmi na s, t a l) a kamoskinho pirsingoveho frajera nazval kovosrot 😀

maxara
8. jan 2011

@merikac a moju kamosku chrasta 😝

kafoditka
8. jan 2011

@merikac aj to bude, len treba dosetrit a po navrate do prace znovu poziadat o hypo... ina ceste k vlastnemu byvaniu nevedie ale ja viem, ze sa dockame 😉

maxara
8. jan 2011

@kafoditka 😀 odkazem, nech posiela pazravejsie sperma 😀

@merikac veru.. ale 19teho idem len do nemocky a az 20teho ma operuju.. a potom este dva mesiace oddych na lozku.. a potom ponatahujem kosti a teste sa 🙂

merikac
8. jan 2011

@maxara minule som jak traposila pred mm, velice som mu isla vysvetlovat pomenovania pre vase pocatie nehoda, nahoda,,,a nevedela som si spomenut na tu tretiu,

merikac
8. jan 2011

@maxara a co kamoska mala chrastovu tvar??? ci to preco?

kafoditka
8. jan 2011

@merikac no predsa Pohoda 😀

maxara
8. jan 2011

@merikac nahoda, pohoda a nehoda .. ja som nehoda 😀

maxara
8. jan 2011

@merikac nie, nemal ju rad 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre