Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
23. aug 2011

@mirka285 pekny, len myslis si ze je na zimu?? 😎 aaale vsak uvidime aka bude zima.....
akoze sorry, teraz som pozerala spravy a v dobsinej boli total krupy.... 😕 😕 😕

mirka285
23. aug 2011

@rolak ja som kupila si za 190 eur nove v Auparku..

rolak
23. aug 2011

@noemarta nech len v dobšinej padajú.....aj každý deň! 😀

rolak
23. aug 2011

@mirka285 v brendone? teraz ho u nás aj v baby markete majú za 215,akože v akcii!!!!!

noemarta
23. aug 2011

@rolak tyyy ....tusim tam niekoho zleho maaas zeeee ???? 😉

mirka285
23. aug 2011

@noemarta Maci to je total velky kocik,len to z fotky neni vidiet,aj kolesa ma velke,na zimu je urcite.je dost siroky na fusak a ma preklapaciu striesku az dopredu,ked fuka vietor a tak...akoze neni moc pekny ale co sa tyka kvality je dobry...

mirka285
23. aug 2011

@rolak nie v Brendine,v Auparku v eg Peregu,ja som tam kupovala aj autosedacku a panko mi dal zlavu,asi som mu bola sympaticka a este mi slubil,ze mi raz za rok vymeni kolesa za nove 😝

rolak
23. aug 2011

@noemarta roman tam má sprostý starý dom,čo žere prachy a čas.... a dúfa,že tam budem chodiť na víkendy.....prdlajs.

noemarta
23. aug 2011

@rolak inac ludi, tento je velmi pekny a kvalitny a poviem ti,ze ta baba ho predava za velmi priatelnu cenu, keby som nemala tento nas, hned ho kupujem, novy stoji cez 140 eur. https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/1uoi/zop...

@mirka285 vsak ty vies, ty si odborniiiiik 😉 mne sa paci aj tento z tej istej znacky... vies ze ja som na trojkolky...
http://www.maclaren.sk/?en_maclaren-mx3,41

noemarta
23. aug 2011

@rolak hm...ze snivajte s nami, joooo 😎

rolak
23. aug 2011

@noemarta Zopa sa mi celkom pozdával.....ale to sedenie..... ja už vidím,že zas bude malá šuchnutá úplne dole.... a ty máš golfáč? či nepotrebuješ?

noemarta
23. aug 2011

@rolak ja mam, ja mam espiro, a som spoko 😉 ten ma aj @kafoditka.

lenuss84
23. aug 2011

ahojte.ja mam kramy uz pol roka.najskor som ich mala silnejsie,teraz uz take normalnejsie.ale vobec nemam pravidelne.dostavam ich aj na 20-ty den a to ma ide slak trafit.idem na prehliadku v septembri tak som aj ja zvedava co mi povie.
a bolesti sa musim pochvalit ze mavam mensie ako pred porodom-to som az odpadavala od bolesti ked som si hned pri naznaku bolesti nedala tabletku.som raz odpadla aj u nas v samoške...
dnes fajn den za nami.vonku horuco,ale my sme mali dnes fitlopty takze doobedie sme stravili v chladku u nas v KD-chystanim vsetkeho potrebneho. a poobedie tiez-to sme si pekne zacvicili.povymyslali sme dnes detickam kadejake volovinky s karimatkami.robili sme im tunel a oni lozili a podobne.no super nam bolo.
Adka od 19.45 drichme.

rolak
23. aug 2011

golfáč nám bude treba tak či tak, lebo teutonka nám zabere skoro celý kufor... a ke´d mám dať 150 za takýý,čo ma bude zas štvať, tak už hádam dáme aj 200 za Sí.... uvidím,ako sa mm vyspí..... 😉 šak to už všetky kočíkyv bábetkove boli okolo 150 evri...

mirka285
23. aug 2011

@noemarta hej je pekny,ale nie pre mna,podla mna su trojkolky nestabilne,hlavne ked vychadzas s nimi na obrubnik a tu u nas ich je dost...ja som napr. Teutonku predala kocke co mala doma tiez Teutonku ale trojkolesvu a povedala,ze ten rozdiel je citelny...

noemarta
23. aug 2011

@mirka285 hm.... ja s tym problem nemam. ja furt rada chodim von s jane. 😉

noemarta
23. aug 2011

booze, ja som hladnaaaa....to mam ist teraz jest....a asi idem... 😉

mirka285
23. aug 2011

@noemarta Maci lebo v Zalesi nemate moc obrubniky 😀 vsak pockaj som zvedava kedy Neline pricapis hlavu s tou strieskou 😀 jaaj teraz sa rehlim,aka som vtipna 😀 😀

rolak
23. aug 2011

@mirka285 ja mám teutonku spirit a vyhovuje mi to,ale golfáč by som trojkolku nechcela, je to menšie,ľahšie, bála by som sa....ale zas golfáč mám štvorkolku a des.... švagriná má tiež štvorkolku,ale tie predné kolečká má blízko pri sebe a je to oveľa lepšie...možno som si len zvykla na spirita...

mirka285
23. aug 2011

@noemarta nezer cica,napi sa vody...hlad je prezleceny smad..

mirka285
23. aug 2011

@rolak ja si tiez myslim,ze to je o zvyku hlavne,segra ma trojkolku ale ti poviem ze musela som si davat viac pozor ked som s nou jazdila...

rolak
23. aug 2011

@mirka285 mňa každý s trojkolkou strašil,tak som si od začiatku dávala pozor na obrubníky a asi som si už na to zvykla..... ale minule sa mi stalo,že som sa skoro vykotila na takom šikmom chodníku, sa mi to prvý raz v živote stalo.........

noemarta
23. aug 2011

@mirka285 neprovokuj, lebo sa prestanem s tebou kamaratit a uz ostanes ozaj sama 😀 😀 😀
je to o zvyku si myslim, je pravda ze si musim davat viac pozor, ked napr. idem hore na ten obrubnik, s jednou rukou by som to nezvladla, ale ze by nebol stabilny, to urcite nie, je mooooj a ja som spokojnaaaa. 😉
moooja, a ked bude nela vacsia tak ho uz urcite nebudem pouzivat !!

noemarta
23. aug 2011

@mirka285 a zerem a coooooo, taku dobruuuu celozrnu zemlu so vseliciiiim.. 🙂

rolak
23. aug 2011

@noemarta si pozri moj fotoalbum a hne´d ťa hlad prejde! 😀 😀 😀 😀

noemarta
23. aug 2011

@rolak 🙂 🙂 uz som to radsej hned zozrala 😀 😀

rolak
23. aug 2011

@noemarta a mirka neostane sama, ja som tu! a aj kočíky si kupujem také ako ona, aby som sa jej zapáčila! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirka285
23. aug 2011

@noemarta ale ved vies,ze en srandujem....a inak hladam si stale dovolenku a nic ma nenadchlo 😒 baby neboli ste niekto v Tureckej Alanyi,kolko je transfer z letiska?

rolak
23. aug 2011

@mirka285 a to stým tunisom je vážne pravda? je to natrvalo? možno sa to do septembra zmení.....

noemarta
23. aug 2011

@rolak pekna vtirka 🙂 🙂
@mirka285 nooo neviem ci srandujes, podla mna, staale utocis na moj kocik, asi preto, ze ja si nekupujem rovnake kociky ako ty a @rolak 😀 😀 😀 😀
Miri neviem, nepoznam o nikom kto by tam teraz bol.....a ja som tam tiez nikdy nebola... 😕 😕 ale ty si sikulka ty to vygooglis..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre